Ustai - Tregim Erotik

Pranë shkollës sonë ishte një dyqan i vogël që merrej me kopjimin e çelsave. Unë kaloja për ditë aty pari dhe pothuaj gjithënjë do të gjeja ustain, që më shikonte ngultas. Nuk i kisha dhënë rëndësi kësaj gjëje, pasi nuk është e ndaluar të shohësh e aq më tepër ai ishte në punën e tij unë në timen. Ndonjëherë kur shikoja nga ai, më buzëqeshte e unë ktheja kokën nga ana tjetër. Herë herë kaloja në krahun tjetër të trotuarit, por ai nuk e humbëte takimin, pasi e gjeja gjithëmon tek dera në orarin e kalimit tim.

Me siguri do të mendoni se ustai ishte një plakush pa flokë, me syze majë hundës. Ouups jeni të gabuar. Ai është një djalë i ri rreth 22-24 vjeç, që me sa duket ka marrë një zanat për të fituar bukën. Ndonjëherë kur e shihnja me vemendje vija re fytyrën e tij ovale me flokë të kuqrremta kaçurela e me sy gri të çelta për të cilin s’mund të thoje as se ishte i bukur dhe as i shumtuar. Një njeri normal, si gjithë të tjerët. Kishte vetëm një të metë, ishte pak ndën mesataren dhe njërën këmbë e kishte pak më të shkurtër, gjë që e bënte të çalonte, megjithëse ai mundohej ta mbante veten që të mos dallohej.

Isha në vitin e fundit të shkollës së mesme dhe pas pak shkolla do të mbaronte e kështu që do të përballesha me problemin se çdo të bëja më tej. Por si të gjithë e leja këtë punë për më vonë, kur t’i vinte koha. Një ditë, ndërsa dilnim nga shkolla e ndjeva të nevojshme të shkoja në banjo, prandaj u ndava nga shokët dhe u futa në banjon nëntokase aty pranë. Megjithëse i ishin hedhur disa kova ujë, përsëri ndjehej kundërmimi i urinës së bollshme që derdhej aty gjatë ditës. Shkova në qoshe dhe fillova të urinoja kur ndjej që pranë meje ish afruar dikush. Ktheva pak kokën dhe shoh “ustain” i cili po e mbante me dorë pallën e tij të ngrehur. Pa dashur më shkuan sytë dhe menjëherë thash me vete se do të ishte diku tek 22-23cm. E kishte me kokë të vogël, por që zmadhohej shpejt, duke u trashur si një shishe e vogël birre. Ai me shaka me thotë:

-Ej, bukurosh! Ktheu ta shohim pak bibilushin se sa e ke.

Unë u skuqa, mu ndërpre urinimi, prandaj pa e shkundur e futa mbrenda e u largova nën qeshjen tallëse të tij.

Një ditë më ndodhi që duke mbyllur derën m’u thye çelsi. Për këtë më duhej të bëja një kopje. Vërtet ka mjaft dyqane që bëjnë çelsa, por unë dija atë që kisha pranë shkollës, kështu që duke dalë nga mësimi ndalova aty.

Ustai më hodhi një vështrim kalimthi, mori çelsin dhe e vendosi në makinë. Pastaj e vuri në lëvizje dhe çelsi duhet të ishte gati. Hyrë mbrenda më tha ai dhe unë u afrova pranë tryezës. Ai shtyu derën e dyqanit dhe ktheu çelsin. Unë mbeta e nuk dija si të veproja. Ai u kthye nga unë. Sytë e tij të bardhë më dukeshin sikur do të më hanin. Ai zgjati duart. Më krijohej përshtypja se me ato duar do të më kapte për fyti e do të më mbyste. Fillova të tërhiqesha mbrapsh nga thellësia e dyqanit deri sa kalova ngushticën që krijonte rafti me murin, i cili ishte vendosur të bënte një ndarje, që përdorej si garderobë apo depo. Kur arrita tek muri nuk kisha ku të shkoja më tej dhe i mbështetur aty po prisnja se çdo të ndodhte. Ai mu afrua dhe më puthi fort në buzë. Bile filloi të më kafshonte aq egërsisht, duke më tmerruar se mund të më linte shenja. Më vinte të ulurinja, por kisha frikë e turp nga skandali. Kjo qe, si të thuash sinjali, që ai të fillonte të më zbërthente pantallonat, disa prej kopsave të të cilave fluturuan të këputura. por ai nuk ndaloi deri sa ma nxorri pallën jashtë. Nga frika e kisha të shkrehur, por kjo nuk e pengoi të ulej në gjunj e të ma merrte në gojë. Lëngu i ngrohët i pështymës, më lagu kokën e zhveshur e kjo mjaftoi që ta bënte të ngrihej. Kur mori formën e duhur ustai filloi ta përpinte duke e futur gjithënjë e më thellë. Kjo ishte hera e parë që më ndodhte një gjë e tillë. Askush s’ma kishte marrë në gojë e për të qënë i sinqerti isha i virgjër nga të gjitha anët.

Përvoja e re po më tundonte. Lëvizjet e gjuhës jo vetëm më gudulisnin por edhe më eksitonin. Kisha mbështetur kokën pas murit, duke vështruar lart, pasi nuk doja të shihnja se çfarë po ndodhte poshtë meje. Kur e ndjeva se po më derdhej, desha të tërhiqesha, por muri nuk më linte dhe disa gjysma fjalësh nuk mjaftuan për ta ndaluar shatrivanin e spermës sime, që për herë të parë po derdhej përgjatë një akti seksual e aq më tepër të bërë në gojë. Ai e nxorri ndërkohë që fara i rridhte nga buzët.

– Kodosh, paske farë të embël. Dukesh që je djalë qumështi.

Unë, nxorra nga xhepi një paketë me peceta letre e me njërën fillova ta fshija, kurse tjetrën ia zgjata atij. Kur u pastrova fillova të ngreja pantallonat.

– Ç’po bën ashtu? – më tha ustai. –Prit aty! Pa e zgjatur ai më mori dhe më mbështeti pas një tavoline të vogël, duke më përkulur mbi të. Pastaj më bëri të hapja pak këmbët dhe pasi e leu të vetin me pështymë ma futi.

Qe një dhimbje e çmendur. Në atë çast mu duk sikur dikush më nguli një thikë nga prapa. Kafshova gjuhën për të mos thirrur, por lotët të pakontrolluara më rrodhën çurk.

– Hiqe, hiqe, se më shpartallove…

– Ku ta heq. Ke mbrenda vetëm 5 cm. dhe ke edhe nja 15 të tjera për të hyrë.

– Do ma çash e do të bëhet nami. Se kupton se e kam për herë të parë.

Ai e nxorri. E leu përsëri me shumë pështymë e filloi ta fusi përsëri.

Një Oooo… e gjatë por e pazëshme e shoqëroi. Ai tani kish futur më shumë se 10 cm. Ndaloi të pushonte pak dhe sikur fillova të qetsohesha. Pastaj filloi të lëvizë, në fillim lehtë e pastaj më me egërsi. Kari i tij si një piston i fuqishëm hynte e dilte, duke përparuar gjithëmon e më shumë përpara. Më së fundi e ndjeva të mishin e tij të ngjitej pas bythës sime. Tani e kisha të gjithin mbrendë. Por kjo sikur nuk mjaftoi, por ai i hapte me duar felet që të futej akoma më thellë. Pas një torture të gjatë iu derdh. E ndjenja farën e tij mbrenda meje. Duhet të kishte një derdhje prej hamëshori, pasi fara s’kish të mbaruar.

Pastaj e tërhoqi, duke më lehtësuar dhimbjen që nuk kish pushuar akoma. U fshiva me picetë dhe kur e pash ajo kish marrë një njollë të kuqe, që ishte prishja e virgjërisë time.

Mezi prita të arrija në shtëpi. Shkova në banjo që të shlirohesha nga sperma. Vrima më digjte e veçanrisht kur fillova të lahesha. Nuk duronte as uje e as sapun. Pasi u thava e leva me nje krem kundër hermoroideve që ta zbusnja dhe kjo sikur më ndihmojë të ndjehesha më lehtë.

Shkolla mbaroi, por unë vazhdova të përgatitesha, kështu që fitova konkursin për të vazhduar studimet. Ngjarjen pothuaj se nuk e kujtoja më ose më dukej sikur e kisha të dëguar dhe nuk më kish ndodhur mua. Por ja që erdhi dita të kujtohesha për të.

Kur u bënë zgjedhjet na mblodhën një grup të rinjsh që flisnim gjuhë të huaja, për të shoqëruar vëzhguesit që do të monitoronin këto zgjedhje. Mua më ra me një spanjoll. Ai ishte një djalë i gjatë e mjaft simpatik. Vërtet fjalëpak, por të bënte për vete. Kështu pak nga pak u bëmë miq. Edhe bisedat filluan të bëheshin më intime, deri sa një ditë më pyet se si është problemi i gejve në Shqipëri. I thash aq sa dija dhe ai më pyeti në se kisha ndonjë të njohur gej. Ai ishte pasiv, dhe mua më hipi në kokë që të mos humbur rastin për ta qirë atë djalë të bukur. Kështu, në rastin më të parë ia futa, sigurisht me prezervativ. Pasi e qiva ai më tha se isha i kendëshëm , por parapëlqente një kar më të madh se timin. Atëhere më shkoi mendja tek ustai. Nuk doja t’i dilnja para, por miku do të qëndronte vetëm pak kohë, kështu që i duhej kryer puna shpejt. Një ditë që ishim të lirë, pa i thënë gjë atij e mora dhe shkuam tek ustai. Atij iu çel fytyra kur më pa. Pastaj mbeti pak, kur mori vesh që isha i shoqëruar.

– Të pëlqen ky miku im? – i themë.

– Alamet djali qenka,- thotë ustai.

– Ky ka qejf ta provoi atë tëndin, – dhe duke më rënë në mëndje mineti i tij shtova,- me një fjalë t’ia bësh qejfin nga të gjitha anët.

Ustai ishte gati ta çonte në fund të dyqanit, por unë i thash se këto s’ishte punë që bëhej aty.

Ia thash Pedros dhe ai pranoi, pasi ustai i kishte pëlqyer. Po sillesha për të gjetur vend dhe më së fundi e gjeta një të tillë. Ishte një studio piktori i cili ndodhej me familjen për pushime e kështu që e kishim për pak kohë në dispozicion.

Pas disa koordinimesh më së fundi u mblodhëm të tre në studio. E shihja që ustai e kishte syrin tek unë, por e drejtoja nga Pedroja se ai ishte porositsi. Më se fundi Pedroja dhe ustai filluan të putheshin e të kapërtheheshin, deri sa përfunduan në gjashtëdhjetë e nënsh. Ndërsa ia thithnin njëri tjetrit, vrima e Pedros ishte e drejtuar nga ana ime. E ndjeva se vetpm duke e parë filloi të më ngrihet. Dreq o punë , kish filluar të më pelqente që ta fusnja këtët timin në atë vrimë. Për të justifikuar veten fillova të mendoj se si do të hapej ajo vrimë kur t’i futej kari i ustait. Pastaj me shkoi në mendje: Pse nuk provoj unë ta hap paraprakisht që pastaj ta ketë më lehtë. Kështu u afrova, vesha një Love plus dhe pasi e njoma mirë e mbështeta tek vrima e Pedros. Ajo ishte mjaft elastike dhe u hap shpejt, kështu që fillova t’ia fus. Pedro e ndjeu kënaqësin, pasi filloj ta spazmonte për të më dhënë kënaqësinë maksimale.

Pas pak mu derdh. Tani kisha filluar ta ndjenja kënaqësin e aktit.Por ende nuk isha mësuar me të qënit pasiv, ndoshta nga që përvoja e parë kish qënë jashtëzakonisht negative. Por kjo pak rëndësi kishte.

Ustai u ngrit. Ai tani ishte i gatshëm t’ia fuste Pedros. Kari i tij dukesh më i përbindëshëm nga që ishte lëpirë dhe thëthitur mirë. Ai zuri pozicionin e tij. Kur e pash se donte t’ia fushte pa gjë, i zgjata një prezervativ, duke i thene që ta vinte. Pas një mëdyshje të vogël ai e vuri. Prezervativi ishte shtërnguar sikur do të çahej. E lyer me pështymë koka e vogël e tij e hapi vrimën tashmë të përgatitur, pastaj e shtyu unazën e vrimës me “shpatulla” duke hapur vendin që të futej lirisht.

Pedroja ofshau. Nuk e kuptova në se ishte nga dhimbja apo kënaqësia. Ustai vazhdonte ta fuste, deri sa të 23 cm e tij ishin mbrenda. Pedro herë ngrinte kokën dhe herë e ulte. Unë isha ndarë me një anë, duke parë këtë skenë e duke kujtuar vehten kur ndodhesha në pozitën e Pedros. Por kjo nuk zgjati shumë. Pedro filloi ta ndjente kënaqësinë e kërkuar, pasi filloi të kërkonte që t’ia fusnin më thellë. Pas një copë kohe të mirë që ustai po e pomponte dhe atij nuk i derdhej lehtë, Perdos i erdhi. Ai e priti me dorën e tij. Pastaj ustai vazhdoi dhe pak e më së fundi iu derdh.

Pasi ndenjën për një kohë mbi njëri tjetrin u ndanë. Ndërsa po dilnim ustami më pyeti se sa do të qëndronte akoma këtu.

– Deri në fund të zgjedhjeve – tha Pedro. E zgjedhjet nuk patën të mbaruar së bashku me spermën e ustait. E keqja ishte se e humbëm studion e kështu që ndonjëherë na u desh ta bënim edhe në natyrë gjë e cila s’më pëlqente aspak.

Kur po e përcillnja Pedro më dha dorën e më falenderoi.

– Je një shok i mirë. Do të kujtoj gjithëmon si ty ashtu edhe atë tjetrin. Si quhej the?

– USTAI.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top