Nje Prove E Guximshme - Tregim Erotik

Timi dhe Rimi ishin shokë të ngushtë. Ishin rritur bashkë në një mëhalle, ishin në të njëjtën klasë dhe mësonin bashkë. Timi ishte djalë i vetëm dhe ishin mirë ekonomikisht, kurse Rimi kishte katër vëllezër e motra që kishin lindur njëri pas tjetrit, gjë që e tregonin edhe prindët që ishin akoma të rinj.
Rimi rinte shpesh për darkë tek Timi, bile shpesh flinte aty. Duke ndenjur kaq pranë njëri tjetrit, në fillim filluan të fërkohen, pastaj t’i binin me dorë karit të shokut e më në fund kureshtja i shtyri që t’i binin njëri tjetrit.
Atë mbrëmje kishin hapur televizorin tek kanalet për të rritur, kishin fikur dritën dhe kishin ulur zërin dhe po shihnin se si dy djem po e bënin me një femër duke e futur herë në gojë dhe herë në të dyja vrimat.
“Po këta dreqër të digitalbit, na grinë me gjithfarë femrash dhe nuk dhanë qoftë edhe një film të vetëm gay. Duket që djemtë që punojnë aty ofendohen”.
“ Ta garantoj unë se ato ngordhin më keq që të qihen, por e bëjnë për politikë ose sa për të thënë.”
“Çfarë hipokritësh.”
Shih sa kar të bukur paska ky djali.
Pse ky tjetri jo.
Ta kesh një herë, foli Timi.
Pse s’të mjafton ky i imi?
Ata i kishin ndarë rolet. Timi e kishte më të vogël, prandaj i pëlqente t’ia fusnin, kurse Rimi që e kishte 19cm. Kishte qejf ta fuste. Kështu pa shumë ceremoni Rimi e palloi mirë e mirë Timin dhe me ato mbresa i zuri gjumi…
Një të shtunë Rimi nuk erdhi si zakonisht, që të dilnin. Timi veshi një palë pantallona të shkurtra dhe një fanelle të kuqe dhe me vrap kaloj dy pallatet që i ndajshin, u ngjit në kat të dytë, uli dorezën dhe hyri brenda. Në kuzhinë ishte i ati i Rimit që ishte ulur në divan e po hante mëngjes.
Ti qeke Timo? Sot Rimi të tradhtoi, se erdhën i morën herët për të shkuar në Korçë e s’pati mundësi të lajmëroi. Po ti pse rri në këmbë ulu,- dhe i tregoi me dorë vendin pranë. Timi po shihte babën e Rimit dhe i dukej shumë ri. Trupin e kishte te formuar dhe fytyra simpatike. Sepse i shkoi mendja për të pyetur veten se kur kishte pas kohë të bënte gjithë ato fëmijë. Dhe sytë i shkuan tek vendi dhe iu bë sikur ai vend sa po vinte e po fryhej.
Eh, çfarë djali je mor Tim dhe i vuri dorën mbi kofsh. Timit i shkuan të dridhura. Këtë e ndjeu dhe babai dhe shtyu dorën më thellë dhe i preku karin ngrehur të Timit.
Aha të qenka ngrehur,- dhe filloi t’ia fërkonte. Timi rrinte i heshtur, por ishte shumë kureshtar sepse ishte e para herë që po ndodhej në një marrëdhënie të tillë.
Babai , përveshi brekët dhe nxori një kar të bukur rreth 21cm. Pasta i tërhoqi dorën Timit she ia vuri mbi të. Timit iu duk sikur i dogji dorën, megjithatë e mbajti dhe filloi ta ledhatoi. Babai i Rimit i vuri dorën mbi kokë dhe e përkuli pa rezistencë deri sa buzët e tij u puqën me lëkurën e karit. Instinktivisht Tani filloi në fillim ta puth, pastaj ta lëpijë e pastaj hapi gojën dhe e futi në të. Sigurisht një kar i gjatë si ai mund të mbahet vetëm në gojë se nuk ka vend ku të shkoi më tej. Pasi e la Timin të merrej një copë herë të merrej me të, i tha prit se mos më derdhet. Ke qejf ta fus? Timi ishte vërtet shumë kureshtar dhe me gjysmë zëri tha mirë.
Babai nuk priti, por i tha të hipte me gjunjë në divan, të përkuleshe, që t’i dilte vrima sa më mirë e pastaj afroi kokën që t’ia fuste. Pastaj u kujtua ta lyente me pështymë dhe filloi ta shtynte. Tani, ishte mësuar me karin e të birit, por ky ishte ndryshe. Koka u fut dhe babai e shtyu me të gjithë forcën për të shkuar deri në fund.
Oooooooooh- thirri Tani. Me ngadalë se më shpartallove.
Mos ki frike se pas pak të kalon. Gjithë ai kar me shtrirjen në thellësi, vërtet që filloi t’i pëlqej. Por kur filloi të lëvizë atëherë ishte mrekullia. Tanit po i pëlqente shume dhe filloi ta lëvizë sumën sa më një anë në tjetrën që t’i bënte më shumë lezet. Tani po kuptonte se çfarë qirje të lezeçme që kishte babai dhe përse lindte kaq shumë fëmijë. Më së fundi ia derdhi. E mbajti një copë herë ashtu dhe pastaj u tërhoq. Kur u qetësua e kuptoi se çfarë kishte bërë. Më fal i tha. S’do ti thuash gjë Rimit.
Jo,-tha Timi. Mos u bëj merak. Kur kthehet Rimi. Nuk e di ndoshta nesër ose pasnesër.
Mirë do të vi të pyes…
Babai e kapi fluturimthi kuptimin e frazës. Duket qe Timit i kishte pëlqyer dhe kishte qejf ta provonte përsëri. Atëherë filloi të mendonte se mos edhe Rimi qihej.
E kishe bërë herë tjetër, e pyeti Timin.
Më vjen keq që ma thua. Kjo ishte hera ime e parë dhe nuk e di se si u bë ashtu kot. Fundja unë e provova…
A u kënaqe?
Shumë…
Mos ia thuaj Rimit se kjo punë të sjell kënaqësi.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top