Qenka shume i mire - Tregim Erotik

Tini kishte kohë që priste rastin te qiheshe. Por duke qene і ri dhe pa përvojë kishte frikë prandaj edhe rezervohej shumë. Gjatë pushimeve verore u fut në punë në një dyqan interneti dhe atje kishte kontakte me djem të cilët luanin me lodrat e reja, ose gjatonin me të njohur dhe të panjohur. Aty u njoh edhe me një djalë të ri, і cili і pëlqeu shumë, por fatkeqësisht edhe ai ishte pasiv si ai vet. Ai lidhej me mjaft djem por shumica dilnin gënjeshtar,ose kur takoheshin nuk і pëlqenin. Vet ama ishte engjëll і zotit, nga ato djem që ta mbajnë gjithën çuar. Por duke pritur і ra rasti të gjente një djalë nga Tirana që ju duk shumë і mirë. Filluan të chatonin gjithën e më shpesh. Tinit і pëlqente që ta bënin sa më parë, por ai ishte djalë і matur dhe donte të sigurohej në seriozitetin edhe nga ana e partnerit. Më së fundi,Tinit nuk po і durohej. Kishte ëndërruar kaq kohë se si do ta bënte, si do t’i futej dhe sa do të ishte në gjendje të duronte. Më së fundi ranë në ujdi të takoheshin atë fund jave. Miku і tij ishte і përpiktë. Megjithëse ishte vetëm 23 vjeç dukej si më і madh dhe me і pjekur. Kurse Tini ishte ku rrafsha mos u vrafsha.
Tini ia kishte treguar adresën me saktësi dhe ai і erdhi drejtë e tek dera. Ora ishte 22.30, por ato e mbanin internetin deri ne orën 24. Por sot ishte një natë e veçantë dhe Tinit s’po і pritej derisa të iknin vizitorët. Kur shkoi ora 11 atij nuk ju durua dhe filloi t’i përzinte djemtë që kishin mbetur. Miku і tij kishte shkuar të zinte një hotel, sepse duke qenë se ishte verë, nuk ishte e lehtë të gjeje ndonjë dhomë aty afër. Dhe ja çasti shumë dëshiruar erdhi. Salla ishte boshatisur dhe Tini shpejtoi të mbylli dyert. Hoteli që kishte zgjedhur djali ishte një copë rrugë, sepse Tinit nuk і pëlqente që të ishte diku afër që të njiheshe. Tek banaku ishte një mesoburrë, і cili і pa me dyshim klientët e rinj. Tini po rezervohej pak që të mos binte në sy, por ishte і sigurtë që nuk njiheshin me njëri tjetrin.
Në dhomë kishte ujë të nxehtë, gjë që Tini e dëshironte shumë. Ishte lodhur gjithë ditën sa nga puna ashtu edhe nga vapa dhe një dush і vakët do ta freskonte. Ai e ftoi partnerin që të laheshin bashkë, por ai e kishte me përtese. Tini së pari u shtrëngua që të dilte jashtë e të pastrohej. Sapuni kishte erë të mirë dhe ai u sapunis disa herë që ti mbetej era sa më gjatë. Kur mendoj se ishte në rregull doli në dhomë krejtësisht nudo, si të ishte një artiste e madhe e skenës. Shoku sikur u ndodh para një të papriture. Ai u ngrit pak, sikur do ta shihte më mirë. Nga pamja dukej sikur ishte і mrekulluar. Ai ishte akoma në të mbathura dhe kari dukej і ngritur mirë. Tini iu hodh sipër dhe të dy filluan të fërkoheshin dhe të putheshin për mrekulli.
Hiqi këto lecka!- і tha Tini, duke ia tërhequr brekët poshtë, për të zbuluar se çfarë fshiheshin pas tyre.
Ah!- një kar і bukur prej nja 17-18 cm fshihej krenar pas tyre. Tini zgjati dorën dhe e përfshiu me pëllëmbë e filloi ta fërkojë. Pastaj nuk iu durua, por përkuli kokën dhe ia mori në gojë. Ah, iu duk kaq këndshëm. Një ndjejë kënaqësie e pushtoi dhe mishi і fortë filloi ti qarkulloj nëpër gojë, nëpër faqe dhe të futej thellë në grykë. Tinit iu duk vetja si një ekspert thithjeje. E pse jo, kishte parë kaq herë në internet lloje të ndryshme pozicionesh aq sa і dukej sikur і kishte provuar të gjitha. Pastaj qe radha e shokut… Ai ishte me aftësi të kufizuar, sepse hezitonte të përmbushte shume figura si 69 mineti e shumë të tjera. Kurse Tini përpiqe t’i provonte të gjitha kënaqësitë. Por çuditërisht në një veprim nuk hezitoi. Ai filloi ta lëpinte trupin si kajmak të Tinit, t’ia kafshonte sisët, të zbriste poshtë e të shmangte karin e bukur të Tinit dhe të përfundonte tek koqet që filloi ti lëpinte. Ai і dha si detyre Tinit ti mbante këmbët lart, që ti zbulohej vrima mire e pastaj duke rrotulluar gjuhën që të merrte një formë të përshtatshme filloi ta fuste në vrimën e Tinit. Tini po shkrihej nga kënaqësia. Shoku herë me llapën e shtrirë dhe herë me atë të rrotulluar po e kënaqte vrimën. Pasi u kënaqën me këto lodra një copë herë atëherë shoku і tha që të qëndronte qenshe. Nga komodina mori një kapsulë shampoje që e kishte vënë atje që më parë dhe ma leu mirë vrimën. Ai , e hapte vrimën me gishtin e mesit në mënyrë që shampoja të bëhej sa më e rrëshqitshme. Pastaj ai vendosi kokën e karit në vrimë dhe filloi ta shtyje. Kisha dëgjuar kaq herë për dhimbjen e madhe që të shkaktonte penetrimi і karit në vrimë. Bile kishte dëgjuar kaq herë që duhet ta bënte me djem që e kishin të hollë, por ai si kishte dëgjuar dhe tani po e provonte me një kar të bëshëm e të fortë. Tini po përpiqej ta duronte, por çdo gjë ka një farë mase. Tinit po і dhembte vrima kaq shumë sa filloi t’і lutej që t’ia hiqte. Dhe ai ia hoqi. Atëherë Tini ndjeu një boshllëk dhe kërkoi t’ia fuste përsëri. dhe shoku e futi. Sa më thellë e fuste aq më shumë і dhembte, Tini me dhëmbë të shtrënguara e duroi. Shoku filloi ta palloi ngadalë dhe Tini po qetësoheshe. Kur e ndjeu se dhimbja і kishte mbetur si një kujtim і largët і tha të vazhdonte me vrull të plotë dhe kari і shokut filloi të tërbohej në vrimën e tij, ai u dorëzua krejtësisht pallimit si hamshor të partnerit të tij. Kështu vazhdoi një copë herë. Tini po tërbohej nga kënaqësia. Tani nuk dinte në se ishte në ëndërr apo zhanër. Vetëm donte që kjo kënaqësi të mos mbaronte kurrë. Më së fundi dëgjoi shokun t’і thonte në vesh: po më vjen dhe e nxori. Tini kishte qejf t’ia derdhte brenda, por ishte vonë de sperma fluturoi dhe і mbushi gjithë shpinën e Tinit. Shoku і shtri mbi të dhe lëvizi nja dy herë duke rrëshqitur mbi shpinën e tij. Tinit і vinte të thërriste nga kënaqësia. Qëndruan kështu një copë herë, pastaj u futën të dy në dush që të pastroheshin nga sperma. Tini і rrasej me shpinë pas shokut, por kari і tij ishte tashmë і butë dhe mezi reagonte. Në shtrat bënë një sy gjumë. Tini u zgjua і pari. Pasi u orientua se ku ishte u kujtua se po afrohej mëngjesi që ishte edhe fundi і kënaqësisë. Ai filloi t’ia lëpinte karin , t’ia merrte në gojë dhe donte ta zgjonte me çdo kusht. Dhe shoku u zgjua.
Hala nuk je ngopur?- і tha. –Lë dhe diçka për herën tjetër. Unë kohën dua ta shfrytëzoj sa e kam sot se nuk di si do bëhet nesër.
Tini hipi mbi karin e shokut dhe u ul me forcë , që t’і futej brenda. Djegësira e aktit të mbrëmjes nuk ishte zhdukur akoma. Tini nuk e dinte se ajo do të vazhdonte disa ditë. Ato vazhduan të tundeshin me kujdes, deri sa shokut і erdhi së rishmi. Sperma ishte e kufizuar pas seancës së mbrëmjes që ishte shume e fortë. Tini tashmë e kishte provuar të bënte seks me një djalë dhe mendonte se kur do të krijohej mundësia ta bënte përsëri.
Nga ora 4 e mëngjesit u ngritën, pasi shoku nuk donte që të vinin punonjëset e mëngjesit. Në banak nuk kishte njeri. Shoku la çelësin e desh të largohej, por portieri і natës і dëgjoi dhe doli.
Do të rrini dhe sonte këtu?- pyeti ai. Ju pëlqeu dhoma. Në çdo fjalë më dukej një provokim. Ai po më shihte dhe më dukej sikur goja і lëshonte lëng.
Jo kemi rrugë të gjatë për të bërë,-tha shoku.
Po,po. Vijnë edhe të tjerë vetëm për një natë dhe mbeten të kënaqur nga ne…
Kur dolëm ishte fresk. Kur do të takohemi – і them.
Do të bisedojmë në chat. Ty a të pëlqeu?
Shumë. Po ty si tu duka?
Djalë і këndshëm. Sa keq që jemi larg.
Larg? Me këtë makinë që ke ti jemi vetëm 20minuta larg njëri tjetrit. Më jep një shenjë në chat dhe unë jam gati. Shtrënguam duart dhe ai hipi në makinë dhe iku. Kur u ktheva tek dera e hotelit ishte portieri. Ai po më buzëqeshte. Ke qejf të vish, më tha: Me mua do bësh më shumë qejf se më ke këtu. Në fillim u revoltova, por kur e pash me kujdes thash me vete: nuk është і keq. Bile si s’më ka rënë në sy, se qenka shumë і mirë…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top