Një Mrekulli - Tregim Erotik

Po kthehesha nga expo-klic, kur te kryeministria filloi të binin pika shiu. Aty s’ke ku te fusish koken, prandaj shpejtova hapin, për të aritur tek stacioni I autobuzit që ishte zene nga nje grumbull njerzish. Një djalë me nje cellular në dorë diçka shkruante dhe une mendova se po luan lojra elektronike. U afrova pak dhe ai ngriti kokën dhe më pa. Pastaj buzeqeshi dhe përshendeti me kokë. Kjo më dha kurajo të afrohesha akoma më shumë. Kur ishim pranë vura re se, ai po kontrollonte internetin. Ai ngriti kokën përsëri dhe më pyeti: çdo të thotë pedonal? Rrugë këmbësorësh … -I theme unë. -Po ku është kjo rrugë?-Për një çast u hutova dhe nuk po I bija në të se përse ishte fjala.

Këtu thotë se në rrugën pedonale “Murat Toptani” ka koncert.

Aha… Atëherë u kullova dhe I thash: Ja ku e ke nja dy rrugë më poshtë…Po deshe te me besh shoqëri, mund të shkojmë se edhe unë do të kaloj aty. Kështu u nisëm.

Po ecnim dhe unë e shikoja me bisht të syrit. Më dukej djalë I vogë, pa qime në fytyrë.

Sa vj je? E pyes. I kam mbushur të 18. Me mua nuk ke problem se jam në moshë madhore. E kapa flurthi mendimin e tij. Sigurisht po mendonte se mos po I propozoja për seks.

Je student apo në punë?

Jam student në fakultetin e anglishtes.

Are you Top or Bottom?

Çdo me thenë Top or Bottom?

Të jesh ak or pas?

Aha… Si thua ti?

Me duket më shumë pas…

Jo jam të dyja.

Nga je? Ai sikur filloi të besdisej. Të pyeta se shumë djem që vijnë nga rrethet bëhen kurreshtarë dhe e provojnë këtu në Tiranë me që është qytet I lire…

Uafruam në zonën pedonale në të cilin një zhurmë shurdhuese kishte mbuluar zonën. Nëskenës disa djem po këndonin këngë bashkohore duke imituar ato që shohin në video-klipe. Si po të duken? Këngët? Jo djemtë . Shumë të mire. Cilin do të doje ta kishe sonte. Ai bateristi qenka super. Po kitaristi? Duket sikur e ka të madh.komentonim pa frike se zhurma I mbulonte zërat tona.

Ndejm disa kohë dhe pastaj e pyeta në se kishte dëshirë të uleshim për një kafe dhe ai pranoi. Gjatë kafes po bisedonim në se I pëlqente të shkonim ndokund dhe ai më tha dinte një vend që ishte I përshtatshëm. Unë I propozova shtepinë time po ai po hezitonte. Më se fundi u ngritëm. Shkuam nga vendi, por mua nuk më pëlqeu fare se ishte shumë I ekspozuar. Për më tepër me rastin e festave kishte shumë lëvizje dhe ne nuk ishim të padukshëm. I ofrova përsëri shtëpinë time dhe ai me një fare hezitimi filloi të lëvizi në drejtimin që mora unë. Dukej që ishte fillestar në seks dhe kjo e bënte të hezitonte. Pasi zbritëm nga autobuzi, kaluam nipper disa rrugica, që janë asfaltuar rishtazi me rastin e festës.Tek shtëpija ishte errësirë, sepse familjarët kishin dale për të pare festimet. U futëm mbrenda me shpejtësi. Ai u ngjit pas meje dhe filloi të më fërkon organin tim dhe të më puthte. E fërkova dhe unë dhe pash se kishte një kar të këndëshëm nja 19cm. Mirë thonë se djemt shtatvegjël e kanë karin e madh. Ai më zbërtheu pantallonat ma nxorri timin dhe filloi ta thithte. Kishte shumë kënaqësi, por kisha hallin e prindëve se mos ktheheshin.

Eja, ma fut një here se ka kohë që se kam bërë-I thash unë.

Unë se kam bërë asnjëherë dhe dua ta provoj patjetër sonte. Kjo më qe e papritur, por ai nguli këmbë.

E shtriva në divan. E dija se do ti dhimbte por duke qënë përmbys nuk kishte si ta nxirrte. Mora në komodinën time nje shishe vaj fëmijësh dhe ia leva vrimën mire. Pastaj e hapa sa munda me nje tub të hollë për të lyer hermoroidet. Së fundi ia hapa me gisht me sa munda. Ai e shterngonte vrimen ndersa unë I thoja që të shlirohej se ashtu do ta kishte me kollaj. Kur mendova se vrima ishte mjaft e hapur, provova të vendosja karin tim dhe ta shtyja me kujdes. Megjithëse vrima ishte hapur mire, përsëri ai reagoi. Ia nxorra , përsëri vajosje dhe përsëri prove për ta future. Tani sikur u fut më kollaj. Djali ofshani ndërsa kari e guduliste në thellësinë e vrimës.

Të dhemb? E pyeta. Vazhdo! Më tha ai. Dhe unë vazhdova. Kënaqësia sa vinte e rritej deri sa e ndjeva spermen të ngjitej dhe ti derdhej në vrimë.

Ngelem të puthitur një cope here, pastaj ia nxorra. Ndërsa po pastroheshim e pyeta: Si tu duk. Si për here të pare mire, po besoj se do të ketë edhe here të tjera dhe ato do të jenë a miracle…

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top