Shoku im Olsi ( pjesa e II ) - Tregim Erotik

( Lexo pjesen e pare ) Te dy mbetem te shtangur nga ajo qe pame… nje kamion i tere kishte shperthyer. Nuk vonoi shume dhe nga oborri i shtepise ku ne banonim u hap nje porte qe as qe ia kishim idene qe ekzistonte. Disa tipa qe si kishim pare kurre ne jeten tone dolen dhe filluan te pastronin disa qese te bardha qe kishin mbire ngado, nderkohe qe nga krahu i rruges per balle mberriti nje makine e cila ngarkoi te gjitha keto qese ne bagazhin e saj dhe brenda disa minutash kur sirenat e policies filluan te degjoheshin ne sfond, gjithcka ishte pastruar. Aty mbeti vetem nje kamion qe po shkrumohej dhe asgje tjeter. Porta e nendheshme qe gjendej ne oborr u zhduk mes erresires sa hap e mbyll syte.
– “Te ishte droge thua?” – pyeta une i shtangur
– “Ashtu duket” – ia priti Olsi
Ashtu te shtangur sic ishim te dy, bie dera. Kthyem syte te tmerruar me idene se kush mund te ishte. Olsi vrapoi drejt deres me pasigurine mes vetes nese do te vendoste ta hapte ose jo.
– “Hape jam une pronari i shtepise ” – u degjua zeri nga mbrapa deres. Olsi shikoi drejt meje si per te me pyetur se si te vepronte, por zhurma qe degjohej nga mbrapa deres ishte bere kercenuese. Olsi e hapi deren dhe po shikonte drejt pronarit.
– “Pas pak vjen policia per te mos thene qe ka arritur, ju nuk keni pare asgje, degjuat nje shperthim dhe kaq!Ne rast se flisni percart, do perfundoni percart!Dreqi e marrte ndajini ato krevate te bashkuar se sjeni bythqira!” – tha ai dhe filloi te zbriste shkallet me vrull.
Te shtangur nga ajo qe kishte ndodhur kishim harruar te ndanim dy krevatet tone qe gjate aktit i kishim bashkuar. Nderkohe qe po perpiqeshim te sistemonim dhomen ra serish dera. Kesaj radhe ishin policet qe po pyesnin per informacione, dhe ne dhame versionin e propozuar nga pronari. Ngadale filloi te zbardhte nderkohe qe vendi gelonte nga police, hetues e prokurore qe kishin ardhur ne vendngjarje. U beme gati te dy dhe u nisem per ne shkolle. Rruges ndame mendimet tona per ate qe kishte ngjare dhe vendosem qe kjo histori sdo perflitej per asnje , sepaku per sigurine tone. Mbremja erdhi shume shpejt. U shtrime te dy te flinim. Mua dukej se spo me zinte gjumi , akoma isha i shtangur nga gjithcka qe kishte ndodhur brenda atyre 24 oreve qofte me Olsin , qofte edhe me shperthimin.
– “Spo fle dot?” – pyeti Olsi
– “Jo smundem ” – i them une me gjyesem zeri. Olsi u cua ngadale , afroi krevatin dhe mori nje shishe ne dore qe nje zot e di me cfare ishte.
– “Cke nuk u ngope mbreme” – i them une dhe i kthej shpinen i acaruar.
– “Mua me pelqejne te dyja rolet ” – tha ai duke me ferkuar fundshpinen . –”Ne asnje menyre  – i thashe ” dhe u ktheva drejt tij. Olsi mesa duket kaq deshi filloi te me puthte plot epsh, por carja qe me kishte bere nje nate me pare akoma me dhimbte. Filloi te me kafshonte veshin dhe peshperiti “Dua qe sonte te ma lesh gjithcka ne dore mua”…
Filloi te me puthte dhe kafshonte lehtas nga qafa, zbriti tek gjoksi me puthi . Me ngriti kembet ngadale, filloi te ferkonte ngadale  pallen time qe kishte filluar te eksitohej , dhe me te gervishtura filloi te me hiqte te mbathurat.
– “Cben” – them “Imagjino sikur ti shoh Ada si do ti justifikohem
– “Po mos e tako per ca dite dhe ti , se s;behet nami” – ia pret ai si moskokecares
Pasi me zhveshi te terin, mori shishen qe e kishte lene anash krevatit dhe filloi te derdhte leng mbi trupin tim. Nga aroma e kuptova qe ishte vere.
– “Keshtu sic do pi kete vere keshtu dua te te pij dhe ty te terin hamshori im” – tha Olsi.
Ne fillim me lagu ne zonen e gjoksit me lepiu e kafshoi plot epsh per te zbritur tek barku. Kur filloi ta bente kete gje me kofshet e mia, ato filluan te me digjnin, tani e kuptova c;te gervishturash me kish bere. Vazhdoi ne kete menyre derisa mbaroi ate vere qe kishte ne shishe. Pastaj filloi te merrej me pallen time qe ishte bere dru.
– “Do te hapesh vrimen , qe te kenaqesh me shume” – me tha duke me drejtuar shishen bosh qe cuditerisht tani po e shquaja kishte nje gryke te gjate dhe jo shume te trashe.
– “Cte bej?” – e pyeta si per te verifikuar ate qe po me thonte mendia.
– “Po ja, behemi ne pozicion 69 dhe ti puno me vrimen time , qe ta kem me te lehte se mbreme, sdo isha kundra edhe sikur te me kenaqje pallen paksa…tha ai.
Ashtu sic ishim 69 fillova ti hap felet e bythes ngadale, ta ngacmoja me hunde dhe llape njekohesisht, ta kafshoja lehtshem , nderkohe qe palla e tij ishte bere dru. Olsi e kishte te madh dhe te trashe , dy ne nje. E mendova dy here dhe fillova ta lepija dhe ate karin e tij te mrekullueshem. Vetem tani qe e kisha marre ne gojen time fillova ta kuptoja se c;kenaqesi ishte ta merrje ne goje. Nderkohe qe kisha pallen e tij ne goj, te futur aq sa mundja, me te dyja duart fillova te punoj me shishen ne bythen e tij. Isha eksituar keq dhe kesaj radhe doja qe ta fusja te terin. Nderkohe qe une po fusja shishen Olsi filloi te leshoj ofshama kenaqesie, dhe te me kafshonte i cik me forte…”Jepi me caj te terin ” me thoshte plot epsh. Provoj dhe pak me shishen dhe teksa shoh qe vrima ishte punuar mjaftueshem, e mberthej per mesi dhe me nje vrull te menjehershem e kthej permbys…. “Jepi hamshori im ” thoshte Olsi.
Kembet i kishte ngritur te dyja , nderkohe qe une pasi e bera pallen time me peshtyme mjaftueshem fillova ta fus. Njehere koken , ndenjem pak caste ashtu pastaj fillova ta fus gjithmone e me shume, nderkohe qe Olsi bertiste nga kenaqesia dhe dhimbja. Pasi rreshkiti i teri, prita pak dhe fillova ta pompoja, ne fillim nga pak pastaj me me hov. Olsi njehere e shterngonte dhe njehere e lironte, kjo me krijonte akoma me shume kenaqesi. Kur fillova ta pompoje pak me fort, ai filloi te tundte dhe bythen e tij ne nje menyre te kendshme. U ndala per nje moment dhe i thashe ” Jepi kurve me prish me bythen tende”.
Olsi mesa duket aq kishte pritur, filloi te leviste ne nje forme shume seksi, nderkohe qe palla ime po bente qejf, qejf qe po shkonte drejt fundit. Boll kishte duruar. Ndjeva spermen qe po ngjitej dhe nje shperthim brenda kanaleve te Olsit, e beri ate te renkonte nga kenaqesia e marre.
– “Sa shume sperme qe kishe mo shoku ” – tha ai pasi kishte marre ate kenaqesine qe donte.  – “Mos e nxirr , me kane thene qe shijon me shume po ta mbash dhe pak brenda” – tha ai duke shternguar dhembet. U shtriva mbi shpinen e Olsit dhe fillova ta puth rreth qafes e ti kafshoja veshin. “Ke filluar tia marresh doren ” ia priti ai.
U terhoqa mbrapsht per nje moment dhe po rrija si hu per gjithcka qe kisha bere. E nxora karin tim nga bytha e Olsit me pak sforco, pasi Olsi po shterngonte nga stile qe te mos ia hiqja. U shtriva krah tij dhe i thash : “Me jep nje cigare”
Ai svonoi dhe me ofroi cigaren, me tabullen dhe cakmakun. “Cke ” – me pyeti “Spo te shoh mire”
“Se di – i thashe – kjo qe po ndosh mes nesh qe une sdi si ta shpjegoj tundimin tim , gjithcka qe ndodhi mbrem, gjithcka po vazhdon shum lemsh…”
“Cke mo shpirt se gradualisht do nderrojme rolet” – tha ai duke qeshur dhe per te mos me lene mundesi qe ta kundershtoja filloi te me puthte. Vazhdoi pak ashtu pastaj ndezem cigaret. Nuk po flisnim, mesa duket shume gjera kishin ndodhur ne kaq pak kohe qe na kishin bere konfuz , te dyve.
Cohem per te marre nje shishe uje , nderkohe qe mbi komedine shquaj nje kuti te madhe qe nuk e kisha vene re me pare.
– “C”eshte kjo” – e pyeta
– “Se di , e gjeta perpara deres”.
E hapa vrullshem kutin por cte shoh ne brendesi te saj ishin ato qeskat e bardha qe ne kishim shquar dje ne shperthim. Ishim bere pjese e nje loje pa dashur.
– “Olsi eja pak ” – i them me gjysem zeri.
Ai u cua ashtu lakuriq sic ishte, me pallen e tij qe perplasej kendshem ne kofshet e tij, si per te shijuar liren dhe pa kurioz drejt kutise.
“Mesa duket duhet te zbulojme c;behet ne ate tunel poshte shtepise – tha Olsi venger , Kjo eshte ftese, qe nuk kemi forcen ta refuzojme…”

( Lexo pjesen e trete )

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top