Seldit - Tregim Erotik

Seldit ishte një tip që nuk i pëlqente shoqëria. Atij i pëlqente të lexonte, të shihte filma në televizor ose të rrinte me orë të tëra para Laptopit. Dhe aty çfarë nuk shihte, të mira dhe të këqija. Por ato mbeteshin si diçka personal midis përvojës vizive dhe praktikës imagjinatave. Kështu kishte zbuluar një kanal të quajtur cock4men.com dhe aty shihte kuriozitete të ndryshme seksuale, që sigurisht i mbante per vete, pasi nuk kishte provuar kurrë të bënte më shumë se sa t’i binte me dorë.

Për pushime ato shkonin në plazh kurse këtë vit i ati vendosi të shkonin në rivierën e jugut. Vendi që zunë ishte mjaft i bukur. Seldi merrte një peshqirë të madh për ta shtruar poshtë. Një çadër dielli, për hije dhe një palë dylbi, me të cilin sodiste detin. Ai kishte dhe një aparat fotografik, me të cilin fotografonte herë pas here gjërat që i pëlqenin.

Ai kishte gjetur një vend të ngritur, prej ku shihte të gjithë hapësirën e detit, e cila prishej në një farë mënyre nga një bunker i madh që kishte zënë vend aty pari poshtë tij. Aty ishte shumë i kënaqur me vetminë e tij. Ndonjëherë hapte bllokun e fletëve të vizatimit dhe bënte zhgaravitëte ndonjë pamje, sepse nuk ishte ndonjë vizatues i mirë. Por, ditën e dytë që kishte zënë këtë pozicion i bëri përshtypje se tek bunkeri u afruan tre djem afërsisht në moshën e tij dhe një nga një u futën brenda. Seldi vuri dylbinë, por nuk shihte gjë se bunkeri ishte i errët. Ato rinin një copë të mirë kohe e pastaj hidheshin në det e largoheshin. Ky ritual u përsërit edhe të nesërmen dhe të pasnesërmen duke e bërë Seldin të tërbohej nga kureshtja. Më së fundi, nuk iu durua dhe kur tre djemtë ishin në bunker,ai u ngrit, u afrua ngadalë dhe desh të shihte nga dritarja e përparme por nuk arrinte dot. Kështu kaloi nga ana e derës. Kur papritmas djemtë dolën jashtë. Njëri, që ishte edhe më i shkathi, i mori kokën nën sqetull duke e bërë të përkulej dhe të thërriste, ngadalë se më vrave”. Ai e tërhoqi brenda duke i thënë: vet e deshe… Pasi i bëri me shenjë shokut, ai erdhi, i uli brekët e banjos dhe i futi gishtin në vrimë. Ou! thirri Seldi. Mbylle gojën se do ta pësosh më keq. Pastaj djali filloi t’ia fus në vrimë. Seldi, me një anë ngaqë ia shtrëngonin qafët, nga ana tjetër nga që i dhembte kur ia fusnin, ndjehej mjaft keq. Djali i tretë erdhi nga ana tjetër dhe ia futi karin në gojë. Seldi sa s’po mbytesh. Donte tu thonte se ai e bënte vet, pa këto forma force, por djemtë nuk donin t’ia dinin. Të parit iu derdh atij që ia kishte futur në vrime. Ai e futi sa më thellë që mundi dhe ashtu priti në qetësi t’i ulesh zjarri seksual. Pastaj iu derdh atij që ia kishte futur në gojë. Djali që i mbante qafën e lëshoi. Mbështetu ke ky djali, ishte ai që ia kishte futur në gojë. Pastaj i treti e fërkoi karin nja dy herë , sa iu ngrit mirë dhe ia afroi në vrimë.

Ngadalë i tha Seldi, se më dhemb. Dhe ai ia futi shumë ngadalë. Seldit i digjte, por njëherësh kishte kureshtjen që ta provonte edhe këtë kar që ishte më i madh se të tjerët. Kur i hyri i gjithi ai filloi të ndjente kënaqësinë e plotë të aktit seksual. Nuk zgjati shumë dhe iu derdh .

Nxore zë të hëngri dreqi… Dhe të tre djemtë ikën dhe u hodhën në det.

Seldi mbeti vetëm. Ai doli jashtë bunkerit. Që të pastrohej u fut në det, por uji i kripur bëri që ti digjte vrima më shumë. Doli nga deti dhe shkoj në vendin e tij të vrojtimit, por nuk i rrihej. Vazhdimisht i vinte në mendje, çasti që ia futën, dhimbja, sperma në gojë etj. U ngrit, mori gjërat dhe shkoj në shtëpi. U shtri në shtrat dhe mori të lexoj por nuk i lexohej. Kur erdhën të tijtë ju tha se i dhembte koka… e ëma filloi të ankohej se rrinte shumë në diell dhe ai nuk i bënte mire.

Të nesërmen Seldi ndjehej mire. Si zakonisht ai mori gjërat e tij dhe shkoi në vendin e përhershëm. Vështrimin e kishte përqendruar tek bunkeri, por atje ishte qetësi. Priti mjaft, por asnjë nga djemtë nuk erdhi. Duroi sa duroi e pastaj u ngrit. Zbriti poshtë e iu afrua bunkerit. Arriti tek dera dhe u fut brenda. Po kujtonte se ku e kapën, ku ishin kur ia futën, pastaj kërcënimi po të tregonte për dhunimin dhe pikërisht në këtë çast tek dera u dukën tre djemtë. Edhe ato ishin kaq të habitur dhe nuk dinin ç’të bënin. Deshën t’ia mbathin por Seldi i tha të prisnin. Ato mbetën dhe i ishte tharë pështyma në gojë. dini si është puna…-tha Seldi. –Unë kisha qejf vet se doja ta provoja. Por edhe ju e bëni me njëri tjetrin. Ato ngelën. Po ti ke qejf ta bësh me ne? Shumë-tha Seldi. Fundja unë jam për pak kohë këtu.

Po por do të jemi ne për shumë kohë atje, se do të vijmë për shkollën.

Sa mirë,-tha Seldi. Atëherë do të vini tek unë dhe do të kënaqemi së bashku. Të gjithëve iu duk një kompromis i mirë dhe me këtë rast Seldit iu krijua mundësia që të qinte dy prej tyre, sepse i treti ishte vetëm aktiv. Me këtë rast ai ia futi Seldit, kurse Seldi dy të tjerëve.

Tani djemtë vinin pak më herët se kishin më shumë punë. Seldit filloi t’i pëlqej gjithën e më shumë, duke kërkuar ta bënte disa herë sa me njërin me tjetrin. Por koha shkon shpejt. Sa do të donte Seldi që të qëndronte edhe një turn tjetër. Por grindët nuk pranuan, kështu u nisën për në Tiranë. I kishte dhënë telefonin dhe emalin dhe ishte me shprese se së shpejti do të dëgjoheshin.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top