Provimi i vjeshtes - Tregim Erotik

Me Tanin u takuam krejtë rastësisht. Kisha kohë pa e parë, kështu që u përqafuam me mall, gjë që tregonte se e kishim ruajtur ende simpatinë për njëri tjetrin. Po e shihja me vemendje dhe më tërhoqi vërejtjen si ishte burrëruar, gjë që e bënte më të dukshme mjekra e dendur, që kish lënë. Por sytë i kishte ende djaloshar si atëhere kur ishim njohur për herë të parë. Ata ishin tre shokë të pandarë: Tani, Zani dhe Roni. Tani ishte më i bukuri prej tyre, pasi i kishte flokët kaçurela e mbi të gjitha kishte një buzëqeshje të çiltër që të ngjallte besim në miqësinë e tij. Zani ishte më sportiv dhe seksi. Kurse Roni ishte tip i butë dhe i sinqertë. U lidhëm shpejtë në miqësi, por vitet që pasuan na ndanë shpejt, për t’u takuar kështu rastësisht si sot. E ftova të pinim një kafe së bashku dhe ai me që kishte kohë pranoi. Në lokal kishte pak njerëz. Zgjodhëm një qoshe jashtë , që të ishim më të qetë në bisedë. E pyeta çfarë bënte e më tha se kishte një bisnes të vogël kondicionerësh e sistemesh ngrohëse. Për shokët më tha se ishin shpërndarë: Zani në Gjermani dhe Roni në Itali. Pasi biseduan për familjet e për fëmijtë, bisedat mbaruan. Po e shikoja me vemendje, gjë që e vuri re dhe ai. “Pse më shikon?” më pyeti. “Megjithëse po shkon drejt të dyzetave, ke mbetur po ai bukurosh që ke qënë”. “Fillove ti, ika…” “ Më ke ikur një herë, atëhere kur nuk duhej. Tani çfarë rëndësie ka?” “Vërtet të rri mendja aty?” “Sigurisht. Ti je i vetmi që më ke refuzuar nga treshja juaj e ngushtë ndërkohë që ishe më i dëshëruari.” “ Ha,ha ha…Edhe unë të kam dashur, por si shok ama.” “ Sigurisht. Shoqëria është gjë e madhe, por kur bëhesh më i afërt akoma, atëhere është hyjnore. Kështu me Zanin dhe u bëmë akoma më të afërt. Vetëm ti mbete larg. Nuk e di përse kishe një frikë patologjike megjithëse fillimet ishin të mbara.” “Si të mbara?” “Pse s’të kujtohet në dhomën tënde kur filluam të putheshim dhe ty t’u ngreh e po të mos ishte ardhja a papritur e Ronit ne do të kishim përfunduar bashkë.” Tani po buzëqeshte. “Mos i thjeshto gjërat. Të kujtohet që të thash. lermë se do të nxjerr namin e keq?” “Nga kjo nuk kisha frikë se isha i sigurtë se nuk do ta bëje.” “ E përse jo. Kush do të më ndalonte?” “ Unë dhe shokët tu.” “ E si do të më ndalonit?” “Duke thënë se unë të kisha qirë. Kështu që ti do të ishe i humburi.” “Edhe kjo të kish shkuar ndërmend ta bëje. Sa i poshtër je…” “Thua? Kush është më i poshtër unë që heshtë, apo ai që do të spiunojë shokët. Pastaj, kisha dhe shokët e tu përkrah dhe e di se s’do më linin në baltë.” “ E përse shokët e mi të ngushtë, do të përkrahnin ty dhe jo mua?” “ Pasi të dy e kishin bërë dhe nuk do të donin të merrej vesh. Jetojmë apo jo në këtë shoqëri hipokritësh, që gati të gjithë kanë qejf ta bëjne dhe pastaj tallen me të tjerët.” “Je shumë i rreptë në gjykimin tënd. Pastaj nuk besoj se e ke bërë me ta.” “Tani fillove të luash rolin e hipokritit edhe ti. Të kujtohet kur erdhet në plazh dhe u takuan së bashku? E mban mend që Zani nuk fjeti atë natë me ju.” “Po, shkojë tek tezja, me që ishim ngushtë”. “Tek tezja e këtij temit. Atë natë e kaluam bashkë dhe ishte një nga më të bukurat.” Tani po më shihte si i habitur nga e papritura e ndodhisë. “ Flasim seriozisht. Sa të vërtetë ka në këtë mes.” “E gjitha është e vërtetë e pastër. Do edhe detaje? Të kujtohet atë natë që të kërkonte lekë. Do të shkonim në lokal, e megjithëse unë nuk do ta linja të paguante, përseri donte të kish diçka me vete. Do të tjera. Të nesërmen a kishte një shenjë të zezë në qafë që nuk dinte si ta justifikonte, megjithëse gjatë gjithë kohës më thonte, kujdes mos më lesh shenja, se në plazh janë të gjitha të dukshme. Ja këto janë të gjitha sa ndodhën me Zanin.” “ Si ia mbushe mendjen?” “ Mos do të thuash si e gënjeve? Ndoshta nuk do ta besosh që nuk isha unë i pari që shkoja me të. Zani kishte përvojë, jo të madhe por kishte. Kështu që me të qe më e lehtë. Kurse me Ronin qe ndryshe. Ai ishte i virgjër dhe i padjallëzuar. Në një rast që ishim vetëm e provokova. Fillimisht më tha se e trajtoj si femër e kështu me rradhë. I thash për marrëdhënjet qe kisha me Zanin. Edhe ai e dinte që ai shkonte dhe se kishte përvojë, kurse ai jo. Më së fundi u dorëzua. Pasi e bëmë bashkë më tha se kish ndjerë një kënaqësi të pa provuar më parë. E kështu mbetëm më shumë se miq për një kohë të gjatë” “ Po ai ka shkuar mjaft edhe me femra.” “Ashtu është vërtet, por ja ka disa gjëra, që nuk i bën dot me femra ose nuk i bën me femra të mira, kështu me meshkuj sa kurioziteti aq edhe shumëllojshëria e bëjnë të paarritshme si shkallë kënaqësie. Nuk e di ti se biseksualët janë njerëzit më të plotë nga pikëpamja e kënaqësive. Pastaj shumë studiues thonë se janë më të zgjuar, më të hapur dhe që bëjnë kariera të ndritura. Jo më kot mbretër, njerëz të rëndësishëm e me fat janë të gjithë biseksual.” “ Na e bëre kokën erë.” “ Nuk deshe t’i dëgjoje në rinin tënde, po jep provimin e vjeshtës tani.” “ Lëre se na bëre me qesh.” “ Mos qesh hiç, por i hipim makinës dhe shkojmë tek unë. Jam futur në shtëpi të re dhe me këtë rast sheh edhe shtëpinë.” Po më shihte me sy të çoroditur, sikur po i bëja magji. E shihja që ishte i pavendosur dhe donte “colpo di grazia” që të vendoste përfundimisht. Dhe ajo erdhi pa pritur.Në shtëpinë e re do të vendosnim një sistem kondicionerësh, bisnes me të cilin merrej e kështu u detyrua të vijë që të shohi vendin dhe mënyrën si do të instalohej. Hipëm në makinë dhe pas pak ishim në shtëpin time. Hapa derën dhe u gjetëm mbrenda. Shtëpia nuk ishte mobiluar plotësisht. Kjo ishte dhe arsyeja që ende ndodheshim në të vjetrën. Por dhoma e ndejtjes ishte komplete. Tani e pa me vëmendje dhe i pëlqeu shumë. Së paku kështu tha qoftë edhe për të më bërë qejfin. E ftova të ulet. Ende nuk kishim pije dhe sende për të qirasur. E shihja dhe më kujtohej se sa shumë e kam dëshëruar, pasi gjithënjë ka qënë një djalë i bukur e i dorës së parë. I përkëdhela flokët. ai u kthye nga unë e jo pa ironi më thotë: “Kjo është lëvizja e parë?” “Jo! Është kjo tjetra”, dhe pa pritur i jap një të puthur në buzë. Ai nuk tentoi të largohej, por i mbylli sytë sikur nuk donte të shihte se ç’bëhej rreth tij. Kjo më dha guxim për të shkuar më tej. Filluam të puthemi më me zjarr, megjithese mjekra e tij më bezdiste pasi më çponte fytyrën. Dëshëroja të ishte si dhjet vjetë më parë kur gjithënjë e shihnje të ruar freskët, kurse tani këto modat e reja nuk të lejojnë të provosh tërësisht kënaqësitë. Fillova t’i zbërtheja këmishën, gjë që e bëri edhe ai për mua. Pak nga pak po zhvisheshim deri sa mbetem në të mbathura. E shihnja se si Tanit i ishte fryrë. Kjo po i vinte me shumë vonesë, por më mirë vonë se kurrë. U shtrim në divan, aty ku është pjesa që transformohet në shtrat. Tani kishte një trup muskuloz ku format e gjoksit dalloheshin mirë. Majat e sisave ishin të fryra e të skuqura të gatshme për t’u thëthitur. I thithja dhe i kafshoja nga pak, duke ndjerrë si përgjigje ofshamjet e tij të kënaqësisë. Ndërsa me dorë e fërkoja përpara duke ia mbajtur gjithëmon në ereksion të plotë. E dija se kështu nuk do të zgjaste shumë se mund t’i derdhej, prandaj ia mora në gojë, që të provonte edhe këtë mundësi që ndoshta s’e kish provuar. Dhe kisha patur të drejtë. Kjo e tërbojë atë krejtësisht. Disa thithje dhe ai nuk mundi të përmbahej. Sperma e tij goditi në qiellzë, duke e mbushur gojën me lëngun e athet e pak të hidhur. E pështyva mbi letrën higjenike që kisha marrë për këtë qëllim. Qëndruan pak në heshtje. “ Ja dhe pengu yt u realizua. A je i kënaqur?” “ Ende jo.” “ Pse ,çfarë kërkon tjetër?” “ Që të provosh edhe më tej kënaqësitë. Ky ishte vetëm fillimi.” Kari i tij ishte ende i ngrehur. U shtriva përmbys , duke i thënë që të hipte mbi mua. Ai nuk priti ta lusnja dy herë. E leu me mjaft pështymë dhe e shtyu në vrimë që të hynte mbrenda. Këtë e bëri me delikatesë, si një ekspert i kësaj pune. E shtynte ngadalë duke shtuar herë pas here pështymë, deri sa hyri deri në fund. I ndjenja koqet e tij të nxehta të mbështeteshin pas të ndenjurave. Ai fillojë të tërhiqej për të sulmuar përsëri. Pastaj e ndjeu se kjo nuk i mjaftonte, prandaj i hapte me duar të dyja felet që të futej sa më thellë dhe kështu pomponte e pomponte pa pushim. Që t’i derdhej tani ishte më e vështirë, prandaj qirja dukej si një proces i pafund. Ktheva kokën që ta puthnja dhe ai nuk e la t’i shpëtonte ky rast. Gjuhët tona ishin të kryqëzuara, ndërsa ai pomponte e pomponte vazhdimisht. E ndjenja djersën e tij që të krijonte një shtresë midis trupave tanë. Duart e tij futeshin ndën mua e herë ma kapnin dhe herë më ngrinin, për të krijuar një pozicion të ri për ta futur më mirë. Pa pritur ofshamjet e tij u bënë më të ndjera dhe vala e re e spermës shpërtheu fuqishëm, për të treguar se edhe kësaj here ishte në lartësinë e duhur.I këputur u mbështet pas meje, duke qëndruar pa lëvizur, pastaj u kthye anash dhe aty qëndroi në heshtje të cilën e prisha unë. “ Mund të më shuash kurreshtjen, duke më thënë se ku i kishe mësuar ato teknika të futjes në bythë?” Ai s’e priste një pyetje të tillë dhe nuk dinte s’i t’i përgjigjej. “ Pse do që ta dish. Fundja secili e ka një sekret…” “ Je i paparashikuar. Me këtë e kalove provimin që kishe mbetur për vjeshtë.” Dushi ishte i nxehët, kështu morëm nga një banjo dhe të freskuar u veshëm e u bëmë gati të dilnim. “Se mate dhomën për instalimin.” i them. “ Një herë tjetër, Apo nuk dëshëron të vi më.” “ Tani! Mos bëj shakara të rënda! Cila është agjenda jote për nesër?”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top