Shoku im Olsi ( pjesa e IV ) - Tregim Erotik

Nata kaloi shume shpjet, rrezet e para te diellit, filluan te pushtonin dhomen. Shikoj nga Olsi per ti thene qe ishte koha per tu cuar, dhe ai me thote qe sot ta benim pushim meqe dhe ai do ikte pastaj. Pa e diskutuar dy here filluam serish te flinim. U cuam diku nga ora 12 dhe filluam te benim dicka per te ngrene.
– ” Mbreme ishe fantastik ” – ma pret Olsi teksa po gatuante.
– ” Se di besoj se e kaluam mire ” – i them une me medyshjet e mia.
Olsi filloi te shikonte shtrember si per te hedhur poshte ate qe sapo kisha thene. Duke pare ate fillova te qeshja, dhe nga ai Olsi i acaruar u kthye ne ate fytyren qe une aq shume adhuroja. Olsi ishte zeshkan, tiparet e tij ishin te gdhendura me aq kujdes, saqe jo rralle here ndieja dhe zili. U ulem te dy te hanim.
 – “Tani cdo bejme” – e pyes une pasi mbaruam se ngreni.
– “Si thua te shohim nje film” – me pyet ai.
– “Se di , cte duash mjafton tia vleje” – ia pres une.
Dolem te dy tek dhoma e televizorit dhe filluam te shihnim filmin. Olsi kishte goditur ne shenje, filmi fliste per dy te rinj gay dilemat dhe problemet e tyre, por nuk kishte anashkaluar edhe ca skena te nxehta mes tyre. Teksa po shihnim filmin ndiej    karin e Olsit nga pas qe po ngrihej. Filloi te me shtrengonte per mesi dhe te levizte ne te njejten kohe.
– ” Do e shohim filmin apo jo?”  – e pes une.
– “Keshtu shijon me shume ” – ma pret ai.
Durova sa durova nga ato ngacmime po edhe une po filloja te eksitohesha. Kthehem nga Olsi , e shtrengoj ngadale, me duart e tij rreth qafes time, e ngre dhe e vendos mbi tavoline.
– ” Cpo ben? – pyet ai. “
” – Po te bej qejfin – i them. “
Ashtu mbi tavoline sic ishte fillova ta puth ngade, me duar po i hiqja bluzen qe kish veshur, e fillova ta lepij tek gjoksi dhe barku. Se di, spo e kontrolloja dot veten doja te beja me te sikur me pare. Filloj ti ferkoj pallen me xhinset e tij te pahequra, nderkohe qe ajo vetem rritej, po e ferkoja dhe fillova ta kafshoj lehtazi me goje, vazhdova gjate keshtu derisa Olsi tha qe po prishej. Doja ta provoja c;ishte ta merrje ne goje, ia zbertheva xhinset me shpejtesi ia ula bosket paksa poshte, e mora karin e tij ne goje e fillova ta thithja te terin, duke pritur spermen e tij. S. vonoi shume dhe goja ime u mbush plot. Ishte nje sensasion qe nuk e kisha provuar. Olsi me beri me shenje qe te puthja dhe ashtu te dy te etur po kafshonin njeri tjetrin , nderkohe qe sperma e tij po kalonte sa nga une sa edhe tek ai. Po i ngrija kembet ngadale, dhe ia mbeshteta mbi mua. Fillova tia bej me peshtyme bythen Olsit e ne te njejten kohe edhe karin tim qe ishte fryer keqazi. Futa ngadale koken, pastaj pak me tutje, u terhoqa mbrapsht nga renkimet e Olsit dhe tentova ta fus serish, kesaj radhe Olsi po leshonte ofshama kenaqesie.
” – Jepi me shpartallo te terin,  – bertiste Olsi “
E afrova bythen e tij me shume afer vetes duke e larguar ne kete forme paksa nga fundi i tavolines. Fillova ta pompoja fort, dhe Olsi spo dinte ku te mbahej, ofshamat e tij po pushtonin dhomen nderkohe qe une isha bere si i marre. Po e qija me gjithe forcen time. Olsi renkonte nga kenaqesia e bashke me te filloj te degjohej edhe zhurma e tavolines.
Po e pompoja gjithmne e me fort, nderkohe qe nje zhurme nga kemba e tavolines, beri qe ajo te anohej menjehere. E mbertheva nga mesi, me kembet e tij qe ishin shternguar tashme drejt vitheve te mija e duart e hedhura drejt qafes, vazhdoja ta pompoja Olsin. Svonoi shume dhe sperma ime u derdh brenda tij. U ulem ne nje kolltuk aty prane , pa e hequr nga Olsi, me kembet e tij tashme te hapura si V dhe filloi te me puthte.
– “Me kenaqe, ke pompuar si asnjehere” – tha Olsi
– “Iku dhe tavolina” – them une duke qeshur.
Ai filloi te me kafshonte buzet ngadale, e filluam te thithnim peshtymen e njeri tjetrit.
– “Do me lesh dhe mua sot? – tha Olsi me gjysem zeri. “
Pasi mori konfirmimin tim , filloi ta nxirrte ngadale karin tim nga bytha e tij, dhe ashtu ne kolltuk sic isha i ulur, filloi te me ngrinte kembet ngadale. Po me lepinte bythen, po e ferkonte me hunde, vazhdoi per pak kohe keshtu . Pastaj me ngriti ne kembe me afroi afer cepit te dhomes, me mbeshteti doren e djathte ne mur, filloi te me ngrinte ngadale kemben e majte, dhe filloi ta fuste. E futi te terin menjehere, priti pak ashtu pastaj filloi te pomponte. Me jepte kenaqesi si kurr me pare. Une mundohesha te mbahesh me dy duart e mija ne mur, nderkohe qe Olsi po pomponte si i cmendur dhe kemben time te majte e mbante te ngritur gjate gjithe kohes. Vazhdoi per pak kohe keshtu derisa u prish. E hoqi karin e tij nga bytha ime menjehere dhe u ul poshte, duke me lepire bythen dhe duke thither ate sperme qe po rridhte. U cua , me terhoqi drejt vetes ashtu nga pas, e filloi te me puthte rreth qafes.
– “Ishte nje kenaqesi me vete sot ” – tha ai super i kenaqur.
– “Skemi mbaruar akoma – i them une “
E kap per dore kalojme tek dhoma e gjumit dhe shtrihemi mbi krevate. U vendosem te dy ne stilin 69 dhe filluam te thithnim pallet e njeri tjetrit . Olsi e fuste te gjithin brenda, dukej qe nuk ishte fillestar ne keto pune, nderkohe qe ate te Olsit sado qe mundohesha nuk e merrja dot te gjithin ne goje me dukej sikur do te me mbyste. Keshtu ne kete gjendje sic ishim , kthehem nga Olsi, hap kembet ngadale, dhe filloj te ulem mbi pallen e tij te bere dru tashme. Kesaj radhe po hynte me lehte. Pasi isha ulur i gjithi ne te i them Olsit “Jepi sa me fort qe mundesh”
Olsi me terhoqi drejt vetes, filloi te me puthte dhe qinte ne te njejten kohe. Kesaj radhe shume me fort se heren e pare, saqe ofshamat e mia filluan te degjoheshin me te madhe.
– Jepi me fort, jepi” – bertisja une si i marre, si ai ujku qe po merr kulmin e kenaqesise se vete. Kesaj radhe Olsit iu desh me shume qe te prishej. Kaloi pak kohe nderkohe qe ai pomponte fort, derisa ne nje moment, ndjej spermen e tij qe pushtoi kanalet e mia. U shtriva mbi te , fillova ta puthja plot epsh. Pas pak castesh, u cova ngadale, e mora Olsin per dore dhe e cova nga krevati. E terhoqa drejt kuzhines. Aty e hypa mbi bufe sa ai te mbahej me duar, nderkohe qe nga mesi e fort e mbaja une qe te mos rrezohej. Ja hapa kembet duke i mbushtetur drejt meje, dhe pa e lyer fare ia fut te terin.
– “Ohhhhhhhhhhhhh” – degjoj renkimin e Olsit
Ai po mbahej me duart e tij tek hekurat e montuara ne mur per te mbajtur enet, nderkohe qe une fillova ta pompoja gjithmone e me fort. Olsi filloi te leviste trupin e tij dhe felet e tij ne menyren qe mua me corodiste fare. Pastaj filloi te shtrengonte e lironte qe te me jepte me shume kenaqesi. Ne kulmin e kenaqesise time sic isha, e mberthej te terin drejt vetes dhe filloj ta pompoj mesa mundja. Ne pallim e siper ndiej qe po prishesha, nderkohe qe Olsi filloi te me kafshonte drejt qafes ashtu te perqafuar sic ishim. Sic e kisha ne krahe pa e ulur, u shtrime mbi divane, dhe po qendronim ashtu per pak kohe.
– “Sot ishte cmenduri, se kisha bere dyhere per nje kohe kaq te shkurter ”  – tha Olsi
E pashe tek syte e tij qe ishin nje mrekulli per mua dhe fillova ta puthja. Qendruam per pak caste ashtu, pastaj ikem te benim nje dush. Aty te dy po pastroheshim, nderkohe qe Olsit ulet dhe fillon te ma marr gojore, derisa me prish. Pastaj cohet dhe fillon te me puth. Filluam te putheshim, kafshoheshim e te thithnim spermen e peshtymen e njeri tjetrit ne te njejten kohe. Pasi mbaruam dushin , u fshime te dy dhe dolem ne guzhine. Ora kishe ecur goxha, koha per te levizur Olsi po afronte.
– “Tani do me duhet te iki – tha Olsi me gjysem zeri. “
Zbritem te dy ne heshtje shkallet dhe ne oborr u puthem. Ishte nje puthje e cuditshme sikur te ishte e fundit qe po ndodhte. Olsi u largua me koken pas duke u perpjekur qe te mos me merziste.
– “Mos u merzit do kthehem shume shpejt,  – tha ai” dhe terhoqi drejt vetes porten metalike.
Sekondat filluan te me dukeshin ore, minutat dite, dhe oret vite. Gjithcka per mua ishte bere shume e ngadalte, po prisja me padurim kthimin e Olsit. Derisa ne nje moment troket dera. Nxitoj per ta hapur por cte shoh ishte pronari i shtepise.
– “Ke 2 ore kohe qe te ikesh nga ketu – ma pret ai”
–  ” Ku eshte Olsi – e pyes i merakosur. “
Ai nuk mu pergjigj por filloi te zbriste shkallet. Ne ate moment me shishen e birres qe kisha ne dore e godas pas koke. Ai rrezohet nga shkallet, une zbres menjehere dhe filloj ta godas me shkelma si i marre.
– “Ku eshte Olsi , fol , me thuaj ku eshte…. ” teksa e pash qe ishte i mbuluar i gjithi ne gjak dhe qe per me teper as qe e kishte ndermend te fliste, nxitoj drejt dhomes marr telefonin tim dhe lajmeroj policine. S”vonoi shume dhe policia ishte aty. Nderkohe gjate kesaj kohe kisha paketuar ato pak gjera te miat dhe te Olsit qe gjendeshin ne shtepi. Kisha lajmeruar ne te njejten kohe nje kusheririn timin qe jetonte afer nesh, per tu kujdesur per rrobat. Une dhe pronari i shtepise , perfunduam ne komisariat. Aty bera deshmine time per gjithcka kishte ndodhur. Pas nje ore e gjysem ato me lane te lire, me detyrim paraqitjeje ne gjyqin qe do te zhvillohej. U largova i heshtur , nuk dija me cte mendoja. Nuk e mora dot vesh c;kishte ndodhur me Olsin. Ditet po kalonin shume shpejt, po interesohesha cdo dite per Olsin ne komisariat dhe askush nuk ishte ne gjendje te me jepte pergjigjije per fatin e tij. Po cmendesha. Nuk e dija me si te veproja, nderkohe qe Olsin e shihja pothuajse cdo nate ne enderr. Kalun kohe ne kete gjendje derisa i thashe vetes time qe ishte koha per nje fillim te ri. Per nje fillim ku Olsi do ishte e shkuara ime , si nje nder ato gjerat qe ndodh vetem njehere ne jete, dhe qe fati mua per nje arsye apo nje tjeter vendosi qe ta humbja. Kaluan plot 2 vite, ne kete menyre dhe une qe jetoja i vetem ne monotonine time , dhe ndihmen qe e dashura ime Ada ishte perpjekur te me jepte gjate tere kesaj kohe. Nje dite pasi mbarova mesimin , ruges per ne shtepi perpara meje mu duk sikur ishte Olsi. Vrapova si i marre per ta arritur , por ne momentin qe e kapa per krahu pashe qe ishte dikush tjeter.
– ” Me fal, mendova se ishit nje i njohuri im ” – i them.
Largohem me koken ulur. Nuk e di se c;pata , fundja si mund te kisha shpresa qe do ta shihja akoma Olsin kur askush nuk dinte asgje per te . Teksa po kaloja rrugen dalloj nje tip qe po me shihte me vemendje, ngrej koken i coroditur dhe shoh qe ishte Olsi…jo me ai i pari…i afrohem ta takoj dhe degjoj zerin e tij qe kishte ndryshuar dhe me thote… – Eja se kemi shume gjera per te biseduar, jam fajtor karshi teje…

FUND

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top