Tri dite - Tregim Erotik

Treshi është quajtur si numri më seksual. Kjo për shkakun se në germat arabe shkruhej me nj vijë dhe dy zero të ngjitura me njëra tjetrën të vendosura vertikalisht. Kjo përfaqësonte organin mashkullor penisin me dy testet ,që hidhte farën e jetës. Më vonë, për prakticite në llogaritje vija u hoq dhe kështu dhe testet u vendosën ashtu si janë sot.
Por penisi, і njohur me emrin Falus, ka qenë përgjatë gjithë kohërave një simbol adhurimi si për femrat ashtu edhe për meshkujt. A nuk është akoma sot një mburrje kur meshkujt thonë se e kane 19; 20 apo23cm. Disa të tjerë gënjejnë duke e rritur pak atë natyralin, kurse të tretë bëhen nervoz kur і pyesin dhe ato nuk duan të thonë të vërtetën. Por të gjithë përgjërohen për të duke e fërkuar, puthur, apo lëpirë. Prandaj shumë ankohen se nuk e gjejnë dot e pastaj fillojnë e shajnë”aktivë muti”, që s’të qinë kërkush e kështu me radhë.
Por ndonjëherë ai të vjen krejt papritmas, bile kur nuk ke nevojë për të se nuk ke vend dhe nuk di si të veprosh. Kështu më ndodhi dhe mua. Atë mbrëmje po prisja një shok që më kishte disa para borxh. Pas kaq kohe më së fundi і mblodhi dhe tha se do mi sillte në orën 8 para një dyqani që ishte aty pari. Unë dola nja 15 min përpara, që të mos gjente justifikim dhe të më thonte se ai kishte pritur por unë isha vonuar. Njerëz kalonin në të dyja drejtimet, por mua më tërhiqnin vëmendjen më shumë djemtë, të cilët і shoqëroja me vështrim deri sa largoheshin. Disa prej tyre luanin bythët shumë bukur dhe unë mendoja sesa të këndshëm do të ishin në krevat. Kaloj kështu çereku і orës, por miku im nuk po dukej. Ishte atëherë që nga gjysmë errësira, doli një djalë і gjatë, veshur me një palë tuta dhe me një kapuç leshi në kokë. Ai ishte і gjatë dhe dallohej mbi kokat e të tjerëve. Ai më pa që po e vështroja dhe papritmas bëri një shenjë me kokë në drejtimin e një lulishteje të errët, sikur donte të thonte “kalo këndej!”. Megjithëse e përsëriti sinjalin nja dy herë unë nuk lëviza. Isha і sigurte që nuk e njihja dhe për më tepër nuk dija se ç’kuptim kishte. Ai vazhdoi rrugën dhe kur kaloi para meje eci drejtë pa shikuar as djathtas dheas majtas. Unë e shoqërova me vështrim nga prapa. Ishte djalë і hijshëm dhe kishte një të ecur karakteristike, sikur poshtë atleteve kishte susta që sa herë shkelte mbi to e hidhnin përpjetë.
Ai shkojë nja 30m. më poshtë dhe atje ndaloi. Ktheu kokën nga ana ime dhe më pa që po e vështroja. Atëherë u kthye djathtas dhe kaloi në trotuarin përballë e filloi të kthehet prapësht. Tani isha і sigurte se ai kishte dëshirë që ti flisja. Atëherë edhe unë shpejtova hapin e dola përkrah tij dhe і fola.
-Më falni. Mund të flasim pak?
Ai u kthye me një fytyrë të pafajshme engjëllore.
Çfarë doni?-më tha. Tani isha pak і ngatërruar unë se nuk dija si të filloja.
-Ti ke qejf?…
-Ashtu… tha diçka pa kuptim.
-Sa vjeç je?
-19.
-Më thuaj një emër si të thërras.
-Unë jam Blendi për të gjithë…Shiko, futemi ke kjo rrugica se ka vende të errëta. Por unë nuk pranova.
-Po ja sa të puthemi pak…
-Prit të njihemi njëherë… Unë po pres një person dhe nuk mund të largohem. Pastaj u kujtova se mos kërkon para dhe e pyeta se sa e ka tarifën. Ai më pa si і çuditur e më tha: Çfarë parash thua. Unë se bëj për para.
-Shiko Bledi. Ti po më pëlqen shumë por ne do të takohemi vetëm kur të kem një vend të sigurte. ke telefon?
Jo. Po email? Jo. Qenke fare larg nga bota. Kështu dukesh djalë modern, por qenke mbrapa teknologjisë.
Ç’të bësh, nuk e kam mundësinë.
I dhashë emailin tim sekondar.
Shko në internet kafe dhe hap një adresë dhe me dërgo një mesazh, që të kem mundësi të të lajmëroj. Kur do ndaheshim, sikur u kujtua dhe u afrua përsëri.
Shiko! Unë nuk qihem…
-Do merremi vesh. Me zor nuk të kap njeri.
U ndamë. Isha shumë і çuditur për atë që më kishte ndodhur. Me siguri disa prej lexuesve do të mendojnë: Çfarë sajese. Kanë të drejtën e tyre por kjo është krejtësisht e vërtetë.
Të nesërmen kontrollova emailin dhe gjeta mesazhin e tij. Kishte vënë një nick të ngatërruar, për të treguar se sa і keq ishte. Me erdhi për të qeshur që donte të luante rolin e të fortit, për të fshehur pamjen e tij engjëllore.

Nata e parë
Kaluan disa ditë dhe nuk po gjeja rast për të siguruar një vend. Edhe Bledi sikur filloi të mërzitet se nuk po më dilte në chat. Por ja kushtet erdhën pa pritur. І dërgova një email ku і thoja se takoheshim në ora 8 në vendin ku ishim ndarë. E mora përsëri dhe nuk po gjeja pohimin që e kishte marrë mesazhin. Me vinte keq që po humbnin ditët dhe ja ditën e tretë e gjej mesazhin e tij. E lamë orarin dhe unë mezi prisja të kalonte koha. Ne tanimë njiheshim dhe nuk kishte problem jo më pëlqeve, jo s’më pëlqeve… Ai qe shumë і përpiktë. Pikërisht në orën 8 pash kapuçin e tij me tufës që ngjitej mbi kokat e njerëzve. Kur u binda se më pa unë eca para dhe ai pas meje. Kaluam disa rrugica dhe arritëm në derën e parajsës.
Puna e parë u puthëm. E kisha pritur gjithë këto ditë çastin që do të mbështeteshe me të dhe të fillonim të putheshim. Ai ishte buzë shumë të bukura dhe ishte kënaqësi ti thithje dhe ti kafshoje pak.
-Ç’vishemi?-më tha, dhe unë fillova të ç’vishem. Të gjitha dritat ishin të fikura me përjashtim të korridorit. Fasha e dritës binte mbi trupin e tij duke e treguar akoma më të bukur. Fillova ta puthja në gjoks, por menjëherë ndjeva kripën e djersës, e cila ma frenoi dëshirën për ta lëpirë. –Futu bej një dush se ka ujë të nxehtë,- і thash, por ai nuk desh. Mirë, po pastrohu së paku nga poshtë…Ai e kuptojë se kjo ishte e nevojshme dhe bëri. Fillova t’i fërkoja bythët kur ai filloi të protestojë. Shiko Bledi, kemi rënë dakord qe nuk do të qijë. Por besoj e di që e qirë quhet kur të futet kari në unazë, se nga fërkimet, qoftë edhe në vrimë nuk quhet e qirë.
Kjo sikur e qetësojë. E shtriva dhe fillova t’і thithja karin. Nuk kishte ndonjë pall të madhe, por të mjaftueshme për të bërë qejf. Ndërkohë që me gishtin dëftues po і fërkoja vrimën.
-Hiqe,hiqe! Më thonte Bledi, por unë vazhdoja. Më së fundi më mërziti me nazet dhe і thash: Ç’ke Bledi. Më duket se tu lezetua dhe do që të ta fus brenda. Jo po thamë kështu , jo ashtu …Mirë nuk po të ngacmoj më. І thitha karin edhe disa herë dhe papritmas atij ju derdh. E nxora spermën nga goja dhe e hodha në një letër kuzhine. Bledi filloi të justifikohet qe nuk e ndalojë dot. Megjithëse nuk isha në qejf, por duhet të pranoj se e kishte spermën e këndshme.
-Do të ikësh tani?-e pyes.
-Jo,-rrimë dhe pak se më vjen përsëri.
U ulëm e filluam të bisedojmë. Nxora disa biskota dhe koka kola që і kisha blerë posaçërisht.
-Nga je? – e pyes. –Nga Fieri, por jetojmë këtu në Tiranë. Po ti je në shkollë.? Po, në vitin e fundit të gjimnazit.
-Kur ke filluar të qish e si të ndodhi. Pata një rast që një djalë po më sillej shumë dhe unë më së fundi і thash: Në se ke qejf ti, unë ta fus, por mos kërko që të ma fusësh. Dhe ai pranoi. Kështu një ditë në shtëpinë e tij më kërkoi që ta qija. E pyeta në se e kishte bërë ndonjë herë dhe ai më tha jo. Ai u shtri me bark dhe unë ia bëra vrimën me pështymë siç kisha parë në kompjuter. Ai në fillim u ankua, por pastaj e durojë e kështu e pallova për qejf. Po tani і shkon më? Me raste. Është shumë і këndshëm dhe kur fillon e shtrëngon vrimën atëherë vdes nga kënaqësia. Sa herë e ke qi? Ndoshta nja 10 herë. Ou , і shkuake shpesh. Po të mos і shkoj tërbohet e më vjen në shtëpi…
-Po me mua ç’pate.
-Atë natë se si mu duke, më pëlqeve shumë. Po ku e dije se do të kisha qejf. Se pari të provokova, kur pash që mi kishe ngulur sytë. Pastaj fillova të luaj me të ecurën dhe pastaj me kalimin e rrugës që më vërtetoi se nuk isha gabuar. Hë si thua , ke qejf ta bëjmë tani? Pse po të vjen. Po.
Me tha që të ulesha me gjunjë në divan dhe pastaj і thash ta lyente me një lub që kisha ,duke e bërë të rrëshqitshme vrimën. Pastaj u afrua dhe e takoi kokën e karit në vrimë. Në e dridhur më përshkoi gjithë trupin. Kisha shumë kohë pa e bërë. Kisha vendosur të bëhesha djalë і mirë e të hiqja dorë nga seksi me meshkuj. Por ja që atë natë, në mënyrë instinktive u tërhoqa për ti shkuar mbrapa. dhe tani po ashtu nuk po mundja të tërhiqesha, por u nënshtrova krejtësisht nga vullneti і tij. Ai u shty përpara, duke e futur të gjithin brenda. Nga dhimbja, megjithëse e duroja, fillova ta shtrëngoj vrimën. Bledi filloi të më pallonte ,duke e shprehur kënaqësinë e tij me ofshame. Të them të drejtën edhe unë po kënaqesha. Me që ishte hera e dytë ereksioni erdhi me vonesë. Po e bënim me prezervativë e kështu e gjithë sperma u mblodh në të. Kur e nxori, shkoi të pastrohej në banjë. Kur u kthye me tha, më kënaqe. Nuk u gënjeva kur të zgjodha.
Edhe ti më kënaqe shume. Do të vish nesër përsëri. Ai pohoi menjëherë. Kështu mbaroi mbrëmja e parë.

Takimin për të nesërmen e lamë në 7. Bledi qe shumë і përpiktë. Sapo arritëm ai filloi të zhvishej. E afrova ta puthja dhe ndjeva aromën e sapunit, që të jepte kënaqësi.
-Qenke larë?- і them. Ai qeshi. Fillova ta puthja në trup ashtu siç ishim në këmbë. Po і puthja gjoksin e më poshtë. Kur desha ta merrja në gojë, і them: kujdes mos të derdhet. Pastaj fillova ta thith. І thash të shtrihej në tapet dhe u mbështeta pas tij. Po e puthja në gojë në qafë e pastaj po і fusja majën e gjuhës në vrimën e veshit. Pastaj seç mu kujtua që kisha parë në kompjuter për ledhatimin e vrimës me gjuhë. E ktheva dhe fillova ta gudulisja me gjuhë. Ai nuk desh, por unë і thash se edhe kjo nuk quhet e qime. Kështu që nuk bëri llafe. Duke qenë і lirë fillova t’i lëpija vrimën. Kjo duket e gudulisi shumë dhe і pëlqeu, prandaj nuk lëvizi por nga ana tjetër ofshante dhe lëvizte si ngjalë. Kur fillova ta prek me gisht atëherë u kthye dhe më tregoi karin që t’ia merrja në gojë dhe t’ia linja të lirë vrimën.
Atëherë nuk më mbetej tjetër vetëm të ulesha mbi karin e tij dhe ta merrja deri në fund. Nuk lëviza. Po përpiqesha të ndjenja kënaqësinë e zhytjes në thellësi, pastaj fillova të tundesha, і ndihmuar edhe nga Bledi. Kënaqësia ishte e madhe për të dy. Po mendoja sikur Bledi ta kishte disa centimetra më shumë edhe kënaqësia do të ishte më e madhe . Po më vjen,-tha Bledi, dhe pushoi me shpresë që aksioni do të ndërpritej. Por, kënaqësia tashmë ishte ngacmuar dhe ai nuk duroi por iu derdh.. U kthyem anash dhe ndenjëm ashtu një copë herë. Pastaj u ngritëm që të pastroheshim.
-Ah mor Bled, që nuk ke qejf ta provosh. Ai buzëqeshi, pastaj se ç’і shkrepi në kokë: A ke qejf të sjellë nesër mbrëma atë mikun tim. Mund të kënaqesh që ta bësh si të duash.
-PO pranon ai që të vijë?
-Nuk e di por ma thotë mendja që po…

Nata e tretë

Shoku і Bledit kishte ardh me një kusht: do të futej në shtëpi vetëm po t’і pëlqeja. І dhamë dorën njëri tjetrit dhe me sa duket u morëm vesh. Dua ta them që në fillim se ai ishte më і bukur se Bledi. Ishte më shtatvogël se unë, me fytyrë të bukur dhe trup të ngrohtë. Ishte tip і turpshëm dhe Bledi kishte hequr keq për t’ia mbushur mendjen. Por tani që kishte ardh kishte filluar të ambientohej shpejt. Kur u ç’vesh e mora në prehër që të putheshim. Edhe ai kishte erën e këndshme të sapunit. Ai kishte flokë të gjatë të dredhura. Ai hapi këmbët dhe u ul në prehër. Filluam të putheshim. Bledi u ul afër meje dhe donte pjesën e tij edhe ai.
-Mos të vjen keq që e solle, se sikur tu ul pa vlera? Unë e ftova me gjithë dëshirë, sepse treshe do të ishte një eksperiencë e re dhe nuk e kemi bërë kurrë. Djaloshi і Bledit u ul në gjunjë dhe filloi ti merrte në gojë të dy karët tanë. Ai thithte herë njërin e herë tjetrin. Tani të gjithë janë bërë të ditur nga kompjuteri. Pastaj bëmë lojë tjetër, ai ma mori në gojë mua dhe unë fillova të thith atë të Bledit. Kur e ndjeva se po me vinte atëherë nuk desha ta pësoja si Bledi, prandaj і thash djaloshit t; shtrihej përmbys dhe të ngrinte pak vithet. Pastaj e zbuta mirë me lub dhe і afrova kokën tek vrima. Fute! Më tha djaloshi. Nuk ke frike se të dhemb?- e pyeta. Vdes nga kënaqësia kur më futet koka në vrime. Atëherë e shtyva dhe kari shkoi kallëp e në vrime.
Oh! – Ofshani me të madhe djaloshi. Desha ta pompoja, kur me thotë Bledi: Prisni ta fus dhe unë se po më vjen. Ai hipi sipër meje dhe filloi ta fus në vrimën time. Kështu bëmë një treshe serioze, megjithëse për të pompuar nuk ishte shumë praktike. Djaloshi përpiqej që ta ndjente lezetin sa më shumë. Kështu të vënë sanuiç njëri sipër tjetrit, vazhduam të provonim kënaqësinë e seksit. Të dy djemtë ishin shumë të mirë dhe e konsideroj fat që і takova. Kur po ndaheshim і dhashë një telefon Bledit që kur të kisha rastin ti telefonoja, por ai mbeti і heshtur për shumë kohë. Një ditë ndërsa zbrisja nga autobusi , pash djaloshin і cili erdhi dhe më mori më qafë. Fytyra і shndriste nga kënaqësia që u takuam.
-Ke ndonjë vend?-më thotë.
-Fatkeqësisht jo.
-Më ka marrë malli shumë.
-Po Bledi ku është. Aty është, por kënaqësi treshe nuk kam provuar më. Po në ndonjë hotel nuk mund të shkojmë.
-unë nuk di të ketë hotele gej, por edhe po të ketë, s’më pëlqen të sillem aty rrotull. Do të shoh mos të marrë çelësin e ndonjë shoku për apartamentin e plazhit, se atje është më kënaqësi në dimër se sa në verë. Mos ki merak se do t’i telefonoj Bledit dhe do të takohemi për të kaluar një pasdite apo një mbrëmje në plazh të tre. Jo më kot kanë thënë se treshi është numër і seksit dhe e preferojnë të gjithë… Mirë u pafshim.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top