Silvio - Tregim Erotik

Me të u njohëm ne plazh. Po dilja nga apartamenti im, kur ai po zbriste shkallet. Mbeta i shtangur nga bukuria e tij. Edhe ai e vuri re vështrimin tim te pafytyre, sepse i kisha ngulur sytë sikur do ta përpija. Mirëmëngjesi,- me tha italisht dhe unë iu përgjigja me te njejten gjuhe. Atëherë u çel ne fytyre dhe u njohëm. Ai quhej Silvio dhe kishte ardhur tek disa miq te familjes për te kaluar pushimet. Me tha se i pëlqente te vraponte mëngjeseve herët, për te ruajtur format e trupit qe i kishte me te vërtet shume te bukura. U gëzua kur mësoi se edhe unë beja te njëjtën gjë, kështu dolëm ne breg. Aty me priste edhe Endri, një shok timi, me te cilin shoqëroheshim bashke. ishte shume i shoqërueshëm. Pas pak kohe filluam te flasim pa teklif, si te ishim miq te vjetër. po thonte se kishte ndërmend te humbte nja dy kg. gjate kësaj jave qe do te qëndronte ne Shqipëri. Endri me shaka thotë: Ky nuk e di atë metodën se si dobësohesh shpejt. Unë qesha dhe u be kureshtar pse qeshem. Atëherë filloi te nguli këmbe te mësonte perse qeshe dhe unë i tregova anekdotën qe qarkullonte tek ne. “Një djalë shkoi ne një institut bukurie qe merrte përsipër te lehtësonte ne peshe. Pasi pagoi parat i thane te priste ne një sallon. Pas pak vjen një vajze nudo dhe i thotë: po me zure ma vure. Djali filloi te vrapoje pas saj,por ajo ishte shume e shpejte. Vrapo neper korridore, hyre ne një dhome e dil ne një tjetër, deri sa djali u mbush gjithë djerse dhe nuk e zuri dot. Seanca mbaroi dhe po te donte mund te paguante një seance te dyte. Tek priste ne dhome futet një zezak menje kar te madh i cili i thotë: Po te zura te vura…Djali i fiksuar filloi te vrapoi nga dhoma ne dhome dhe nga korridori ne korridor, deri sa këmbët nuk po i mbanin me… ” Dhe ai e zuri?- pyeti me naivitet. Ti si thua?.. dhe te dy ne shqipot filluam te qeshim. e kuptoi lojën dhe filloi te qeshi dhe ai. Pastaj pyeti se si i thonin shqip “Po me zure ma vure dhe po te zura ta vura”. Qe pak e vështire ta mësonte, por kur mendoj se e kishte mësuar thirri: Po me zure ma vure… Shet po i thonim ne, se ka njerëz dhe ai filloi te vraponte. Atëherë edhe ne e ndoqëm pas. Ai vraponte shume shpejt dhe nuk arritëm ta zinim dot. Kur arritëm tek shtëpia ai ndaloi dhe ne i thamë se te zumë. Unë ndalova vet,-tha ai. Kur po ktheheshim ne shtëpi për te ngrëne mëngjesin ai pyet. Pse po te me zinit do te ma vinit? E pse jo, je alamet djali dhe kushedi se sa i kendeshem do te jesh…Por edhe ju nuk dukeni keq shtoi ai. Pse ke qejf, -i thamë. Pse ju nuk keni,- u përgjigj me pyetje. E bisedojmë ketë pune,- i thash unë duke pare nga ana e Endrit te cilit i qeshnin edhe sytë. I ftova ne apartamentin tim, qe te hanim mëngjes, pasi grindet kishin shkuar ne Turqi dhe isha vetëm. Shtrova tryezën dhe filluam te hanim. hante shume pak, se nuk donte gjalpë e reçelra. Por piu me kënaqësi një gote qumësht menja dy biskota. Kaq me mjafton, tha ai. Pastaj pyeti se ku i kisha te mijte dhe unë ashtu rastësisht i thash ne se donte te flinte tek unë atë mbrëmje. E pse jo, -tha ia me sinqeritet. Unë me Endrin këmbyem nga një vështrim vrithi dhe u kuptuam. kishte qejf, bile me te dy nga ne. Filluam ta ngacmonim ngapak, duke i kapur thumbat e sisëve qe i kishte te fryra. Ai pa te keq zgjati dorën dhe me kapi karin, qe e kisha te fryre. Aha, qenke ne qejf,-tha. keni qejf te bëjmë një prove. Te theme te drejtën nuk e kisha menduar qe punët do te ecnin me kaq shpejtësi, por pastaj mendova se ai e ka kohen e kufizuar dhe donte ta shfrytëzonte mire. Si ke qejf ta fillojmë? Ai pretendoj te shkonim ne dush. Kur u zhveshëm ai po shikonte me kureshtje pallat tona, qe ashtu te ngrehura ia mbushen syrin. Por edhe ai kishte një 18-tshe te mire. po na thonte se fillimisht ishte mire qe te nxirrnim mbeturinat e natës e pastaj te laheshim. Kur u sapunisem filluam te fërkoheshim pas njeri tjetrit. n e kishim futur ne mes dhe pallat tona lëviznin sa para mbrapa tij. Endri qe ishte nga pas e shtyu ne vrime dhe kari ashtu i mbushur me shkume u fut ne vrime. u rrudh ne fytyre, por nuk lëshoi zë. Te dhemb?- e pyeta. Pak,-tha ai. Endri ishte i djegur dhe me dy lëvizje ai e nxori dhe sperma iu derdh mbi trupin e s. E leme me mire, për krevat tha . Tani e kisha unë te gjithin timin. Pasi u fshimë, shkuam ne dhome. atëherë u ul ne gjunjë dhe filloi t’ja thithte karin Endrit qe ta sillte përsëri ne qejf. Endri u shtri ne shpine, anës tij vazhdonte t’ia thithte, kurse unë gjata te lire vrimën e tij te shenjte dhe ia futa pa vështirësi. Ah ishte shume e kendeshme t’ia fusje deri ne rreze dhe ai te mos nxite zë, megjithëse mua me pëlqente qe t’ia merrja këmbët mbi sup e ta qija paq, sepse kështu kisha mundësi edhe t’ia lëpija buzët i t’ia fusja gjuhen thelle ne gojën e tij te bukur. Por do te kishim kohe edhe për te. Mua me derdhet me vështirësi,kështu qe pompimi vazhdoi gjate. Por nuk mërzitej, përkundrazi po provonte shume kënaqësi. Kur mbarova pune, pyeti ne se Endri donte ta qinte përsëri. Por ne e lamë për ne darke, sepse nuk do te mbaronim me kaq. Kur po dilnim për ne plazh, e pyeta ne se u kënaq… Ai me hodhi dorën ne qaf dhe me tha: Mua me pëlqen shume kari dhe kisha shume dëshire te provoja kar shqiptari. Te them te drejtën u kënaqa shume dhe me sa duket java do te behet një muaj… Vërtet?! Atëherë paskemi kohe, duke për te provuar te gjitha format e kamasutres mashkullore. Me kete dëshire qe ke, te mjaftojmë ne te dy?…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top