Seks Inter Racial - Tregim Erotik

Gjithmonë kam pasur qejf të qinja një jevg. Ndoshta shumë nuk i kanë në konsideratë, por midis tyre mund të zgjedhësh. Janë disa kaq simpatik dhe të ngrohët. Sidomos ato që janë me gjak të përzier. Thonë se kur njërit ia futën qiririn në vrimën e shenjtë, dhe ia lanë disa minuta, kur ia nxorën i kishte mbetur vetëm fitili. Merre me mend se çfarë kënaqësie duhet të jetë po të shkosh me ta.
Me gjithë këto që kisha dëgjuar u përpoqa të gjeja ndonjërin, por pa sukses. Disa s’më pëlqenin nga pamja, të tjerë nga që mbanin erë. Të tjerë, nuk më dukeshin persona të besueshëm. Kështu kjo kandidaturë mbeti bosh.
Dhe ja që për këto punë duhet të ndihmojë fati që të ndodhesh në çastin e duhur, në vendin e duhur. Një ditë po nxitoja për një punë dhe për t’i rënë shkurt, kalova nga lulishtja pas operës. Aty, i ulur në një stol, ishte një djalë zeshkan, që po përpiqej të ndreqte një cigare që ishte këputur afër filtrit. Lyej me pështymë nga një anë, pastaj nga tjetra dhe ashtu shtrema shtrema mu lut që t’ia ndizja.
Hidhe!-i them,- se ashtu nuk thithet…dhe i zgjas një nga cigaret e mija Rotherman.
Ai u ngrit nga stoli dhe u afrua për ta ndezur. Ishte një djalë i gjatë, nja tre gisht sipër meje. Nuk ishte shumë i zi, flokët i kishte te gjata dhe kaçurrela dhe veçanërisht kishte gojën e fryrë dhe sytë shumë të bukur. Kishte veshur një palë blujeens-a të ngushta që i zbulonin vithet e bukura dhe një këmishë të zezë me lule të kuqe dhe të verdha. E ndeza çakmakun dhe ia afrova. Sapo cigania krijojë një koqëz të kuqe, ai e thithi fort me të gjithë mushkëritë dhe pastaj e shfryu, duke treguar të gjithë kënaqësinë e tij.
-Kjo qenka cigare…-tha ai. Unë i zgjata paketën e sapo filluar dhe i thash ta merrte. Ai zgjati dorën dhe e mori pa ceremoni.
-Ulu pak po deshe,- më tha, duke treguar stolin e parkut. Dhe unë u ula. Menjëherë më shkoi mendja për arsyen e ftesës dhe kjo më shqetësoj se mos dilte ndonjë i njohur. Por parku ishte i boshatisur ,nga që ishte ditë me diell dhe vapë. Tani po e shikoja në fytyrë. Ishte djalë i hijshëm dhe kishte një përngjasim me Majkëll Xheksonin. Qenke djalë i bukur,- i them.
-Faleminderit.
-Sa vjeç je?
-18 sapo i kam mbushur. Po e shikoja se mos po gënjente,por ishte djalë i gjatë dhe dukej i rritur.
-Çfarë pune bën?.
-Punoj me vjetërsia…Po s’del gjo.
-Rri shpesh këtu?…
-Varet, por përgjithësisht jo…
Nuk dija si të hyja në temë dhe vendosa të bëja një pyetje direkte.
-Ke ndonjë fitim tjetër…
-Si të vijë
-Dhe je i kënaqur?
-Po…
-Çfarë di të bësh?
-Të gjitha…
-Si të gjitha…
-Çfarë të duash ti.
-I bën mirë?
-Unë them se po, por po deshe. eja ta provosh.
-Ke celular?
-Po,
-Më jep nr.dhe ai ma dha. Kur u ndava e pyeta si e quanin dhe ai më tha Xhoi.
-Unë buzëqesha. Paske emër të bukur.
-Falemnerës…
U ndava , duke ecur me hapa të mëdha, që të largohesha sa më parë prej aty.
Më shkonte mendja shpesh tek Xhoi, dhe trupi më dridhtohej, por takimi nuk ishte pjekur ende. Së pari lëkundesha në idenë në se duhej ta takoja apo jo. Së dyti ,sa i sigurte ishte nga pikëpamja shëndetësore dhe së treti, nuk kisha një vend ku të shkonim dhe të rrinim të qetë. Më kujtohen shumë raste në çat ku pyetja kryesore a ke vend, a ke makinë…
Disa thonë ta bëjnë pas ndonjë gardhi ose në ndonjë bunker, por kjo nuk është e sigurte dhe nuk të jep kënaqësi. Kështu që ditët kalonin dhe rasti nuk po vinte. Kur një ditë kisha shtëpinë në dispozicion. Kisha disa djem që mund t’i thirrja. Ishte sidomos njëri, që e doja shumë dhe ishte gjithënë i gatshëm të vinte që të të dhuronte të gjitha kënaqësitë. Mora telefonin dhe jo pa hezitim, i rrash numrit që kisha shënuar.. Dëgjova dikë të përgjigjej.- Xhoi je?Pata përshtypjen se ishin nja dy zëra, pastaj doli zëri i Xhoit-Po, un jam. I thash me dy fjalë kush isha. Ku takohemi ? më tha. Aty ku u njohëm. Mirë pas 15 minutash.
E mbylla telefonin. Autobusin e kapa flurthi dhe arrita në vendtakim pesë minuta më vonë. Xhoin nuk e pash aty. S’paska ardhur, më shkoi mendja. Po sillesha përreth vendit, kur e pash që edhe ai po i binte anash dhe anash. Atëherë u futa në park dhe kur u afrova i thash: Ec pas meje! Dhe ai erdhi. Në sheshin para shtëpisë ishin vetëm disa fëmijë që po luanin. U futem brenda. Gjithçka shkoj mirë mendova, por pikërisht atëherë filluan telashet. Së pari, Xhoi, nga emocioni i kaluar, se si më dukej. Nuk ishte ai i pari që kisha parë në lulishte dhe që më pëlqeu shumë. Së dyti, kisha përgatitur banjën me shkumë, por ai refuzoi kategorikisht që të lahej. Po pse mor Ahoi ç’të bën banja? Do mbaj erë dhe do të më pyesin se ç’është kjo erë.
-Na mbushe mendjen…Ja ku ke sapun rrobash Marsilia dhe ajo nuk është aromatike si kjo. Po s’të pëlqeu e lemë. Jo kështu po ashtu më së fundi iu mbush mendja. U pastrua nga të gjitha anët. Gojën e aromatizojë me mentol disifektant. Flokët,relativisht të gjata, ia leva me një krem që i bënte kaçurrela dhe ai u bë me të vërtet i ngjashëm me Majkllin. Por zbulim ishte se Xhoi kishte një kar nja 19cm. por jo të trash.
-Tani të shohim se çfarë di të bësh. Ai buzëqeshi. E tërhoqa pas vetes dhe u mbështetën të dy trupat tanë. I shtriva duart nga mollaqet dhe e shtrëngova shumë pas vetes sikur donim të bëheshim një. Ai përdridhej që ti bënte pallat tona të fërkoheshin dhe të mbeteshin gjithën të ngritur.
Ke qejf ta marrë në gojë?-pyeti Xhoi. Po . Pa ceremoni, Xhoi u ul në gjunjë, hapi gojën dhe e përpiu karin tim deri në fund. Ndjehesha kaq mirë dhe po mendoja sa i stërvitur ishte Xhoi për këto punë. Pastaj u shtrimë në krevat duke vazhduar me një minet të zgjatur, ku Xhoi po e tregonte veten se ishte mjeshtër. Po më afrohej kënaqësia dhe desha t’ia fusja sa më parë. Desha t’i ngrija këmbët, por ai tha se ashtu vrima hapej shumë dhe nuk ndjehej kënaqësi. Prandaj u kthye lopthi, u përkul mbi gjunjë dhe u bë i gatshëm për ta ngrëne. Kisha vënë prezervativin dhe ia përplasa nja dy herë feleve.
Fute,ç’pret?-më tha Xhoi dhe unë ia plotësova qejfin.
T’ia fusje në vrimë nuk qe ndonjë gjë e vështirë. Koka e hapi shpejt vrimën dhe mirë kanë thënë se po u fut koka pjesa tjetër nuk ka vështirësi se nuk ka shpatulla.
Ndërsa kari po përparonte në vrimë, u përkula mbi të i ktheva kokën dhe fillova ta puth. Dredhkat e flokëve të zbutura nga banjo më gudulisnin faqen , duke më shtuar dridhtimin e seksit.
Oh! Ofshante Xhoit,- po vdes nga lezeti… Ndoshta këtë e bënte për të më bërë qejfin.
Oh Xhoi, sa i këndshëm qenke. Më vjen të mos të ta heq ndonjëherë nga vrima…
Dhe Xhoi ngrinte vithet , dridhte vrimën dhe e pulsonte atë ,që t’i futej gjithën e më mirë. Dhe kënaqësia po afrohej. Po palloja gjithën e më shpejt deri sa pompimit e fundit ishin si rrufe, ndërsa derdhja si vetëtimë.
Ndenjëm sipër njëri tjetrit për një kohë. Pastaj u ngritëm dhe bëmë pastrimin e parë. Më duke vetja si ato të filmave porno që kur iu derdhet rrinë duke e fërkuar me dorë me shpresë që t’i ngrihet përsëri që të vazhdojnë skenat e filmit.
Xhoi po përpiqej të ma ngrinte përsëri, pasi kishte dëshirë ta provonte edhe një herë. Pastaj erdhi një propozim i papritur: Ke qejf ta provosh këtë timin,-tha Xhoi. Karin e kishte të ngrehur mire dhe ashtu i shtrirë pranë meje dukej si skulpturat e hershme greke. Nga që sapo më ishte derdhur nuk kisha ndonjë nxitje, por kureshtja më nxiti ta provoj. Mirë fillo! Dhe u ktheva pozicion. Xhoi hapi me dorë mollaqet që të dukej vrima dhe filloi t’i binte me gjuhë. Këtë nuk e kisha provuar, por më kënaqi shumë. Kështu filloi ta zbus deri sa vrima u bë e gatshme për të pranuar tamponin e Xhoit. I thash të vinte prezervativë të cilën e pranoi pa probleme dhe filloi ta fus shumë ngadalë. Çdo herë që e fuste pyeste në se më dhembte dhe inkurajohej kur i thoja: pak. Kur e futi u bë si i tërbuar. Aty shpërtheu i gjithë epshi i tij. Ndjeja se si kari i tij më ngacmonte në thellësi, duke më krijuar një kënaqësi të veçantë. E mbajti gjatë, deri sa i erdhi. Megjithëse ishim të mbrojtur, e ndjeva shpërthimin e farës së tij.
E ndjeva që më ishte ngrehur përsëri kështu që me dëshirën e Xhoit e bëmë edhe një herë. Megjithëse nuk mbahem për hamshorë, Xhoi me temperamentin e tij më bëri që t’ia bëja dy herë dhe ia vlente. Ai ishte kaq i këndshëm sa kur ishe mbi të ndjenje një drithërim dehëse. Duke u fërkuar me njëri tjetrin, duke u puthur dhe kacafytur, e shtrëngoj për një çast dhe i them: Qenke me të vërtet super seksi. Dhe pa dashur më erdhi një pyetje:
Xhoi ! A qihesh shumë?…
Pse do me e ditë. Ti a u knoqe?
Jo ashtu kot, për kuriozitet.
Qihem sa herë që më vjen qejfi dhe më hipën në kokë për ndonjë djalë si puna jote që të kënaqin hajde qejf hari qejf. Dhe po të them se sa herë që do të haj kari ose vrima më thuj se unë këtu jam…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top