Gay Albania - Njohje dhe takime dhe chat me djem gej shqiptar

The Albanian gay community dating website

Gay Albania është portali i parë dedikuar komunitetit gay lezbike biseksual dhe transgjinor në Shqipëri. Këtu do të kesh mundësinë të bisedosh me djem të tjerë gej dhe vajza lezbike që jetojnë në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë, Gjirokastër, Shkodër, Pokgradec, Kukës etj. Gjithashtu nëse kërkon të njihesh me djem gej në Kosovë, këtu do të mund të njihesh me djem gej dhe vajza lezbike që ndodhen në Prishtinë, Gjilan, Pejë, Prizren, Gjakovë, Podujevë etj.

Tregime Erotike

Bukuria e Bregdetit

Kisha shkuar në Vlorë për të bërë disa fotografi, për vendet ku do të ndërtoheshin disa objekte industriale. Por më këtë rast mua më qante

Lexo tregimin »

Nje Histori Pariziene

Ndodhesha në Paris që prej një jave, ku kisha shkuar për të bërë një specializim. Me kishin sistemuar ne nje fare hoteli konviktorësh punëtorë, ku

Lexo tregimin »

Lajmerimi ne gazete

E kishim lene qe me nje shok te shkolles se mesme te takoheshim tek pese heronjt ne Shkoder dhe meqe isha nje ore para vendosa

Lexo tregimin »

Zoteria me syte si deti

Ishte nje mbremje normale vere, si histori daton diku nje jave me pare. Kafet e mija me shoqerine fillojne diku reth ores 22 te mbremjes

Lexo tregimin »

Komshia i Dajes ne Gjilan

Daja ishte martuar me nje grua kosovare, nga Gjilani. Ne shtator te 2020, vendosa qe te shkoja per pushime dhe te qendroja 2 jave. Daja jetonte ne nje pallat, kati 4. Kur shkova atje vendosa gjerat e mia tek dhoma dhe me pas dola shetitje nga qendra e qytetit. Gjilani kishte shume djem te bukur qe edhe me eksituan. Kur ne darke u ktheva ne apartament dhe pasi hengrem darken, prita ca dhe hapa nje film porno gay. Me pas nga canta ime nxorra nje penis fallco qe e kisha blere ne Tirane kur isha 16 vjec, ne 2018. Kujtoj qe e kam blere direkt pasi bera sex me nje shokun tim te klases. Per rreth dy ore po luaja me penisin ne prapanicen time.

Lexo tregimin »

Ajo dite pa…

Ishte dite pa shume klinete, po qendroja prapa banakut duke u marre me disa foto ne kompjuter. Sado qe po mundohesha te beja dicka prape

Lexo tregimin »
Scroll to Top