Provimi I Fundit - Tregim Erotik

Mbi tryeze ishin shperdare librat e fletoret e Gerit, i cili po studionte per provimin e fundit te ketij viti. Ai ishte nxenes i mire dhe nuk e kishte problem me provimet, por kete here i kish mbetur nje pyetje te cilen nuk e kuptonte se si beheshin disa transformime matematike. I ishte rikthyer disa here, por pak nga vapa e pak nga tensioni i te studiuarit nuk i kishte hyre ne koke. Vendosi ta lere studimin per ato çaste e te dilte te freskohej pak. Ndoshta takonte edhe ndonje shok qe te sqaronte ate pjese qe i kish mbetur e paqarte. Tani shijet e te rinjve kishin ndryshuar. Bulevardi nuk preferohej me, pasi te gjithe ishin transferuar ne rrugen perkrah bllokut, qe ishte mbushur me kafenera ku te rinjt me poza sa me ekstravagante kurufisnin kafen ose ne rastin me te mire pinin ndonje gote pije te shtrenjte me emra tingellues. Kur Geri e gjeti veten midis tyre filloi te ndjehesh me mire, pasi rruga nga fillimi deri ne fund ishte e mbushur me djem e vajza te reja, qe te kenaqnin syte, duke plotesuar shijet e gjithsecilit. Nuk kish kaluar shume kur degjoi ta therrisnin me te madhe: -Po ku je mor Geri, se jemi bere per mall… Geri u kthye dhe pa nje shokun e tij te gjimnazit qe tani ishte ne Angli. U takuan dhe u perqafuan sikur s’po i besonin syve te tyre. Kur kaloi emocioni i pare, shoku i tij afroi nje djale qe ta prezantonte. Geri ngriu per nje çast. Kish patur nje goditje te tille qe nga shikimi i pare, qe e pat te veshtire ta perballonte. Ishte nje djale shtatlarte, veshur me pantallona e bluze pambuku te bardhe, mbi te cilen shkruhej emri i nje kolegji anglez. Ai kishte nje koke te rrumbullaket, mbuluar nga floke te shkurter ngjyre geshtenje e hapur, syte i kishte te çelur e teper te tejdukshem, nje hunde te vogel dhe mbi te gjitha buze te hedhura e teper thirrese, qe te benin ta adhuroje qe ne veshtrimin e pare. Geri u perpoq ta mblidhte veten, se nuk donte qe te binte ne sy, por edhe pa dashjen e tij, kish rene ne sy sepse shoku e pyeti se ç’pati. Geri gjeti nje justifikim koti e pastaj filluan te ecin. Gjeten nje lokal dhe u ulen. Shoku i Gerit fliste shume e pershendetej sa djathtas majtas, sikur njihte te gjithe Tiranen. Kurse Geri dhe djaloshi i sapo njohur pothuaj nuk flisnin fare, por vetem kembenin veshtrime, qe kur ndesheshin i largonin shpejt, se i dukej sikur ishin zene ne faj. Por erdhi nje çast qe miku i tyre i perbashket, ju kerkoje leje te shkonte ne nje tryeze tjeter, qe te takonte nje mik tjeter te vjeter. Sapo mbeten vetem shfryne per tu ndjere me te lire. -Me falni,-tha Geri,-si thate se quheshit? – Deni. – -Emer englez? – Emri i plote eshte Arden, por shkurt me therrasin Deni. Filluan te bisedonin e pas pak i dukej sikur kishin vite qe njiheshin. Geri i tregoi per veten dhe provimin, pastaj Deni i tregoi se shumicen e kohes e kishte kaluar jashte shtetit, ku i jati ishte me detyra, keshtu qe fliste italishten,anglishten edhe rusishten. -Ah, rusishten, e ç’te duhet? – Çfardo gjuhe te dish eshte interesante. Ai kish bere disa klase ne Rusi e keshtu qe kish patur lidhje qe i vazhdonte edhe sot. Tani ndodhej ne nje kolegj ne Angli dhe vitin e ardheshem do te shkonte ne universitet. – Ne cilin qytet je? – Ne Londer. – Si lum ti. Si e kaloni kohen? – Te shtunave dalim me shoke e shoqe neper pube dhe e kalojme mire. Gerit, qe e kish kullufitur me sy gjate gjithe kohes, i lindi nje deshire e madhe qe ta provokonte: -Kushedi sa sukses ke? -Jo,- i tha Deni. Mua s’para me pelqejne, sepse i dukem tip klasik. Tani pelqehen tipat modern. – Duket ato te Londres nuk paskan shije. Po te kishe qene ne Braiton do te kishin ngrene me gjithe kocka. – -Aha Braitoni. Nuk kam qene ndonjehere atje, por thone se eshte nje vend interesant. – Vertet thua? – Sigurisht. – Thone se eshte qyteti i gayve. -Eshte nami, njelloj si tek ne qe disa qytete kane emer per nje gje te tille, por ma thote mendja se Tirana duhet te jete epiqendra. Geri nderroi bisede. Ai shikonte ne buzet e Denit dhe i dukej qe ne çdo fjale qe ai nxirte ishte nje margaritar. Peshperiten gjate me njeri tjerin deri sa shkoi vone dhe Deni u kujtua se duhet te kthehej ne shtepi se beheshin merak. Paguan dhe u nisen. Deni i tregoi se po kalonte pushimet tek gjyshja dhe dihet se sa merak behen ato. Shkuan deri ne nje fare vendi dhe erdhi koha te ndaheshin. U pershendeten dhe u ndane. Rruges, tek kthehej ne shtepi, Geri mallkonte veten qe nuk kish patur guximin ti kerkonte nje numer telefoni, ose ku e kishte shtepine. Ndoshta ky ishte takimi i pare dhe i fundit, pasi me siguri Deni se shpejti do te kthehej ne kolegj e keshtu qe nuk do te kishin rast tjeter per tu pare. Te nesermen Geri ishte ne provim. Sapo terhoqi tezen, pa se i kishte rene pikerisht pyetja qe nuk kishte mesuar. Ne fillim deshi ta nderronte ate, por pastaj ulja e nje note nuk ishte ne interes te tij. Foli shpenguar per dy pyetjet e para ne te treten filloi te shpjegonte ate qe kishte mesuar, deri sa arriti ne vendin e veshtire. Por per çudi, profesori , i kenaqur nga pergjigjet e deri atehereshme i tha mjafton, keshtu i shoqeruar nga nota maksimale, doli i gezuar nga provimi. Tek dera shoket u grumbulluan ta pyesnin se çfare i ra dhe sa permendete pyetjen e fundit te gjithe rrudhnin fytyren. “Shyqyr qe paska ikur kjo teze,” thonin te gjithe, kurse Geri ruante per vete sekretin e asaj qe i kishte ndodhur. Zbriti shkallet nga dy e nga dy dhe u gjend ne sheshin para universitetit. Dielli ishte i forte dhe vapa te nxirte djerset. Ai shpejtoi hapin qe te futej ne hije dhe diku larg i ra ne sy nje figure e njohur qe u fsheh pas trungut te nje pishe. U deshen vetem pak sekonda qe ai ta njihte shokun e tij te ri, Denin. U afrua dhe Deni po sillej sikur ndodhej aty rastesisht. Ai kishte veshur pantallona te shkurtera te kaltera dhe nje fanele te bardhe. Ngjyrat e çelta ia kishin bere syte me vezullues, qe e lane Gerin pa fryme . -Mua po me prisnje? – e pyeti Geri. Deni filloi te pertypej, por pastaj e pranoi. -Si te shkoi mendja se do te kaloja ketu? – Epo kjo ishte me e mundura… – Desheron te shkojme tek pasticeri Venecia, eshte nje lokal qe e mburrin te gjithe. Deni u pajtua me kete mendim, keshtu qe u nisen per tek lokali i desheruar. Ne tryeza ishin kryesisht vajza, te cilat tymosnin cigaret e holla, qe te krijonin pershtypjen se jane me pak te demshme. Geri i pa dhe tha: – Si i behet kur mashkulli nuk pi duhan dhe puthet me te? Deni qeshi. -Si shkoi provimi? -Qesh me fat. Me ra nje pyetje qe nuk e dija te gjithe, por profesori me nderpreu tamam aty ku do te kisha ngecur. – Keshtu te ecen fati gjithemon ty? – Ndonjehere. Pjesen tjeter e bej vet… -Si e ben? – Studjoj… Qeshen te dy. Perseri biseda e kuriozitete e me se fundi, pasi kishin perfunduar pastat e porositura u ngriten. Kur erdhen ne vendin ku ishin ndare nje nate me pare Deni pyeti se çfare kishte ndermend te bente. – Do te shkoj ne shtepi dhe do te bej nje dush te nxehte qe te çlirohem nga djersa e provimit… Deni qeshi dhe i propozoi qe te shkonin tek ai, me qe e kishte shtepine afer e atje mund te freskohej. – Me vjen zorr nga gjyshja… – Ajo nuk ndodhet aty se ka shkuar tek halla per ti mbajtur femijen. Gerit pranoi dhe te dy u nisen per ne shtepi. Apartamenti ndodhej ne nje kat te larte nga ku dukej e gjithe Tirana. Geri e soditi me zili duke kujtuar shtepine e tij perdhese. Por edhe ajo kishte lezetin e vet se nje cope kopesht qe e mbanin me lule te jipte kenaqesine e te jetuarit midis natyres. Kur u kthye pa se Deni po çvishej. -Eshte shume vap, -tha ai,- dhe kondicioneri ka pesuar nje difekt e nuk punon. Po ti nuk ke vape? Geri po perpiqej te lexonte midis fjaleve. Ai ishte djale i turpshem, kurse Deni dukej me praktik. Ai hoqi kemishen dhe mbeti ne kanatiere. Geri kishte trup te formuar dhe muskuloz. Edhe ai ishte i gjate dhe flokezi. Kishte nje fytyre burrerore me bukuri normale por te gjithe e konsideronin si djale seksi. – Po deshe mund te besh nje dysh se uji eshte i ngrohet dhe nuk mungon kurre. Kur Geri u fut ne banjo i beri pershtypje bukuria e saj. Ishte nje banjo moderne me vaske hidromasazhi. -Si perdoret kjo?- pyeti me nje fare ndrojtje ai. -Thjeshte fare. -Deni i shpjegoi si funksiononte. Geri kishte mbetur ne kembe dhe po priste qe Deni te largohej. – Pse nuk futesh?-pyeti ai ndersa banjo po mbushej.- Vertet ke kaq turp nga une? Geri qe kish mbetur pa goje nga Deni dhe qe nje ndjenje e mbrendeshme e bente ta desheronte kaq shume, por ishte pa pervoje e nuk dinte si te vepronte ne te tilla raste. Por e mblodhi veten. Hoqi pantallonat ngadale e pastaj duke i kthyer shpinen uli te mbathurat dhe u fut ne vaske. Aty mbylli kembet qe te mos zbulohej kapitali i tij. Kurse Deni i uli lirshem duke ekspozuar pajimin e tij, pastaj u fut edhe ai ne banjo ne drejtimin e kundert. Tani ato ishin perballe njeri tjetrit te freskuar nga uji i vaket qe i rrihte trupin me trysni. -Rahja e ujit nuk te eksiton?- pyeti Deni. – Ehe… -pohoi shoku. – Hapi kembet qe te qendrojme me mire! Geri u bind dhe Deni pa nje kar te ngritur bindeshem, nga ato qe çdo qefli do ta desheronte me kenaqesi. – U , sa e paske. E ke futur ndonje here? Geri mohoi. – Te paska shkuar kot deri tani. Geri tundi pak koken sikur desh te thonte, “ Ç’te besh…” Deni iu afrua dhe u mbeshtet mbi karin e Gerit. Kjo e terboi ate, sepse papritmas ndjeu nje kenaqesi te re, qe shume e kishte enderuar, por qe nuk kish patur rast ta provonte. Ai mbylli syte, sikur nuk donte te shihte se çfare po ndodhte para tij. Ndjeu nje afsh te nxehte para buzeve dhe pastaj diçka e bute u peshtet mbi ta e filloi ta thethinte si nje venduze. Gerit i shkoi mendja se mos i mbetej ndonje shenje dhe u terhoq. -Ej, kujdes, se do te me nxjerresh bela ne shtepi. -Pse, çfare do te ndodh. Do mendojne se ke puthur ndonje vajze. -Ashtu thua e? Pse ajo pak eshte? Deni qeshi. -Kam menduar gjithenje se jam i turpshem, por po shoh se ti qenke me shume se une. -Epo une jam mall vendi, kurse ti importi. Nje fjale e urte thote: si eshte vendi behet kuvendi. Geri e ndjeu se i ishte ulur. Biseda kishte bere te sajen. – Sa keq qe u ftohe,- tha Deni. -Eshte e perkoheshme,- dhe duke thene keshtu e terhoqi Denin pas vetes, duke e ulur ne preher.- Deni, me ke bere te te enderroj gjithe naten. -Vertet thua?… -Sigurisht. Nje djale i mrrekullueshem si ti vetem mund te enderrohet. -Mos me thuaj se e ke per here te pare. -Sigurisht qe ashtu e kam. Nuk kam patur rast te shkoj me djem. -Po me vajza? -As me to… -Po qenke hu fare. Te paska shkuar bukuria kot. -Po ti. – He une… Per here te pare e kam bere me nje shok klase, rus. Ishte shume simpatik dhe kishim shume shoqeri bashke. – Geri e ndjeu se filloi t’i ngrihej perseri dhe e terhoqi akoma me shume Denin pas vetes. Pastaj e kapi karin e tij me dore dhe e nxori perpara qe ta takonte me ate te Denit. Te dy kapitalet e tyre te ngritura sikur benin konkurrece. – -Ah Deni, qe kur te pash me iku mendja per ty. – -Pse mua jo e… – U puthen perseri, por kesaj here pa rezerva. – -Shkojme me mire ne shtrat,- tha Deni. – U ngriten, u fshine me pashqiret e bute te Denit dhe pas pak ishin ne krevat. Te ngjeshur pas njeri tjetrit, Geri ndjente aromen e kendeshme te sapunit qe ngrihej se bashku me avujt e vaket te trupit. Deni mori perseri inisiativen. Filloi ta puthte ne qafe, ti fuste gjuhen ne vesh, ta lepinte andej per rreth gje qe e bente Gerin te terbohej. Ai mezi priste qe t’ia fuste, por e ndjente se nuk mund ta prishte kete rit, te cilin po e provonte per here te pare. Pastaj Deni u muar per pak kohe me thithkat e siseve e me tej me kethizen. Kur e ndjeu se Gerti po pelciste ia mori ne goje e filloi ta pomponte. Atehere Geri nuk duroi dhe ia derdhi te gjithe spermen ne goje. – Deni e peshtyu ne peshqirin me te cilin ishin fshire dhe qe ndodhej aty per toke. – -Megjithese paske fare te embel, nuk e gelltis dot… – Geri e terhoqi pas vetes dhe e puthi, me nje puthje te zjarte e te gjate. Ndersa ishin keshtu ai po mendonte se ç’duhej bere me tej. Ne ndihme i erdhi Deni. Ai filloi te ngjitej mbi trupin e tij, duke afruar karin e tij tek goja e Gerit, duke e bere ate qe te çorientohej e te mos dinte se çfare te bente. Ishte nje çast fundor. Ai e ndjente se nga veprimi i tij do te vendosej ne se do ta mbante ose do ta humbte perfundimisht. Keshtu qe mbulli syte e mendoj: “Te behet ç’te behet…” dhe hapi gojen duke e ndjere koken aromatike te karit te Denit qe ti futej ne goje e pastaj ne germaz. Per pak do te villte, prandaj e levizi pak koken qe te nderronte pozicion qe keshtu ti mbetej vetem koka ne goje. Ne ate çast i shkoi mendja ne nje anekdote qe thonte: Kujdes nga kari se nuk ka shpatulla dhe futet i gjithi me nje te shtyre. Por Deni nuk ngulmoi te shkonte me tej se edhe ashtu ishte i kenaqur. Pas pak Geri e ndjeu se si Denit po i ngjitej fara dhe po priste ta godiste ne goje, por Deni me nje levizje te shpejt u terhoq dhe ia leshoi ne fytyre. Ishte kjo nje pervoje e re kenaqesie per Gerin. Ndoshta kjo vinte nga ajo qe nuk ia derdhi ne goje. – Pasi u fshi me peshqirin qe i zgjati Deni, u shtrine prane njeri tjetrit dhe ndenjen nje cope here ne heshtje. Pas pak qetesine e prishi Deni. – -Si tu duk? – -Hak, fare,-ia beri qejfin Geri. – -Ky eshte vetem fillimi. Me thuaj se çfare desheron me tej… Me qe e ke per here te pare dua te mos kesh ndonje peng, megjithese nuk mund ti provosh te gjitha menjehere. – Geri po e shikonte dhe nuk po pergjigjej. Tani ishte ende i qete, sepse i ishte shkrehur dhe do te donte nje fare kohe qe ti ngrihej perseri. – -Deni! Mund te me thuash se kur ke ndjere kenaqesine me te madhe? – – Nje mbremje kur isha me dy shoke dhe e beme te tre. Pse behet edhe vet i trete? – -Sigurisht. Ka edhe qe e bejne ne grup e atehere e qira nuk ka te mbaruar. – Gerit filloi ti ngrihej perseri. Ai u rrotullua dhe u hodh mbi trupin e Denit. Filluan te puthen perseri deri sa iu forcua mire dhe atehere e vetmja deshire ishte t’ia fuste sa me pare. – -Prit!- i tha Deni. Ai nxori nga nje sirtare nje kuti me prezervativa dhe i dha njeren. Pastaj e lyen me nje krem special si vrimen ashtu edhe prezervativin dhe Deni u kthye qe t’i krijonte kushte me te mira per ta futur. – – Fute ngadal… – Geri me nje dore i hapi felen qe te shihte ku ndodhej vrima. Kish lexuar diku se duhej futur gishti qe te hapej dhe ashtu beri. Pastaj afroi koken e rrumbullakosur te karit te tij dhe e peshteti ne vrime. Nje shtyrje e vogel dhe koka hyri mbrenda se bashku me trupin. – -Oh, – ofshani Deni.-Me vrave. Geri po rrinte pa levizur. – Kaluan keshtu per disa çaste. Geri ndjente ngrohtesine qe e rrethonte organin e tij. I dukej vetja shume i dashuruar pas atij qe kishte perfund dhe mezi priste te te shkonte me tej, deri sa te mbytej ne oqeanin e spermes qe i dukej se i ishte mbledhur prej kaq kohesh, e do te vershonte ne çdo çast. – Kur Deni u qetsua, i tha te vazhdonte dhe ai shkoi me tej deri sa e futi deri ne fund. Pastaj filloi ta pomponte. Fryma filloi ti mirrej, por ai vazhdonte, duke marre vale kenaqesie qe nuk i kishte provuar kur i binte me dore. Vazhdoi keshtu per mjaft kohe, ndersa Deni e nxiste qe ta fuste gjithenje e me shume. Ai kishte ngritur pak vithet nderkohe qe e terhiqte me duar qe te peshtetej sa me shume pas bythes se tij. Me se fundi Gerit i erdhi dhe atehere me nje levizje te shpejte u mbeshtet pas shokun te tij dhe pushoi. Ndenjen nje cope here e pastaj e nxorri. – – Me kenaqe,-tha Deni. Po ty si tu duk? – -Vete mrrekullia. – Kur Deni u kthye, Geri pa se e kishte te shkrehur. – Ndenjen perkrah njeri tjetrit, duke biseduar. – – Ti je thjeshte “bottom”?- pyeti Geri. – – Mua me pelqen te jem “top”, por ia le te gjithe atyre qe me pelqejne shume. Ti je nje prej tyre. Por sot po e leme me kaq sa te mbledhesh veten. Heren tjeter do te bejme me shume. – Gerit i shkoi nepermendje perspektiva, por nuk beri fjale. Kishte nevoje te pergatitej ende per diçka qe nuk e kishte menduar. Fundja kete here ishte ende i shokuar nga pervoja e re dhe deri heren tjeter kushedi se çfare do te ndodhte. Deni i pelqente. Po ç’po thonte keshtu, ai e ndjente se ishte i dashuruar pas tij dhe qe ta mbante pas vetes ishte i gatshem per çdo sakrifice. -Deni e percolli deri afer shtepise. -Takohemi ne mbremje,- i tha ai. Duhet te festojme perfundimin e provimeve… Geri e ndjeu se festimi s’do te behej vetem ne lokal, por edhe ne shtepine e Denit dhe atje sigurisht qe do ta prisnin te papritura te medha…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top