Pas Nje Viti Ne Tirane - Tregim Erotik

Kisha mbi nje vit qe mugoia ne Shqiperi, dhe si shume te tjere kisha vendos qe vitin e ri t’ae festoia me prinderit e mi. Ne daten njezet e pese dhjetor kthehem nga Italia ne Shqiperi.Eshte festa qe me pelqen me shume ne Shqiperi dhe dua te mos mungoi ne kete atmosfere te bukur Shqipetare, ndoshta kjo bukuri dhe ky lezet krijohet vetem ne Shqiperi pasi kame kaluar vitin e ri edhe ne Itali por qe s’me ka pelqyer. Kur arrita ne shtepi gezimi I ardhjes time shoqerohet me lote gezimi nga prinderit e mi.Kur hyje ne shtepi nje ambjent I ngrohte, me kenaqi ne shpirt dhe zbukurimi me pemen e vitit te ri, me kujtoi vitet e feminise time…Ato dite iken shume shpejte, ashtu si cdo feste tjeter me vizita te shumta.Ne daten dhjete Janar takohem me prinderit dhe I theme se do te vije per pashke ne Shqiperi. Duke me shtrenguar doren, prinderit me thane se duhet t’ae mbaje fjalen dhe jo te jete kjo nje premtim. Premtim per te kaluar radhen …Dhe marre rrugen per tek stacioni I autobuzave ; prese nje bilete per ne Tirane. Qe ne Itali I kisha telefonuar Iglit nje shoku tim ne Tirane se do te rri disa dite ne Tirane dhe me duhej nje shtepi me qera doja qe te isha I lire dhe te beja qejf, ai ndoshta duke mos besur me thote eja ti se shtepia nuk eshte problem…Nje udhetim pake sa I gjate pasi shoferet e autobuzave ndalojne cdo pese minuta per te marre pasagjere megjitheate arrijme ne Tirane.Kur autobuzi hyri ne kombinat fillova te ndjej mall, vertet per Tiranen kur po kalonim tek parku I vjeter dallova shtepine e Gencit nje shokut tim qe kisha bere sex disa here me te dhe qe tani ishim vetem shok; ne caste autobuzi mberriti teke stadjumi Dinamo, marre nje taksi per tek shtepia ndoshta kete rruge mund t’ae beja edhe ne kembe por bagazhet ishin aq te renda saqe me duhej nje taksi, kur arrij tek shtepia telefonoi Iglin qe me priste ne shtepi. “Oh!… – Andi ti je, erdha shtone ai per pese min jame aty”…Dallova nga larg te vinte drejte meje, me nxitim. – Hajde Italian hajde, te ka bere Italia moderrn fare, thoshte ai dhe buzeqeshte.Mir une I theme, pore ti me dukesh si ato supersexsekset Amerikane.-Eh pse cfar kujton ti se vetem ne Itali jetohet dhe duke biseduar arrijme tek shtepia.Andi per sa kohe do te qendrosh ne Tirane kjo eshte shtepia jote dhe degjo ti shohesh hajrin …Nxirri zine eshte komplet e jotja.Urdhero edhe celesat se mos I harroi..Shtepia ishte nje ndertese e vjeter dy kateshe pore brenda e mobiluar me nje shije prej artisti, kjo ishte shtepia e dajes se Iglit I cili ish refugjat ne Itali qe ne kohen e ambasadave.Ate mbasdite e kalova me Iglin ne shtepi ne darke shkojme tek bar nikolino, ku dhe ish pak a shume si qender gejesh, atje takoime Turin, Benin, Ilirin, Rolandin, Nertilin etj.Thuajse ate nate e kaluam tek nikolino te nesermen lame takim ne ora dhjete te shkonim per vizite tek shtepia e Zanit dhe Titit . -Zani dhe Titi jane dy shoke qe jetoine ne nje shtepi qe prej vitesh bashke, dhe shumica e shokeve kur kane raste qirjesh atje kalojne ore te tera qejfi…Te nesermen ne ora dhjete Igli me telefonon nga shtepia dhe thote se po vinte tek une, ne te njejten kohe degjoi zilen e deres.Pasi bera nje dush dhe te gjithe ishin, ne shtepi dalim ne rruge dhe shkoime per vizite tek Zani dhe Titi. Pershendetemi dhe fillojne bisedat aq te embla, histori nga me te ndryshme.Ky me qiu, e ai mae futi, historite kishin marre permasa te medha ku dikush lavderonte te dashurin e tij ose dikush tjeter shante ndonje tjeter sic e kane zakon grupet gaj…Ne cast nga dritarja Drini therret,- O Zano!- Jam une Drini; a te vij brenda apo jo. ” Si, jo,- perse je vonuar shtone Zani”. “Nderkohe Igli me thote mua, Andi ti do te behesh I dashuri im nga Italia dhe do ti themi Drinit se ke qejf tae qishe”. Ne rregull shtoi une, me teper humor…Dhe te quajne Klaudjo, ti vetem degjo…Ne cast hyne Drini nje djale njezete vjecar I lezetshem.- “Hajde, Drino hajde ku je ti mo, se kena sharru.” “O kush eshte ky” Qe se kame pare ndonjehere ketu. “E Drino, eshte Italjan dashnori I iglit.” -Jo mo jo ? Eshte e vertete Iglo se Zanin se besoi une…Pse kaq I shemtut jame une qe nuk e beson ti.- Jo mo jo,- te kem te qihem me ty une jame me I lumturi I botes. E pra, ka ardh me, me be nje garanci per ne Itali…Qyqa! – shton Drini; po marin dhene gejte Shqipetar, po ne qe skemi varjante kush do na qij apo ti bjeme me dore.- Pse te pelqen ?- Si thua e bene njehere me te. -Si, jo- po a do ai me mua… “Ja ti theme”.- Klaudjo ae bene njehere me kete djalin se podigjet nga sikleti. “Nje here e pse jo theme une Italisht.” “Qyqa qenka Italian.”Po me leke do ai…Ti je budalla ci do lekat para Karit, apo s’ka nje kar, me rrondele e ka .Iglo thuaj njehere me leke po deshi.- Si the ! – me leke thuaj vete po deshe, – He mo he ; ti si dhjete mi lirete jo shume.- “Si the e quajne Klaudjo.” Ej Klaudjo po me lireta e bene ti, shtone djali Italisht. Te qi nje here pastaj shohim e bejme pergjigjem une ne Italisht, te gjithe qeshnin mbyturazi ndersa Drini shikonte dhe me pase shtone se mos eshte Shqipetar. -Ja si thua ti ! Eshte Shqipetar apo Italian : – Une kame nje ore qe po I lutem, shtone Zani, pore ai nuk do me mua se jame im madh ne moshe ai do djeme te njome; – hec o budalla, mos e humb kete rast se ske ku e gjene me… – E mire Iglo; thuaj te dalim ne dhomen tjeter. – Beje ketu ; se s’ka problem nga ne…- Qyqa ca thua ti mo. “Jo! jo! ketu se beje se me vjene turp nga ju.” – Pse ne te gjithe njelloi jemi. “ok, thuaj vete po te duash.” – Drini thote ne Italisht,Klaudjodalim ne dhomen tjeter. – Ne rregull shtoi une . Nderkohe une dhe Drini hyjme ne dhomen tjeter; ndersa te tjeret filluan te qeshnin ne guzhine…Ndersa Drini ferkonte me duar karin tim qe tani po ngrehej dhe me gjuhe filloi t’me puthe ne buze une zbertheja kemishen e tij; ai filloi te renkoi dhe leviz sipas ritmeve te mija duke thene; amore mijo – amore mijo, ndercast ishim zhveshur te dy nudo, duke u puthur dhe duke u k’thyer ne 69 nentesh. Drini kish futur koken mes shaleve te mia dhe me gjuhe lepinte vrimen time, ndersa une pompoia karin e tij duke qelluar me pellemb bythet e tija teper te njoma nderkohe qe, Drini renkonte me ze te larte. “Oh! uh!, Ohh!.” C’fare qejfi, jepi me qello me forte se me pelqen dhe ne caste k’thehet me kembe perpjete duke thene te lutem, me qi se vdiqa, fute se ngordha.Kur kisha ngritur kembet e tija mbi supet e mija hyne ne dere Rolandi qe po zberthente rripin e pantallonave. Dhe drejton karin e tij ne gojen e Drinit. Ndersa, une hapja felet e bytheve te Drinit me duar, dhe me gisht kerkoi vrimen e tij, dhe me koken e karit ledhatoia vrimen e tij qe sa vinte e behej me e hapur.Fute Klaudjo shtyje – shtyje dhe pake se ngordha, kure koka e karit kish hyre dhe po ja linte vendin trupit; Drini filloi te bertiste me te madhe. “O! Zot cfare kari qe ke: – Une pompoia me kujdes ne vrimen e tij, dhe Rolandi duke u puthur me mua pomponte njekohesisht ne goi, ndersa Drini tashme ne nje qejf teper te madh renkonte e renkonte…

“Ou!…Ouuu!…Uhhhhhh!…Ouhhh!…”Sa I mire qe qenke, nderkohe qe te tjeret kishin hapur deren dhe shikonin porno duke qeshur e thene.Jepi Drino jepi se ky eshte lezet, ne cast Rolandi renkon; – duke thene se po vjen do te prishem dhe fillon te pompoi me shpejtesi ne gojen e Drinit. “Oh! Drino sa I mire je dhe ne caste sperma e tij, mbush gojen e Drinit.” Nje kohesishtrini Drini mbledh me duar spermen qe kish dale jashte gojes dhe me gjuhe fillone te lepije karin e Rolandit; – ndersa une mbeshtese mire kembet e Drinit mbi supe dhe me duar kape Drinin ne shpatulla dhe pompoi ne vrimen e tij tashme te miqesuar me karin tim duke renkuar me te madhe dhe bashke me mua renkonte dhe Drini. “Uhhhhh!…Ohhhhhhh!…Uhhhhhhh!” …Jepi – jepi shqyeje fare se po vdese, jepi Klaudjo nderkohe qe sperma ime kish vershuar ne vrimen etij dhe trupi im tashme I lodhur bie ne te Drinit ne shenje falenderimi, dhe me puthje te lehta ngrihemi nga krevati e filloime te visheshim.Ne caste dalim ne kuzhine ku dhe prisnin te tjeret.- Lum si ti Iglo cfare dashnori qe paske ky qika tamam si Shqipetar apo spaska nje goxha rrote, qe te kenaq pa mase, sote theme se jame qire vertet. Andi si tu duk shton Igli. – I mir -I mir, theme une.- Ua qenka Shqipetar ? – Fundja se mos humba gje une vec fitova nje qirje. Nderkohe ora kish shkuar rreth dy e mbasdites. – Igli thote qe te k’theheshim ne shtepi; rruges perball nesh po vinte Jorgo,nje djale qe une vite me pare kisha bere sex me te, dhe qe ishte nje nder me te pelqyerit e mi ne Tirane. -Takohem me te me mall, dhe I theme se per disa dite do te qendroi ne Tirane, dhe e ftoi ne shtepi per te mesuar se ku une rrija, dhe se kur te kishte kohe te lire te vinte per vizite.- Duke thene se sot nuk kame kohe por te nesermen gjithe diten do te jem I joti. Jorgo filloi t’me puth dhe me dore ferkonte karin tim; per nje cast, po putheshim ashtu ne kembe me pase, ai fillon t’me puth ne gush, pasi kish ngritur rrobat e mija deri ne fytyre duke u ulur ne gjunje e puthur ne gjoks, ne bark, dhe me pase zberthen pantallonat duke e marre ne goi. Ndersa une ledhatoia floket e tij; ne cast pantallonat me kishin rene nen gjunje ai ferkonte me duar bythet e mia dhe mundohej te fuste gishtin ne vrimen time; – Kur po prishesha shtrengova me duar koken e tij me shpejtesi dhe duke ngritur koken mbi tavan nga kenaqesia qe jepnin pompimet e Jorgos pas pake sperma ime derdhet ne fytyren etij…- Keshtu mbaruan njezete dite ne Tirane dhe ne nje Shkurt nga Aerodromi I Rinasit bashke me zhurmen e avjonit morra me vete dhe kujtimet e njezete diteve ne Tirane.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top