Ta Provoj - Tregim Erotik

Çmimi i ri i telefonave te bën te jesh i matur me përdorimin e internetit. Kështu qe kur gjej rastin përpiqem te hap ato qe njoh, ose ato që me duken me interesant nga emrat. Por ajo e asaj dite ishte jashtë parashikimeve. Titullohej:” ”. Ky ishte edhe nick-u i përdorur në email. E hapa dhe pash një shënim të shkurtër: “ Vërtet provon kaq kënaqësi në seksin gay? Unë jam i virgjër, por kureshtarë, prandaj vendosa …” mendova fillimisht se dikush donte të tallej, siç ndodh rëndom ne emailet me te panjohur. Por përmbajtja më bëri kureshtar kështu që vendosa t’i përgjigjem.

« Sa vjeç je dhe si ke dëshirë ta provosh ? »

Ai u përgjigj menjëherë, sikur të ndodhej në prituni të përgjigjes.

«Jam 18 vjeç dhe nuk mund të pretendoj shumë. Mund të më dërgosh një foto ? »

«Aha, filluan pretendimet »- i them. “Pse se dërgon ti i pari.”

Dhe ai filloi të justifikohej. Tërli-vërli dhe së fundi vendosëm të takoheshim. Lamë shenjat dalluese se si do të njiheshim si edhe vendin e ditën e takimit.

Atë ditë ishte diell dhe ngrohët kështu që ta kishte enda të shëtisje. Ai më kish thënë se do të kishte një çantë të gjelbër në sup dhe unë po shihja në largësi që ta dalloja. Por u ndodha ndaj një të papriture. Një djalë mjaft i ri po blinte gështenja dhe kishte një çantë të gjelbër në krah. Sapo e pash vendosa të kthehesha se mendova se më kishte gënjyer për moshën. Por kureshtja më bëri që të prisja e të shihja se si do te vepronte. Pas pak djaloshi morri gështenjat dhe iku në punën e tij, gjë që më bëri të kuptoj se ai që prisja ishte dikush tjetër. Fillova të shoh përreth dhe diku më tej dallova një djalë shtat mesatar me flokë të zinj, merr çantën në krah që edhe ai mundohej nga distanca të dallonte personin që priste. Bëra një hark në rrugë dhe i dola nga prapa. Kur iu afrova i thash : « Ke shumë që pret ? ». Ai u kthye vrokthi për të parë se kush i foli dhe kur më pa sikur u qetësua. Tani kisha mundësi ta shihja më mirë. Ishte një djalë normal, por interesant, nga ato që quhen tip. Nga pamja tregonte pak më i ri se sa ç’ishte në realitet. Shtrënguam duart dhe pastaj vendosën të uleshim në një lokal. Zgjodhëm një që ishte aty afër dhe që ishte thuaj se bosh. Porositëm nga një lëng dhe po shihnim njëri-tjetrin në heshtje. Më së fundi e prisha qetësinë.

« Pate ndonjë zhgënjim me mua ? » « Jo, jo megjithëse të mendoja ndryshe. » « Si ndryshe ? » « Biond me sy të kaltër… » « Biondët duket qenkan preferenca jote… » Ai buzëqeshi. « Secili ka një ëndërr… » Biseduam për gjëra të ndryshme, por pa hyrë në temë. Më së fundi i thash : « Po ne si do ta bëjmë ? » « Ke ndonjë vend » « Jo, fatkeqësisht. » Ndoshta mund të shkojmë tek unë. Mëngjeseve jam i lirë se vëllai është në shkollë ndërsa prindët në punë. » « Po ti ? » « Unë përgatitem për konkursin e arkitekturës për vitin tjetër. » « Merresh me pikturë ? » « Po. » Pasi pagova, u ngritëm. Po ecnim nën diellin e këndshëm. « Si thua shkojmë tek unë ? » « Je i përgatitur shpirtërisht ? » Ai tundi kokën në mënyrë pohuese.

Shtëpia e tij ishte një apartament me parafabrikate. Ai flinte në një dhomë me të vllanë. Shtrati ishte lenë i parregulluar dhe kjo lehtësonte punë se skish nevojë të ndreqej. Po rrija në këmbë dhe po sodisja dhomën. Gjëja më e vlerësuar ishte një kompjuter i tipit të vjetër, por megjithatë ishte një privilegj për ta. Ai kërkoi ndjesë për çrregullimin dhe unë i thash se kështu jemi të gjithë. Pastaj iu afrova dhe e pyeta : « Më lejon që të të puth ? » Ai u afrua pa folur dhe buzët tona u ngjitën. « Hape gojën ? » i them dhe ai u bind menjëherë. Gjuha ime e etur u përzje me lagështirën e gjuhës së tij dhe një thithje e gjatë e shoqërojë takimin tonë gojor. Ai u mbështet pas meje dhe të dy ndjemë se na ishte ngrehur keq. Pastaj zbriti dorën dhe filloi të ma fërkojë, duke më bërë të tërbohem edhe më keq. Atëherë fillova ti heq pulovrin që ai mbante e pas saj këmishën dhe kanatjeren. Tani ishte zhveshur përgjysmë. Thithkat e cicave i kishte të fryra,që i jepnin një pamje shumë nxitëse. U përkula dhe fillova t’ia kafshoj nga pak, gjë që e bëri të ofshante. I zbërtheva rripin dhe i ula pantallonat. Nën slipet e tija të ngushta dallohej sagoma e një kari të këndshëm që ai më tha se ishte 18cm. Nuk durova më gjatë por duke e pështetur pas vetes ia ula të mbathurat dhe kështu ai ishte lakuriq para meje.

« Çvishu ! » më tha ai. Pas pak edhe unë isha i zhveshur nën sytë e tij kurreshtarë. Zgjati dorën të ledhatonte karin tim që ishte vetëm pak më i madh se i tiji. « Të dhemb shumë kur ta fusin ? » pyeti me naivitet ai. « Varet nga teknika e përdorur. Po të jesh agresiv sigurisht që të dhemb shumë. » Ai sikur u tremb. « Mos ki frikë se do ta bëj me kujdes… » Kjo sikur i dha zemër. « Fillojmë, se mos vjen vëllai nga shkolla. » Kjo sikur më frikësoi, se shkollës si dihet se kur mbaron, megjithatë nuk doja të humbja atë rast të mrekullueshëm kur të kanë sjellë një vrimë të virgjër në një pjatë të agjendë. U shtrimë në shtatin e tij. I thash të rrinte mbi gjunjë që pamja të ishte e hapur. Kisha marrë me vete për çdo rast një tub kremi gaylub të cilin e kisha siguruar prej një shoku. Ai kishte në maje një kapsulë të hollë me vrima që futej në vrimë dhe nxirrte kremin e rrëshqitshëm. Kështu behej penetrimi i parë. Pastaj e kishte radhën gishti i vogël dhe kur e ndjeje se ai nuk reagonte nga ndonjë dhimbje, gishti i mesit. Ndërsa bëja këto procedura ai ofshante. I thash mos i dhimbëte dhe ai më tha që të vazhdoja. Pasi vesha prezervativë që ishte me vetlubrifikim e afrova në vrimë. Ai sapo e ndjeu filloi të shtyhej ngadalë sikur nuk po i durohej sa ti futej. Kur koka gjeti hapësirë të futej atij i dhembi dhe u e nxori. « Pupu ç’qeka… » « Mos ki frikë se kështu është në fillim por pastaj mësohesh. » « A thua ?.. » Në tentativën e dytë sapo i hyri koka qëndrova për ti dhënë kohë të qetësohej. « Mos u shtrëngo, liroje vrimën. » Por dhimbja e nxitëte në të kundërtën. « Prit ta bëjmë ndryshe. » Kësaj radhe u shtriva unë me shpin dhe i thash të ulej mbi pallën time. Ky pozicion jo vetëm ia mbante vrimën të hapur, por edhe i jepte lirinë të komandonte hyrjen. Duke u shtrembëruar në fytyrë ai filloi të ulet pak e nga pak deri sa flet e tij u pështetën pas meje. Më vinte keq, se ndërsa unë po fluturoja nga kënaqësia ai po vuante. Qëndruam një copë here kështu e duke se filloi të mësohej. E nxorëm përsëri duke e lubrifikuar rishtazi e më së fundi arriti të lëvizte lirshëm në vrimë duke i dhënë dhimbje minimale. I thash që të ndërronim pozicion se ky nuk ishte i volitshëm për atë punë dhe ashtu bëmë. Kur u pështeta pas turpit të tij të ngrohtë filluam të më shkonin dridhma kënaqësie. Fillova ta pompoj duke e pyetur vazhdimisht në se vazhdonte ti dhembëte dhe ai më thonte vetëm një fjalë : »Vazhdo ! » Kari futej e dilte nganjëherë edhe jashtë vrimës, por kjo kish filluar ti pëlqente pasi e bënte të ndjente më shumë praninë e tij. Vazhduam kështu një copë herë pasi mua nuk më derdhet shpejt, pa çka se në ato çaste dëshiroja të më derdhej sa më parë. Më së fundi sperma e mbledhur shpërtheu në kapën e prezervativë duke e mbushur plot. Qëndruam për disa kohë të puthitur deri sa u shua zjarri i epshit e më së fundi ia nxora. Po qëndronim pranë njëri tjetrit, si për tu qetësuar. « Si tu duk ? » « Si do që të të themë ? Po ti e ke ngrënë ndonjë herë ? » « Sigurisht, në se kam pasur të bëj me ndonjë djalë që më ka pëlqyer shumë… » « Po unë në ç’kategori djemsh bëj pjesë ? » « Paske qejf që të ma fusësh, hë ? » « Të kam thënë se dua dhe kjo ka kuptim të gjerë. » Për të mos e çkurajuar vendosa ti jepesha. U shtriva poshtë tij dhe i thash të bënte të gjitha procedurat që kish mësuar atë ditë dhe ai i bëri me kujdes. Pastaj filloi ta fuste. Kishte një kar të kendëshëm që çuditërisht u fut me lehtësi, por jo pa dhembje. Ai po flakëronte i tëri dhe filloi të pomponte si i tërbuar. Më së fundi iu derdh. Qëndroi pa lëvizur për një kohë e pastaj e nxori. Pasi u pastruam me letër higjienike i them që ato ti fuste në banjë qe të zhdukeshin. Pastaj do të ishte mirë që të kontrollonte mirë të mbathurat q ë të mos mbetej ndonjë shenjë e dyshimte. Kur fillova të vishem ai po më shihte menjë farë keqardhje. « Çfarë ke ? » Mua po më vjen prapë… » Pse s’thua se qenke hamshor. Më mirë herën tjetër se po filluam kështu s’do të ketë të mbaruar gjerë nesër. Ai u pajtua me mendimin tim. Dolëm së bashku. « Po më përcjellë ? » « Është ditë e bukur sot për një shëtitje pastaj është edhe për tu qetësuar. Kur do ta lëmë për herën tjetër ? » Kur thua ti ? » Nuk e di por në se më jep numrin e telefonit të lajmëroj. » « Vërtet nuk ke njeri tjetër ? » « Jo, të betohem. Tani më mjafton ti sepse ishim mirë së bashku. » Kur u ndamë shtrënguam duart gjatë si një premtim për njëri tjetrin. Kur po kthehesha u kujtova se nuk i kishim mësuar as emrin njëri-tjetrit. Por ndoshta kështu ishte më mirë. Fundja kjo ishte punë kureshtje, thjeshtë për ta provuar.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top