Pas ores 6 - Tregim Erotik

Kur u futa ne ate internet kafe perveç vapes ndjeva se ishte pak i rehatshem. Kompjuteret e rrasur prane njeri tjetrit benin qe shoku te kontrollonte çfare behej perkrah tij. Prandaj zgjodha nje qoshe qe mu duk me e lire dhe e sigurte. Sa po beja hapjen kur prane u ul nje djale i zeshket nga rrezet e diellit, i cili ishte nje tip qe te terhiqte vemendjen. Ai pa shume ceremoni hapi linjen e vet dhe u lidh me nje nga faqet me fotografi gay, prej te cilave zgjodhi ato hard e filloi ti shihte. Une u tmerrova, se me krijohej pershtypja se te gjithe po shihnin ne drejtimin tone dhe dashur pa dashur edhe une po terhiqja vemendjen. Pash perreth i shqetesuar, gje qe e vuri re edhe djaloshi. Ai leshoi nje buzeqeshje te lehte sikur donte te me thonte: Mos çaj trapin… Bera si bere sa te lexoja mesazhet e mija qe nuk ishin te shumta, pastaj desha te ngrihesha, por kurreshtja me mbante te mberthyer per te pare se çfare do te ndodhte me tej. Duke kontrolluar me bisht te syrit vura re se edhe ndonje tjetri i kishte terhequr vemendjen ky eksibicionizem qe nuk ndodh shpesh tek ne. Por djerset dhe ndjenja e ankthit me bene qe me ne fund te shkeputesha dhe pasi pagova dolla jashte. Ajri jashte sikur me solli zemren ne vend. Ndeza nje cigare dhe e thitha fort, sikur tymi i saj helmues do te me drogonte e keshtu qe do te qetsohesha. Kur degjova qe dikush me pyeti nð se mund t’ia ndiznja. U ktheva dhe pash fqinjin tim tð çuditshðm, qe s’donte t’ia dinte per te tjeret.

Ai pasi e ndezi me tha: -Perse u trembe aq shume? Me sa duket ai kishte pare te gjitha reagimet e mija dhe kjo mð dukej sikur kisha dalð zbuluar perpara tij. – Nuk ke frike se te tjeret i marrin vesh preferencat e tua? -Pse ç’te keqe ka te jesh kurreshtar e te shohesh se ç’bejne te tjeret? Fundja le ti marrin vesh dhe po t’i pelqejne le te vijne. Ti mendon se nje pjese prej tyre qe sillen neper internet nuk i pelqen ta provojne?…Pastaj, kur e dine ato te familjes sime, s’me behet vone per te tjeret.

Po e shihnja me habi, sikur te kisha zbritur nga qielli i shtate. -Ti qofsh, – i them. – Ke nje guxim te jashtezakonshem per vendin ku jetojme. Ai qeshi. -Fundja fotografi jane, por ne se ndonjerit i pelqen, atehere fillon te sillet vet perreth… – E thua kete per mua? – Pata pershtypjen se nuk ishe indiferent… -Si ta kuptoj kete, si propozim? -Ne se te pelqen ,pse jo…

U mendova per nje çast e pastaj vendosa se fundja raste te tilla nuk vinin çdo dite. Me tha se quhej Beni dhe se mund te shkonim ne shtepine e tij, pasi atje mund te ishim me te qete. Rruges biseduam dhe ai me tregoi se ato te shtepise, fillimisht, e kishin pritur keq zgjedhjen e tij, por pak nga pak ishim pajtuar me fatin dhe keshtu qe nuk i perziheshin me. Ai ishte ne vitin e dyte ne fakultet e kishte pasur disa probleme me provimet, keshtu qe i kishte mbetur diçka per te likujduar per vjeshte, por nuk shqetesohej shume per te. Por te papriturat nuk kishin mbaruar ende. Ne dhome gjetem te vllan, nje djale shume i hijshem, qe ishte shtrire ne divanin-shtrat dhe po lexonte nje liber. Ai po me shihte me kurreshtje, sikur do te hetonte se cila ishte zgjedhja e fundit e te vllait e pa bere fjale doli nga dhoma. Ndodhesha ne njemjedis te pabesueshem ku mbrenda pak kohe isha pasuruar me kaq pðrvoja te reja. – Po yt vlla çfare mendon per kete pune? – e pyeta me gjysme zeri. – Nuk bisedojme ndonjehere per seks, por e di qe nuk eshte gej. Beni i futi çelsin deres e pastaj me tha: -Çvishu, ç’pret!

Fillova te heq bluzen e pambukte per te zbuluar trupin tim te formuar, gje qe nuk kaloi pa nje shprehje kenaqesie nga na e Benit. Kur arrita tek te mbathurat aty po hezitoja, por nderhyrja e shpejt e tij beri qe edhe ato te binin ne toke dhe te linin te lire kapitalin tim, i cili ishte gjysme ingrehur. -E paske marshalla…- tha Beni, tashme i zhveshur. –Duket se je djale i turpshem, mos e ke gje per here te pare? Une kisha disa pervoja seksuale por nuk e di perse kesaj here, menyra si u lidhem, me bente te frenuar. -Ke prezervativ?- i them. -Kam, mos ki merak. – Jane te sigurte?

– I kam blere ne merkaton tek hotel Sheraton e keshtu besoj se jane mall i mire. Duke pare trupin e tij te zhveshur me bene pershtypje disa shenja te nxira ne gjoks e ne qafe. Kur e pyeta me tha se para dy ditesh kish qene me je burre, te cilit i pelqente te kafshonte e te pickonte nga te gjitha anet. -Po pse pranove te shkosh me te? -Sepse me tha qe e kishte shume te madh dhe une isha kurreshtar ta provoja. E me te vertet e kish patur 22cm te gjate me nje diameter ja kaq…-gje e shoqeroi duke mbledhur gishterinjt qe tregonin nje madhesi te frikeshme.

-Si e durove gjithe ate kar, nuk te demtoi vrimen? – Vertet ne fillim qe veshtire, por me teknike e duke e bere ngadale arritem ta fusim. Me pas erdhi kenaqesia.

Po e shikoja me mosbesim, por fundja ishte ai qe e kishte provuar. Ai u ul ne gjunje dhe pa shume ceremoni i ra me gjuhe me mjeshtri kokes se çveshur te karit tim, duke e bere te ngrihet menjehere me te gjithe madheshtine e tij. Pastaj me tha qe te shtriheshim ne divanin e te vllait e aty filloi te ma thithte, duke e futur thelle ne gojen e tij, gje qe me jipte kenaqesi te paprovuar me pare. Ne rastet qe kisha patur e kishim bere shpejt e shpejt e pa shume ceremoni dhe kjo ishte hera e pare qe me jepej rasti te provoja te gjithe kenaqesin e seksit gej. -Te derdhet shpejt?- me pyeti.

-Mesatarisht… – Si ke qef ta besh ? Kisha deshire t’ja mbeshteja kembet ne supet e mija se ashtu futej me mire e deri ne fund, por ai tha se ashtu vrima hapej shume e keshtu qe kenaqesia ishte me e vogel. Keshtu qe vendosem ta benim drejte. Ai u shtri e pasi ngriti pak vithet qe pozicioni te ishte me profesional, me tha te veproja. Une isha i gatshem me prezervativin e veshur e karin e ngrehur fort. I afrova koken ne vrime e tij, te cilen e leva me peshtyme dhe pa u menduar gjate e shtyva.

Ai renkoi dhe me tha ta beja me ngadale. Kjo m’u duk e çuditeshme, pasi mendoja se vrima do te ishte mjaft e hapur per ta duruar futjen e shpejte te karit tim. Megjithate prita e pastaj fillova ta beja me kujdes. Kur fillova ta pompoj, Beni filloi ta mblidhte vrimen nga pak me disa spazma periodike te cilat me jipnin shume kenaqesi. -Rrase me thonte ai, shko akoma me thelle! –dheune beja sipas udhezimeve te tij dhe kjo me jepte shume kenaqesi. E çuditeshme ishte qe vrima dukej ende e shternguar edhe pas kaq pervojave te perbindeshme qe kishte provuar. Pasi e kalova edhe per nje here te dyte, duke shprazur edhe rezervat e fundit te spermes qe kisha mbledhur prej kaq kohe i dham fund nje pervoje te kendeshme Megjithese vapa na bezdisi pak. Por djerset i benin me te rreshqiteshem trupat tane, duke na dhene me teper kenaqesi. Kur po largohesha e pyeta ne se do te takoheshim prap, ai me tha se deri ne oren 6 pergjithesisht ishte ne shtepi e mund te vija kur te doja…

Pas disa ditesh m’u mbush mendja t’i shkoja perseri. Kenaqesia e rradhes se shkuar me kishte mbetur ne deje dhe me grishte per ta perseritur edhe nje here. U sorollata neper rrugicat deri sa gjeta shtepine dhe jo pa hezitim i rash deres. Pas pak dera u hap dhe pas saj u shfaq fytyra e kendeshme e Çimit. Ai sa me pa me njohur. -Eshte Beni? – e pyes. -Jo, doli…

Ashtu i pergaditur shpirterish siç isha u deshprova dhe po pergatitesha te ikja. Ndoshta nga qe e vuri re kete, me tha se po te doja mund ta prisnja pak. U futem ne dhome dhe u ula ne divan. Prane meje ishte libri qe Çimi po lexonte. -Ç’po lexon? -Portertin e Dorian Greit. -E kisha lexuar edhe une pak kohe me pare dhe me kishte pelqyer mjaft. – Lexon historite e djemeve te bukur me qe i ngjane atij… Atij sikur i pelqeu ky kompliment. -Por ky liber duhet lexuar midis rreshtave, se pavarsisht se ç’shkruhet eshte dashuria e Lordit Henri dhe piktorit Bezil qe kishin per te. Fundja nje djali si ai kujt nuk i pelqen qe ti bijen…

Ai me pa pak shtrember. -Pse e komenton keshtu. Une mendoj se deshira e tyre eshte qe Doriani t’ia fusi atyre. Nje djale i ri dhe i bukur si ai do ti bente nje favor po t’ju jepte kenaqesine e seksit ketyre burrave qe e kishin konsumuar rinin e tyre. Po e shikoja ngultas, per komentin e tij. Deshifrimi ishte i qarte, por ende i kamufluar., por qe e meritonte nje provokim. – Nuk me kishte shkuar mendja per kete, por ndoshta ke te drejte. Po te ishe ne vendin e Dorianit do t’i bije? -Varet nga personi. Nje djale i bukur ndoshta ta prish mendjen, pastaj une nuk e kam provuar ndonjehere…

Aludimi ishte i qarte… – Desheron ta provosh?.. Ai po me shikonte me kurreshtje. -Si ta provosh? – Ta fusish… – Ne se do te kem nje propozim te tille ndoshta… -Sa vonohet Beni ?

-Nuk e di, por sidoqe te jete i kam vene llozin deres e keshtu qe duhet ta hap une. Une nuk isha qire ndonjehere, por Çimi me dukej kaq i bukur aq sa m’u prish mendja qe ta provoja. Nje shok me thonte se, ne se ke ndonje djale shume te bukur e do qe t’ia fusish jipja ti me pare e pastaj mund t’i prishet mendja. Dhe une vendosa… Ashtu i zhveshur Çimi dukej mahnites. Kishte nje kar te te bukur rrathprere, gje qe te bente te besosh se nuk shkaktonte shume vuajtje. Ai nxorri nga sirtarja prezervativat e te vllait dhe se bashku me te edhe nje krem qe do te ndihmonte rreshqitjen. – Une e kam per here te pare,- tha ai. – Edhe unð.

Ai mð pa me me mosbesim, por fundja çfare rendesie kishte. Pas njð pðrgatitje te vogel, mendova se vrima ishte hapur mjaftueshem dhe i thash qe ta fuste. Ai, pa u menduar gjate e shtyu me force duke e futur karin e tij, gati te gjithin menjehere. Dhimbja ishte e padurueshme, por shterngova dhembet fort qe te mos me shpetonte asnje ofshamje. Edhe thirrja me e vogel do ta trembete e keshtu qe do te humbja rastin te provoja vrimen e tij ne te ardhmen.

-Prit pak,-i them dhe ai priti. E ndjenja se si kari i tij pulsonte nga kenaqesia. Por e pash se ishte me mire te mbaronim pune shpejt se sa te zgjasnja ate torture. I thash te vazhdonte dhe ai nuk priti ti thonja dy here, por u versul tð thithte te gjithe kenaqesine e heres se pare. E ndjenja trupin e tij si hidhej siper meje dhe kujtoja se edhe une keshtu veproja pa ia ditur atij qe kisha poshte meje. Me se fundi iu derdh. Kur e hoqi, sikur u çlirova. Ndenja pak sa te mirrja veten e pastaj u ngrita. Çimi po me shihte sikur donte te me pyeste si iu duke. E pash me vend ti beja disa komplimente te cilat sigurisht i pelqyen. Ai me tregoi, qe kish pergjuar disa here te vllane se si e bente me shoket e tij. Ne fillim i ishte dukur gje shume e keqe, por pak nga pak kishte filluar te eksitohej e ti binte me dore. Ne fund kishte menduar se çdonjeri ka te drejte te zgjedhe dhe keshtu ishte pershtatur me idene e te qenit ndryshe. Pastaj me beri nje pyetje te papritur qe me la goje hapur.

-Do te vish perseri? Une e pash ngultas. -Te pelqeu he?.. -E pse jo, ishe vertet shume i mire. Po e shikoja me vemendje ate fytyre qe me kishte lene mbrese qe ne takimin e pare dhe po mendoja se kur do te vinte rradha ime. -Kur mund te gjeje? – Kur te duash, vetem .

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top