Pushimet Ne Fshat - Tregim Erotik

Nardi kishte kohe qe nuk kishte shkuar tek gjyshrit ne fshat. Prej andej ishin larguar te gjithe, vetem gjyshi me gjyshen kishin mbetur, pasi ishin mesuar atje. Prinderit e nxisnin te shkonte se pleqeve iu behej qejfi, por Nardi justifikohej se s’kishte ç’te bente, njeri nuk njihte e si do ta kalonte kohen. Prindet i thonin se atje ishte qetesi e mund te studionte per konkursin, kurse ketu i rrinte mendja tek rruga e me se fundi ai ra dakord te qendornte vetem nje jave. Nga keto dy dite ishin udhetim, pese ditet e tjera kaoheshin si kaloheshin. Kur arriti ne fshat sikur u qetesua pak se natyra ishte e bukur por qe te nesermen filloi merzia. Pa shoke, larg klubeve te Tiranes, asgje si futej ne shpirte. Diten e trete vendosi te shkonte per tu lare ne lume. I kujtohej se diku ishte nje pellg ku shkonte me prinderit e vendosi ta kerkonte e me kete rast te provonte forcen e kujteses se tij. Duke ecur anes lumit shikonte tek tuk femije te cilet laheshin plot zhurme dhe ai vazhdonte te ecte perpara me shprese se do te gjente nje vend te qete ku te rrinte vetem. E keshtu kishte bere nje cope rruge te mire, kur papritmas u ndesh me nje pamje qe nuk e priste. Ne rrezen e nje peme buze lumit ishin shtrire dy djem lakuriq, qe po ia lepinin njeri tjetrit. Nardi i urrente gejt, por besonte se ato ishin vetem ne Tirane dhe jo edhe ketu ne fshat. I ngrire siç ishte , duke pare ne drejtimin e tyre, ndjeu se i ishte ngritur tðrbueshem. Ai vuri doren siper palles se tij, duke shpresuar se do t’i ulej, por hiç. Ato po vazhdonin punen e tyre sepse akoma nuk kishin vene re se ishin te pergjuar nga nje i panjohur. Atehere Nardit i hypi dalldia dhe ia dha vrapit e arriti prane tyre. “Mos luani!” i urdheroi ai. Ata te trembur e te hutuar nga qe nuk e prisnin mbeten te shtrire ne reren e paket te lumit. Nardi po shihte bythen e kendeshme te djaloshit qe po ia lepinte shokut e pa e zgjatur u ul ne gjunje, nxorri me shpejtesi karin e tij, e leu me peshtyme dhe ia vuri ne vrime. Djaloshi renkoi, por nuk levizi e keshtu Nardi filloi t’ia fuste gjithenje e me shume, deri sa ia rrasi te gjithin. Vrima e ngushte e kishte mberthyer gjene e tij dhe e shterngonte fort duke i dhene nje kenaqesi te madhe. Nardi kishte patur rast te shkonte me femra, por, ndoshta nga rrethanat pat pershtypjen se ishte kenaqesi tjeter, me e madhe. Mjaftuan disa pompime dhe atij iu derdh. Nardit iu duk se asnjehere nuk kishte derdhur kaq shume sperme ne nje kontakt seksual. Ai qendori edhe per pak kohe mbi djaloshin qe kishte perfund e pastaj e nxorri, u afrua prane lumit dhe u pastrua. Ishte krijuar nje situate e çuditeshme. Djelmoshat nuk po kuptonin ende se çfare kishte ndodhur , bile i dukej e çuditeshme se nga mbiu ky djalosh te cilin nuk e njihnin dhe nuk e kishin pare kurre. Nardi i pari e mblodhi veten. Ai e kuptonte se ishte futur ne nje situate qe nuk dinte si ta justifikonte. Pastaj mendonte se si do te reagonin djemte, por ata nuk po flisnin, vetem e shikonin me bisht te syrit kete djalosh simpatik, qe padashur iu kishte hyre ne jeten e tyre. “Une jam Nardi dhe kam ardhur per pushime tek gjyshja” i tha djemeve. Ato sikur u qetsuan. Filluan te flisnin e pas pak dukej sikur nuk kishte ndodhur asgje. Ato i treguan se ishin nxensa te teknikumit te hotelerise dhe kishin ardhur per pushime ne shtepite e tyre. “Aha,” tha Nardi “keshtu shpjegohet qe jeni kaq te modernizuar. “Mos te vrava?” i tha Nardi. “ E di qe sonte do me dhembi, por neser do te qetsohem,” pohoi djaloshi. Pastaj filluan te lahen e pastaj te hanin ate pak buke qe kishin marre me vete e ne fund Nardit i shkoi mendja se ishte bere vone e do te ishin bere merak ne shtepi. Por djemte po rrinin duke pare njeri tjetrin. Nardi i pyeti se cfare kishin e me se fundi ai qe e kishte provuar e pyeti Nardin ne se desheronte t’i binte edhe shokut te tij. Nardi nuk po e kuptonte ne fillim domethenjen e kesaj, por pastaj i shkoi mendja se desheronin te ishin baraz e te mos kishte bere tjetri me shume. Keshtu qe Nardi pranoi e ai u kthye ne pozicionin me te volitshem per Nardin qe te mund te shijonte edhe vrimen e dyte. Tani qe kishte fituar pak eksperience ai e futi me kollaj dhe iu duke me e kendeshme se heren e pare. Djaloshi, qe ishte mbeshtetur mbi gjunje levista vete sa para mbrapa, duke i dhene mundesin Nardit te kenaqej sa me shume. Me se fundi Nardi mbaroi per te dyten here ate dite. Pastaj u kthyen ne fshat duke lene pike takimi per te nesermen. “Kur do te ikesh?” e pyeten shoket. “Te shohim, tha Nardi. Une tani sapo kam arritur. Dhe keshtu beri. Ndenji deri sa u afrua data e konkurimit e pastaj lane te takoheshin edhe ne Tirane. Nardi tani kishte vetem nje problem: Pse xhanem i shajne gejt kur jane kaq te kendeshem.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top