Komshia i Dajes ne Gjilan - Tregim Erotik

Daja ishte martuar me nje grua kosovare, nga Gjilani. Ne shtator te 2020, vendosa qe te shkoja per pushime dhe te qendroja 2 jave. Daja jetonte ne nje pallat, kati 4. Kur shkova atje vendosa gjerat e mia tek dhoma dhe me pas dola shetitje nga qendra e qytetit. Gjilani kishte shume djem te bukur qe edhe me eksituan. Kur ne darke u ktheva ne apartament dhe pasi hengrem darken, prita ca dhe hapa nje film porno gay. Me pas nga canta ime nxorra nje penis fallco qe e kisha blere ne Tirane kur isha 16 vjec, ne 2018. Kujtoj qe e kam blere direkt pasi bera sex me nje shokun tim te klases. Per rreth dy ore po luaja me penisin ne prapanicen time.

Kaluan 4 dite dhe daja bashke me nusen do fillonin pune. Keshtu qe nga mengjesi deri ne 16:00 te mbasdites une isha vetem ne apartament. Shumica e apartamenteve ne kosove kane nje dritare dhome nga ana e brendshme e pallatit. Nje mengjes kur po luaja me penisin e kallcukut ne dhomen time, kisha harruar te mbyllja perden. Ngjitur kishim komshi nje burre 47 vjecar bashke me familjen e tij. Ate dite ne mengjes ai me kishte pare, dhe si duket me kishte pelqyer ndaj direkt trokiti ne dere. Une u cudita sepse mendova kush do jete valle?! Direkt fsheha penisin tim dhe vesha tutat, harrova te vishja mbathjet. Kur hapa deren, ishte komshiu.

-Pershendetje! -i thash une
Ai po qeshte duke me pare ne sy.
Je shume i mire -tha ai- Dua te te provoje pak ky miku im. Ne ate moment nxorri karin e tij qe ishte i fryre.
Une ngela per disa sekonda.
-Cfare po pret? Jepi! – tha ai.
Pastaj u fut ne shtepin e dajes dhe une u ula ne gjunje dhe ja morra ne goje. Ishte nje ndjesi shume e mire. Me pas me hodhi ne krevatin tim dhe me pyeti me cfare stili preferoja tja fillonte. Stilin dogs i thash. Si fillim po e fuste karin me avash, me dhembi pak pasi e kishte karin e trash. Per rreth dy ore beme sex, me 5 pozicione te ndryshme.
U gezova kur me tha qe paraditeve ishte i lire. Mezi po e prisja diten tjeter.
Mengjesin tjeter shkova dhe i trokita ne dere. Pasi u puthem, i thashe qe kam ardhur vetem per karin tend. Qeshi dhe me tha eshte i teri i yti. Ne ate moment me zhveshi, me ngriti hopa dhe me futi karin e tij. Nderkohe qe po shkonim ne dhomen e tij ai po vazhdonte te me qinte. Pas nje ore i thash qe dua te me qish deri ne oren 3. Ishte dakort. Bytha ime avash avash po ambjentohej me karin e tij, dhe dhimbja po me ulej. Nuk ndjeja shume dhimbje, por vetem kenaqesi. Per gati nje jave benim sex cdo dite ne mengjes ne vende te ndryshme,nje her ne dhome,kuzhine, dush, divan, lavatrice, tavoline. Cdo dite ai e linte deren hapur dhe me priste i zhveshur ne krevatine tij, gati per te me qire.
Pas 1 jave, me tha qe ai duhet te largohej per ne Zvicer per disa dokumenta. U merzita pak, por me tha qe nje dite perpara do me kenaqte. Dhe ate dite kam qendruar tek shtepia e tij dhe kemi bere sex gjithe diten. Nuk ndjeja shume lodhje, por ndihesha shume kerkues. U gezova kur me tha qe nese doja mund te vinte nje miku i tij, nje djale 36 vjec qe te beja sex me te. Pranova. Kur per cudi, diten tjeter, para deres sime u shfaq nje djale simpatik. Me tha qe dua te te qij. Qesha dhe e cova ne dhomen time. Per dy dite bera sex me kte djale. Dukej qe kishte goxha eksperienca ne sex, sepse me qinte shpejt, dhe bute. Gjate ketyre dy diteve, ky djale me nxiti qe te provoja edhe spermen. Ndaj sa her i beja gojore, ai me derdhte brenda ne goje. Nderkohe qe me komshiun tim 47 vjecar isha mesuar qe te ma derdhte brenda ne byth, sepse nuk perdorte prezevativ. Kaluan dy jave dhe mua me duhej te kthehesha ne Tirane. Plot i kenaqur nga pushimet mezi prisja te kthehesha prap ne Kosove.
Ja arrita, ne nentor te 2021, shkova ne Gjilan me makinen time dhe qendrova atje 2 dite. Takova perseri mikun tim, dhe beme perseri sex. Tani mezi pres qe te shkoje perseri.
Ishte nje eksperience shume e bukur.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top