Prova e Pare - Tregim Erotik

Kisha mbetur pa leke, kështu u detyrova te zbrisja ne qendër per te tërhequr rrogën nga banka. Pasi i mora shpejtova per ne stacionin e autobusit, te cilin e gjeta plot njerëz nga qe makinat janë te rralla këto dite. Me se fundi autobusi erdhi, por ishte i mbushur sa me s’behet. Pasi zbriten pak vet, te gjithë sulmuan te hipnin, gjë qe pa e menduar e bëra edhe unë. Por kur pas shtyrjesh sa anash mbrapa arrita te zë nje vend, u kujtova se ne njërin xhep kisha rrogën, kurse ne tjetrën celularit, te dy objekte te rrezikshme per t’u vjedhur. Prandaj, nga qe nuk kishte rrezik te bija edhe po te frenonte makina, me nje dore mbaja xhepin e celularit dhe me tjetrin xhepin e pantallonave ku kisha rrogën. Por dora e shtrire takoi nje gjë te ngrohet, qe me shpejtësi filloi te fryhej, per te marre sogomen e nje kari nja 15cm, por me nje fare trashësie. Hodha sytë per te pare pronarin e tij dhe ndesha me nje djalë me flokë fare te shkurtër, as te bukur dhe as te shëmtuar, por qe dukej nje njeri i përvuajtur. Rruga duke kaluar dhe ai aq me shume fërkohej pas dorës sime. Provova t’ia kap pak dhe kjo e tërboi akoma me shume. Pas nje zjarri te tille e ndjeva se kari filloi t’i zbutesh e pas pak u qetësua krejtësisht. Kjo përkoje edhe me stacionet qe Benin autobusin te humbiste njerëz, deri sa arritëm ne stacionin qe duhet te zbrisja.

Kur fillova te enja shikoja anesh se mos vinte edhe ai, por nuk po e vija re. E dija se ndodhte qe ne autobus shkrihen e fërkohen e pastaj ne toke qetësohen dhe largohen sikur nuk ka ndodhur gjë. Mendova se i tille mund te ishte edhe ky. Ktheva kokën dhe e pash qe kishte qëndruar ne stacion e po shikonte nga ana ime. I bëra shenje qe te afrohej dhe ai duke pare sa ne nje ane ne tjetrën u afrua. I zgjata dorën te cilën e shtrëngoi. Nga je, e pyes dhe ai me tha nga Tirana. Tani m’u mbush mendja se ishte nga rrethinat e qytetit dhe ishte me te vërtet i djegur per seks. Sa vjeç je? Njëzetepesë, por per mua ishte me i madh, ose se paku ashtu dukej. Si te pëlqen? e pyeta përsëri. Te ma marrin ne goje… Po te bijën a pranon? Ç’do te thotë te me bijën? Te dijen? Aha, atë pune e shohim e bëjmë…Por nuk tha jo. Ke ndonjë vend ku te shkojmë ? me pyeti. Fliste me zë te ulet duke pare rreth e rrotull, sikur kishte frike se e përgjonin. Ne te vërtet kisha nje vend, por ishte shtëpia e nje shoku qe mëngjeseve ishte e lirë. Me vete me ndodhej nje pako prezervativësh e kështu vendosa ta dërgoja atje.

Gjate rrugës folëm pak. E kuptoja se nuk kishte dëshire te hipte informacion per veten. Por edhe unë nuk kisha dëshire te flisja. Po mendoja se di do te ishte ne te qire dhe a do te pranonte t’ia fusja. Tek shkallet e apartamentit i thash te me priste sa te shikoja se si ishte gjendja e apartamentit. Shoku pranoi te me lejonte te isha vetëm me te, per me tepër kur mori vesh se nuk ishte ndonjë djalosh i ri te cilët i ka shume qejf. E thirra dhe u futem ne dhome. Ai po shihte përqark dhomen e mobiluar thjeshte. E kapa per dore dhe e afrova pranë vetes. Pastaj i ngjita buzët dhe fillova ta thithja ne goje. Ai nuk ishte ndonjë ekspert ne te puthur, por përpiqej qe te përgjigjej çdo thithje. Pastaj i thash te zhvishej dhe kështu filluam t’i hiqnim plaçkat me shpejtësi. Tek te mbathurat mbeti, sikur i vinte turp per ti ulur, apo si kishte te lagura nga sperma qe i ishte derdhur ne autobus, por per ketë e ndihmova unë. Tani mund t’ia shihja lirisht karin qe e kisha vlerësuar me hamendje dhe ishte ashtu siç e kisha menduar, me te vetmin ndryshim qe nuk ishte i forte siç e kisha provuar me pare.

Te qenka derdhur? i them dhe ai pohoi me koke. Por i imi ishte dru. U shtrime ne divan, ai poshtë dhe unë sipër. Filluam te fërkoheshim me njeri tjetrin dhe atij sikur filloi t’i ngrihej, por i shkrehej shpejt. I vesha nje prezervativë e fillova ta lëpija. Ai reagonte nga kënaqësia, por kari nuk iu ngrit ashtu siç duhet. Ndërkohe kisha lyer gishtin me krem dhe po ia fusja ne vrime. Ai shtrëngohej, por nuk thonte jo. Me se fundi i thash ta lironte vrimën se kështu do t’i dhimbtë me shume. Pas disa nazesh e ktheva përmbys dhe i hipa sipër. Kari im i ngrehur nuk duronte me,prandaj e vendosa ne vrime dhe e shtyva. Kremi i zbutur qe kryente rolin e lubrifikantit e ndihmoje te gjente vrimën e te futej deri ne fund. Ai ofshani nga dhembja por e duroi. Uh, çfarë qe ka, tha ai, ndërkohe qe e shterngonte dhe e lironte vrimën, gjë qe me jepte shume kënaqësi. I ktheva kokën dhe fillova ta puth ne buze. Ai kishte mbyllur sytë dhe rënkonte sa here qe shtyhesha përpara. Oh çfarë vrime te mrekullueshme paske, i thoja me zë te ulet, por ai nuk përgjigjej, kështu qe nuk merrja vesh ne se i pëlqente apo jo. Me se fundmi mu derdh. Ndenje pak sipër njeri tjetrit dhe unë desha ta nxjerr, por ai me tha te prisje edhe pak. Ai ngriti pak bythët dhe unë u shtyva t’ia fusja akoma me shume. Pasi e bëme disa here ketë loje, u ngrita dhe filluam te pastroheshim me shami letre.

Kur dolëm ne rruge e pyeta ne se i pëlqeu. Ai me pa ne sy. Pse me pyet. Sot me shkoi pak ters. Unë nuk isha qire kurrë e nuk me shkonte mendja se nje dite kjo do te me ndodhte. Por ja qe u dorëzova para teje se ma prishe mendjen. Nuk te kane qire ne burg?…mora guximin dhe pyeta ne mënyre provokuese. Ai me pa i çuditur ne sy e me tha; Nuk kam qene ndonjëherë ne burg. Po atëherë si te lindi ideja e qirjes. Kur ishim te rinj kisha nje shok qe i pëlqente te qihej dhe unë ia plotësoja qejfin, pastaj me ka ndodhur qe kam qire ndonjë te rritur qe ka pasur qejf , por per vete nuk e kisha provuar kurrë. Po sot m’u prish mendja, sepse ti me pëlqeve shume e kështu qe nuk desha te te prish qejfin, si edhe ta provoja si behet. Do te takohemi prapë? Shpresoj se po, por varet se si do te me shkoje se po përpiqem te shkoj jashtë. Po qe ashtu pak praktike nuk është keq,- i thash. Ai rrudhi buzët: po po…praktike… Megjithse sot me shkoi keq se m’u derdh para kohe, por nuk do te largohem pa ta futur nje here ne vrimën tende, qe te me kujtosh sa here qe do te qihesh me njeri. Se dhe unë sa here qe te kthehem do te kërkoj e do te takohemi bashke si miq te vjetër qe do te jemi.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top