Nje Zile E Vonuar - Tregim Erotik

Atë natë isha bërë si I tërbuar. Kisha kaq kohë që nuk kisha bërë gjë, herë për mungesë të një partneri të mirë dhe herë për mungesë vendi. Kjo e fundit ishte fatale, sepse më ishin afruar djem të mirë, por s’kishim pasur vend ku të shkojmë. Në mbrëmje doli si okazion, një djalë fort I mirë, por mbetem duke u sjelle rrugëve. Në natyrë nuk më pëlqente. Ai më thonte te shkonim në një hotel, por unë kisha dyshim se mos dilte ndonjë I njohur. Dhe ja këtë mbrëmje isha krejtësisht vetëm me dhomën në dispozicion, por s’po gjeja partnerin. Fatkeqësisht nuk kisha mbajt asnjë nr. Telefoni, sepse edhe ato që më kishin dhënë më kishin gënjyer. Sidomos më vinte keq për një djalë t mrekullueshëm të quajtur Franko, I cili kishte gabuar në nr. fundit telefonit. Me të kisha qene një herë dhe kishim mbetur të kënaqur nga njëri tjetri. Shkova disa herë deri tek liqeni, por u ktheva sepse më dukej vend I rrezikshëm dhe pa garanci. Paske naze shumë, do të thonte ndonjëri nga juve. Po kush I di kushtet e tjetrit dhe fundja asnjë nuk del me flamur se nuk jemi në Kanada për ta bërë në mënyrë të tillë. Me shpresa të humbura u ktheva në qendër. Dikush thonte se tek lulishtja pas opera mund të gjeje sa të duash, megjithëse nuk e këshillonte të shkoje me të panjohur, pasi ishin njerëz të pasigurte. U solla nëpër lulishte, por nuk pash asnjë djalë të dyshimtë. Atëherë mendova se nuk ia vlente të sillesha më dhe desha të ikja. Kur në parvazin e lulishte ishte ulur një djalë. Kalova pranë dhe mu duk djalë I këndshëm. Të pakën lënë vetëm?-e pyes. Ehë më përgjigjet, por pa ndonjë interes. Eca përpara pa e zgjatur,sepse nuk dha asnjë shenjë interesimi. Shkova më tej dhe ktheva kokën. Ai kishte mbetur pa lëvizur. Të dalë ku të dal, mendova. Do ta provoj edhe një herë. U afrova pran tij dhe duke ecur I them: Ec pas meje! Ai pa u menduar gjatë u ngrit dhe mu afrua.

Ç’je I zoti të bësh?

Ç’të kesh qejf.

Do shkojmë të blejmë një pako me prezervativa dhe pastaj tek vendi. Në errësirë po e shikoja që kishte flokët kaçurrela dhe sy që I shkëlqenin. Sa vjeç je?

22. Ishte student dhe studionte për ekonomi. Po aty ç’po bëje. Hiç kot, po rija. Po ishe përgatitur për të pritur ndonjë ftesë? Jo MS çfarë ftesa. Edhe unë u çudita kur më the të të ndiqja. Po pse erdhe. Edhe unë nuk di si të them , nga kurioziteti… Nuk e zgjata, se nuk desha ta vija në vështirësi për të kërkuar gënjeshtra. Tek farmacia futa djalin të blinte prezervativët. Kur doli më tha se ai nuk qiej. Mirë, si të duash,po shkojmë në dhomë një herë.

Kur arritëm në dhomë, nuk e ndeza dritën dhe këtë për dy arsye. Së pari, se dëshiroja që të mos ma mbante mend fytyrën. Së dyti ish njeri I panjohur dhe nuk doja të ambientohej me shtëpinë. Këto gjëra më bënë që të më ulnin kënaqësinë. Por ajo që u bë u bë. Në dhomë filluam të puthemi. Kishte një gojë shumë të këndshme. Gjuhët tona përziheshin dhe kjo më jepte shumë kënaqësi. Filluam të zhvisheshim dhe pas pak ishim lakuriq. E fërkova përpara dhe atij iu ngrejë. Kishte një kar modest. Te kur bën seks duhet ose ta përmbledhësh ose të të përmbledh. Në këtë rast edhe unë e përmbledhja. Sa keq që isha me të panjohur. Dukej djalë I mirë, por si dihej. U shtrimë në tapet dhe ai më la t’ia fërkoja kokën në vrimë. Pastaj e mora në prehër dhe ai kishte ngritur këmbët mbi krahët e mi. Ia fërkoja vrimën me një sforcim për ta futur, por nuk e bëra këtë gjë me që I kisha premtuar që nuk do ia fusja. Pas disa puthjesh, më thotë se mund ti derdhej, prandaj zura pozicion që ai ta kishte më të lehtë për ta futur .Ai e leu vrimën me vaj bebe dhe e futi. Kishte një kar modest, kështu që nuk të shkaktonte dhembje. Filloi të pallonte dhe pas pak u çlirua. I dhashë letër higjienike të fshihej. Isha I preokupuar se mos kishte mbetur ndonjë shenje. Ai po priste në këmbë I zhveshur siç ishte. E afrova nga vetja dhe e ula në prehër dhe fillova ta puthja. Ai nuk bënte fare fjalë. Kishte puthje shumë të këndshme, sepse sa herë që gjuhët tona bashkoheshin, ai e luante kokën me mjeshtëri që kënaqësia të ishte e plotë. Ai më shtrëngonte që trupat tonë të bëheshin një. Për një çast sulmova vrimën e tij. Ai ofshani. Mos se më dhëmb shumë.

Si nuk qenke hapur.

Kjo me ty është e dyta.

Po si tu mbush mendja?

Kisha nevojë për para. Të gjithë shokët në një mënyrë apo tjetër kanë. Një shok më mësoi se si fitohen parat dhe tani unë po e provoj. Të pëlqen?

Po mësohem. Por unë kërkoj të kem një shok se sa të provoj me të gjithë…

E lamë të takoheshim të nesërmen. E prita por nuk erdhi. Kisha hapur TV por nuk po e shija. Isha I mërzitur, plot dyshime dhe mendime të errta, kur dëgjoj një zile të shkurtër. Pash nga syri spiun dhe ishte ai…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top