Redi - Tregim Erotik

Redi ishte një djalë i kendeshem flokë zi e sy zi. Sytë i kishte si gozhda të cilat të nguleshin sa here që e shihnje. Dhe kjo kish bërë të qëllonte shpesh një shenjën e zgjedhur prej tij. Bile atij i dukej e pabesueshme se si djemë të cilët mburreshin për vajzat që kishin shtirë në dorë, përfundonin me një djalë dhe ia ndjenin lezetin.

Të gjitha këto sekrete të heshtura, ia tregonte një shoqes së tij të ngushtë, duke mos i fshehur asgjë. Edhe ajo i tregonte sekretet e saj me një djalë shumë seksi, me të cilin dashurohej. Ajo e kish njohur edhe me të e dy shokët e tij të ngushtë, njëri prej të cilëve Timi, ishte i papunë, kurse tjetri, Iri, punonte në forcat speciale të policisë. Ai i kish parë jo pa epsh të dy bukuroshët që shquheshin për mashkullizmin e tyre, por vetëm kaq. Ai nuk mund të rrezikonte të humbte emrin e mirë me ndonjë veprim të pamatur. Shpesh ato shkonin së bashku në disko dhe argëtoheshin dhe stërmullari i gjithë kësaj ishte shoqja e tij e dashur. Një mbremje, si zakonisht ishin mbledhur të gjithë, por shoqja me mikun e saj thanë se kishin një program të tyrin, kështu që u larguan, duke e lënë me miqtë e tyre. Vendosën të shkonin në disko “Luks” por ai hapej në orën 24. Shkuan në një tjetër dhe e gjetën të boshatisur, kështu që nuk bëhej qejf. Më së fundi përfunduan tek Disko “Love Baby” që kishte mjaft njerëz. Iri qëndroi të paguante hyrjen, kurseRedi me Timin zbritën poshtë. Muzika dhe kërcimtarët bënë shpejt që të shkriheshin midis vallzuesve, por që nuk zgjati shumë, pasi policia ndërhyri dhe i kapi, si prishës të rregullit dhe i dergoi në rajon. Më vonë morrën vesh se Ili kishte bërë fjalë me portjerin për punë pagese dhe ai kish lajmëruar me celular policinë e cila në gatishmëri nuk vonoi të vinte e ti nxirte nga klubi.

Në rajon ndjeheshin keq, veçanrisht t i kish hyre frika në palcë. I pamësuar me gjëra të tilla, atij se si i dukej vetja midis të arestuarve të tjerë dhe kjo e bënte edhe të zemrohej me Ilin edhe të kerkonte mbështetje prej tij. Por kjo nuk vazhdoi shumë, pasi Ilit i dolën të njohur, kështu pas pak ato u gjendën të lirë në rrugë. Por ngjarja i kish tharë deshirën për të vazhduar në diskot e tjerë. Por Ili nguli këmbë.

– Shkojmë nja dy tre orë që të harrojmë atë që ndodhi dhe kështu që do të ndjehemi më mirë.

Më në fund u kandisëm dhe shkuam. Kur po dilnim ora ishte mjaft e vonët dhe puna më e nirë ishte të ktheheshin në shtëpi. Tek ura në rrugën e Elbasanit u ndanë me Timin, kurse dhe Ili e kishin rrugën bashkë, pasi banonin në Tiranën e Re.

Po ecnin të heshtur përgjatë bregut të Lanës , për të dalë në Bulevard. Ili e ndjente se në një farë mënyre ishte fajtor për atë që ndodhi prandaj filloi t’i flasë si për tu pajtuar.

– He, mos më mbajë inat, se nuk u bë kiameti.

– Ç’tu shkrep, aman që të na punoje një rëng të tillë?

– Po ja kështu e kanë këto punë… S’të bën keq ti provosh edhe ti… Pajtohemi tani, – i tha ai duke i hedhur dorën mbi sup dhe duke e afruar ndaj vetes. ndjeu ngrohtësinë e trupit të tij dhe i erdhi mirë, por as guxonte që mendja ti shkonte për diçka tjetër. Por kjo nuk e pengoi ti kalonte një dridhëtim të cilën edhe Ili e ndjeu.

– E di Redo, se më ka hipur damari dhe do ia fusnja kujt të më dilte përpara.

Heshti për pak çaste, por vështrimi i tij u ul poshtë në gungën e pantallonave xhinse, që ishte bërë tepër i dukshëm. Ilit nuk i shpëtoi ky vështrim dhe vazhdoi:

– Hë, si po të duket? përsëri nuk u përgjigj. Ili i kapi dorën dhe e vuri në pjesën e sipërme të gunës së pantallonavedhe Redi nuk hezitoi t’ia ferkonte pak.

– Të duket ndopak i madh? uli dorën përgjatë sagomës të pallës së ngrehur të Ilit dhe zbuloi që ishte një kar me gjatësi të konsiderueshme.

– Di ndonjë vend ku mund të shkojmë?

Në ato çaste po i afroheshin urës përballë katedrales katolike. t i shkoi mendja se i vetmi vend mund të ishte kopshti i ish Pallatit të Pionierve. Pa e zgjatur shkuan atje. Kapërcyen murin dhe gjetën një vend, që iu duk i përshtashëm.

Ili nuk donte të humbte kohë. Ai filloi ta puthte dhe kafshonte me aq zjarr sa për një çast t iu duk sikur po ia shkulte buzët. U tërhoq prej tij duke i thenë

– Mos do të më bësh gjithë shenja që veç llogarive në shtëpi të mos dal për ndonjë javë.

– Mirë, mirë,- i tha ai, -se do të jemë më i kujdeshëm.

Kur filloi ta puthte prap po sillej më butë e më shumë punonte me gjuhë se sa me dhëmbë. Gjuha e tij ishte fantastike,aq sa ti ngjallte dëshirën, që këto çaste të mos mbaronin kurrë. Ai mbeshteti dorën në karin e tij të ngrehur, por e largoi shpejt nga frika se mos i derdhej para kohe.

Ili i hoqi këmishën dhe zbuloi thithëzat e tij të cilat filloi t’i lëpinte e ti kafshonte lehtë, duke e bërë n të ndjehesh në qiellin e shtatë.

Por nuk mbeti me kaq. Ili i zbërtheu pantallonat dhe i nxori karin t, pastaj me një veprim të paparashikuar u ul dhe ia morinë gojë. n kjo gjë e gjeti krejtësisht të pa përgatitur.

– O zot, çfarë kënaqësie…

Ai shikonte kokën flokëshkurtër të Ilit që lëviste sa në një anë në tjetërn , duke ia thithur me afsh, sa për pak po ia bënte t’i dedhej.

E ngriti lart dhe filloi ta puthte me zjarr, si për ta kujtuar se po ndërronin vendet. Ai kishte dëshirë ta puthte në të gjitha vendet trupin e tij muskuloz. që ishte aq shumë mashkullor, gjë që e ëndërronte prej kohësh. Pasta ishte rradha e tij qe t’ia merrte në gojë, Koka e karit ishte mjaft e madhe dhe ia mbushi gojën. Ili ia shtyu pak, por ajo nuk kishteku shkonte, vetëm po ti shpërthente gryken. Nuk zgjati shumë kështu dhe Ili ia nxorri , duke i thënë se dëshëronte t’ia fuste në vrimë, pasi ishte e para herë që e bënte këtë punë me një mashkull dhe donte ta provonte kënaqësinë plotësisht. E ktheu n dhe desh t’ia fuste.

– Prit pak!- i tha dhe u ul që ta përgatiste vrimën e tij, për të mirëpritur një mik kaq vigan. Kur mendoi se ishte gati u mbështet pas karit të Ilit, i cili pa bërë shumë naze e shtyu dhe ia futi mbrenda.

– Oh,- thirri . -Prit pak sa të mësohem!

Ili priti por jo gjatë. Ai i dha të shtyrë vetes, në mënyrë që kari i Ilit t’i futej deri në fund. Kur ishte i mbështetur pas tij, Ili ia ktheu kokën dhe i dha një të puthur. Kur filloi të lëvizte por po i dhimbëte, por e duroi se në një farë mënyre edhe dhimbja ishte një farë kënaqësie, por e hidhur.

Tashmë ishte i bindur se Ili nuk e kish gënjyer. Nga sjellja e tij dhe mënyra si e bënte dukej që ishte fillestar. Nderkohë që ai po e pomponte i binte me dorë dhe sikur të ishin marrë vesh, sapo ndjeu spermen e Ilit në mbrendësinë e tij, iu derdh edhe atij. Qëndruam ashtu nja pesë minuta, duke u puthur , ndërsa kari I Ilit qendronte gjithënjë I ngrehur mbrenda vrimës së tij. Pastaj ai filloi të pomëponte përsëri. nuk e kishte të qërtë në se një gjë e tillë po I pëlqente apo jo, sidoqoftë pamja mashkullore e Iilit e tundonte së tepërmi e kështu ai vazhoi ta provonte edhe kënaqësi të dytë megjithëse nuk e shijonte sa të parën.

Qirja e dytë ishte e gjatë, pasi Ilit nuk po I derdhej kollaj. E ndjente veten të lodhur nga pozicioni që mbante, ndërsa Ili jo vetëm pomëponte por edhe ofshante me ze të lartë. u merakos shumë se mos ato ofshamje binin në ndonjë vesh kurreshtar, se aty ishte zone gaysh, e keshtu qe zbuloheshin, prandaj iu lut t’ia nxirrte dhe ato të vazhdonin me tej, duke I rënë me dorë. Ili u bind. Ai e nxorri karin e tij kolos dhe filloi t’ia tundëte që t’ia bënte qejfin deri në fund. Por kjo i ngjalli kënaqësin që me dorën tjetër të tundëte të tijin, kështu që u prishën për të dytën herë.

U veshën dhe dolën në rrugë. Aty ishin dy djem te cilet nuk hezituan ti pyesnin ne se u kenaqen dhe a donin ndonje djale tjeter, duke nenkuptuar veten. Ili i tha qe te zhdukeshin ndryshe do ti bente eprshesh dhe ato ia mbathen.

Ato vazhduan rrugen.Ecnin pranë njëri tjetrit pa folur. Bënë një copë rrugë të mirë deri sa arritën në vendin ku rrugët e tyre ndaheshin. Ai i shtërngoi dorën dhe i tha:

Kam besim se ti nuk do ta besh për fjalë këtë që ndodhi sonte midis nesh.

Dhe Redi i premtoi. Këtë e bëri me shpresë se pas pak ditësh do të vinte një propozim i ri nga ana e tij dhe këtë herë për të kaluar një natë të këndëshme në krevat, pasi ia vlente t’ia kushtoje një natë dashurie atij.

U takuan përsëri në prani të miqëve të përbashkët dhe u sollën në mënyrë normale me njëri tjetrin. Por koha kalonte dhe propozimi i shumëpritur nuk po vinte. Kur një ditë mësoi, që ai ishte fejuar. Kjo ishte fundi i një ëndre, pasi atëhere besoi se ata nuk do të takoheshim më kurrë …

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top