Nje Prove e Veshtire - Tregim Erotik

Goni ishte djalë i turpshëm. Megjithëse kishte një pako për t’u lavdëruar, kishte mbetur një onanist i rregullt, pa ç’ka që i kishte kaluar të njëzetat. Kishte pas rast të provonte vrimën e ndonjë djali, por asnjeri se kishte pranuar ta hante brenda me që i dukej i madh dhe kishte frikë mos i shkaktonte dhimbje .
Atë nate po ndahej me Tanin, me të cilin kishte konfidencë dhe po i ankohej që s’po i ecte për seks. Në këtë kohë pranë tyre kaloi një djalë i lagjes, i cili përshëndeti.
-A e marrim Gono,- thotë shoku. -Ky qihet vençe.
Goni ishte me mëdyshje. Por koha nuk priste se djaloshi po largohej. Tani e thirri:Beni eja pak këtu!
Ai erdhi si me përtesë.
-Ku po shkon Adi?
-Në shtëpi…
-Po vjen me ne?
-Është vonë…
Punë e madhe, thuaj se ishe me shokë… Atij sikur iu mbush mendja.
Shkuan tek shtëpia e Gonit, se prindët ishin në plazh tek e motra. Goni e pyeti Adit që të futej në në banjë dhe të çlirohej… Dhe ai u fut.
Tani, mos bom gabim që e morrëm?
.Ç’i qi trutë me këto mendime. Ke për të pa që do knoqmi. Adi pas pak kohe doli i pastruar. Tani nuk desh, kurse Goni u fut të bente një dush që ta ndjente veten rehatë.
Kur erdhi në dhomë, Tani me Adin kishin filluar. Ato po putheshin fort duke e thithur njëri tjetrin. Duke i parë ashtu të kapërthyer, ndjeva të më ngrihej një zjarr i brendshëm, sa më frikësoj se mos epshi më nxiste të bëja ndonjë marrëzi.
Adi, kur e pa karin e Gonit, hapi sytë. Bobo sa e paske i tha. –
Të pëlqen?
S’kam provuar të tillë ndonjëherë. Ai e la Tanin, u ul në gjunjë e filloi të merrej me atë të Gonit. Në fillim zgjati dorën dhe ia rrethoje, për të parë në se i rrethohej me dorë. Pastaj po ia shifte me kureshtje. Zgjati gjuhën dhe e takoi në vrimë, sikur do t’ia fuste majën e gjuhës brenda. Pastaj, nën aromën dehse të sapunit të tualetit, filloi duke ia lëpirë kokën nga të gjitha anët. Provoi ta fuste kokën në gojë, dhe vrima e gojës mezi ia zuri.
Goni ishte pushtuar nga kënaqësia, sepse po provonte kënaqësinë e mohuar prej kaq kohe. Adi po priste me kar në dorë dhe s’po i durohej.
Shtriu!-i tha Gonit, që ta fusim në hell. Goni nuk kishte dëgjuar se çfarë është helli. Sidoqoftë Goni u shtri, Adi u përkul mbi Gonin dhe vazhdoi ta lëpinte karin e tij,kurse përpara Tanit u hap vrima e shenjtë, për ta mikpritur futjen e karit të tij. Tani i përgatiti pak vrimën duke i futur gishtin e lyer me krem dhe ia futi. Ah! ofshani Adi. Fute ngadalë! Mos ki merak se e kam kujdes vet…
Tani Adi ishte i bllokuar nga të dyja anët. Nga një anë ishte kari i Gonit në gojë dhe nga ana tjetër kari i Tanit në bythët. Kur u mësua filloi të thonte -Vazhdo! se më paska nërmuar keq. Dhe Tani ia ngulte me forcë, që ta ndjente më shumë dhe këtë e bëri deri sa arriti në fundin e unazës, tashmë të hapur sipas sagomës së karit të tij. Por nga lëvizjet dhe shtytjet e Tanit, Adit filloi t’i futej më thellë në gojë. Gonit i derdhej me vonesë, kurse Tanit i erdhi më shpejt. Ai ndalojë dhe u shtri mbi Adin, kurse të dy u mbështetën mbi Gonin i cili tani e ndjente karin e Adit, mbi trupin e tij dhe në sekret po mendonte se me thënë të drejtën i vinte mirë…
Pas pak u ngritën. Tani e ktheu vrimën e Adit nga Goni duke e ftuar ta provonte.
Jepi Goni se e ke gati. Të kam bërë gjysmën e punës.
Por Gonit vrima i dukej akoma e ngushtë dhe kishte frikët ta provonte.
Tani donte të ikte. Ju po deshët vazhdoni. Goni tha se do të rrinte se ato sapo kishin filluar, kështu Tanin e përcollën pa ceremoni, bile edhe me nje farë lehtësimi. Kur u ndanë, i tha se të rejat do ia thonin të nesërmen.
Kur mbetën vetëm, Goni ende kishte një mos siguri të brendëshme. Atij se si i vinte. Kishte frikë se mos kënaqësia e tij bëhej torturë për tjetrin. E në raste të tilla janë pak që mendon kështu. Djemt duan të bëjnë qejfin e tyre pa menduar për partnerin. Duke menduar të tilla gjëra Gonit, pak nga pak kishte filluar t’i shkrehej.
-Ç’pate kështu?- më pyeti Adi dhe u përkul e ra nja dy herë me gjuhë. Qen goditje mjeshtri, sepse kari menjëherë u ngrit duke marrë pamjen e tij të parë.
Vazhdojmë!-thotë Adi. Unë nuk iki pa e provuar këtë tëndin. Më është mbushur mendja top.
-Si ta bëjmë? Pyet Goni. Kam dëgjuar se në raste të tilla është më mirë që ti të shtrihesh dhe unë të hipi sipër, që ta kontrolloj më mire futjen.
-Goni u shtri me shpinë! Adi, pasi bëri disa provave me gishta e kapi karin e Gonit dhe e drejtoi tek vrima e tij. Pak nga pak filloi të ulet mbi karin voluminoz të Gonit. E kishim lyer karin me shumë lubrifikant dhe ai filloi të rrëshqiste në vrimë i drejtuar krejtësisht nga Adi. Adit i dhembte vërtet sepse vihej re nga shtrembërimet e fytyrës. Kurse për Gonin ishte vet mrekullia. Me që i vinte keq i tha disa herë që ta linte, por ai kundërshtoi kategorikisht.
-Unë o do ta provoj o plas.
-Mos të çahet vrima.
-Le të çahet…Për tu çarë është … dhe e la të futej pak më thellë.
Mund të jetë për tu çarë, por na qit telashe me spitale, polici etj.
-Mos ki frikë se e di sa duroj dhe e fus me kujdes…
Pastaj provojë të lëvizte pak, por ende nuk ishte gati. Kjo punë vazhdoi për disa kohë, deri sa më në fund e ndjeu se i kishte hyrë i gjithi brenda. Tani Goni kishte filluar ta ndjente të gjithë kënaqësinë, se deri atëherë kishte mbetur me zemër të ngrirë.
Adi u mbështet në gjunjë e filloi të ngrihet dhe ulet ngadalë. Pastaj filloi të shpejtohet gjithën e më shumë, deri sa e ndjeu veten krejt të lirë. Prit të provojmë një numër . Ai u rrotullua mbi kar i tha të ngrihj pa ia nxjerr. Më mbaj nën sqetulla, kurse këmbët i mbështeti mbi pulpat e mija.
Trupi i tij delikat, nuk ishte problem që të mbahej, kështu pasi u sigurua se ishte mbajtur mirë, filloi të hidhej, duke bërë që kari t’i ngulej, duke shkuar deri në fund. Goni e ndjeu unazën e tij që shkapërdridhej mbi lëkurën e karit tij gjë që i jepte dridhje. Zemra i rrihte me forcë, sikur do të shkulej nga vendi. Mendja i ishte harlisur, në gjithfarë përfytyrimesh imagjinare. Në ato çaste kënaqësie, Goni dyshonte shpesh se do të binte pa ndjeja nga kënaqësia. Por çdo gjë ka një fund, kështu edhe kjo qirje fantastike përfundoi me një derdhje të fuqishme brenda në vrimë.
Goni desh t’ia nxjerr, por Adi i alarmuar i tha të shtriheshin ashtu siç ishin. U shtrinë, Goni me shpinë dhe ai me shpinë mbi trupin e tij. Goni filloi t’ia fërkonte trupin. Kur zgjati duart i preku karin e Adit. Mjaftoi një fërkim i vogël që atij ti ngrihej. Goni duke u ndjerë borxhëlli filloi t’i binte me dorë. Atij i vinte kënaqësi, gjë që Goni e vinte re nga që Adi, pulponte vrimën e tij të shenjtë. Pas disa pulsimesh fara i kërceu me forcë duke i rënë mbi gjoks.
-Oh! Sa kënaqësi, kur fara të bije mbi gjoks. E fërkuan të dy me duar, duke e hapur në të gjithë trupin. Pastaj ranë në qetësi…
-Adi!- mos po të bëhet vonë?…
-A të rri sonte tek ti. Sa do më pëlqente të ma mbaje gjithë natën në vrime. Ajo është kënaqësia…
-Po në shtëpi ç’do të thuash?
-Do t’i gjej ndonjë rrenë, se mos është hera e parë.
-Aman, fute!-i tha, sa është vrima e hapur. Goni u ngrit dhe ia futi përsëri me një gjysmë dëshire. Kështu i kishte zënë gjumi. Nga mëngjesi e ndjeu se po lëvizte. Çfarë ke? E pyeti.
-Paska dalë…
-E po është shkrehur.
-Ngrihu dhe e bëjmë prapë.
-Jemi akoma përgjumësh…
Hajde se të del gjumi. Ku do ta gjesh përseri këtë kënaqësi.
Ashtu përgjumësh Goni u kujdes ta fuste. Kësaj here e bënë normalisht. Ai vuri jetikun poshtë vetes që ti ngriheshin vithet. Vrimën e kishte pak sipër që ishte shumë e favorshme për ta vendosur vrimën në pozicionin më të mire dhe pastaj i tha t’ia fuste.
Përsëri ngadalë, por më shpejt se radhën e parë. Vrima ishte përgatitur për të pranuar kalibra të mëdhenj. Dhe Adi po stërvitej që të ishte pritës i këtyre kalibrave. Ai kishte dëgjuar se ishin disa në qytete të ndryshme, por ishte hera e parë që e provonte. Qirja edhe kësaj radhe ishte për t’u mbajtur mend. Kur e ndjeu farën t’i përplasej në vrimë, filloi të luaj nga kënaqësia.
Kur do të ikte e puthi dhe i tha: “ S’mbaj mend qirje më të bukur se kjo…Do të doja që kjo të zgjaste pa fund. ..“
“Duhet të gjesh një kompani ushtarësh të djegur që t’i plotësojnë të gjitha kënaqësitë…”
Mos u tall, i tha. Kur do të takohemi përsëri?
Të shohim.
Jo të shohim,.. por nesër, pasnesër…Kënaqemi sa je vetëm në shtëpi. Unë jam gati që të vijë kur të duash ti.
Më dha nr. Celularit dhe e lamë të takoheshim sa më parë. Kur po ikte pa dashur më shkoi në mendje. Ja një djalë, që nuk ka të ngopur me kar…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top