Një përvojë e paharruar - Tregim Erotik

Tirana ka qënë qyteti i ëndrave te mija. Në qytetin tim, që më dukej i vogël jo se nuk kam patur gëzime, por sidoqofte Tirana me dukej si jashtë shtetit. Këtu ishte ndryshe, qyteti i madh njerëz të shumtë dhe lëvizje e madhe.

Mu dha rasti të vija këtu se më doli bursa për të studjuar në një fakultet. Isha vetëm njëzet vjeç dhe rinia ime më bënte të dridhesha sa herë shikoja një gungë të ngritur në pantallonat e djemëve të bukur. Akoma nuk e kuptoja rolin që do të luaja, por kisha një dëshirë të zjarrtë që ta provoja pa e ditur si.

Historia filloi tek “metroja” e Parkut Rinia. Sapo zbrita shkallët ndesha një djalosh, që përpara pshurtores, po e mbante karin në dorë, i pavendosur se ç’do të bënte me të. Zura vend pranë tij. Ishim pothuaj të një moshe. Më pa dhe me qeshi. Edhe unë i buzëqesha. Nuk e dija se kjo teknik do të më shoqëronte për vitet që vinin pas. Ai po e peshonte me dorë sikur do të thonte “Si të duket?”

Unë nxorra timin që ishte nja 2 cm më i madh se i tij.

“ U sa e paske? më tha.

“ Edhe ti s’qenke keq.”

“ He si thua, futemi në banjo?”

Nuk e prisnja një propozim kaq të shpejtë.

Luajta kokën në shenjë pranimi. U futëm në banjon e ngushtë, që për fat ishte e pastër, megjithëse era e urinës kundërmonte gjithëandej. I thash se do ta bënim me rradhë dhe ai pranoi. Të parit më ra rradha mua. Nuk e kisha menduar se do ta humbja virgjërinë në një vend të tillë. Pa e zgjatur, ula pantallonat, duke lënë të duken bythët e mija të ajthëta. Ai e leu pak me pështyme dhe pa e zgjatur e futi me forcë në vrimën e pasprovuar. Një dhimbje therrëse më bëri që të nxjerrë padashur një klithëm të heshtur.

“Prit pak se më mbyte!” i themë. Ai ndaloi por nuk e nxorri. Vrima më digjte si në ferr, por llozi i tij i ngulur nuk më linte të luaja. Pas pak ai i dha një shtyrje të re dhe e ndjeva kokën e karit të tij të më prekte në thellësi. Ai filloi të pomponte , duke e bërë dhimbjen të padurueshme, por për fat mbaroi shpejt. E ndjeva spermën e tij të më mbushte zorrën, pastaj ai e tërhoqi. Kisha në xhep nja dy fletë të bardha dhe me to u fshiva. Kur i pash ishin të gjakosura. Mendja më shkoi se mos ma kishte çarë vrimën dhe po tmerrohesha nga mendimi se ç’duhet të bëja, por nuk e dhash veten. E pash se kjo punë mori fund me kaq. Nxorra shaminë dhe e vura tek vrima, pastaj ngrita brekët e ngushta që kisha veshur dhe dola. Jashtë nuk kishte asnjeri. U ndamë, duke thene se do takoheshim prapë atyre anëve dhe ika në konvikt Për fat shokët e dhomës nuk ishin Kisha një tubet me antibioktik me të cilën u leva dhe ajo sikur më qetsoi pasi edhe gjak nuk po rridhte më. Dhimbjet më vazhduan nja dy ditë, sidomos e kisha problem kur dilja jashtë. Isha penduar për tundimin tim dhe isha betuar me vete se nuk do ta bëja më. Por kur e ndjeva veten mirë filloi të kthehet dëshira për ta bërë prap. Përvoja e re ishte krejtë ndryshe nga e para. Këtë herë rrash me një djalë, i cili nuk e kishte aq të madh sa ai i pari, për më tepër kishte përvojë e dinte ta bënte. Me të u njohëm në autobuz. Të ngjitur pas njëri tjetrit provuam kënaqësin e karëve të ngrehur. Kur zbritëm u ujdisëm të shkonim diku dhe kështu gjithëshka shkoi mirë dhe jo si rradhën e parë. Kështu pak nga pak u bëra super seksi. Djemtë më kërkonin sa tek ura, tek metroja apo në ndonjë vend tjetër. Herë më binin dhe herë ju bija e kështu, duke provuar kënaqësitë, u bëra me përvojë. Tani shumë nga këto vende kanë ndryshuar. Nuk i gjej dot edhe miqtë e vjetër. Të gjithë janë shpërndarë sa andej këndej me shpresë se do të gjejnë një fat më të mirë.

Por të gjithëve ju kanë mbetur kujtimet e rinisë së herëshme. dhe aventurat e këndëshme që s’mund të rikthehen më me të njejtën mënyrë. Për mua më e këndëshmja dhe më e paharruara është ajo që më ka ndodhur tek kinema “17 Nëntori”.

Aty pranë është “metroja” që gejt e kohes e quanin “Parlament”. Po futesha në të dhe nga shkallët dalloj një burrë pamja e të cilit, më bëri të mbaj frymën. Kishte një kar të gjatë e të trash, që kisha patur dëshirë ta provoja prej kohësh. Një drithëtimë më përshkoi trupin dhe më bëri të shpejtoj hapin me frikën se mos më ikte. Kur u ndodha pranë tij, pa umenduar gjatë, zgjata dorën dhe ia kapa dhe e përkëdhela lehtë, duke e bërë që të ngrihej më me forcë. Megjithëse kanë kaluar kaq vjet më duket sikur jam ende aty duke tjerrur kujtimet e largëta dhe kjo më përmallon pasi për mua ai ka qënë hamshori botërorë me të cilin kam ndjerë kënaqësinë më të madhe. Ndenjëm pak kështu dhe pastaj dolëm. Ishim kuptuar me njëri tjetrin.

Më ftoi në shtëpinë e tij. Kishim kohë të qëndronim së bashku që nga pasdita që ishim deri të nesermen në mëngjes. Këto përbënin 12 orë seks, për të provuar të gjitha mënyrat e qirjes të njohura apo të panjohura për mua. I dehur nga perspektiva që më priste më bënte të mendoja se po kaloja çastet më të bukura të jetës sime.

Miku im i ri ishte një burrë i gjatë rreth 2m. Kish një trup sportiv me qime jo shumë të dendura. Mbi flokët e zez kishin filluar të dukeshin thinjat e para, që e tregonin më të pjekur.

Pasi hymë në shtepi dhe dera u mbyll pas nesh ai më pështeti pas vetes dhe filloi të më puth me ngrohtësi. Duart e tij përshkruan kopsat e këmishës sime duke i zbërthyer dhe duke e hequr atë. Pastaj i erdhi rradha kanatieres dhe më shtriu në krevatin dopjo , duke më hequr pantallonat. Unë ia kisha lënë të gjitha në dorë partnerit tim, duke i ngulitur syte vetëm në buzëqeshjen hyjnore që vizatonte në buzët e tij, që ishte shprehje e thesarit që ai kish gjetur dhe që po përgatiteshe ta shijojë për një kohë të gjatë.

– Sa i mirë je. E di si më vjen të të ha të tërin.

Ndersa unë mezi prisnja që ta haja atë të tërin, pasi mendja nuk më ndahej nga ajo që kisha parë pak më parë në metro: Karin e tij të gjatë e të bëshëm të cilin e përfytyroja se si do të ngulej në vrimën time që po digjej duke pritur këtë përvojë kaq të dëshëruar. E kisha bëre me kaq bashkëmoshatar të mi me kar të zhvilluar, por gjithëmon të rinjsh, kurse ky ishte kar me plot kuptimin e fjalës.

Kisha mbetur vetëm me të mbathura, mbi të cilin gufmonte kari im i ngrehur.Ai, pa i ndarë sytë nga unë filloi të zhvisheshe dhe sa më shumë zbulonte trupin e tij aq më i bukur bëhej. Kur mbeti vetëm në të mbathura u përkul mbi mua, duke më lënë përshtypjen e një shqiponje që vërsulej mbi prenë e tij. Por unë që isha “viktima” mezi prisnja që të më “shqyente” duke u ngjitur pas tij e duke u bërë njëshë.

Mbi të mbathurat e tij ishte ngritur një gungë e madhe që më dukej si mal. Ai mbështeti buzët mbi ato të mijat dhe me mjeshtri filloi të më thëthije, sa më dukej se mbi to do të ngriheshin flluska. Por isha kaq i hipnotizuar nga seksi sa mendja ishte topitur dhe nuk funksiononte për të menduar më gjatë.

Çdo puthje e tij sikur donte të më thonte se je vetëm imi dhe kjo më bënte t’i përgjigjesha me zjarr, duke kaluar nga buzët tek gjokësi për të zbritur poshtë tek thesari i ngritur i tij, që pas një përpunimi të vogël me gjuhë përfundoj në gojën time, duke e mbushur plot atë vetëm me kokën e karit të tij të madh, siç nuk më kishte ndodhur asnjëherë më parë. Kështu kishim përfunduar në 69 , gjë që më bënte të ndjehesha dyfish i lumtur, kur më thithte karin tim modest në krahasim me të tijin.

Koha kalonte pa u ndjerë. Ndoshta kishin kaluar dy orë në këtë pozicion dhe ne nuk kishim ende të ngopur me thithjet tona. Karët tonë të ngrehur futeshin e dilnin nga gojët te njëri tjetrit, pastaj i vinte rradha boleve të fryra nga sperma, por mrrekullia ndodhi kur gjuha e tij arriti vrimën time të cilën ,duke e lëpirë më bëri të eksitohem në atë shkallë sa të mendoja se megjithëse kisha kohë që jetoja në botën e mrrekullueshme të gejve, nuk e kisha ndjerë më parë këtë kënaqësi. Kjo më bënte të zhytesha më shumë midis kofshëve të tij, për të eksploruar rrëzët më të fshehura, duke i lënë gjuhës së tij që të tentonte të futeshe në vrimën time të ngrohtë. Ishte errësuar kur u prishëm të dy njëherësh. Fara e tij e bollëshme u ngjit pas fytyrës sime, duke më bërë të mbyllnja sytë. Mbetëm ashtu për disa çaste, si për tu ftohur nga ai zjarr përvëlues që na kish djegur kaq gjatë që të dy. Rrinim pa folur, me trupat tonë të ngjitur pas njëri tjetrit. Kisha mbyllur sytë dhe më dukej vetja në mes të një deti të pafund mbi sipërfaqen e pasqyrtë të të cilit pasqyrohen përpjekjet e fundit të diellit, për të rezistuar përpara se të zhduket në horizont.

U futëm të dy njëherësh në dush. Ishte një sajesë me vajguri që ishin të modës në atë kohë. Zjarri i ndezur në fund të saj kërkëlliste frikshëm, por uji vinte i nxehtë dhe kjo na jepte qetësi të këndëshme. Shkumosnim njëri tjetrin, por kënaqësin më të madhe e ndjenja kur dora e tij futej midis feleve të mija, gjë që më eksitojë dhe më bëri t’ia merrnja përsëri në gojë, gjë që bëri të prisheshim për herë të dytë.

Pas pak ishin të veshur. Po e shikoja në formë pyetëse për ti thënë: Vetëm kaq?

Mëndja më rrinte tek kari i tij, të cilin nuk e kisha provuar ende që të shponte vrimën time të etur për atë kalibër, që nuk e kisha provuar ndonjëherë.

Ai sikur e kuptoi dhe me tha: Tani është koha të hamë darkë e pastaj vazhdojmë pjesën tjetër.

Të themë të drejtën as që më binte në mendje e ngrëna. Kaq shumë isha tunduar pas seksit sa më dukej se do të vazhdoja pafundësisht duke u qirë me të , pa ç’ka se stomaku i boshatisur mund të revoltohej. Ç’do të humbim kohë në ato mjedise publike duke u rrezervuar në biseda e gjithëçka , në vend që të ishim në shtrat duke bërë seancën e dytë të seksit që pritej të ishte akoma më me interes se sa e para.

Ai më dha zemër.

Kemi kohë për të gjitha. Tani të provojmë kënaqësitë e tryezës e pastaj atë të krevatit.

Rrugës filluam të njiheshim me njëri tjetrin, pasi deri atëhere nuk kishim patur kohë as për të mësuar se si quheshim. I thash se quhesha Andi dhe që isha student. Më pyeti në se kisha raste të shpeshta që ta bëja dhe unë i thash se ishin të mjaftueshme, por asnjëherë kaq të këndëshme sa ky i sotëmi. Duke mos patur vende, isha i detyruar ta bënja në këmbë, në vende jo të pëlqyera, por si unë edhe partneret kishim qëlluar pa shtëpi, ku të kishim në dispozicion komoditetet që do ta bënin seksin tonë më të këndëshëm. Ai më tregoi se punonte në një vend me rëndësi, gjë që e bënte të kuptueshme privilegjin për të patur një apartament të gjithin për vete.

Darkën e hëngrëm në hotel “Arbëria”. Atëkohë ishte një lokal i vlerësuar. Për mua ishte hera e parë që darkosesha në një lokal të tillë, por që nuk qe edhe i fundit, pasi u rikthyem aty edhe shumë herë të tjera. Miku im , që duket se shkonte shpesh, më rekomandoi çfarë të porosisnja dhe më duhet ta pranos se darka më shijoi shumë dhe e kisha patur të nevojshme. Pasi biseduam gjëra koti u kthyem në shtëpi. Përsëri riti i parë. Kur tingëllimi i fundit të bravës së derës u shua u hodhëm mbi njëri tjetrin, por jo me zjarrin e parë. Ishim prishur dy herë atë pasdite e kështu që ishim më të duruar.

Shkuam në kuzhinë. ai nxorri një shishe konjaku. disa çokollata dhe dy gota dopio.

“Të pijmë nga një gotë për njohjen tonë” më tha.

Në restorant kisha pirë dy dopio raki me shpresë se do të më sillte në qejf, pasi nga natyra jam pak i ndrojtur. Ndoshta në këtë ndikonte edhe mjedisi ku isha rritur. Kjo dopio e fundit më solli krejtësisht në formë i gatshëm për të përballuar të gjitha sfidat e reja që më prisnin.

“A shkojmë në krevat?” i themë.

“S’po të pritet?” buzëqeshi ai.

“Dua të të shoh të zhveshur për ta bërë si të duash ti. Sonte jam rob i jot i gatshëm për të provuar të gjitha kënaqësit që do të më japësh , me atë kar madhështor që më magjeps dhe mezi po pres që ta provoj.”

Më hapur se kaq nuk kish ku të shkonte dhe ai nuk ma prishi qejfin. U shtrimë në krevat dhe ai kish ruajtur disa truke të reja, që filloi t’i provojë. Më derdhi mbi gjoks dhe mbi bark pak konjak, të cilën filloi ta lëpinte me gjuhë. pasi e fshiu plotësisht i erdhi rradha karit tim, i cili u njom me gjithe bole nga konjaku i derdhur mbi të, e përseri lëpirje dhe thithje, kësaj here nën aromën e konjakut.

Pastaj më rrotulloi që të mbështetesha mbi bark dhe hipi sipër meje. E ndjeja karin e tij të shtrirë mbi mua, gjë që më rënqethte, duke parandjerë futjen e tij në vrimën time. Hapi me duar felet e mija, e gjeti vrimën, e leu me pak krem dhe e shtyu. Nuk pata kohë të mendoja se sa më dhimbëte nga hapja me një kalibër të tillë, pasi mrrekullia e shumëpritur i kish ardhur koha që të realizohej. Vetëm pak u desh që ai të arrinte deri në fund duke mbushur vrimën time, tashmë të sprovuar, me të gjitha kënaqësitë që prisnja prej saj. Edhe tani më duket sikur i përjetoj ato çaste të lumtura. Ai ishte mbështetur fort mbi mua, ndërkohë që fluturoja në qiellin e shtatë.

“Oh! Çfarë mrrekullije. Ku paske qënë për kaq kohë të humbura metrove e fushave.” i them. Kjo ishte qirja e parë për tu shkruar në analet e historis gej, ku dëshira, kënaqësia dhe dëshira për pafundësi përputheshin kaq mirë me njëra tjetrën.

Ai filloi të pomponte, duke tronditur gjithë trupin tim që ishte dorzuar krejtësisht në dëshirën e tij, që ishte kaq e madhe për të më shqyer me karin e tij vigan, por që po më jjipte një kënaqësi që nuk e kisha provuar kur më parë. Kjo qirje nuk ishte si me Gjergjin nga Kombinati, me Sulën nga Selita, me Gjokën nga Laçi me Atlijan e zezë, Adin, Turin apo me shumë të tjerë që kisha patur të bëj dhe secili prej të cilëve, më kish dhënë kënaqësi në mënyrën e vet. Ajo nuk ishte as edhe si qirjet me shokë që kishim krijuar shoqërit të ngushtë, por ishte diçka krejt tjetër, sepse për herë të parë po qihesha me nje burrë… Tani e kuptoja dallimin, duke më bërë të besoj se nuk ishin vetëm të rinjt që të sjellin kënaqësi me karin e tyre, por çdo i ri i moshës sime ka nevojë të provojë së paku një herë një kar të tillë që të ndjejë lumturin e gejit.

Kjo përvojë u përsërit edhe herë të tjera, deri sa shansi e solli të largohesha nga Shqipëria për të marrë rrugën e mërgimit.

Po largohesha nga kanati i mbyllur i “Parlamentit” me keqardhjen se i ishte hequr mundësi bashkëmoshatrëve të mi për të krijuar takime të tilla , si ky që mua më ka mbetur i pashlyeshëm në mendjen time. Por kohët moderne kanë krijuar mundësi të reja. Internet kafe ka mbetur një pikë takimi mjaft e vlefshme, por që fatkeqsisht ende shumë nuk kanë mësuar ta përdorin me efikasitet.

I përshëndes të gjithë djemtë shqipëtarë,që kanë shije të njejta me mua, si dhe ato që nuk e kanë, me shprese se do të dinë ta shfrytësojne favorin që ju a jep mosha e tyre. Unë tani bashkëjetoj me një amerikan dhe ndjehemi shumë mirë bashkë, por gjithënjë më mbeten në mendje shokët e mi të shumtë, të cilët në se nuk janë shpërndarë nepër botë janë duke pritur rastin për të gjetur një vërë ose kar të ngrohët për kënaqësinë e tyre. Të gjitha këto janë më të këndëshme se sa të gjitha aventurat e marra së bashku nga këto që kam kaluar këtu në Amerikë.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top