Rekordi Guiness - Tregim Erotik

Bledi ishte i ulur ne autobuz, kur ne stacion hipi nje zoteri i veshur mire, me nje çader elegante ne dore. Bledi u ngrit dhe i ofroi vendin e tij.
-Jo, nuk eshte nevoja. Por Bledi nguli kembe she ai u ul. Bledit i kishte rene ne sy edhe here tjeter zotria fisnik me moshen e pjekurise, qe vishej gjithenje elegante, por vetem sonte po e shihte nga afer.
-Mos kujto se me ben nder, i tha zoteria. Ti me kujton moshen time, gje qe me ben te hidherohem. Bledi i kerkoj ndjese, por nuk i kishte shkuar mendja per kete.
Kur Bledi arriti ne stacionin e tij, pa se aty do te zbriste edhe zoteria. Po binte nje shi i holle dhe ai hapi çadren e tij dhe e ftoi te hynte ne te qe te mos lagej. Gjate rruges po bisedonin per te rinjte dhe si ka nderuar koha, pasi djemte kane endra te tjera. Bledi filloi te behet kurreshtar. E kuptonte se muhabetet rrihnin tek seksi gje qe Bledit i ngjallnin interes. Kur arriten tek shtepia e zoterise shiu nuk kishte pushuar ende. Desheron te vish lart, sa te pushoi shiu. Bledi e kishte me medyshje, por kurreshtja e nxiste te shkonte lart.
Apartamenti ishte i rregulluar bukur. Kishte shume gjera antikuare gje qe tregonte per nje person te kulturuar dhe mbi te gjitha ishte nje piano e bukur. Juve i bini pianos? -pyeti Bledi. Zoteria qeshi dhe pohoi. Eshte miku im me i mire, sepse me ben shoqeri ne vetmine time.
Po nuk keni miq?
Sigurisht qe kam, por nuk rrine gjithenje ketu.
Ai e ftoi Bledin te ulej dhe i ofroi nje gote per t’i shebyer vetvetes ne nje tryeze me pije nga me te ndryshmet. Bledi zgjodhi nje limoncino sepse nga ngjyra iu duk me interesante.
Zotria po e shihte me ngulm dhe Bledit çuditrisht filloi t’i n grihej. Me sa duket zotria e vuri re , nga qe i tha: Dukesh djale shume seksi.
Nga pak, si te gjithe te rinjt…
Me thuaj sinqerisht ke provuar ta besh ndonjehere me djem?
Bledi mbeti. Ai ishte gay dhe i kishte qejf te dyja, por nuk iu duke me vend qe biseda te hapej me nje njeri te moshuar.
Shiko miku im, ketu çdo gje mbetet midis nesh.
Bledi po e shihte fetyren e tij te paste qe shfaqte nje bukuri te dikurshme, gjurmat e se ciles ravijzoheshin ende ne fytyren e tij. Atehere i lindi ideja e nje provokimi per te pare se ku do ta shpinte kjo bisede.
Po i tha, e kam bere me djem.
Je aktiv apo pasiv?
Une i bej te dyja…
Aha, i provoke te gjitha kenaqesit…
Po ju i keni provuar?
Sigurisht, por ne se do te dish nje sekret te vogel, i provoj ende, kur me bije rasti…
Bledi kishte mbetur si i ngrire. NUk i kishte shkuar mendja se miku i ri i provonte ende kenaqesite. Pas ndejten pak ne heshtje, zotria e prishi qetesine. Mos ki frike, se une nuk sulmoj njeri, per me teper ne po bisedojme dhe une nuk te kam bere asnje propozim…
Bledi u be akoma me kurreshtar. Ne mendje po i perziheshin shume mendime te cilat nuk dinte si ti shmangte. Te ngrihej dhe te ikte, duke i dhene fund bisedes, por nga ana tjeter ishte kurreshtja. Filluan t’i lindnin pyetje,po sikur te pranonte ta qinte a do te ishte kenaqesi te shkonte me nje burre te moshuar? Pak nga pak kishte filluar te kthente mendjen dhe me se fundi i tha: Ke deshire ta provojme bashke.Zoteria buzeqeshi. Me shkoi mendja se do te pranoje.Ai u ngrit she puna e pare ishte te fikte driten.
Pse se le ndezur i tha Bledi.
Sepse nuk dua te shohesh moshen time. Ne erresire çdo gje do te duket normale. Ai u afrua dhe i preku karin. Bledi pat pak veshtiresi qe ti ngrihej. Ai u ul ne gjunje dhe filloi t’i zberthente pantallonat. Pastaj ia terhoqi dhe ato i rane poshte. Bledi shpejtoj te ulte te mbathurat, pasi kishte nja dy dite qe si kishte nderruar dhe mund te mbanin ere. Ai duket e ndjeu dhe i tha i tha Bledit qe ta benin drejte e te mos humbnin kohe.Ai i zgjati Bledit nje prezervative, te cilen ai e vendosi me shpejtesi. Zotria u çvesh dhe u shtri ne divan. Bledi e kishte nja 20 cm te gjate. Ai i preku mollezat dhe iu duke se ishin mjaft elastike dhe te kendeshme. Ai i hapi, gjeti vrimen dhe i hodhi peshtyme, pastaj mbeshteti koken e karit te beshem dhe e shtyri. Vrima ishte mjaft elastike sepse u hap dhe e lejoje karin e tij qe te futej ne thellesi. çuditrisht Bledit i pelqeu vrima, per me teper kur zotria filloi ta mblidhte , duke e bere me te kendeshme shtegtimin ne thellesi. Bledi nuk donte te fuste duart, sepse se si i vinte te prekte karin e zotrise. Por filloi ta palloje dhe pa se nuk ishte keq, pasi nuk gjente ndonje dallim ne kenaqesi. I vetmi dallim ishte se nuk kishte probleme me hapjen e vrimes dhe dhimbjet qe krijoheshin nga nje kar si ai i Bledit. Bledi filloi ta palloje me force dhe dukej se kenaqesia ishte e perbashket. U desh nje cope here qe te qiheshin , e me se fundi i erdhi kenaqesia e spermes qe derdhej me furi ne kokezen e prezervativit. Bledi e mbajti nje cope here mbrenda. Po mendonte. Nuk qe keq, bile aspak keq, por nje kenaqesi, kjo qe provoje. Me se fundi e nxori dhe hoqi prezervativin. Drita qe vinte nga rruga e kishte ndriçuar dhomen. Bledi ndersa po fshihej i tha: Po ty te ngrihet? Zotrias u kthye dhe i tregoj karine tij nja 18 cm te fryre fort. Bledi mbeti.
Ke qejf ta provosh? -pyeti zoteria.
Pse jo,fundja ai ekishte te gjate e te forte.
Zoteria veshi prezervativen dhe filloi te perpunonte vrimen e Bledit. Kur mendoj se ishte çliruar mire, i afroi koken dhe me shume mjeshteri filloi ta fuste brenda. Bledi po e ndjente kenaqesine e futjes qe per me teper nuk po i dhimbte. Pastaj zotria filloi ta palloje dhe Bledi nuk po bente dallim se kush ishte pas tij nje djalosh i ri apo nje i moshuar. Ai ia mbajti mjaft mire pallimin deri sa iu derdh. Kur po rinin adhtu siper njeri tjetrit Bledi po mendonte se edhe kjo kishte qene kenaqesi.
Ndresa po visheshin Bledi e pyeti: Munt te me thoni se sa vjeç jeni?
Bledi, mos me pyet per kete.
Pse, mua me perket ta di…
Shiko, po ta them nuk do te vish here tjeter.
Keshtu , si po ma mbani te fshehet, theme se nuk do te vi me. Fundja kurreshtjen e kreva dhe s’me lidh gje tjeter me.
Nuk prish pune, pasi ka djem te tjere qe me vijne dhe jane te kenaqur duke u qir me mua.
Mire pra, me qe do ta dish,po ta them: une jam 78 vjeç.
Bledi mbeti me goje hapur. Kishte menduar se zotria ishte maksimuni 65 vjeç, por 78 ishte teper, shume teper… Bledi, pasi u çlirua nga habija i tha: Shiko, une u kenaqa sonte, keshtu sa here qe te duash me thuaj dhe une do te vij. Ke nje te qire shume te kendeshme, por si ke arritur deri ne ate moshe dhe te ngrihet akoma?
Pikerisht nga kjo, qe e konsideroj veten te ri, duke vepruar si te rinjt…
Po deri kur do te vazhdosh keshtu?
Nuk e di, deri sa te me ngrihet.
Me fal, por ju jeni per tu propozuar per librin e rekordeve Gines.
Ndoshta, por kam lexuar se grate kane lindur deri 96 vjeç, kurse burrat kane qire mbi 100 vjeç.
Qeshem te dy. E kisha zili. A do te kem fatin edhe une ta rezistoj kaq gjate ne seks? mendoi Bledi.
U ndame si miq, pasi qe te dy kishim mbetur shume te kenaqur.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top