Te papriturat e chatit - Tregim Erotik

Profili i tij më bëri shumë përshtypje nga një fotografi që kishte vendosur aty. Ishin një palë byth me tëvërtet të lakmueshme. Dukeshin të buta she të plota, pjesërisht të liruara nga brekët, që i bënin ato shumë të hajthme. Kërkova t bëheshim miq dhe me sa vura re nuk isha i vetmi. Folëm në chat dhe mora vesh se ishte 18 vjeç nga Kosova. Pastaj pak nga pak filluam të njiheshim më mirë, por gjithënjë në mes mbetet një rreze dyshimi, se dei ku shkon e vërteta për këtë njeri. Por gjithënjë i thoja vetes se kështu e kanë këto punë, pasi të gjithë ankohen se nuk përfundojnë në lidhje të vërteta, por mbeten vetëm në biseda të kota. Sidoqoftë ne u bëmë mjaft miq dhe flisnim gati për natë. Bile më ndodhte sebeheshin disa kërkesa për chat , ndërsa unë kisha dëshirë të bisedoja vetëm me mikun tim të preferuar.
Një natë ai më jep një lajm të papritur: Neser jam në Tiranë… Ai do të vinte me jë grup ekskursionistësh për të qëndruar disa ditë e për të vizituar disa vende turistike. Por ai nuk e kishte mendjen tek turizmi, por shpresonte që t’i kalonim atë fundëjave së bashku. Kjo më futi në hall të madh, pasi nuk dija ku ta dërgoja, pasi në shtëpi nuk mund ta mbaja. Atëhere ju drejtova një shoku , i cili edhe herë të tjera më kishte nxjerrë nga vështirësitë. Ai ka një apartament të vogël në Durrës dhe për fat e kishte të lirë, pasi qiraxhinjt kishin ikur e keshtu që të rinj nuk kishte gjetur ende. Unë kam një motoçikletë dhe kështu kishim liri lëvizje. Bëra disa përgatitje dhe me pak vones arrita tek hotel Tirana, ku ndalonin autobuzët. Aty ishte një autobuz luksoz gjermanë nga ku po zbrisnin disa pleq e plaka, por ai nuk mund të ishte mjeti i mikut tim dhe bëra ta kërkoj nga anët e tjera. Por ja që më tërhoqi vëmendjen një djalë me një çantë shpine të lënë përtokë, i cili po kontrollonte sa në një anë në tjetrën. Mendja më tha se ishte ai she prita sa ktheu kokën nga ana ime dhe i bëra me shenjë. Ai sa s’u hodh përpjetë. Duket kishte një copë herë që priste dhe po i humbte shpresat. Megjithatë kur mori çantën po vinte ngadalë në drejtimin tim. Kur u afrua, po më shikonte me vëmendje, ndoshta nga që kishte një përfytyrim tjetër nga ai që po shihte.
“Hip!, i them,-ç’pret?”- duke i zgjatur kaskën e zezë. Ai hodhi çantën krahaqafë dhe u kërceu në sedijen e mbrapse. “Kujdes, mos të të derdhet” i them për shaka.
“jo,jo se nuk më derdhet kollaj,” e mori ai seriozisht. Nejse nuk kishte ndonjë gjë të keqe dhe u nisëm.
Po kalonim nga rruga e Ndroqit. Lëvizja ishte e vogël kështu mund të bënim pak muhabet.
“Po shokëve si i the?”
“Që do shkoja tek disa kushëri.
“Bukur, kështu gënjen gjithmonë?” Jo për zotin, por ashtu më erdhi…” Unë qesha, sidoqoftë është gënjeshtër e besueshme…”
Në plazh u ngatërrova fillimisht në rrugicat e pafundme që janë krijuar aty. Edhe unë pak herë kisha qenë aty, aq më tepër natën. Më së fundi dolëm në vend të njohur e kështu shkuam tek apartamenti. Motorin e lidha mirë me zinxhirë, megjithëse nuk ishte ndonjë gjë e re, që t’i vije syrin, por mua punë më prishte. Hipëm lart dhe kur ktheva çelësin tre herë, atëherë e ndjemë veten të sigurte.
Në dhomë u ndodhëm përballë njeri tjetrit dhe për herë të parë po e vështronim shoku-shokun me kujdes. Ai ishte një djalë me shtat mesatar dhe të hollë. Kokën e kishte shumë të bukur. Flokët e zeza dhe kaçyrela i shkonin sipas linjave të kohës, veshëve etj. sytë e zinj i jepnin hijeshi portretit të tij, por më e bukur ishte buzëqeshja që i shfaqej herë pas here në fytyrë.
Ja ku jemi bashkë?… si do që të të thërres, me nickun e chatit? Jo më thirr Kujtim, siç e kam emrin ose shkurt Timi. Mirë Timi. Mendohu mirë. Ky jam unë… Ne se të pëlqej, mirë, në mos të të shoqëroj tek shokët. I thoja këto fjalë dhe zemra më dridhej ,sepse të them të drejtën më pëlqente shumë.
“Pse ma thua këtë, thash ndonjë gjë kundër teje. Edhe unë kështu të kisha menduar pak a shumë.”Unë kisha një farë dyshimi, sepse kur të lutesha që të hapje kamerën dhe ti nuk doje, atëherë thoja se pse fshihet.”
“Ajo ishte punë tjetër. Unë nuk doja t njihesha, ashtu siç shihen shumica e djemve, me përjashtim të disave që janë në Amerikë apo në Evropë. Ka ndonjë të guximshëm që ve foton e tij…por ai ka premtimin në xhep për vizën e emigrimit…”
“Vërtet thua?”
“Vërtet që ç’ke ne të…” Nejse ajo është punë tjetër.”
“Po ti ç’mendon për mua?
Kujtimi qeshi: Yll fare.
“Janë bërë të gjithë yje më duket dhe kjo tregon se janë shtuar djemtë që shkojnë për qejf.”Shikoja pantallonat e Kujtimit që rrinin gjithnjë të fryra. Qenka në qejf djali… Timi eja këtu. Ai u afrua me një shprehje pyetëse. E ula në prehër dhe fillova t’i hiqja fakelen. Kur u lirua, doli një trup i hollë e pa muskuj. E putha në gjoks disa herë në vende të ndryshme e pastaj fillova ti kapja me gishta sisët e tij dhe ti përdridhja pak. E di Timi, qenke si nje feminucia e vogël.
I ke mbushur të 18-tat.
Po po. Nuk gënjen besoj? Jo të betohem.
Ashtu ulë siç ishte fillova t’i zbërtheja pantallonat xhinse që i kishte të ngjitura pas trupit. Ia ula me gjithë brekët dhe i zbulova karin e tij modest dhe bythët e tij të bukura, por jo të mëdha si të fotografisë. Megjithatë bythët e sheshta kanë favorin që të lejojnë të futesh më thellë. E ngrita në këmbë dhe ashtu i ulur siç isha fillova ta rrotulloja nga të gjitha anët për ta parë sa më mirë. E ndjeja se ishte larë atë ditë sepse kishte mbetur aty ende aroma e sapunit. I bërë synet kari i tij dukej më i bukur dhe më i pastër. Pa hezituar e futa në gojë dhe fillova t’ia thithja fort.
Oh!… ofshani Kujtimi nga kënaqësia. Në ndërkohë po i fërkoja bythët dhe me gishtin dëftues kërkoja vrimën e tij të artë. Timi ngriti njërën këmbë dhe e mbështeti tek krevati ku isha ulur dhe e hapi hapësirën para tij. Tani të 15 apo 16 cm e karit të tij futeshin në thellësi të gojës e më gudulisnin. Më vinte t’i kafshoja dhe t’ia këpusja fare.
Ej kujdes se mezi kam! Dhe më shtynte kokën që të futeshin më thellë.
Prit ta bëj dhe unë, më tha. Se nuk po më durohet.
U shtrimë në 69 dhe vazhduam të thithnim njëri tjetrin. Kështu kalojë një pjesë e mirë e kohës dhe po afrohej muzgu.
Timi! Prit të ta fus pak, e pastaj dalim të shëtisim dhe të hamë diçka. Pastaj vazhdojmë përsëri se kemi gjithë natën përpara.
Ai pranoi. Si të pëlqen të qihesh, si e benë zakonisht…Timi për habinë time më thotë se ai nuk di se nuk e ka bërë ndonjëherë…
Tallesh,- i them.
Mos beso po deshe…unë se kam bërë ende deri më sot.
Po pse erdhe atëherë? Po një herë do ta bëja edhe unë…
Po pse ta bëje. Aq më tepër me mua, që nuk kam qejf të prish të rinjtë, sepse më duket se bëhem shkaktar që ata të qihen.
Ai u afrua e më puthi. Mos gjyko veten kot. Unë jam gay dhe me ty apo me një tjetër do të qihesha. Them se jam me fat që po e filloj bashkë.
Po pse kështu?
Sepse ti më pëlqen dhe më pëlqen shumë…

Shkuam për të marrë diçka për të ngrënë dhe të qetësohesha nga e papritura e sotme. Lokali ishte i mbushur. Kishte plot të rinj e të reja. Vija re se disa na shihnin. Disa prej tyre i njihja se ishin gay. Ndejmë një copë herë, por Timit nuk po i durohej.
Vijmë përsëri nesër mbrëma. Tani ikim se nuk po më rrihet.
Dolëm jashtë. Frynte një puhi e freskët që na ftohu djersët e lokalit. Qielli ishte plot yje. Timi ? cili është ylli yt fatmirë? Pse ka të tillë? Sigurisht. Çdo njeri ka një yll të tijin, që bën pjesë në një konstelacion. Ti cili je? Shigjetari. Unë jam peshqit. Ti të ç’pon zemrën me shigjetë, kurse unë të ç’ojë vrimën me peshkun…
Hahaha- ku të shkon mendja. Pse ty ku të shkon? Timi u afrua pak dhe tha tek kari jot që e kam në mëndje gjithë kohës. Vrapojmë atëherë.
Në dhomë pothuaj se u hodhëm mbi krevatin dopio sa ai kërciti. Ishalla nuk kemi thyer ndonjë dërrasë –them unë. Kujdes se lam nam. A e di ti Timi se dhëndurët e rinj i ruanin natën e parë që të shikonin si tundej elektriku i dhomës, gjë që tregonte se në krevatin e dhëndrit po binte tërmet.
Ai më pa seriozisht dhe më tha:
Po tek ne kur do të bjeri tërmeti se vdiqa?
E tërhoqa Timin dhe ai u rras krejtësisht pas meje. Çfarë mrrekullije që je mor Tim. Dhe fillova ta puthja në buzë. Sapo tentova ti thith pak, buzët e njoma u zhyten thellë në gojë. Oh Timi dhe ai hapte këmbët që të rriste kontaktin me trupin dhe karin tim. Kontakti mishtor më krijonte të dridhura epshi, sidomos Timi ishte i ngordhur për to.
Fute një herë e pastaj luajmë me të puthurat. Këtu vinte pjesa më delikat. Nuk doja në asnjë mënyrë që Timit ti shkaktoja dhimbje, aq më tepër që e kishte për herë të parë.
Timi në fillim do ta hapim pak vrimën që të mos kesh dhimbje. Si do ta bësh.
Së pari shko në banjo dhe shkarkohu mirë, që të mos mbesin papastërtira. Pastaj laje vrimën duke e hapur me gisht. Kur erdhi u shtri dhe e bëra që ti mbante këmbët me dorë që të shihja vrimën. Kisha marrë me vete një shishe lubi që e bleva në Sex shopi . E leva mirë vrimën dhe provova të fusja gishtin e vogël. Lubi e bëri punën e tij dhe gishti hyri shpejt. Pastaj provova me gishtat e tjerë nga një dhe nga dy së bashku, deri sa unaza u lërua mjaftueshëm. Pastaj i thash Timit që të qëndronte përball meje, të ulej mbi kokën e karit dhe ta fuste atë ngadalë. Sa herë që të kishte dhimbje të ndalonte deri sa të qetësohej.
Prezervativa e vajosur dhe vrima e zbutur në maksimum bënë që koka të futet me lehtësi. Timi po thartohej pak në fytyrë, por duket se ishte dhembje e durueshme, përderisa ai po avanconte pak nga pak.
Të dhemb?
Pak, por durohet. Pastaj pa pritmas Timi ulet menjëherë dhe e pranon gjatësinë e karit menjëherë.
Ç’bërë mor Tim?
Më mirë të dhembi një herë e mirë. Pastaj dua të provoj se sa i durueshëm jam.
Duket u mësua se filloj të hidhej mbi kar si një majmun i vogël. Atij iu derdh pak më parë dhe sperma u shpërhap në gjoksin tim. Pastaj edhi radha ime. Por sperma mbeti në prezervativ.
Pasi mbaruam, Timit i pëlqente që ta mbante brenda. Kështu ndenjëm një copë here.
Kur u pastruam u shtrimë në shtrat pranë njëri tjetrit.
Si tu duk Timi?
Unë ta thash se me ty do të ishte më mirë se sa me çdo djalë tjetër. Dhe unë mbeta shumë i kënaqur.
Mirë! Pushojmë tani që të përgatitemi për seancën tjetër.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top