Xhepi I Grisur - Tregim Erotik

Tani preku me dorë pallën e tij dhe me nja dy levizje e bëri të ngrihej e të forcohej gur. Me ke do ta bente atë natë. Filloi të sillte nepërmend djemtë e lagjes, ndër të cilët i pëlqente shumë njëri që stërvitej për futboll, por me të e kish bërë shumë herë me mend, megjithëse ai ishte krejtësisht stright. Pastaj u kujtua për një djalë të këndëshëm që kish njohur në bibliotekë. Ai po, ia vlente pasi ishte shumë simpatik dhe kish të parpiturat e herës së parë.

Me mendje e zhveshi, ia mori në gojë e filloi ta pulponte. Nuk e di perse djaloshit të ëndrës gjithënjë i derdhej më parë, dhe ai me mendje e sillte farën nepër gojë deri sa i erdhi edhe atij. Shpejtoi të vinte mbi kokë letrën higjenike , për të pritur valët e spermes që tashmë nuk ishin imagjinara dhe pasi i iku orgasmi u pastrua dhe u qetsua. Megjithatë nuk e zuri gjumi. Ai nuk e kish berë asnjëherë. Dëshira kishte, por rasti nuk po i vinte. Në klasën e tij ai rrinte në bangën e fundit së bashku me Ergin, i cili ishte ca çapkën dhe ngacmues, por kishte shumë frikë se mos ekspozohej e i dilte ndonjë fjalë nga e cila nuk dinte si të mbrohej.

Por nuk kishin kaluar veçse disa ditë kur ndodhi një ngjarje e pazakontë. Në orën e matematikës, Ergi i thotë të fuste dorën në xhepin e majtë dhe Tani pa e zgjatur e futi dhe dora menjëherë i ndeshi me diçka të butë e të ngrohët. Xhepi kish qënë i grisur e nëpërmjet saj kari i tij i ngrehur arrinte gati për të dal jashtë tij. Tanit i bëri përshtypje madhësia e pallës së Ergit dhe i hutuar po vazhdonte ta mbante dorën aty pa e patur mendjen në mësim. Në këtë kohë ndjeu ti përplasej në kokë një copë shkumsi dhe degjoi zërin qortues të mësuesit, i cili e pyeti për ekuacionin që po shpjegonte në tabelë.

Tani u skuq dhe u friksua pasi të gjithë sytë ishin drejtuar tek ai, kështu që i dukej se të gjithë e kishin marrë vesh se çfarë kish ndodhur me të.

-Kije mendjen këtu! – i tha profesori dhe e la që të ulet.

Ai filloi të shënonte ato që i kishin kaluar dhe nuk u kthye më nga shoku i tij, i cili gjithashtu ishte bërë pulë.

Kur dolën nga mësimi bën një copë rrugë bashkë me Ergin.

-Sa mirë që s’më ngriti edhe mua se do ta shihnin të gjithë në ç’gjendje isha.- tha Ergi.

– Po ty ç’tu shkrep të më bëje atë rrëng në orën e matematikës. Apo s’është një inatçi ai që ta mban mend deri në fund të vitit.

– E ke bërë temën e letërsisë?- ndërroi muhabet Ergi.

– Kam bërë një skemë, por duhet plotsuar.

-Sa mirë, kurse unë s’kam asgjë në tru.

Tanit i lindi një mendim:

– Vjen pasdite tek unë ta bëjmë bashkë?

– Çfarë të bëjmë? – u tall ai.

– Temën pra…

– Aha…

Tani qeshi.

– Kur të vi?

– Nga ora pesë.

– Mirë atëhere. Mirupafshim.

Dhe aty u ndanë.

Tani u interesua të blinte një paketë cigare, megjithëse vet nuk e pinte. Në kuzhin mori fshehurazi edhe një shishe konjaku “ Napoleon” të cilin i jati e ruante për miq të nderuar dhe së bashku me dy gota i çoi në dhomën e tij. Tani gjithëçka ishte gati për të pritur shokun.

Me Ergin kishin vite që ishin në një shkollë, por vitin e fundit ai kish ndërruar klasën në bazë të një rigrupimi eksperimental që kishin bërë në shkollën e tyre, për të rritur nivelin e programit për nxënësit më të aftë. Pak nga pak ishin miqësuar se i hahej muhabeti dhe kishin përfunduar në një bangë. Kështu, për Ergin ishte hera e parë që vinte në shtëpinë e Tanit.

Nga ora 5 e një çerek ra citofoni dhe Tani i hapi derën e hyrjes. Pas pak minutash Ergi u duk ne derën e ashensorit dhe ato u futën mbrenda.

Tani kishte bërë një qoshe studimi. Aty kishte tavolinën e shkrimit dhe kompjuterin e tij. Megjithëse ishte një model pak i vjetruar, ai ishte krenar për privilegjin per te patur një të tillë, krejt personal. U ulën në tryezë Ergi djathtas dhe Tani majtas, ndoshta nga që ishin mësuar në shkollë. Tani bënte ç’bënte drejtonte sytë nga pakoja e bëshme e Ergit, por nuk vinte re ndonjë veçanti. Pastaj nxorri në ekran skicën e temës që i kish dhënë letërsia e filluan ta lexojnë së bashku. Herë pas here Ergi bënte ndonjë vërejtje dhe gjithënjë ato ishin të drejta. Ergi vërtet ishte i varfër, por ishte djalë i zgjuar. Veçanrisht në matematik ishte i tmerrshëm dhe Tani e kishte zili. Pasi e lexuan, Ergi filloi të manipulonte edhe kompjuterin duke treguar se e njihte mirë megjithëse orët e shkollës për të ishin qesharake.

Tani e pyeti ku i ish mësuar kaq gjëra që ai s’i dinte dhe Ergi i tregoi se pasditeve punonte deri vonë në një internet kafe si kujdestar dhe atje i kishte mësuar. Ai kish dëshirë të vazhdonte për informatikë prandaj e kishte me pasion këtë punë.

Pasi diskutuan dhanë zgjidhje e vendosën detyra si duhej bërë, panë se po mërziteshin e kishin nevojë për pak “relaks”.

Tani solli shishen, mbushën gotat dhe ndezën cigare. Ai nuk harroi të mbyllte edhe derën me çels për çdo eventualitet dhe të ulej përballë Ergit, duke e parë në sy.

– Si ma punove ashtu në orën e mësimit?..- filloi Tani.

Ergi qeshi.

– Desha të shoh si do të reagoje ndaj një të papriture.

– Si ishte reagimi im, i mirë?

– Më mirë nuk bëhej, sepse kur risku është i madh edhe kënaqësia është e madhe.

– Domethënë qënke kënaqur?

– Pse ti jo?!

– Kush ta tha?

– E ndjeva.

– Jo more…

– E di çfarë, e di shprehjen popullore: Jina qi jina, a qina?

Tani nuk e priste një propozim kaq direkt e mbeti gojë hapur. Ergi që kish bërë hapin e parë e më të guximshmin shtoi:

– E kam seriozisht.

Tani i zënë gafil, megjithëse e kish tjerrur këtë mendim për orë me rradhë, tani që i erdhi me tabaka përpara, nuk dinte ç’të përgjigjej.

Ergi zgjati dorën dhe i fërkoi kofshën. Tanit iu ngrit menjëherë.

– E shoh se qenke gati, – shtoi Ergi, duke hapur pak xhepin që t’i dukej koka e karit të tij. Tani mbylli sytë dhe ndjeu si buzët e Ergit u ngjitën pas të tijave. Ishte hera e parë që po puthte, prandaj buzët i digjnin, ndërsa trupi i kruhej. Gjuha e Ergit u fut në gojën e tij, duke i dhënë shtysë kënaqësisë. E ndjeu si po i zbërthehej këmisha e pastaj si po i hiqej. Atëhere hapi sytë dhe filloi të bënte të njejtën gjë me Ergin. Tek pantallonat e patën pak më të vështirë, por edhe ajo kaloi e së fundi e panë veten vetëm në të mbathura. Ergi kishte brekë me këmbë, kurse Tani slipe. Kari i Ergit kish dalë jashtë të mbathurave, kurse i Tanit shtërngohej nga slipet elastike.

-Edhe ti goxha e paske…- i thotë Ergi. Tani nuk i përgjigjet pasi e mbysnin emocionet.

– Për mua është hera e parë…- thotë Tani.

– S’ka rëndësi. Do ta bëjmë me kujdes.

– Pse ti e ke bërë herë tjetër?

– Jo edhe unë e kam për herë të parë, po të përjashtojmë se sa herë të kam ëndërruar kur i bije me dorë.

– Edhe unë. –shtoi Tani.

– Atëhere paskemi qënë të një mendje.

– Ku të shtrihemi?

– Më mirë në tapet se është butë e nuk bëhet zhurmë.

U shtrinë e filluan të puthen përsëri.

– Si do ta bëjmë? –pyeti Tani.

– Kam parë në internet se në raste të tilla rekomandohet që unë të shtrihem dhe ti të ulesh mbi majën time, por më mirë është ta hapim më parë me gishtë.

Filluan të eksperimentojnë.

– Lyej gishtin me pështymë e provo! Tanit i digjte edhe nga gishti,mendo pastaj për gjithë atë lloz, i cili do të gjente vend të hynte mbrenda.

Kur menduan se u hap mjaft Tani u ul e me durim provoi linte vend Ergit që të futej.

Duke i lënë menjë anë hollësit më së fundi u fut i gjithi. Tani po qëndronte pa lëvizur deri sa të mësohej, por nuk po mësohej dot. Filluan të lëvizin, por atij vazhdonte t’i digjte. Ndërruan vendet. Tani u shtri. Ergi i ngriti këmbet dhe ia futi përsëri.

– Hë? – e pyeti Ergi. U mësove?

– Edhe pak…

– Me durim dhe me pështym edhe mizës i futet në byth, – tha një maksim Ergi.

– Sigurisht, kur është fjala për bythën time.

Ishte një situatë edhe për të qeshur edhe serioze. Pas pak filluan pompimet. Tani po e ndjente dhimbjen më pak dhe djegësira kish filluar t’i krijonte një situatë kënaqësie.

Kur Ergi e ndjeu se po i vinte, e nxorri, e fshiu dhe i ra me dorë. Fara iu përhap gjithë gjoksit të Tanit, duke e lënë gjysmë të çuditur.

– Thonë se është qejf i madh kur ta derdhin në gjoks,- tha Ergi.

– Ashtu thua? Shtriu që ta provojmë me ty!

Ergi u shtri. Tani u ul sipër tij e filloi t’i binte me dorë. Pas pak sperma iu përhap gjatë gjithë gjoksit. Tani kishte më shumë spermë se sa Ergi, ndoshta nga që i ishte mbledhur gjatë seancës që kish pritur sa ti derdhej shokut.

Kur u veshën Ergi e pyeti?

– Të pëlqeu?

– Duhet të mësohesh.

– Herën tjetër do të jetë më lehtë.

– E kur do të ndodh kjo?

– Kur të vish për të mësuar së bashku në shtëpinë time. Apo nuk të durohet deri atëhere?

– Pse nuk the qe do te mesojme neser se bashku?

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top