Pa titull - Tregim Erotik

Kisha ore te tera qe endesha rrugeve te Tiranes, me mijera medime e kujtime me vinin ne koke. Sapo kisha marre vizen per ne Gjermani, dhe kisha ndermend te nisesha pas pak ditesh. Me ne fund do filloja nje jete krejt te re.

Gjergji qe nje djale me te cilin u prezantuam krejt rastesisht. Te linte nje pershtypje te mire qe ne shikimin e pare. Te bente per vete. Hipnotizoheshe pas fjaleve te tij, dhe nuk ja shqisje dot syte. Se kisha vene re se kjo kish qene reciproke. Nje nate tek ishim si zakonisht ne lokalin tone te preferuar, ndodhi gjithcka. Miqte tane u larguan njeri pas tjetrit, dhe mbetem vetem, ne shoqerine e nje gote dhe te muzikes se larte. U perpoqem te vinim nje dialog por nuk mundeshim dhe pasi se degjonim dot njeri tjetrin qeshnim nga situata e krijuar. Per nje cast une I afrohem per te degjuar me mire, dhe ai, ai me puthi. Une stepa sepse nuk e prisja. Ishte teper I idealizuar prej meje. Si hyjni I cili thjesht mund te adhurohej por kurre nuk mund te prekej. S’mund te them se nuk me pelqeu. Se kisha provuar me pare puthjen e embel te nje djali tjeter, dhe gjithcka qe e re. Nata po mbaronte dhe ai nuk donte t’I jepte fund me aq. Dolem jashte dhe ecem gjate rrugeve pa drita te Tiranes sone. Ne ndonje cep tek e dinim qe s’qeme te vezhguar shkembinim te puthura, dhe dicka me shume. Donte te ma merrte ne goje. Nuk kisha pse te refuzoja. Buzet e tija te fryra te jepnin kenaqsi dhe afsh me nje te puthur e jo me teper, por situata ishte e pazakonte dhe e sikletshme ne te njejtin cast. I propozova te shkonim nga apartamenti im. Cfare prisni tju them. Perendite jane perendi, dhe zoterojne gjithcka ku vene dore. Ishte I mahnitshem edhe ne shtrat.  Kaluam ore te tera, me parapergatije, puthje, ferkime, thithje. Beme nje banje. Mua mu ngref keq. Uji te masazhonte dhe te jepte nje ndjesi te papershkueshme. Doja ta penetroja ne ato caste. Gjergji vuri kembet mbi supet e mi, dhe pak nga pak kari im, u zhyt thelle e me thelle. Kur e ndjeu te tere madhesine brenda dhe pasi qe mesuar me permasat e mia, filloi te lekundej duke ofshare lehtas. Trupi I tij dilte dhe futej ne uje. Me keqardhje them se u prisha. Do kisha dashur ta kaloja ne ate menyre tere jeten. Dolem nga banja dhe te dy po rrinim ne heshtje. Hena ndriconte mjaft embel trupin e tij. Hypem ne taracen e pallatit, ku kishe nje pamje te gjere si te qytetit, por edhe te qiellit. Kishim marre edhe batanije me vete. Une u ula dhe Gjergji u mbeshtet tek une duke vene koken ne kraharorin tim. Do ti kete ndjere edhe ai rrahjet e zemres sime. E shtrengo fort pas vetes. Tani e putha une I pari. Ai me kapi doren dhe ma vuri mbi zemren e tij. S’isha me vetem. I hoqa bluzen dhe dora me rreshkiste ne trupin e tij, derisa arriti karin. E masturbova derisa u prish. Sperma shpertheu furishem dhe une e mblodha ne dore. Ai mi nguli syte dhe filloi ta lepije nga dora ime. Me pas me hoqi bluzen dhe me zbertheu pantallonat. Pasi e ferkoi karin sa te ngrehej mire, e mori ne goje. Faren e perhapi ne trupin tim dhe nisi ta lepije. O perendi cfare kenaqsie qe. Vazhduam edhe ca e pritem te dy lindjen e djellit. Kur rrezja e pare ra ne syte e mi ai me tha: – Nuk doja ta thoja tani, por pasneser nisem per ne Gjermani. Me vjen keq…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top