Plazhi i te rinjeve - Tregim Erotik

Ato dite te nxehta vere te dukej sikur gjithe qyteti, kishin zbritur ne plazh. Shumica e tyre ishin te rinj, që pushimet verore i kishin dhene lirine qe ta pervetsonin ate pjese plazhi, duke i dhene edhe emrin e tyre, . Kudo te zinte trupi trupa te nxire si cokollate.

Genti, nje djale simpatik, po luante me top me nje shoqen e tij. Nje djale qe rrinte ne çadren prane dhe qe dukej qe ishte i ardhur e pa shoqeri, kerkoi qe te bashkohej me ta!

Me shikim pyetes, Genti pa shoqen e tij duke menduar se ajo do te bezdisej nga prania e te huajve por ndoshta duke pare qe ishte simpatik ajo pranoi. Ne fakt ai ishte tip i qeshur e me humor, te tille qe ne shoqeri quhen te lezetshem. Keshtu qe shoqeria tyre po shkonte shume mire.

Ai quhej Eni,dhe sapo kishte mbaruar shkollen e mesme. Ai i tregoi qe ishte nga Tirana dhe ishte hera e pare qe vinte ne nje plazh te bukur si ai i Vlores.

Gjate gjithe kohes te shtrire perballe njeri tjetrit Eni nuk ia kishte ndare shikimin Gentit e, ky, ndonese vjedhurazi here pas here ia kishte kthyer kete interesim.Ato pak çaste qe veshtrimi i tij perqendrohej tek Eni ishin te mjaftueshme per te pare qe ai kishte nje trup të bukur sportiv te bente per vete e kur ishte i shtrire ne menyre provokuese, dukej sikur priste dike qe ti hidhej persiper. Genti kish ndjere disa here qe i ishte ngrehur, por nuk donte te besonte se shkaku ishte ky djalosh i kendeshem qe ndodhej perball tij. Kur djerset i kishin mbuluar kembe e koke, Eni i propozoi qe te futeshin ne det per tu freskuar.

Kur arriten ne breg ai i tha si me shaka, se do te kenaqeshin bashke… Genti akoma nuk arrinte te kuptonte për sa po ndodhte.Ndoshta për këtë ishte fajtor dielli i nxehtë, por arsyeja i pëshpëriste se me të po ndodhte një përvojë e re e panjohur më parë ª E po andej nga Tirana djemte jane me te perparuar » mendoi Genti.Kjo e beri qe ne trup ti shkonin mornica dhe duke u ndjere shume i eksituar vrapoi te futej ne det me te shpejt. Pas tij vrapoi edhe Eni qe u zhyt e duke notuar nenuje “padashur” hodhi doren per nga kari i ngrehur i Gentit. Tashme pamja u qartesua dhe ai mori një vendim… Por e meqenese kishte njerez perreth i tha Enit që te shkonin pak me tej e te bisedonin me lirshëm.

-A ke te dashur?- e pyeti Genti si per tu shfajesuar, megjithese e dinte pergjigjen.

-Po tha Eni , duke qeshur dhe u afrua dhe e puthi lehte. – Të kam ty…

Kjo ishte me shume se nje pergjigje dhe Genti vendosi qe ti pergjigjej gjithashtu. Keshtu pra filluan te putheshin e te thithnin e kafshonin gjuhet e njeri tjetrit. Uji I detit nuk mund te shuante epshin dhe zjarrin qe ishte ndezur tashme. Ashtu duke u puthur e me nje dore perpiqeshin te qendronin mbi uje dhe me tjetren te exploronin boten nenujore te trupave te tyre qe kishte filluar te turbullohej nga rryma e epshit. Keshtu pra pas pak te dy filluan te ferkonin njeri tjetrin gjithandej ne fillim te perkedhelnin gjoksin e duke zbritur me poshte drejt karit e nga bythet e tyre. Eni filloi te ulej poshte e te lepinte thithkat e kripura të Gentit gje e cila e exitonte pa mase ate.

Nuk mund te vazhdonin me gjate sepse nuk ndjeheshin të sigurtë. Tani ishin marrë vesh dhe duhet të gjenin një vend të qetë ku të kishinmundësi të provonin më lirshëm dashurinë etyre.

–Di ndonjë vend të sigurtë ?-pyeti Eni.

– Them se po, por për nesër. – – Deri nesër është një shekull i tërë…E ke provuar ndonjëherë? – – Jo, kjo është hera e parë. – – Shpresoj se do të kënaqemi të dy dhe kjo do të jetë një kujtim i paharrueshëm për këto ditë vere.

E keshtu të nesërmen te dy hipur mbi një skuter u larguan nga njerëzit në një qoshk ku do te ndjeheshin rehat nga te tjeret.

Pasi u zhveshen Eni u shtri mbi peshqirë dhe i tha Gentit qe ta lyente pak me krem dielli e keshtu duke filluar nga shpatullat e bukura te Enit, Genti filloi te shkonte poshte e me poshte. I hoqi mbathjet dhe zbulojë bythet e tija të bardha.Ndërsa i lyente me krem i lindi një dëshirë e çmendur që ti hapte felet e tij për të parë vrimën e rrudhur të bythës. Ai kaloi gishtin mbi të dhe ashtu siç e kishte me vajin e diellit e shtyu dhe ai u fut mbrenda. Eni rënkoi lehtë.

-Të dhëmbi ?- pyeti Genti.

-Pak, por do mësohem…

Kështu që Genti filloi ta fuste edhe më thellë duke e bërë Enin të renkonte nga kenaqesia. Ai ngriti pak të ndenjurat lart dhe kjo i dha mundesi Gentit te punonte akoma më mirë. Vrima po vinte e po zmadhohej, sikundër edhe kari i Gertit qe ishte sforcuar brenda slipeve të tij. Ai nuk duroi më por i hoqi, duke nxjerr jashtë karin e tij të bukur e të gjatë.

Ai u shtri mbi të, gjë që e bëri të ndizej keqas, por u përmbajtë. Ai nuk donte të mbaronin punë shpejt. Fundja kishin gjithë ditën përpara. I ktheu kokë e Enit nga ana e tij dhe filloi ta puthte në buzë. Eni hapi gojën dhe gjuhët tyre u përzien me njëri tjetrin.Kur zjarri arriti kulmin, Genti nuk duroi më. Ai e ktheu Enin, i ngriti këmbët dhe filloi ta fërkonte karin e tij në vrimën tashmë të përgatitur. Megjithatë nuk donte t’ia fuste.

Nderkohe qe bënte këtë gjë, instinktivisht dora i shkoi tek kari i ngrehur i Enit të cilin filloi ta fërkonte me vrull. Vazhduan keshtu per disa minuta.

-Kujdes se po prishem,- i tha Enit.

Dhe para se te prishej Eni ia mori ne goje dhe filloi ta thithte fort deri sa sperma e Gentit shpertheu ne gojen e tij. Nderkohe Edhe sperma e Enit shpertheu mbi gjoksin e tij deri afer qafes. Genti u shtri mbi të dhe të dy fërkoheshin me spermën që kishin në gjoks. Kjo ishte një kënaqësi që Genti nuk e kishte provuar ndonjëherë.

– Si tu duk ?-pyeti Eni. – – Vetë bota… –

 

Kur Eni doli nga uji dhe pa Gentin qe ishte shtrire me shpine e nuk rezistoi dot, filloi ta lepinte nga kari, fuste ne goje gjithe karin e tij dhe me gjuhe lepinte topet. Ndersa Genti mundohej qe ti jepte rritem kesaj gjeje duke u munduar te bente shtytje per me thelle here pas here ndersa me duar e ferkonte nga shpatullat e plota dhe te gjera. Nderkohe u ngrit gjysem ndenjur dhe lejoi Enin qe te ulej mbi karin e tij i cili u fut lirisht në vrimë. Eni, mbeshtetej tek kembet e tij, ndersa ky i fundit e mbeshtolli me kembe. Ne kete menyre penetrimi ishte me i thelle e Eni duke leshuar ofshama te here pas hershme ulej e ngrihej mbi karin e Gentit. Gjuhet e tyre tashme po exploronin njera tjetren dhe Gentit I pelqente t’ia thithte gjuhen e ti kafshonte lehtaz buzet e bukura e te njoma, ta puthte nga gusha e ti fuste gjuhen ne vesh duke e bere qe Eni te kalonte ne ekstaze. Vazhdonin ashtu te bashkuar si nje trup I vetem derisa Genti shtriu kembet dhe Eni gati sa nuk u shtri e duke detyruar karin e Gentit ta ndiqte.

Ishte pak e dhimbshme te shtrije karin ne anen e poshtme te kembeve por ishte edhe shume exituese gjithashtu. Eni ishte mjeshter dhe dinte mire si ti rrotullonte bythet. Ashtu te shtrire mund te shikoje djersen qe I reshkiste ne gjoksin e lemuar e te formuar goxha mire, poshte ne muskujt e barkut qe mund ti dalloje fare lehte ne levizje poshte tek kari I ngrehur fort. Eni e mori ne dore dhe filloi qe ta perplaste lehtaz ne barkun e tij e me pas te masturbonte. Qe te dy ishin shume te nxehur dhe Genti kapi karin e forte te Enit duke e ngjitur me te tijin e filloi ti ferkonte fort deri sa nga ata shpertheu lengu i bardhe i spermes, qe çlironte gjithe ate energji.

U shtrine te lodhur ashtu poshte çadres.

-Si tu duka ?

– Fantastik… – – Po herën tjetr çfarë deshëron të bëjmë ? – -Do te me pelqente te ishim ne nje dhome se bashku. Te te lidhja duart dhe kembet ne kater anet e krevatit.Te te mbuloja syte.

Fillimisht te te pastroja zonen perreth karit dhe anusit nga leshi. Pastaj te merja nga frigoriferi akullore e ta shperndaja ate ne gjithe trupin tend. Ta lepija ngadale-ngadale duke e shijuar si veren. Te ta lyeja karin me akullore e ta thithja te tërin deri sa te shkriheshin te dy.

Te te lepija rreth zones se vrimës e te lozja me te si me nje lule te vogel. Te shtrihesha mbi ty dhe tia merrnim ne goje njeri tjetrit. Te me fusnje gishtin brenda vrimes thelle deri sa te arrinin tek prostata e ta masazhonin nga brenda, te prishesha ne gojen e tënde. Por ka edhe të tjera, por i lëmë për herën tjetër, kur të na gjesh dhomë.

-Do të përpiqem,-tha Genti të cilin e mikloi fantazia e Enit, për të provuar gjëra të reja të panjohura.Pastaj shtoi : – Mos ke ndërmend ashtu të lidhur të ma fusish dhe unë nuk kam se ç’të bëj ? -E pse jo, edhe ajo bon pjesë në kënaqësitë. Por kur e pa se Genti u thartua në fytyrë, qeshi dhe e qetsoi, duke i thënë se kjo nuk do të ndodhte. Fundja kjo ishte puinë qejfi dhe secili e arrinte sipas dëshirës së tij.

Me ne fund vendosen qe te ikin por ate dite e paguan shtrenjte sepse dielli I kishte djegur te dy.

Shkruar nga Ajzberg

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top