Nje Njohje E Rastit - Tregim Erotik

Kohët e fundit Gerti ishte bërë më simpatik. Sytë e tij të shkruar dhe plot lëng xixëllonin ndën tufat e flokëve të ngritura përpjetë dhe të ngrira nga xheli. Vende vende ai i kishte zverdhur me perhidrol, duke e bërë me paraqitje bashkohore. Në njërin vesh mbante nje vath të vogël floriri, që vezullonte kur kthente kokën nga ajo anë.

Gerti kish marrë një martini dhe po e sillte nepër duar, duke duke e thëthirë nga pak herë pas here. Hidhte vështrimin përreth tryezave të mbushura me djem të kendëshëm që pinin kafe dhe bënin muhabet. E ndjente veten të vetmuar, që kurse miku i tij i ngushtë, kish emigruar në Kanada. Me të kish kish patur të bënte që kur ishin njohur në një sezon pushimesh në Sarandë. Duke qënë se nuk zinte miqesi shpejt dhe me këdo, miqësia me të, i kish ngjitur, kështu që gjenin rastin të rrinin shpesh bashkë. Ndoshta kjo kish qënë dashuria e tij më e madhe, por si çdo gjë ka një fund edhe ajo kish përfunduar tashmë. Këmbenin herë pas here emaile, por ato i bënin me shumë keq se sa mirë, pasi ai i përshkruante klubet gay ku kalonte kohën, i fliste për djelmoshat që i tundënin karin para gojës së tij, për të fituar një dorë para dhe për ato me të cilët përfundonte në krevat. Kohët e fundit kish gjetur një filipinas të këndëshëm, gjë që e bënte Gertin shumë xheloz, por ç’të bënte, kështu e ka jeta.

Gerti ishte vetën 22 vjeç dhe kishte jetën përpara, megjithatë ishte mjaft pesimist, sepse i dukej se për të gjithëçka kishte marrë fund dhe ai tani ishte një plak rrëngallë. Për këtë kish filluar të kujdesej për veten, të vishej mirë e të përdorte parfume të këndëshme të cilat i hanin një pjesë të mirë të rrogës së tij.

Ndërsa mendonte të gjitha këto në lokal hyri një djalosh rreth të 35 i veshur me bluxhins dhe një këmishë të kaltër me katrore. Kish vënë një palë gjyslykë të errët dielli që nuk lenin të dalloje sytë e tij. Por trupi muskuloz dhe buzët e fryra e tregonin shumë epshorë dhe tërheqës. Gerti e pa për një çast, pastaj iu duk sikur e teproi dhe ktheu sytë tek martini i tij i përgjysmuar.

I porsaardhuri pa përreth dhe vuri re se te gjitha tryezat ishin të zëna. pastaj u afrua tek Gerti dhe e pyeti në se mund të ulej në tryezën e tij. Gerti pranoi dhe ai zuri vend përballë tij.

Për pak kohë nuk folën, pastaj i porsa ardhuri shtoi:

– Mos të bezdis gjë?

– Jo.-tha Gerti.

– Kanë thënë: më mirë vetem se sa i keq shoqëruar.

– Këtë e thoni për mua, apo për vete?

– Sigurisht për vete, sepse jam unë që të propozova shoqëri.

Erdhi kamarieri.

– Më sill edhe mua një martini që të mos ndahem nga shoqëria. Dëshëron një kafe? pyeti Gertin, por ai i tha se mund t’a merrnin më vonë.

-Mua më quajnë Kaltan, po ty?

– Gerti. Emri juaj më duket mjaft i rrallë, megjithatë kam përshtyjen se diku e kam dëgjuar.

– Është një libër me këtë emër.

Kamarieri solli pijen dhe ato i trokitën gotat dhe pinë. Gertit i kish mbetur pak dhe Kaltani i propozoi të merte një tjetër, por ai nuk deshi.

Biseduan me çfarë merreshin dhe gjëra të tjera të përgjithëshme, pastaj Kaltani mori guximin të pyeste:

– Gerti! Më fal por je një djalë që të bën përshtypje. A e vënë re edhe të tjerët këtë?

Gerti e kuptoi thelbin e pyetjes dhe po përpiqej të ishte i matur në përgjigje, pasi nga ajo do të varej edhe miqesia e tyre e mëtejshme.

– Po edhe më sillen,- i tha ai me mëdyshje.

Kaltani e kuptoi këtë si një sinjal që mund të shkonte më tej. Ai u ngrit nga vendi ku ishte ulur për të zënë vendin që të shihte rrugën. atëhere Gerti vuri re gungën e fryrë të bluxhinseve, duke kuptuar se pyetja nuk ishte e kotë.

– Je i lirë tani. Të shkonim ta pinim kafen në një vend më piktoresk se sa tek kjo kafe e mbyllur.

Gerti pranoi dhe ato pas pak ishin në fuoristradën e re të Kaltanit, duke udhëtuar për në Durrës. Tek një dyqan, Kaltani zbriti dhe pas pak u kthye me një qese të madhe nga e cila dukeshin disa shishe dhe gjëra të tjera, të cilat i vuri në bagazh dhe vazhduan udhën. pasi kishin bërë një copë rrugë, Kaltani e pyeti në se pinte cigare.

– Ndonjëherë me shoqëri.

-Të lutem merr një paketë në sirtaren e makinës.

Gerti e hapi dhe ajo ishte e mbushur me gjëra të ndryshme. Duke kërkuar paketën, padashur ranë një grup fotografish, të cilat Gerti filloi t’i mbledh. Ishin disa fotografi seksuale me djem gjatë akteve të ndryshme, të cilat Gerti filloi t’i shoh me kurreshtje.

– Më fal!- tha Kaltani. Kisha harruar që ato ndodheshin aty.

– S’ka gjë,-tha Gerti.

Gerti nxorri paketën dhe ia zgjati Kaltanit, pastaj vazhdoi të kalonte fotografitë nepër duar. Disa prej tyre ishin fotografi të bëra mirë, ndërsa të tjerat ishin thjeshtë seks, ku mbizotronte kulti i falusit, pasi djemtë ishin zgjedhur të gjithë me palla të mëdha.

– Si të duken?- pyeti Kaltani kur Gerti pa edhe fotografinë e fundit.

– Kam parë edhe më të mira. Por kam përshtypjen se bëhet një sperkullim, pasi zgjedhin djem që të propagandojnë kultin e falusit.

Kaltani qeshi.

– Gjenë sa të duash, sidomos tek ne nuk ke pse ankohesh, pasi ka djem që e kanë më të madh se kaq.

Gerti nuk komentoi. Për një çast ju kujtua miku i kanadas me ato që i shkruante dhe padashur i erdhi për të qeshur, kur mendonte se djemtë tanë mund të ishin konkurrentë të mirë në krahasim me djemtë e atjeshëm.

Kur arriten në bregdet, vazhduan përgjatë rrugës të rrethuar nga hotelet dhe lokalet verore, të cilat ende nuk ishin të populluara, pasi sezoni ishte vetëm në fillimin e tij.

Makina u kthye në një rrugë plot pluhur dhe më se fundi ndaloi pranë një vile të vetmuar por mjaft të këndëshme. Ata zbritën dhe me qesen në dorë u drejtuan tek ajo, të cilën Kaltani e hapi dhe hynë mbrenda. Atje bënte vapë. Kaltani futi në frigorifer gjërat që kish marrë dhe pastaj nxori në verandë një tavolinë dhe dy karrike që të uleshin e të shijonin detin. Atë ditë deti ishte shumë i qetë dhe i kaltër. Në sfond dukej panorama e njohur e Durrësit e cila ishte mbuluar nga një tis i lehtë mjegullime. Para shtëpisë, kishte mbjell lule të cilat kishin filluar të lulëzonin , duke e bërë pamjen edhe më të këndëshme.

Kaltani kish pak kohë që e kishte bërë këtë shtëpi, që ishte një strehëz jo vetëm për të kaluar pushimet, por edhe për të larguar vetmin, kur ishte i shoqëruar me ndonjë…

Pas pak tryeza ishte e mbushur me pije e gjëra të ndryshme shoqëruese. Kaltani solli edhe një makinë ekspresi të cilën e vuri mbi tryezë dhe e lidhi në prizën që ndodhej aty pranë.

– Kafe?

– E pimë më vonë.

– Mirë thua, kemi kohë për t’i provuar të gjitha.

– Vjen shpesh i shoqëruar këtu?

– Herë pas here.

– Kaq shumë miq ke?

– Nuk ankohem. Ndonjëherë mblidhemi në grup dhe atëhere ke çfarë të shohësh.

– Preferon orgjit…

– Ndonjëherë.

Gerti po mendonte se sa të vështirë e kish patur të gjente një, kurse këtu një i njohur i rastit i tregon një prallë me “sazan hapu’ për të hyrë në botën e çudirave.

– Në se je kurreshtar, mund të të ftoj edhe ty.

Gerti nuk foli. Ishte ende shpejt të ambjentohesh me idenë se mund të gjente shtruar atë, që i kishte munguar prej disa kohësh.

Kaltani i ofroi birrë, uiski, pije të ëmbla ose të hidhura etj. Gerti zgjodhi të provonte uiskin, pasi ajo iu duk si më tunduese për rastin. E piu me pak ujë të gazuar,për ta zbutur, pasi ashtu i shijonte më shumë.

Pas disa gotash të dy kishin ardhur në qejf. Këtë e bënte më të theksuar shpresa, se pas pak do të përfundonin në krevat. Më së fundi Kaltani nuk duroi më.

– Gerti! Ta dish se po plas. Unë jam versatil, po ti?

– Edhe unë.

– Atëhere s’kemi ç’presim.

Shtëpija kishte disa dhoma gjumi një dhomë buke të lidhur me guzhinën. Mobilimi i tyre nuk kish përfunduar plotësisht, por dukej se çdo gjë po bëhej me shije. Jo më kot Kaltani ishte arkitekt dhe kishte një firmë ndërtuese. Dhoma e Kaltanit ishte e madhe me një shrat dopio king size. Ai e hapi për të zbuluar kompletin e mëndafshit të shtruar në të.

– Shumë luksoze për një vilë plazhi, – vuri re Gerti.

– Këtu gabohesh. Nderimi nuk i bëhet plazhit ritit që zhvillohet në të, prandaj duhet vlerësuar.

Gerti dëshëroi të bëntë një dush, për të hequr djersën, gjë që e përkrahu dhe Kaltani. Filluan të çvisheshin. Secili kishte kurreshtjen për të parë e vlersuar partnerin. Gerti kishte kthyer shpindën, duke e bërë Kaltanin të çmendej, pasi kish dëshirë të shihte sa më parë faqen e padukshme të hënës. Po kjo kurreshtje e brente edhe Gertin, i cili deri tani kishte hamendësuar rreth gungës që kishte parë. Kur u kthye vuri re se nuk kishte gabuar. Kaltani kishte një pjesë rreth 20 cm të bëshme në krahasim me 18cm e tij, që e bënin të besonte që e kishte të madh.

Pas pak, me trupa që ende avullonin ishin përball njëri tjetrit. Mbi komodinë ishte një grumbull prezervativash të gatshme për t’u përdorur pas çdo séance seksi që do të kishin.

Secili prej tyre donte të tregonte dijet e tij në këtë fushë të tabus shoqërore, për të dëshmuar se lëmi i kënaqësive nuk përfundonte me atë që njihnin të gjithë.

Riti filloi me një puthje. Jo më kot kanë thenë, se puthja është trokitja që bëhet në katin e dytë, për të mësuar në se porta e mbrapëme e katit të parë është e lirë për të pritur miq. Sa më e egër bëhej puthja aq më e etur ishte salloni i pritjes për të provuar zjarrin e epshit mashkullor.

Ashtu me buzë të ngjituara përfunduan në cepin e krevatit. Kaltani filloi ta puthte me zjarr në qafë, gjoks e më poshtë.

– Të derdhet shpejt?- pyeti me gjysmë zëri .

-Jo

– Paskemi kohë për të shijuar petingun.

Pa e zgjatur ai filloi t’i lëpinte karin e ngrehur të Gertit dhe pastaj ta gëlltiste midis buzëve të tija të fryra, për ta bërë Gertin të shijonte atë që i kishte munguar prej kaq kohe.

Vërtet u mburr se i derdhej me vones, por kënaqësia e thithjes e bëri të dyshonte për pohimin e tij, prandaj i kërkoi Kaltanit të zinin pozicion 69 që të shijonin të dy njëherësh kënaqësin e thithjes.

Kari i ngrohët i Kaltanit ia mbushi gojën. Gerti mund të fuste vetëm kokën pa azarduar të shkonte më tej. Ndërsa e thëthinte me epsh mendonte se si i bëhej atyre që kishin kar përbindësh. Por këtë mendim e hoqi menjëherë pasi atij nuk i kishin interesuar kurrë përbindëshat dhe ishte i kënaqur edhe me ato normal.

Pas pak asnjëri nuk duronte më dhe donte ta fuste sa më parë. Kaltani, si zot shtëpije, donte të ishte mikpritës dhe i la rradhën ta provonte i pari Gerti. Pasi vuri prezervativin dhe e leu vrimën e Kaltanit me një sasi të mjaftueshme “gaylub” që sigurisht e kishte sjellë nga jashtë shtetit, Gerti provoi ta fuste. Ishte tepër i kujdesshëm që shkaktonte dhimbje sa më të vogël e të mos e torturonte partnerin. Pas disa tentativash të 18 cm e Gertit ishin mbrenda. Filloi një pompim i gjatë dhe energjik deri sa Gerti e ndjeu që po vinte. Një vullkan sperme e mbledhur prej muajsh mbushi kapuçin e Love plus, duke e bëre Gertin të lëshohej mbi trupin e Kaltanit që kishte përfund.

Pas pak kishin ndryshuar rolet. Kaltani zuri vend sipër tij. Kari që i kishte rënë gjatë seancës të sapo kaluan, desh nja dy fërkime që të ngrihej. Kaltani me gishtin e lyer me gaylub ia futi në vrimë që t’ia hapte për të bërë më të pranueshëm karin e tij vigan. Provoi me dy apo tre gishta deri sa mendoi se vrima tashme ishte përgatitur. Mbështeti kokën e karit të tij në vrimë dhe e shtyri lehtë. Vrima e përgatitur dhe e lubrifikuar u hap menjëherë dhe e la të hynte mbrenda. Por kjo nuk do të thotë se një dhimbje e mprehtë të mos e trondiste Gertin. Për të ishte hera e parë që provonte një kalibër të tillë. Ai ofshani dhe i tha të priste pak dhe Kaltani qe kaq i sjellshëm sa t’ia plotësonte dëshirën.

Ke akoma edhe nja 15 cm për të t’u futur, prandaj ki pak durim. Pas pak një tentativë e dytë dhe e tretë bëri që i gjithi të ishte mbrenda. Gerti nuk ishte mësuar ende. Ai po lutej me vete që kjo fazë të kalonte sa më shpejtë, ose së paku të mos pësonte gjë, që mund t’i nxirrte telashe. Megjithatë ishte i kënaqur që kish arritur të gjente dikë që t’ia plotësonte qejfin deri në fund.

Kur filloi të qetsohej i tha Kaltanit të vazhdonte. Pistoni i tij i hekurt filloi të pomponte, duke vënë në lëvizje të gjitha ndjenjat dhe kënaqësitë. Kaltani s’kish të ngopur. Ai jo vetëm pomponte, por i kërkonte Gertit të hapte me duar felet e tij që t’i futej sa më thellë. Më së fundi iu derdh. Megjithë prezervativin që i ndante, ai ndjeu forcën e spermës që godiste shtresën e hollë të gomës.

Mbetën për një kohë ashtu të ngjitur. Kaltani filloi të pomponte përsëri, duke bërë Gertin të mendoi se po ia derdhte për herë të dytë. Por ajo kish qënë vetëm një valvol shkarkimi, pasi ai pas pak e nxorri dhe u pastrua.

– Të pëlqeu?- e pyeti.

Gerti pohoi me kokë.

– Më pëlqen ta dëgjoj me zë,- tha Kaltani.

– Ishte hyjnore.

Kaltani qeshi nën buzë.

– Të pëlqen të vish në një takim me miqtë e mi. Atëhere do të kesh mjaft të provosh, nga më të vegjlit deri tek të mëdhejt.

Gerti mbeti pak në mëdyshje. Fundja ta provonte një herë.

Kaltani i mori numrin e celularit dhe i tha:

– Nuk do të presësh gjatë.

– Po cilët janë ata?

– Do t’i njohësh, megjithëse kot themë kështu, pasi disa i njeh që tani.

Kjo e bëri Gertin shumë kurreshtar, por e mbyti atë si mundi për t’i lënë vend të papriturave që do të vinin pas. Me mendje ai hamendësonte se sa pak e njihte jetën e nëndheshme të gej seksit. Por për këtë ishte i sigurtë se nuk do të priste shumë, pasi edhe të tjerët do të ishin kurreshtar sikundër ai.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top