Pike loti ! Pjesa e pare - Tregim Erotik

Ne Tirane gjithmone kame gjetur veten, dhe sa here qe kame qene I merzitur apo I stresuar nga ditet e merziteshme, apo te lodheshme Tirana ka qene nje qytet ku shplodhesha,dhe kaloja pushimet.Ose ne c’do fund shkolle atje shkoia per te punuar,per dy apo tre muaj.Ishte behari I dyte qe punoia si kamerier ne nje restorant prane Hote Tiranes.Kisha rreth nje muaj qe punoia ne ate resorant, dhe kisha krijuar nje klientel dhe shoqeri te mire.Dhe pse pase pune pija ne ndonje bare me shoket,ose rrugeve klientat me pershendesnin apo me qerasnin,dhe kjo gje me bente qe sa here te isha larg Tiranes te vuaja shume per kete qytet…Ditet kalonin aq shpejt dhe pa u kuptuar saqe me vinte keq kur mendoia se do te rrija dhe nje muaj e me pase do te largohesha perseri.Por bukuria me e madhe ndodhi ne nje dite Gushti,kur u afrova per te marre porosin tek tavolina me simpatike,ose klientat e mi te pernatshem.Kur po afrohesha per te marre porosine e asaj nate qe pak a shume e dija se c’fare ishte preferenca e tyre,nje buzeqeshje krejt ndryshe nga c’do nate tjeter me thote.”Eshte hera e pare qe shohe ne jeten time nje kamerier kaq sexi…”Megjithese nuk ishte hera e pare qe degjoia te tilla fjale,por sonte ishte krejte ndryshe…Kur po merrja porosine djali pervec shikimit filloi t’me preke me kembe,e me bente qejfin me fjale…Pasi ata darkuan, pershendeten si c’do nate tjeter dhe djali duke me dhene doren la te kuptoia se dicka donte te dinte me shume per mua.Kur ndahem nga ta shkoi ne tavolinen e tyre per t’ae pastruar, mbi tavoline shohe nje leter te shkruar ku thuhej…”Nje ender qe me kish munguar,Lani…” E lexova e rilexova me kureshtje ate cope leter per disa caste dhe e fuse ne xhep,pashe nga xhamat e lokalit se mos djali ish aty prane por me kote,ne rruge vec kalimtare qe ecnin apo hidhnin veshtrime nga lokali,ose kalonin me shpejtesi,dhe ashtu si hija e djalit te panjohur ato linin hijen e tyre ne erresiren e nates…Kur mbarova punen rreth ores 11-te te mbremjes si c’do nate tjeter para se te shkoia ne shtepi qendroia ne lokalin tim te preferuar per te pire dicka, apo takuar ndonje person per te kaluar naten.Kur po nderroia korsine e kalimit degjova fishkellimen e nje makine qe frenoi prane meje,dhe me pase deren qe hapet, dhe nje ze qe me fton te hyja brenda…Per nje cast u tremba nga shpejtesia e saj por zeri urdherues, e pakashume I njohur me qetesoi…

“Spo me njeh ?..” shton ai,dhe me fton te hyja brenda.

“Oh- pergjigjem une,qenkeni ju!..”

“Perse habitesh, nuk ju besohet ?..”

“Jo-po,pergjigjem une teper I emocionuar .Nuk e prisja nje gje te tille…”

“Djeme si ju mund te presin c’do te papritur,apo e kam gabim…”

“Po me beni qejfin!..” I pergjigjem une dhe per here te pare arrita t’ae shohe ne sy…

“Kaq I varfer jeni ne kete fushe sa cuditeni…”

“I varfer jo, por edhe miq si ju nuk me ka rene rasti t’me shoqeroine,e percjellin me makine ne shtepi…”Ai qesh e me hedh doren tek kofshet,e me pase me propozon te pinim dicka ne ndonje lokal,me teper edhe per tu njohur…Kur po arrinim tek bar “Nikolino” I theme qe te qendronim ne kete lokal qe megjithese ishte non stop ishte dhe nje vend takim per gaj…Pasi parkoime makinen te dy hyjme ne lokal. Megjithese ishte teper vone ne lokal kish disa grupe djemesh, ose ne ndonje tavoline ishte ndonje djale, qe priste te gjente ndonje Partner per te kaluar naten..Pasi zeme vend dhe me teper per te nisur nje bisede I theme ;”Tiranes I jane shtuar shume djeme…”Ai qesh dhe shton ,”Lum kush eshte I bukur,ose ka nje kar te madh…”Pasi bejme porosine djali prezantohet duke thene; ndoshta do te jete me mire te dime se me ke kemi te bejme,dhe ti drejtohemi njeri-tjetrit ne emer…”Oh, me fale, I theme une por jame teper I emocionuar;me quajne Andi,jame nga Lushnja,jame student ne Gjirokaster; Tirana me pelqene shume dhe c’do behar punoi ketu…” “Ndersa mua me quajne Mevlan,shkurt Lani, vazhdoi ne fakultetin e mjeksise…” “D.m.th.nuk do te vuakemi ne te ardhmen per mjek, I theme une me teper per te krijuar nje ambjent me humor…” Sa me shume ai fliste aq me shume me bente per vete,dhe ne c’do pergjigje qe jepja mundohesha te isha sa me I sakte dhe te tregoia edhe une inteligjencen time,jo vetem qe t’ae beja per vete per nje apo dy nete por po me pelqente qe me te te ngelesha mik I perhershem.Flisja me te dhe shpesh-here e shikoia tek gjoksi I tij I fryre,kofshet e tija te trasha, dhe formen e pantallonave qe kishin krijuar organet e tija…Kur mbaruam se piri goten I theme qe te largoheshim,gje ne te cilen edhe ai pranoi me qejf.Kur hyjme ne makine ai me thote qe te shkonim ne shtepine e tij,nuk ngurrova,dhe ne cast qe ai k’thene makinen per ne drejtim te shtepise me z’berthene zinxhirin e pantallonave dhe me ferkon tek kari qe kish kohe qe me ish fryre,e ne te njejten kohe une ferkoia karin e tij qe ish me I gjate, dhe me I trashe se I imi…Kur arrijme tek shtepia ai fut makinen ne garazh,e me pase ul sedilen e makines dhe me afron drejte vetes e fillon t’me puth,e njekohesisht duke me z’berthyer kemishen lepinte gjoksin tim e lutej per kete nate…Kur te dy kishim ngel me pantallona une duke e puthur ne buze, ne gjoks e me pase duke ja ulur me dore pantallonat nxjerr karin e tij nga te mbathurat dhe ledhatoia fytyren time, e me pase ja marre ne goie, ndersa ai me puthte ne vesh e ne qafe…Pompoia karin e tij ne goijen time dhe pse ish I trashe dhe I gjate e fusja e nxirrja ne goia, ndersa ai levizte sa manjtas djathtas e ofshinte me te madhe nga kenaqesia dhe ndonje-here me thosh, fute te gjithe,ja keshtu e me qellonte me pellembe tek bythet…Kur ai po prishej une I fuse gishtin ne vrime dhe pompoia karin e tij ne goien time, ndersa ai me kish kapur koken me duar,dhe e levizte me shpejtesi derisa sperma e tij ngrohu gurrmacin tim.Ishte hera e pare qe pompia nje kare me kaq mjeshtri,dhe te percjelle spermen … Per pake kohe qendroime te ngjitur me njeri -tjetrin e putheshim…E puthja e ledhatoia shpatullat e tija te gjera, e te fryra dhe me vete lutesha per kete nate qe te mos mbaronte kurre…Doja qe t’ae fusja ne trupin tim,ne jeten time,dhe kur une mendoia qe te tregohesha me I embel ose me I afrushem me te ai me thote qe te hynim ne shtepi…Ne ato caste nuk doia te shkeputesha nga ai dhe duke e afruar drejt vetes e puthja e fusja gjuhen ne goien e tij qe me rrenqethte trupin…Ndoshta ish ora 05- e mengjesit kur dalim nga makina e hyjme ne shtepi, gurrmaci me ish thare nga puthjet dhe me pelqente te pija dicka,e I theme Lanit qe te pija nje gote qumesht.Ai nxjerr nga frigoriferi nje shishe me qumesht, dhe me mbush nje gote.Pasi mbush goien time me qumesht afrohem drejt tij dhe duke e puthur derdhja qumeshtin nga goia e ime ne te tijen…Me pase futemi ne dush.Kur vaska ishte e mbushur me uje u futem qe te dy per tu lare.Lani qendronte para meje dhe une ferkoia; kurrizin,bythet, dhe karin e tij,ndersa ai ferkonte me duar e bythe karin tim.Me pase ai mbeshtetet me duar ne anet e vaskes dhe ngrihet ne nje lartesi qe kari im te prekte lirshem vrimen e tij e levizte bythet, ndersa une hapja me duar felet e bytheve te tija,dhe per here te pare kari im puthej me vrimen e tij qe kerkonte te miqesohej e te lodronin ne castet e magjise sexsuale…Pasi kisha shkumosur duart, me njeren dore ferkoia karin tim e me tjetren vrimen e tij, dhe me gisht mundohesha t’ae hapja me shume.Ndersa Lani leviste bythet sa manjtas -djathtas e ndonje-here sa lart – poshte, kurse une levizja karin tim te fryre ne vrimen e tij qe tashme ishte leruar.Ai me thote qe t’ae fusja.Pasi kap me dore karin tim afroi koken drejte vrimes se tij,e tashme kari im I miqesuar me vrimen fillon te hyje e rreshqiste me shpejtesi ne vrimen e tij…Pasi e fus e nxjerr disa here derisa komplet kari im hyri ne vrimen e tij, Lani levizte e ofshinte nga kenaqesia,ndersa une hapja me duar felet e bytheve te tija…Pasi pompova disa caste ne kete pozicion, Lani kthehet me kurriz ne vaske dhe ngre kembet ne shpatullat e mia…Pasi ve nje perzervativ fus karin perseri ne vrimen e tij e fillova te pompoi… Ndersa ai I shtrire I kapur ne te dyja anet e vaskes levizte bythet e ofshinte…Ohh,ja keshtu jepi-jepi me shpejt…Ohhh-Uhhh-Uhhh-Andi,nuk e beson c’fare qejfi…Nderkohe qe sperma po afrohej drejt kokes se karit e afroi me shume pase vetes, dhe ne castin qe po prishesha ndoshta nga kenaqesia e tepert bertita me te madhe, dhe e kapa me duar tek mezi e duke ofshir,ohhh-ouhhh-ohh-uhhhhhh, perkulem drejte tij,e fillova t’ae puthja.Ndenjem per disa caste ne kete pozicion,dhe me pase dalim nga vaska e shtrihemi ne krevat…Megjithese I lodhur nga nje dite me pare, dhe nata ne vazhdim nuk doia te mbyllja syte.E puthja,e ledhatoia ne c’do pjese te trupit dhe vetja me dukej sikur po fluturoia nga kenaqesia qe ai me jepte…I shtrire prane tij me kish zene gjumi kur hap syte,pashe qe dielli kish shkuar ne anen tjeter, ndersa Lani qe ishte zgjuar para meje,po gatuante ne kuzhine… Kur k’thej koken ne anen tjeter pash fotografine e tij ne komodine. Ish nje fotografi qe kish bere ne nje nga palestrat e qytetit,teper simpatik,i gjate,brun,teper muskuloz,e shume sexsi…Nderkohe ai afrohet drejt meje e me thote;” u z’gjove shpirt ?..”E duke me puthur me thote se dreka ishte gati…Pasi bejme dush te dy filluam te hanim me oreks,e me pase dalim ne qytet.Dhe nga ajo dite dhe per nje muaj jetova me te,u rregjistrova ne palester, e ne kohet e lira dilnim shetitje ne qytet. Ishte dita e fundit qe do te rrija ne Tirane,me vinte keq qe do te largohesha nga Tirana apo me keq kur mendoia se do te isha larg nga Lani.Ate dite u z’gjova me heret e ethet me kishin bllokuar te terin.E shihja me keqardhje ate njeri qe me dha kenaqesi per rreth nje muaj. Qendroia prane tij si I zene ne faj dhe duke qetesuar ate me shume se veten I thosha se ne Tirane do te vij me shpesh… Gjithe ate dite nuk dolem nga shtepia, bisedonim per gjera e historite tona per rreth nje muaj…Ne diten tjeter nuk doia te hapja syte, isha teper I merzitur kur mendoia castin qe do te largohesha,ai I shtrire prane meje me ferkonte e nuk fliste. Qendruam ne krevat thuajse deri ne mesdite.Ora ikte me aq shpejtesi dhe une mendoia me vete,se si do ti theme qe do te iki…Por c’do gje e ka nje fund,dhe duke e ledhatuar ne fytyre fillova te leviz,dhe me pase afroi goien tek veshi I tij;dhe me nje ze thuajse edhe Lani nuk e degjoi I theme…

“Tani shpirt,me duhet te behem gati…”Ndersa ai I perlotur me thote…

“Kur do te vish,nuk me do…”Ndjeva trupin qe me ishte nxehur,e mollezat e faqeve qe dredhonin, lotin qe filloi t’me ngrohte faqet,dhe u k’theva ne anen tjeter,pa thene asnje fjale…Me pase ngrohtesia e duarve te tija qe me ledhatoi trupin,e me thote …”Ne rregull shpirt,” dhe ngrihemi qe te dy si te zene ne faj…Pasi bejme dush,e vishemi ai me percjelle per tek stacioni I autobuzit. Rrugen nga shtepia deri tek stacioni thuajse nuk folem…Shtrengoia buzet,dhe ndjeja gurrmacin tim, I cili ish shtrenguar e ndoshta nje fjale me shume do te qaja…Kur arrijme tek stacioni,Lani ndalon makinen,e shton…

“Andi”,e ne cast mbledh buzet…

“Lani, akoma me shume do te dua…”Dhe ne cast dale nga makina e drejtohem per tek autobuzi…

Ktheva koken te shikoia perseri fytyren e tij…Ndersa ai ish afruar afer meje …Dhe kur te dy ishim ngjitur e po perqafoheshim, ai me thote me ze te ulet,”Ri dhe sonte, neser te percjell une me makine…”Nuk hezitova dhe ndoshta ate dite e ndjeva se vertete e doia pa mase, pasi fus bagazhet e mia ne makine,k’thehemi perseri ne shtepi…Tashme isha me I lehtesuar,e me I lumtur.Gjithe ate nate nuk vume gjume ne sy…Ne ditetn tjeter ai me percjelle deri ne qytetin tim,kur arritem prane shtepise time e ftoi ne shtepi dhe e prezantoi me prinderit e mi…Ate nate Lani ndenji ne shtepine time,dhe te nesermen u k’thye ne Tirane…Dhe nga dita e pare dhe sote qe kane kaluar vite jemi miq…Megjithese fati na ka dhene pake mundesi,pasi une jetoi ne Gjirokaster ndersa ai ne Tirane…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top