Po Te Pres Tek I Njeti Vend - Tregim Erotik

Po te pres tek i njejti vend… ti e di se ku eshte, per mua seshte navoja te ta them serisht,….
Sot dita qe e mbushur me plot histori te bukura…Si cdo dite bejme mesim ne te njejten shkolle te mesme vetem se jemi ne dy klasa parelele..I vetmi moment kur un te shoh dhe mezi pres te te shoh eshte peseminutshi,,ku ne dalim neper korridore te hallakatur ,me plot frike te ores tjeter ,ndoshta mudn te bejme dhe provim…POr frika me iken sa here te shoh ty,tek mban libra te shumte mbi duar ,sa here shoh foton tende te ngjitur ne kendin e nxenesve te dalluar…
Shpresoj qe ende sot e kesaj dite te jete perseri aty…Ckujtime !
Ti je djali qe kam enderruar,,ty te kam pasur shok te femijerise,,,jemi rritur bashke !Mban mend kur hipem mbi pemen e Lumes dhe hengrem kumbulla sa na u fry barku,,,Po- thua ti -vecse ne ishim shum te vegjel,,Ndoshta si mban mend ditet kur flinim bashke ,dhe shtriheshim ne shesh ,me batanijem qe se hiqnim nga dora ,ate ngjyre vjollcen me lule te celura,,,EHHH!!!
Ndersa Sot ti je rritur ,je bere cte te them marshallah!!Plakat e lagjes shkulin faqet kur te shohin ty se mos te marrin mesysh…
Po ashtu edhe un jam rritur por kam ende kujtime per ty…
Sot jemi 17 vjec …Qe te dy,jemi rritur dhe kemi kaluar pubertetin,,tashme seshte si me pare nuk fleme me ne shesh si me pare!!
Sot ishte dita e fundit e shkolles…
Si do tja bnej une valle pa ty,pa ato peseminutshe ,ku valle mudn te te takoj,,,
Te njejten gje ben dhe ti pasi kerkon me ngulm ti zgjasesh ato minuta te pushimit ,Vjen ne klasen time pasi ke trokitur embel me duart e bardha ,njesoj si gte Sharli te zonja bovari…
Dhe me ate ze kumbues e te embel mjalt therret emrin tim,tek me kerkojn zysha qe te vij ne klasen tende per nje porosi,,sa mire me behet qejfi ,mezi pres te te tregoj gjithcka ,por si valle ,A mjaftojne pese minuta…Kam nje deshire t eflakte te them se te shoh cdo nate ne endrra ,se per ty ,me vjen turp te ta them ,por sikur ta dije se pa dashje u prisha mbi bokset e mija te adhuruara te kalvin klejnit!!
Ndoshta sdo ti mesosh dot kurre,,,
nuk mund te pres edhe me shume..dueht te ta them..
Patsaj duke e shikuar ate i drejtohem duke i thene ,edhe valle sa duhet te pres me,,
pa me thuaj… e kujt eshte ajo zemer qe rreh aq fort sa te degjohet ne ate korridor bosh.??Te kujt jane ato ore te nates se vone qe vertiten vetem per ty??
Te kujt jane ato mesazhe neper cepa fletoresh,librash ,bankash,mure…Te kujt jane ato sy qe te shohin vetem ty?
Ti me kthehesh ngadale dhe me thua une shoh vetem syte e tu tek shkelqejne ngjitur mbi shpatullat dhe fytyren time,,,me merr duart mi ve mbi fytyre ,me perqafon fort …ora tingellon aq kumbueshem,,,syte e tu duken aq te qarte aq te paster,,,me merr pas vetes ,me shtrengon mbi bel,ngjit lakueshem buzet qe pervelojne zjarrshem pas meje dhe vecse lotet e miaj te lumturise mund ta embelsojne dhe shuajne ate zjarr te ndezur prej kohesh,

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top