Ta Rekomandoj Une - Tregim Erotik

Në Shkup arritëm në 3 pas mesnate. Zbrita në Bit Pazar, por problem ishte te gjeja një hotel, por qytetin nuk e njihja fare. Në trotuar ishte një djalë simpatik , mjaft i ri që po fliste në mobil. Iu afrova dhe e pyeta ne se kishte ndonjë hotel atypari.
Nga je më tha?
Nga Tirana. Ai po më studionte me vështrimin e tij, sikur dinte të më vlerësonte se çfarë njeriu isha, pastaj shtoi: Në se do mund të vish sonte tek unë. Më erdhi zor fillimisht, por ai nguli këmbë dhe unë pranova. Por nuk ishim nisur ende kur arriti një veturë e vogël, brenda të cilës ishte një djalë mjaft simpatik. Ai filloi të bisedojë maqedonisht me djaloshin, e pas një diskutimi të vogël, ne hipëm në makinë dhe u nisëm për në shtëpinë e mikut tim.
Shtëpia kishte qenë pranë. Dukej të ishte një shtëpi e bukur me tre kate. Kur hymë brenda i zoti më propozojë të haja diçka por unë nuk pranova. U ngjitëm në katin e tretë ku ishin dy dhoma gjumi. Ai hapi derën e njërës dhomë, që ishte e mobiluar shumë mirë dhe tha: Po të vjen gjumë që të flesh menjëherë apo do të vish në dhomën tonë të bëjmë hajgare… Unë mbeta në mëdyshje nga ky propozim i çuditshëm: hajgare në tre të natës… por pak nga kureshtja e pak nga qe më kishte dalë gjumi krejt, pranova.
Dhoma kishte një krevat gjumi king size dhe mobile të tjera luksoze.
Ne as nuk u njohëm me njeri tjetrin. Unë jam Flamuri, Ky është shoku im Misha. Kurse unë i thash Arbi. Tashti mund të zhvishemi për tu futur në krevat. Ato diçka folën maqedonisht dhe filluan të zhvishen, kurse unë nuk mora vesh kurgja. Flamuri e vuri re hutimin tim dhe pa ceremoni më tha: Po pate qejf ta qijmë këtë mikun rri, në se nuk të pëlqen mund të kalosh në dhomën tjetër. Tani u hutova akoma më shumë. Më dëgjo mua , më tha Flamuri, bihet kaq lezeçëm sa do të pendohesh keq në se nuk do ta provosh. Ende me një ndjenje dyshimi në vetvete, fillova të zhvishem. Pas pak ishim vetëm në të mbathura. Kur u shtrimë në shtrat “mikun” e vendosëm në mes. Mu kujtua një rrëfenjë që thonte se kryemurgu i vizitonte natën të gjitha qelitë për të parë se mos ishte zbuluar ndonjëri dhe kur shkonte tek njëra prej tyre thonte: I lumtur at Pedro, virtyti qëndron gjithnjë në mes. Mua m-ë vinte turp, por s’mund të them se isha koqe kanari, sepse si ta kesh bë, si të mos e kesh bë, secili di diçka nga kjo punë. Si të kishte dhënë ndokush urdhër, të dy filluam njëherësh ta fërkonim Mishën, nga shalët, koqet, ta puthnim në gjoks dhe bark. Vura re se në trupin e tij ishte ende e freskët era e sapunit. Pastaj Flamuri më la vend që ta puthja në gojë. Ai filloi të thëthinte gjuhën, të kafshonim buzët dhe të provonim të gjitha kënaqësitë e puthjes. Të treve na ishte ngritur keq. Unë po ia fërkoja Mishës, sepse sikur më vinte keq që ai nuk do të provonte kënaqësitë e mbrëmjes.
Misha u përkul për të arritur deri tek kari im e te fillonte ta lëpinte përgjatë gjatësisë së tij. Pastaj më hoqi krejtësisht brekët, hoqi dhe të tijat dhe u mbështet sipërmeje duke u fërkuar me forcë. E di që kari i tij më eksitonte dhe sepse mu krijua ideja që në raste të tilla duhet të jesh vetëm me partnerin, sepse për çdo gjë që të ndodhë të mos kesh dëshmitar.
Në këtë pozicion Flamuri i lubrifikojë vrimën dhe filloi t’ia fus. Ai kishte një ar të madh , por dhe vrima e Mishës ishte e mësuar. Unë po puthesha me Mishën ndërsa ai po pompohej. Nuk shkoi shumë dhe Flamurit iu derdh. Kur e hoqi nga vrima filloi të rrjedhë sperma e bardhë dhe e trashë. Flamuri r fshiu, pastaj më tha që ashtu siç isha t’ia fusja. MIsha u ngrit pak mbi mua dhe unë e zgjata karin tim të ngrehur që të gjente vendin e vrimës dhe të rrëshqiste brenda me lehtësi.
Nuk e ndjen lezetin si duhet se vrima është e hapur. –thotë Flamuri.
Jo mirë është, se vrimat e ngushta sikur të shtrëngojnë aq fort sa ta këpusin karin. Fillova ta palloja, duke luajtur herë unë dhe herë Misha, por sperma po vonohej të vijë. Ky pozicion më lodhi, prandaj i bëj shenjë Mishës të ndërronim pozicion. U kthyem, unë ia ngrita këmbët mbi supe dhe ia futa përsëri. Kësaj here ishte më lehtë që t’ia fusje. Kaluan disa minuta dhe atëherë e ndjeva që po më afrohej. Megjithëse isha me kondor u shtyva sa munda në mënyrë që partneri ta ndjente kërcimin e farës që nuk do e kalonte lateksin e prezervativës.
Tani sikur u qetësuam. Pas pak Misha i tha Flamurit diçka. Flamuri më thotë se i kisha pëlqyer shumë dhe kishte dëshirë ta vazhdonim përsëri. U pa puna që atë natë nuk do të kishte gjumë. Kjo ishte një orë leksioni në privat ku po mësoja të gjitha format e seksit gay.
Të nesërmen e kreva punën time, por në vend që të kthehesha tek autobusi, shkova tek vendi ku e kishim lënë të takoheshim. Ai ishte një klub me bilardo. Flamuri nuk kishte ardhur akoma. U ula në një tavolinë dhe vura re shume sy që më ishin ngulitur…Ndërkohë erdhi Flamuri. Duket që je i ri më tha dhe nuk po të njohin. Pse edhe këta?.. Ashtu janë.
Po këtu mund të zgjidhke direkt cilin të pëlqen…
Se paku teorikisht ashtu është , por kur egërsohen nuk shpëton kollaj prej tyre, pa pyetur në se je top a bottom, se pa ta hapur vrimën nuk të lënë të ikësh. Pash përreth dhe thash se Flamuri tallet. Unë shihja mjaftë djem të bukur të gatshëm për të bërë miqësi.
Ke dëshirë të provosh ndonjërin, thotë Flamuri. Mos ki frikë se të rekomandoj unë.
Kështu unë ndenja disa ditë në Shkup dhe nuk më vjen keq për kohën e humbur…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top