Ushtari - Tregim Erotik

Ate pasdite dielli shendriste fort. Rruga ishte e mbushur me makina te cilat nguteshin sikur ishin ne nje gare. Ndalova buze trotuarit, duke pritur qe te ndalej furrija e tyre, nderkohe qe nje ushtar desh te kalonte. E ndala, duke i thene qe te priste dhe ai ndali. I thash se ishte e rrezikshme te kalonte rrugen ne ate levizje dhe ai e pranoi. Kur dolem ne anan tjeter me tha se kishte ardhur per te marre disa fotografi qe kishte bere, por nuk po e shihte fotografin. Mu kujtua qe me vete kisha nje aparat te ri digjital, qe kisha blere para pak kohe dhe i propozove, ne se desheronte t’i beje une disa fotografi. Ai ishte nje djale biond shume simpatik qe ne uniformen laroshe dukej edhe me i kendeshem. Pasi beme disa fotografi nga afer dhe nga larg, ia tregova per te marre mendimin e tij ne se i pelqenin. Kur i pa ai u entuziasmua dhe me pyeti se si do t’i merrte. -Ne se desheron mund t’i marresh qe tani. Shkojme ne shtepine time dhe atje do te t’i bej ne kompjuter. Nuk u desh gjate qe fotot te kaloheshin ne kompjuter ku dukeshin akoma me te bukura. Ai nuk kishte pare ndonjehere se si beheshin fotot digjitale, keshtu qe qendroje prane meje nderkohe qe po i kaloja ne Adobe. Tani qe e kisha kaq prane me dukej akoma me i bukur. E pyeta nga ishte dhe ai me tha se ishte nga Burreli, por ishin vendosur prej disa vitesh ne Durres. Pastaj muhabeti u hap dhe filloi te tregonte se kishte nje vlla jashte shtetit dhe ai mezi priste te mbaronte ushtrine e te shkonte tek ai. Nderkohe fotografite filluan te dalin. -Po çfare do te besh atje? -Do te punoj, me tha ai. -Po vllai çfare punon? -Nuk e di, por fiton mire se here pas here na dergon para. Kur fotot mbaruan, i preva dhe ia dhash. Me vinte keq qe po ndaheshim kaq shpejt. Papritmas me erdhi nje ide ne koke. -Desheron te shohish se çfare bejne djemte jashte shtetit? Kisha nje CD me pamje te mbledhura nga grupet e ndryshme dhe keshtu pasi ai pranoi t’i shihte e vura ne kompjuter. Por perpara se ta hapja e pyeta: -A je djale i turpshem? Ai me tha qe jo. -Shiko, ne se nuk te pelqejne me thuaj dhe une do ta ndaloj menjehere paraqitjen e tyre. Ai tundi koken sikur desh te thonte:-Si te duash. I thash te ulej ne karriken prane dhe i hapa fotografite. Fotografia e pare ishte me nje djale me nje kar te madh ,te cilin e mbante ne dore. Po e shihnja me bisht te syrit reagimin e tij, por ai nuk luajti fare nga vendi. Pastaj i erdhi rradha nje djali te shtrire permbys, duke na treguar ravijzimet e bytheve te tij te bukura e keshtu me rradhe skena seksi hard dhe ai nuk po kundershtonte. Per te vetmen foto qe reagoje ishte njera ku tregoheshin nje kar i zi dhe nje i bardhe te futura ne te njejten vrime. Atehere ai beri nje levizje dhe sikur tha :-Uh… -Si te duket kjo? -Sikur nuk besohet… E po eshte e vertet, megjithemend e kam. Ai buzeqeshi. – Te eshte ngrehur e pyes, ai qeshi perseri. Zgjata doren edhe ia kapa dhe e kishte me te vertet te ngrehur. Ai me largoi doren dhe pyeti se ku i kisha gjetur keto fotografi. I thash se ka me tonelata ne internet. -Po si pranojne te dalin keshtu ne foto qe t’i shohin te gjithe… -Pse ti i njeh? -Jo,-tha ai. Po dikush mund t’i njohe. -Ne miliona fotografi qe qarkullojne eshte rastesi te bijesh ne te njohur, por disa dalin edhe vet per reklame ose kur duan te behen pornostar. -Ç’eshte pornostar? -Yll filmash ose fotosh te tilla. -Aha, -pohoi ai. Po ti e ke bere ndonjehere me ndonje? -Jo… -Po do ta beje po te jipej rasti? -Ku ta di une, por sidoqofte nuk me pelqen te me shqyhet bytha nga kar te tille. – E kisha fjalen ne se do t’ia fusnje ndonjerit ate tendin… Ai qeshi. -Po kujt me ia fut? -Ato jashte kete pune bejne, se e kane me lehte per te fituar … Ai rrudhi buzet. -Nuk e di, ndoshta… -Shiko, te mos e zgjasim, ke qejf ta bejme bashke? Ai uli koken. Zgjata perseri doren dhe ia kapa. E kishte akoma te ngrehur. Nja dy ferkime dhe u be krejtesisht dru. -Hajde mos humbim rastin. Ai nuk tha as po as jo. Nga kjo gje mora guxim dhe i hapa pantallonat dhe ia nxora. Ai nuk reagoje fare. Kishte nje kar te kendeshem, jo shume te madh, por te mjaftueshem per te bere qejf. Pastan nxora nga sirtaria nje prezervative dhe ia dhash ta vishte. U ngatrrua pak por me ne fund e vendosi. Une mora kremin dhe ia lyva mire, gjithashtu hapa pak vrimen duke e bere me mikepritese per musafirin dhe pas pak e ndjeva te shtrihej siper meje, ashtu siç ishte me pantallona te ulura. E kerkoi vrimen dhe e shtyu, megjithese ekisha porositur ta bente ngadale. Kari hyri jo pa dhimbje. Kisha kohe pa e bere dhe vrima dukej si te ishte taze. Pasi e rrasi deri ne fund me nje gulçim kenaqesie filloi ta tundete duke u perpjekur te hynte gjithenje e me thelle. -Oh, çfare kenaqesi, po thoste me ze te ulet. -Vazhdo!-i them dhe ai vazhdonte. Nuk mbajti shume se iu derdh. Ai ishte i mbeshtetur krejtesisht mbi mua. Po prisnja qe te ngrihej, por ai nuk levizte. -Çfare ke ?- e pyes. -Asgje, po pres ta bej prap. Megjithe pozicionin qe kisha me erdhi per te qeshur. Me mendje thash se djaloshi do qe t’ia gjej fundin qe heren e pare. -Beje atehere!- i thash. Ai filloi perseri. Kesaj here shkoi me gjate dhe kenaqesia ishte me e madhe. Edhe ai sikur u praktikua, sepse futi duart nen mua dhe me ngriti pjesen e prapeme qe ta kishte ne pozicion me te mire. pastaj kapi ate timin e filloi ta ferkonte deri sa m’u ngreh. Kur i erdhi perseri u shty sa me thell te mundej dhe duke ofshare u lirua nga sperma qe i ishte mbledhur. Pasi ndenjem pak ne qetesi e nxori. Pasi u pastruem e pyeta ne se i pelqeu. -Hak, tha ai. U afrova dhe e putha. Ai nuk u tregua shume entuziast por pranoi. Nderkohe i rreshqita duart mbi bythet e tija te zhveshura, ai perseri nuk reagoje. Pastaj e ktheva nga ana ime ne kembe siç ishim dhe e takova kete timin mbi felet e tij. Ai nuk dinte si te bente. E pash hezitimin e tij dhe pa vones e shtyva, por vrima e papergatitur i dhimti dhe ai u terhoq. -Pu çfare qenka,-tha. -Prit i thash ta bejme shtruar. -Jo tha ai. Nje here tjeter. Kaq per sot. Nuk ia vlente ta zgjasnja. Fundi edhe sot kishte bere shume. Dolem se bashku. Muhabeti nuk po ecte sa duhet, megjithate e pyeta ne se do te takoheshim prap. -Une lirohem se shpejti, por deshe eja ne Durres dhe atje takohemi. -Ku do te te gjej une aty. Une banoj… dhe me tha emrin e nje zona te njohur. Pastaj i shternguam duart njeri tjetrit dhe u ndame. Kur po kthehesha , po mendoja per aventuren e dites. Kishte qene diçka e papritur, nje rastesi e kendeshme, qe per shumekend mund te duket e trilluar. Por ja ne jete rastesia lot nje rol te rendesishem. Ne kete çast me shkoi mendja qe nuk i kisha mesuar as emrin. ” Sa keq, mendova, s’kam si e kerkoj. Megjithate do te dalin raste te tjere. Ne nje fare menyre nje nga tre djem eshte i gatshem te ta fusi dhe nje nder dhjete qe t’ia fusish.Te gjithe e bejne nga kurioziteti. Ne kete drejtim ka bollek dhe nuk ka pse merzitesh. Mjafton te kesh guxim.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top