Nje pice e jashtezakonshme - Tregim Erotik

Ate mbremje nuk kisha asgje per darke. Koha ishte e keqe dhe frynte ere e ftohte. Kjo me bente te pertoja per te dale dhe ne raste te tilla gjeja me e mire eshte te porosisesh nje pice te ngrohet qe ta sherbejne ne shtepi. Pastaj te ulesh prane televizorit per te ndjekur fjalimet, pasi nuk ka program tjeter interesant, perveç ndonje filmi te viteve 50 apo teleromaneve qð nuk durohen. Por per fat jane librat dhe ndonje kasete qe ben ta programosh kohen vet. Dhe une keshtu bera. Por pak pas porosise filloi nje rebesh shiu qe nuk ishte pare prej kohesh. Dhe nuk mjaftoi kjo u fiken edhe dritat duke kthyer gjithe lagjen ne erresire. U afrova prane dritares dhe ne ate mug te lagesht po uroja qe pruresi te mos ishte nisur se ndryshe do te behej peshk. Atehere u kujtova se automati i deres nuk punonte e keshtu qe duhej te zbrisnja per te hapur deren. Mora elektrikun e dores dhe dola, por nuk kisha zbritur as edhe dy shkalle, kur u duk nje djalosh me uniforme qe po ngjitej me picen ne dore. Dhe siç e kisha menduar ishte bere qulle nga koka tek kembet.

-Po pse s’u fute ne ndonje strehe sa te pushonte shiu. -Epo kur filloi rrebeshi nuk pat kohe as per strehe e as per gje. Ne kete kohe erdhen dritat dhe atehere pash se ai ishte nje djale i holle e i gjate, qe kishte karakteristike dy sy qe shendrisnin si thengjinj. E ftova te hynte sa te nxirrja parat dhe ai pranoi. Kur desha ta paguaj, e pash se ai po dridhej. – Keshtu si je bere do te ftohesh me siguri. – Keto ka puna. – E di ç’ke. Sa po bije shiu me mire zhvishu e thahu.

Ai nuk desh, por une ngula kembe. Nxora nje rrobe banje qe vishet dhe i thash te zhvishej sa ti thanim rrobat tek kaloriferi elektrik. Me qe po dridhej ende ai u bind. Pas pak ishte i ulur ne divan, krejt lakuriq, nen roben e banjos qe e peshtillte nga te gjitha anet. Hapa televizorin dhe u ula kundrejte tij me shpine nga televizori. – Ashtu nuk sheh asgje,- verejti ai. – Pse ka ndonje gje qe ia vlene per te pare? – Nuk ke antene satelitore?- pyeti. – Po e kam por nuk e kam instaluar akoma.

– Po e shikoja dhe e ndjenja qe me nxitete pa mase. Jo nga bukuria, por se çfare kishte diçka seksi ne veten e tij. Mjekra e paruar prej pak ditesh e bente me tundues dhe mua , duke e pare, me dukej sikur po e haja me sy. Siç duket ai e vuri re dhe filloi te me shihte me me interes. Tani te dridhurat i kishin pushuar dhe ishte me i qete. Ne tv po jipesh nje lajm per propaganden qe behej ne Kine per perdorimin e prezervativeve dhe ai po e shihte me interes.

– Eja ulu ketu ne divan,-me tha. Mua me ishte ngrehur keq, por slipet e ngushta e mbanin te shternguar dhe kjo me bente te besoja se nuk vihej re. Por ai kishte sy te mprehte. Me ndoqi deri sa u ula e pastaj shtoi: – Nuk ndjehesh mire?…

E kapa ne ajri thenjen e tij, po perseri nuk guxoja. – Jo mire jam. Roba e banjos kishte rene pak menjeane dhe keshtu i dukej kofsha e tij mbuluar me qime te zeza. Ai e vuri re veshtimin tim e shtoi se ishte leshtor.

– Thone se leshtoret jane shume seksi, eshte e vertet? – Kur ngulen nuk dine te shkulen. – Vertet keshtu je dhe ti? – Ehe, do ta provosh? E pash i çuditur per guximin e tij, por ai shihte çilter dhe pa iu dridhur syri. – Ç’te ben te besosh se dua ta provoj. – Thjeshte nje parandjenje apo nje telepati qe ma transmetove ti me veshtirmet e tua. – Aha, paskam tradhetuar veten. – Epo tradhetohet njeriu.

Atehere peshteta doren mbi kofshen e tij, kurse ai me hodhi doren ne qafe dhe me afroi drejte karit te tij qe tashme ishte zbuluar dhe ishte krejtesisht i ngrehur.

– Merre ne goje se s’po duroj me. Eshte i paster…

Ai ishte i çirkonfesuar keshtu qe pamja behej akoma me terheqese. E preka me gjuhe, por ai me shtyu qe ta fusnja ne goje dhe filloi ta shtynte per te zene gjithe hapsiren bosh te saj.

Kari i tij ishte i holle dhe i gjate e kalonte lehte nga njera ane tek tjetra, kurse ai ofshante nga kenaqesia.

– Çvishu edhe ti, – me tha. Nuk u desh shume qe edhe une te isha i çveshur. Terhoqa pak divanin qe te zgjerohej dhe u shtrime te dy. – Me vjen keq qe jam ne pune se s’do ta linja pa e bere nja 5 here sonte. – Kaq i forte je. Do ta shohish. Ti i paske kushtet e do te vi prap. – Ktheu , – me tha. Dhe pa e zgjatur mbushi doren me peshtyme e deshi ta fuse. – Prit! Sa te marre prezervativin. – E beke me ceremoni. – Ta keshilloj edhe ty ne se e do veten.

E pa qe nuk kishte ç’te thoshte e priti. Pas pak e kishte te veshur dhe pasi e beri mire me peshtyme filloi ta shtynte, por vrima nuk leshonte hapsire. Isha me te vertet i ngushte ndoshta nga qe kisha raste te rralla qe ta beja. E beri perseri me peshtyme e futi gishtin, duke u perpjekur qe ta hape. Ne tentativen tjeter vrima u hap dhe koka e karit u fut brenda. Renkova pak dhe ai me tha qe ta duroja. Ishte ne gjitheçka i ngutur nga qe donte te mbaronte pune shpejt. Pastaj u shty qe te arrinte fundin. Kari i tij i holle nuk pat shume problem qe te shkonte ne fund dhe ai me ktheu koken qe te me puthte, pa ç’ka se pozicioni nuk ishte i volitshem.

– Heren tjeter do ta bejme ndyshe. E keshtu duke folur vazhdonte te pomponte. Kjo nuk zgjati shume sepse iu derdh shpejt. – Sa keq qe nuk kam kohe. – Kur e le punen. – Pse do perseri sonte. Pastaj me kete shi.nje here tjeter me mire. me jep numrin e celularit dhe bisedojme. – Duket qe ke pervoje ne kete drejtim,- i them. – Me ka ndodhur me nje klient tjeter dhe me ate shkojme shume mire. – Aha, por krijon koleksion klientesh.

Ai qeshi. Por te them te drejten ti je shume me i mire. ai ishte per instruktim, kurse ti per kenaqesi.

– Po ben furçe me duket. – Merre si ta duash por une po ta them sinqerisht. – Mire atehere do te shihemi. – Tashme ai ishte veshur me rrobat qe nuk ishin thare mire, por se paku ishin te ngrohta. Tek dera u puthem edhe nje here. – E di se ti me pelqen. – E çdo te thote kjo?

– Se mund te bejme edhe diçka me shume. Mbeta i habitur por edhe me shprese per dite me te mira qð do tð vijnð. Duke menduar keto ai ishte zhdukur ndersa une po mendoja ne se kishte diçka te vertet ne ate qe ndodhi, apo ishte xhini i njemije e nje neteve.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top