Ulje Cmimesh - Tregim Erotik

Bebi dëgjoi se ne QTU kishte ulje çmimesh për rrobat e kështu shkoi me shprese se do ta përmirësonte gardërobën e tij me diçka më bashkëkohore. Te gjitha dyqanet e rrobave i kishte marrë me radhë, por nuk kishte gjetur ndonjë gjë deri tani. Por, ndërsa po shihte ca rroba, ndjeu shkrehjen e vetëtimës së një blici. Ai ngriti kokën dhe pa një fotograf, i cili i buzëqeshi. Ishte një djalë trendi, i cili me siguri merrej me fotografinë e modës. Ai ishte i ri, i bukur, me flokë të zverdhura nga perhidroli dhe me një buzëqeshje të ëmbël që nuk i shqitej nga buzët. Ai u afrua dhe kërkoi të falur, që e kishte bërë fotografinë befas, se ndryshe do të  kishte humbur çastin e duhur. Atij i kishte bërë përshtypje bukuria e Bebit dhe plastika e tij në qëndrim, prandaj sa e  kishte parë e kishte fotografuar. Pastaj fotografi iu lut që Bebi ta ndihmonte si model, për të bërë disa fotografi, se me njerëz dilnin më të bukura. Dhe Bebi, që qëndronte të bëhej Top Model, nuk priti ta lutnin dy herë. Ato, shëtitën në reparte të ndryshme, ku fotografi bëri shumë fotografi kurse Bebi u specializua në pozim si një top model i vërtet.

Pasi ishin lodhur mirë nga puna, fotografi propozoi të pinin një kafe dhe të merrnin ndonjë gjë për të ngrënë. Ndërkohë po bisedonin.  Dreka dhe biseda po i shijonin shumë. Fotografi po tregonte si bënte fotografi vajzash dhe djemsh, me veshje të ndryshme, me rroba banjo, bile në fshehtësi atij i pëlqente të bënte edhe fotografi nudo.

Po fotografi porno ke bërë?- pyeti me naivitet Bebi.

Kjo varet, kur ka ndonjë që pranon… Po ti do të pranoje p.sh.

Bebit i kishte shkuar mendja kaq herë, por skish pasur rastin ta bënte, prandaj beri një gjysmë pohimi.

Fotografi dukej djalë shumë i sinqertë. Dhe Bebi filloi t’i besojë qorrazi.

Sa të madh e ke?-pyeti Bebi.

20.

S’më besohet.

Eja ta shohësh…

Ku?

Në tualet,ku?!

Ishte kohë dreke dhe  kishte pak blerës. Fotografi pa përreth se ishte qetësi, atëherë me sy që i shkëlqenin i tha: Shkojmë!

U ngritën dhe shkuan në banjë. Ajo ishte krejtësisht bosh. U futën në një kabinë. Fotografi e nxori. E kishte me të vërtet të madh.  Ulu në gjunjë, i tha Bebit. Dhe ai u ul menjëherë që të mos humbiste rastin për të provuar këtë kar fantastik. Fillimisht ai u afrua dhe e nuhati. Kari ishte i pastër. Pastaj preku me gjuhë, e lëpiu, duke e sjell gjuhën përreth e pastaj filloi ta gëlltisë. Bebi e kishte bërë dhe herë të tjera këtë punë, por tani sepse po i shijonte fort. Kari shkoi deri në një farë thellësie, ku më tej Bebi nuk e duronte më. Filloi ta pulsonte kaq bukur, sa fotografi mezi po duronte, që t’ia raste me forcë të gjithin në grykën e Bebit.

Merre dhe pak Bebi. Edhe pak, edhe pak, se po vdes nga kënaqësia. Kur fotografi e ndjeu se po i vinte ai e nxori nga goja dhe i tha: Shpejt, shpejt uli brekët se po më vjen. Bebi i uli brekët dhe u mbështet mbi wc. Vrima e tij nxinte në mesin e feleve dhe ishte kaq thirrëse për fotografin. Ai përdori pak pështymë dhe u shty në vrimë. Muskujt , nga sforcimi, filluan të hapeshin dhe koka e karit të fotografit gjeti hapësirën që të futej disa cm. Bebit, po i dhimbtë dhe i thonte nxire,nxire. Në këtë kohë u hap dera e tualetit dhe zërat e dy fëmijëve mbushën ambientin. I ati i tha që të mbanin qetësi dhe të lanin duart. Uji që rridhte dhe duart që laheshin. Fotografi nuk duroi më por u shty dhe ja rrasi djalit karin plotësisht. 19-20cm e tija, tashmë ishin brenda vrimës. Bebi kishte kafshuar buzën fort që të mos bërtiste. Kurse fotografi ishte pështjell pas tij, dhe pallonte me forcë, pa çarë kokë në se dëgjohej apo jo.  Bebi e ndjente se si kari i fotografit godiste prostatën dhe kjo e bënte të provonte  kënaqësinë maksimale të të qirit.  Në këtë çast fotografit iu derdh. Po të kishin qenë në vend tjetër ai do të kishte thirrur nga kënaqësia, por në atë vend, i përkiste atij tani që të kafshonte buzët për të mos thirrur. Pas pak fëmijët me të atin shkuan dhe në tualet ra qetësia.

Më shpartallove,- tha Bebi.

Më kënaqe,- tha fotografi ndërsa po vishte pantallonat.

Shiko,ulu në wc dhe nxirre farën jashtë se do të ndyhesh pantallonat. Fotografi doli, kurse Bebi, duke u acaruar e nxori spermën e shumtë që i ishte grumbulluar në vrimë.

Kur doli në korridor, fotografi nuk ishte. Shkoi me vrap sa në një anë në tjetrën, por nuk ishte. Kur doli jashtë e pa në veturë që po ikte. Kjo e zëmëroi Bebin shumë.

I poshtri,.. ma futi… Sot që kishte edhe ulje çmimesh…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top