Zoteria me syte si deti - Tregim Erotik

Ishte nje mbremje normale vere, si histori daton diku nje jave me pare. Kafet e mija me shoqerine fillojne diku reth ores 22 te mbremjes deri reth ores 02 pas mesnate. Isha si zakonisht me nje mikun dhe nje miken time ne nje nga lokalet tona te preferuara. Pasi ksihim pire dicka vendosem te kalojme nga pjesa e restorantit te mernim dicka te lehte per te ngrene, ashtu beme. Duke qen se bisedat tona mbaruan pak me shpejt se zakonisht sepse miku im nisej ne nje vend te lindjes vendosa te futem pak ne internet. Sapo hyra ne messenger fillova te eliminoja te gjitha kontaktet qe tashme nuk me duheshin me dhe midis tyre vura re nje kontakt te cilin e kisha bllokuar. Sinqerisht nuk me kujtohej, gje mese normale ne Shqiperine dhe tiranen tone duke qen se flet me shume njerez me idene e nje njohjeje disi me nivel, por zhgenjimet vine njera pas tjetres…. Vendosa te flas me personin ne fjale,dhe ashtu bera. E hoqa blockun qe i kisha ven ne MSN dhe fillova ti flas. Duke shkembyer fjale mesova se zotria ne fjale ish 31 vjec inxhinjer… Kish nje ftyre te kendshme ku binin ne pah direkt syte e ti te kendshem forme bajame dhe me cepa, ngjyra e tyre te bente shume per vete. Ne bisede e siper shkembyem numrat dhe e lame qe do takoheshim. Dola nga neti dhe kjo histori per mua u mbyll aty, dhe pse te them te drejten me pelqeu tej mase, ishte person i kendshem, me intelekt dhe shume i pashem, por une pas shume zhgenjimesh tashme isha shume mosbesues dhe nuk e mendoja se do ksih akoma njerez te tille, dhe aq me pak qe une ne ditet ne vijim do e takoja vertet.

Ishte dite e premte, afer mbremjes. Telefoni bie dhe kur pergjigjem per habine time ishte zotria me syte si deti. Me fton per kafe diku ne nje lokal mjaft te njohur ne zonen e ish bllokut dhe pranova menjehere. Shpejte e shpejt bera dush u parfumosa dhe dola. Sapo mberrita bie telefoni dhe me thote “une jam ketu”, ndodhej fare pak metra larg meje. U takuam dhe ulem dhe vazhduam te flisnim per tema te ndryshme, per shkollen time jashte Shqiperise, puna ime si model, BISEXUALITETIN tone e shume gjera te tjera. Ne nje moment te dy vum re njeri tjetrin dhe u kuptuam fare mire, pelqimi i dyanshme dhe eksitimi qe sa vinte e rritej. Duke qen se te dyve nuk na premtonte koha, une nisesha per velipoje ne darke per te degjuar nje grup te huaj qe kendon muzike latine ne nje prej pabeve verore mjaft i njohur atje, ndersa zotria me syte si deti kish impenjime familjare. Per nej moment sme behej te coheshim, filluam te leviznim me idene qe do rishiheshim.

Mbremjen e kam kaluar si mos me keq asgje sme hynte ne sy ne velipoje, dhe pse shkuam me shume prej meje duke qene se pelqeja grupin, e detyrova shoqerine te ktheheshim te nesermen shpejt. Rruges bie celulari, lash takim me zotrine e kendshem reth ores 5 po atje ku u takuam ne fillim por kesaj radhe jo ne bar por ne makine per te shkuar ne apartamentin tim. I hipem makines dhe shkuam ne shtepine time. Pasi pime ndopak konjak dhe beme pak muhabet vura re se nese stregohesha me i shkathet koha kalonte dhe ai duhej te largohej. Fillova ta puth, ndjeva nje nxehtesi te madhe qe njeheresh me pushtoj trupin. Filluam te putheshim me shume pasion pa pushim dhe duke i shprehur njeri tjetrit pelqimin e ndersjellte. Ne nje moment e pame te dy vetem pa asnje rrobe ne trup dhe vetem putheshime e putheshim pa mbarim. Filluam ti bejme sex oral njeri tjetrit,por prej kenaqsise dhe pse kishim shume kohe qe luanim dhe benim te tilla gjera as njeri nuk tentonte te shkonte me tej. Ne nje moment ndjeva nje deshire te madhe qe ate person ta kem timin, e pushtova fort dhe duke filluar ta puth shum pastaj ta lepij anes veshit e me pas duke e kafshuar ne mjeker dhe duke e pire ne gjoks ne bark ne kofshe dhe deri ne gishtat e kembes nje me nje arriti momenti ku e ktheva nga pas-. Cfare te shija, ish nej mrekulli e vertet!? nNe trup qe dhe notaret qe mbahen per trupa do e kishin zili, shpatulla te gjera qe me poshte te conin ne nje bel te holle dhe nje Bythe shume te bukur aq sa me beri shume pershtypje. Gjithmone e kam mbajtur veten nje person me shume pervoje qe kam shkuar me meshkuj shume te bukur si ne shqiperi ashtu dhe jashte saj, por djali me syte si deti me kish rene keq ne koke me dy takime. Duke len menjane mendimet fillova ta puth ne koke pastaj ne shpatulla ne shtyllen kurrizore dhe duke zbritur ne poshte ndalobva ta lepij ne zonat me intime te pjese se pasme. Ishte dicka qe kurre se kisha pritur,dukej nje pjese perfekte gati e bere me leter kopjativ per vagaret e modes, ose me sakte modelet origjinale me te mira qe hidhen ne leter kaltri dhe ruhen nder shekuj. Pasi e ndjeva ne gjuhen time cdo pjese te trupit te tij fillova te penetroj ngadal nga pas pa prezervativ per te ndjere me teper kenaqsi po pa rezultat…esperinca ime nuk bente dot gje ne trupin e ti te ngushte nga pas duke qen se ish akoma i pamesuar….vendosem ta provojme ndryshe…Tashme une isha ne divan i ulur dhe ai duke me lepire nga poshte gishtat e kembeve kofshet e dhe me pas penisin per ta bere me te lagesht me gojen e tij u ul me kujdes siper meje…tashme pjeserisht organi im kish hyre brenda fundshpines se tij dhe une e ndjeja shum…nje afsh i zjarrte kish rethuar penisin tim…pjesa e brendshme e fundshpines se tij ish shume e nxehte vetiu…per nje moment mu kujtua qe dikush ne Paris kish pasur te njetin efekt tek une…kur ndjeva qe organi im kish hyre teresisht fillova te leviz dhe te shty ngadal..ne nje moment te dyte konstatimi qe tashme mund te levijza me shpejt erdhi,,dhe ashtu bera fillova te shtyj me forte dhe duart e kija si levija prej belit te tij qe tashme shrbente si vend ku une mbahesha fort per ti dhene vetes perpara dhe ate ta shtyj fort drejt penisit tim…u cova prej divanit ku une isha ulur..tashme aty gjeti vemd per tu mbeshtetur koka e tij ndersa fundshhpina ish harkuar ne forme harku drejt meje…kembet e tij ishin ne toke jo larte..dhe une i vezhgoja me shum endje dhe epsh…fillova serish te shtyj dhe te ndjej kenaqsi qe kish kohe qe me kish munguar…provuma pozicione te ndryshme per nje cop here deri sa erdhi casti qe arritem kulmet tona dhe filluam te putheshim duke ndenjur disa minuta qetsi…serish nje pije dhe pak bisede,,,pash qe dicka s po shkonte sic duhej…cfare te mundon i them…Kam kohe thot qe kerkoj dike si ti …per mos then vite,me vjen keq qe e gjeta tani kaq von..vura re qe dicka tjeter fshihej…po vazhdo i them…rrefen se diten e dyte te kesaj jave qe vjen largohej per ne nje tjeter kontinent …tashme pasaportat vizat biletat jane gati…per nje moment se desha veten dhe e mora inat qe ma fhseu…veten se dhash..bem dush dolem…kur u ndam i uruam njeri tjetrit fat dhe shume dashuri..tashme ajo cka une kisha kohe ashtu si dhe ai qe e kerkoja erdhi ndenji dhe iku…vall perse keshtu,,,gjithsesi kam tashme nje kujtim te bukur ne memorien time…seconda,,minuta ore te kaluara bukur dhe kendshem me nje person te rall qe ndoshta dhe kthehet..ndoshta dhe kontinenti i large e i vjeter ma mban dhe sma kthen me kurre..

Kjo histori filloj pak dite me pare dhe mban si date mbylljeje te shtunen ne mbremje po ne ate orar qe dhe filloj

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top