Shoku im Olsi ( pjesa e III ) - Tregim Erotik

Kur vedos te marresh nje rruge te re ne jeten tende sepaku siguroju qe te jete ajo e duhura, kjo do te ishte mesimi qe do te merrja une pas disa kohesh ne jeten time. Olsi ishte takuar disa here me pronarin e shtepise, dhe kishin biseduar per shume gjera, per ate ftesen e marre, te cilen mesa duket Olsi e kishte pranuar. Ato pak here qe e kasha pyetur se cfare i kishte propozuar pronari i shtepise per te bere, me kish thene qe do ishte me mire te mos e dija, se paku ne kete forme nuk do te ishim te dy te perfshire ne ate pisllek. Kishin kaluar ca kohe ne kete forme, nderkohe qe mes meje dhe Olsit nuk kishte ndodhur gje.  Nje dite ne mengjes pas nje diskutimi te gjate vendosim qe ne darke une per here te pare do te beja rolin e kundert, te cilen Olsi e priti me shume kenaqesi.
– “Kishte kohe qe deshiroja kete gje :  – me tha , dhe me puthi lehte”
Mbremja erdhi me shpejt sec e kisha menduar. Akoma nuk ishi i sigurt per po – ne qe kisha dhene ne mengjes. Per shkak te nje vonese ne takimin me Aden, une kthehem ne shtepi rreth ores 10. Kur hyj brenda ne dhome, shoh Olsin qe ishte ulur ne nje karrige gjysem te shtrire , i zhveshur i teri, me nje gjysem drite ndezur ne krah te tij, po tymoste nje cigare, dhe ne dore mbante nje shishe me gryke te gjate.
– “Po te prisja –me tha me ate zerin e tij si gjuetari qe ka kapur prene e tij aq shume te dheshiruar. “
U cua filloi te me zhvishte ngadale, nderkohe qe une fillova te eksitohem. Me kapi per dore, dhe ashtu i zhveshur sic isha me terhoqi drejt banjes. Gjithcka ishte gati mesa duket, vaska ishte e mbushur mjaftueshem, e shkumosur sac duhet, nderkohe i vetmi ndricim i banjos ishte nje drite e kuqe, e vendosur diku ne nje cep te saj. Vaska ishte e madhe saqe ne te mund te rrinin pa merak 3 persona. U futem te dy ne te. Olsi filloi te me lagte te gjithe trupin ngadale te me shkumoste njekohesiht, nderkohe qe palla ime kishte filluar te protestonte per mungesen e vemendjes qe po i kushtohej. Me puthte ngado. Ne fillim ne buze, me kafshoi nga qafa, tek veshet, e ashtu i etur sic ishte, filloi te me ferkonte me te dyja duart e tij  bythet. Punoi paksa ashtu derrisa me ngriti ne kembe, nderkohe vete ashtu i ulur sic ishte filloi te me thithte karin. Po lepinte, kafshonte ne te njejten kohe nga bolet tek maja e karit, derisa e futi te gjithin ne goje dhe filloi ta thithte si i cmendur, vazhdoi pak ashtu por une nuk durova dot dhe u prisha. Me spermen qe i kish ngelur ne goje, u cua te me puthte. Filluam te putheshim si te cmendur, po thithnim peshtymen e njeri tjetrit , nderkohe qe gjuhet tona spo linin pjese te gojes pa depertuar. U ul ngadale, me ktheu nga pas, me uli mbi vaske, e filloi te me hapte kembet ngadale. Ne ate moment futi koken ne bythen time, filloi te lepinte, e ngacmonte me hunde kendshem. Po ndija nje kenaqesi qe nuk e kisha provuar deri ne ato momente. Me vone filloi te punonte me gishta, ne fillim nje e fuste e leviste ngadale dhe e nxirrte e lepinte gishtin me epsh dhe e fuste serish. Vazhdoi keshtu per pak kohe, pastaj filloi te punonte me dy gishta, e ne fund me tre, ku une fillova te ndiej pak dhimbje te perzier me teper me kenaqesine. Nxori gishtat ngadale, dhe mori shishen filloi ta fuste ngadale , tek une gryken e saj, e keshtu vazhdoi per pak kohe. Me leu me pak krem, me pas me uli ne gju, me doli nga pas, dhe filloi ta fuste ngadale. Ishte dhimbje dhe kenaqesi ne te njejten kohe. Duke depertuar arritit ne fund , filloi te pomponte ne fill nga pak, e ne fund me shpejt. Palla ime po eksitohej ndersa Olsi pomponte dhe ne te njejten kohe bolet e tij sebashku me uji perplaseshin pas bythes time. Ishte nje kenaqesi e papershkrueshme. Vazhdoi duke pompuar me fort, nderkohe qe ofshamat e mia po vinin gjithmone e ne rritje , dhe ne kete moment ndiej nje leng te ngrohte qe pushton kanalet e mia. Olsi me rrotullon ngadale, pa e hequr ulemi ashtu te dy me njeri tjetrin dhe fillon te me puth, nga buzet dhe gjoksi e njekohesisht peshperinte:  – Nuk kisha provuar nje kenaqesi te tille me pare, je shume i mire, duhet ta dish kete!” Ne kete moment me futi nje te kafshuar ne qafe, e cila aq sa me coi adrenalinen ne maksimum aq edhe me dhembi. Mbetja shenje tashme ishte e sigurt. U pastruam ngadale, dolem dhe u shtrime mbi krevat. Aty sdurova, kur pashe pallen time te bere dru serish, ia ngrita kembet Olsit. Ia mbeshteta mbi shpatullat e mia, dhe pasi e lyeva me peshtyme karin tim fillova tja fusja ngadale. Ne fillim koka, pastaj i teri. Olsi shterngonte dhe lironte ne te njeten kohe per te me kenaqur me shume. Fillova ta pompoj fort, ta shterngoj dhe gervisht ne te njejten kohe rreth mesit. Kur po prishesha fillova ti jap edhe me fort, derisa sperma ime u derdh e pushtoi kanalet e tij. Po behesha gati te shrihesha mbi Olsin pa e hequr , nderkohe shoh qe dhe ai ishte prishur , mesa duket kari im kish prekur dicka ne organet e Olsit, qe e kish bere te arrinte kete erkesion pa e prekur fare me dore. U shtriva mbi te e po e puthja ngadale tek buzet, e me pas tek qafa.
– “Sonte me ke kenaqur, s;kisha provuar kurre me pare ne te njejten kohe dhe te palloja dhe te me pallonin – tha ai”
– “Cke ti ketu do jemi – i them dhe une i kenaqur”
– “Besoj qe po, por neser zemer me duhet te levizi per ne Vlore! – tha ai me gjysem zeri.
– “Perse???” – e pyeta i habitur.
– “Me duhet te mbaroj nje pune per pronarin, do te leviz nga darka, dhe deri ne mengjes besoj qe do jem kthyer, pasi te mbaroj kete pune do jemi te lire, nuk do kemi te bejme fare me me to”
– “E cfare pune na qenka? – e pyeta disi i irrituar qe po ma thoshte vetem tani kete fakt.
– “Beso me mire mos ta dish, por do mbyllet githcka mire, te pakten keshtu shpresoj” – tha ai me gjysem zeri.
Nga menyra qe foli , e kuptova qe nuk ishte dicka e lehte, dhe se ai do te rrezikonte. Nuk doja me te flisja per kete gje, keshtu qe se pyeta, nderkohe qe mbylla syte ngadale ashtu i shtrire mbi te, palla ime kish dale vete tashme, dhe e putha! E putha dhe e kafshova fort si per ti treguar qe dua te jesh vetem i imi.
Ndezem te dy nganje cigare, ashtu ne heshtje dhe thjesht po admironim njeri tjetrin. Dicka do te ndodhte, nje situate e ndere ishte krijuar, askush nuk kishte guxim te fliste, mesa duket udhetimi i Olsit ne Vlore do te ndryshonte pergjithmone jetet tona…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top