Shoku im Olsi ( pjesa e I ) - Tregim Erotik

Kur nis te shkruash nje histori perpiqesh gjithmone e me shume te mbetesh brenda kornizave te reales, por kur realja nuk eshte gje tjeter vecse nje fantazi e shfrenuar, atehere te mbetet vetem ta shijosh ate! 
Olsi ishte miku im me i mire, me te njiheshim qe ne gjimnaz, nderkohe qe tani te dy vazhdonim studimet e larta. Ishim ne te njejten dege, e per arsye te shumta perfunduam ne te njejten shtepi. Si per fatin tone ne fillim, por qe ne te ardhmen do te dilte per te keqen tone, gjetem nje shtepi private shume afrer shkolles te cilen e morem me nje cmim shume te arsyeshem , per te mos thene pothuajse falas. E vetmja kerkese e pronarit ishte qe kurre nuk do sillnim njeri tjeter pervec ne te dyve. Si fillim na u duk kusht qe edhe mund ta pranonim sepaku sa te arrinim te gjenim nje vend me te mire. Rutina jone na kishte perfshire, shkolle, shtepi, kafe, pube. . . rutine studenti. Nje nate i them Olsit: “Lale sikur ste ka hec me femrat keto kohet e fundit”
” S”me ka ecur se nuk kam dashur ”  – me tha Olsi prerazi si per te treguar qe nuk donte ta pyesja me tutje. Ika ne medyshje me veten se cfare ishte kjo pergjigjije. 

Kaluan disa dite keshtu pothuajse pa folur fare deri ate mbremje.
– “Une po iki te fle ”  – i them prerazi
– “Shko se do vij me vone une ” – ma pret Olsi
Une iki te shtrihem te fle. Pas disa perpjekjesh duket qe gjumi vendosi te me marre. Kishte kaluar kohe derisa une zgjohem, hap syte si me pertim dhe shoh qe ishte akoma erresire. Ndieja nje ngacmim nga kofshet e mia dhe spo e merrja vesh nga vinte. Shoh perpara, dhe ve re nje nje njeri qe ishte shtrire aty dhe po me kafshonte kofshet. Heq mbulesen i lemerisur dhe cte shoh aty ishte Olsi.
– C”po ben mor budalla??” – i them i acaruar dhe e shtyj me dore qe te largohet
Olsi ngre koken , shume i eksituar, me epshin qe i kishte perfshire fytyren me thote: ” Te lutem vetem kesaj radhe”
– “Cte lutem, je ne vete? largoju perpare se te marresh nje zeke mbrapsht”
Po Olsi as qe donte tia dinte, ne ate moment ul koken te  kari im dhe fillon ta kafshoje lezetshem, dhe cuditerisht une fillova te eksitohem. Truri im akoma se kishte vendosur se cdo bente, por mesa duket palla ime e kishte ndare mendjen. Olsi vazhdoi gjate ashtu, po kafshonte dhe lepinte pa hequr te mbathurat e mia, derisa duket qe ne nje moment kete vendim e kishte marre palla ime. Anash karit tim i dukej koka, dhe Olsi mesa duke ia arriti qellimit. Me dhembet e tij me kapi bokset dhe i hoqi ashtu duke i terhequr me goje. Pastaj u rikthye te merrej me mikun e tij te ri. Filloi ta lepinte nga bolet tek koka, vazhdoi keshtu per disa here dhe me vone filloi ta fuste te gjithin ne goje. E fuste ne goje dhe e nxirrte shume i kenaqur  – “Ckar qe paske me shoku” – thoshte ai vazhdimisht , ndersa une kisha mbyllur syte dhe kisha arritur qiellin. Olsi dukej qe nuk e kishte per here te pare kete gje, pasi po thithte dhe kafshonte ne nje menyre qe une se kisha provuar kurre me pare.
– Po prishem : i”a pres une
– Dua ta pi te gjithen: me tha ai. Filloi ta thithte derisa une ndjeva spermen time qe po ngjitej ne kanale. Svonoi shume dhe goja e Olsit u mbush plote. E perpiu te teren. Pastaj coji koken dhe u ngjit siper te me puthte.
– E ke gojen plot : i them , “Largoju”
– E kam pire te gjithen: ma pret ai dhe papritur nje konfirmim timin buzet e tij preken buzet e mia. Buzet e Olsit i kisha pasur gjithmone zili, ishin te trasha dhe te gdhendura ne menyre perfekte sikur Leonardo ti kishte pikturuar me aq pasion. Olsi filloi te perdor llapen edhe pse i ndrojtur fillova dhe une ti pergjigjesha, filloi te thithte, te merrnim peshtymen e njeri tjetrit dhe te kafshoheshim lehtshem, derisa ne nje moment Olsi duket se nuk e kontrolloi veten, me fut nje te kafshuar qe jo vetem me kenaqi buzen , por ne te njejten kohe e cau dhe filloi te dilte gjak.
– “C”po ben more” – i them tere nerva.
– “Mos u merzit, shit mendje neser se te kane kafshuar francesce” – tha ai. Me thithi ate pak gjak qe po dilte dhe u shtri ne krahun tjeter. Dy kembet e tij ishin te vendosura siper meje, dhe palla e tij ferkohej me pallen time, e cila kishte filluar te ringrihej.
– “Do te vashdojme me tutje” – thote Olsi me zerin e tij qe e tregonte qartazi se ia kishte qejfi.
– “Se di ” – i them une, e leme me mire per njehere tjeter.
Olsit mesa duket i mbeti qejfi. “Une kisha aq shume deshire ta provoja” – tha ai me qejfmbetje.
Mendja ime mori nje kthese te cuditshme, dukej sikur spo e kontrolloja me veten. Vendos Olsin poshte meje dhe filloi ta puth. E kafshoj pak te thithkat dhe i ngre kembet ngadale siper. Vrima e tij ishte shume e pahapur. Filloj te punoj me gishta dhe peshtymen time, dhe Olsi renkonte dhe leshonte ofshama ne te njejten kohe. Disa here ndaloja pastaj vazhdoja. Derisa mu duk qe ishte punuar mjaftueshem dhe vendos ta provoj. Lyej koken e palles time me shume peshtyme dhe tentoj ta fus, me pak sforco e fus koken , nderkohe qe ndiej nje gervishtje ne bythet e mia nga te dyja duart e Olsit.
– “Me ngadale, se kete se kam provuar kurre” – degjoj zerin e tij te perzier me dhimbje.
Tentoj te shkoj me tutje, por rreshqiti shume pak.
– “Nuk e duroj dot me shume, provoja me kaq ” – thote Olsi.
Ashtu gjysem te futur perpiqem ta palloj, edhe pse jo ne kulmin e kenaqesise time, derisa pas disa momentesh me ofshamave qe i leshonim te dy, dhe disa gervishtjesh qe me kishte bere Olsi, une e ndiej qe po prishesha. Per nje moment dal jashte kontrollit dhe e fus te terin, doja me cdo kusht te prekja fundin , dhe te derdhja spermen time brenda. Sperma sdeshi shume dhe preku kanalet e Olsit, nderkohe qe ne kete kulm te kenaqesise time , degjoj nje renkim te Olsit si kurre me pare
– “Oooouuuuuuuu mre vrave, te lutem hiqe” – thote ai me dhimbje.
E heq pallen time , si ne faj per humbjen e kontrollit, nderkohe qe Olsi me thote te shtrihem pak mbi te, e te rinim per disa kohe ashtu.
Pas disa castesh Olsi mori paketen e cigarve mbi komedine , dhe me zgjati nje dhe mua  – “Provoje, shijon shume pas seksit” – me tha ai.
E mora cigaren me medyshje edhe pse nuk e pija. Ne moment arriti cakmaku i Olsit qe ndezi te dy cigaret tona. Nderkohe qe nje tabull te vockel e kishte vendosur Olsi mbi barkun e tij.
– Te pelqeu? – pyeti Olsi si ai cuni qe kishte marre shperblimin e merituar.
– Se di, me doli vetja jashte kontrollit, mendo sikur ta marr vesh gje Ada ” i them uneme gjysem zeri.
– Ska arsye qe ajo te shoh fantazi! – tha Olsi si per te treguar qe nga ai sdo te dilte asnje fjale.  – Ne fund te fundit do mbetesh bi, edhe i dashuri im edhe i saj njekohesisht – shtoi ai
Ne kete moment perpiqem ta shikoj mes erresires, kur nga jashte degjohet nje shperthim marramendes, qe theu dhe xhamat e dhomes.
– C”ishte kjo? – ia prita i tmerruar. Te dy u cuam dhe u veshem shpejt e shpejt e u afruam afer dritares per te pare se c”kishte ngjare. . . .

( Lexo pjesen e dyte )

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top