Nje nate Tranziti - Tregim Erotik

Aeroporti i Stambollit, zbardhëllonte nga pelegrinët të cilët shkonin në Mekë, për tu zhveshur nga mëkatet e për tu bere haxhi. Krejtësisht të zhveshur, rrinin të pështjell me një çarçaf që i mbronte pak nga koha e ftohët. Por për fat të mirë salla e transitit ishte e ngrohur mirë dhe nuk kishte problem.

Unë do të merrja avionin për Tiranë të nesërmen në ora 10 dhe kisha plot 12 orë për të qëndruar aty. Shkova tek hoteli i transitit, për të marrë një dhomë, por kur më thane se bënte 130$ hoqa dorë , se natën mund ta kaloja në stolat e sallës, pa shpenzuar gjë 

Me kalimin e orëve, salla boshatisej, se viganët e linjave të Arabisë Saudite, i përpinin pasagjerët, në barqet e fryrë, të Boing-eve më të rinj dhe më të përbindshëm.

Vendosa të ha. Ora ishte 10 e natës dhe duhet të shihja për të zënë një stol, për të kaluar natën. Në restorant kishte pak klientë. Mora diçka për të ngrënë, se nuk kisha uri, dhe u ula në një tryezë. Se si pata një telepati, se dikush po më vrojtonte. Ngrita sytë dhe u ndesha me vështrimin e ngultë të një zeshkani ,që ishte përballë meje. Ai uli menjëherë kokën dhe vazhdojë të hajë në pjatën e tij. Edhe mua vështrimi i tij më la mbresë, por përmirësjellje edhe unë ula kokën, sepse nuk është e hijshme t’ia ngelësh tjetrit bukën në fyt.

Kur mbarova ngrita sytë por zeshkanin nuk e pash më. U ngrita vrapthi, hodha mbeturinat në shportë dhe dola në sallë me shprese se do ta dalloja diku në thellësi: por ai nuk ishte kërkund.

Nuk e di përse e kërkoja. Atë as nuk e njihja, por telepatia e paradokohshme më bënte të mendoj se diçka e fshehtë po zhvillohej midis nesh. Ishte ai vallë që kishte këtë magji, të cilën unë po mundohesha ta kapja e të miqësohesha me të?

Nuk kisha asnjë plan se si do ta njihja, por fundja do t’i flisja dhe po të dëshironte mund të më fliste edhe ai. Por fatkeqësisht ai ishte zhdukur. Atëherë shkova në banjo të laja duart. Kur fillova ti thaj me ajër të nxehtë, u hap njëra nga dyert e fundi të banjës dhe prej saj doli djaloshi i shumë kërkuar. Ai, megjithëse kishte shumë lavamanë atje në fund, erdhi në lavamanin pranë meje dhe filloj të lahet. Tani nuk kisha asnjë dyshim se edhe ai po interesohej për mua.

Gjëja e parë që më erdhi në mendje ishte ta pyesja nga ishte dhe më tha: pakistanez dhe quhej Rifat.

I thash dhe unë nga isha dhe kështu u njohëm. Ai zgjati dorën për tu përshëndetur. Të njëjtën gjë bëra edhe unë. Kur duart e shtrënguan mbetën të lidhura dhe nuk kishte asnjë shenjë që do të shkëputeshin. Kontakti mishtor dhe ngrohtësia e dorës na pëlqeu të dyve kështu që asnjeri s’po merrte iniciativën të shkëputej. Unë e tërhoqa pak nga vetja dhe ai duke e kuptuar ndryshe u afrua dhe pa u kontrolluar u puthëm.

Mos vjen njeri – i thash. Ai bëri me shenjë nga tualeti, por unë nuk pranova. Dalim!

Edhe ai udhëtonte vetëm. Po shkonte në Barcelona, ku studionte për arkitekturë. I thash se edhe mua Barcelona më pëlqente shumë. Ke qenë?- më tha. Jo por e kam parë shumë herë në televizion. I përmenda kishën e famshme dhe ndikimet e arkitekturës arabe në gjithë arkitekturën spanjolle. Ishte i veshur mirë, gjë që tregonte se familja ishte në gjendje ta mbante me studime. E pyeta në se kishte zënë dhomë, por edhe atij i ishin dhimbsur parat për të paguar për një natë transiti. Shkuam tek sporteli dhe morëm një dhomë. Pagova unë, megjithë këmbënguljen e tij për ta ndarë përgjysmë. S’kishim kohë për të humbur , në farmaci morëm disa pako prezervativësh dhe u nisëm për në dhomë.

Kur hymë brenda pamë që ishte ajo ishte mjaft e rehatshme. Megjithatë askush nuk e kishte mendjen tek dhoma. Mjaftonte që kishte një shtrat të rehatshëm.

Ne kishim ardhur deri këtu, por përveç asaj puthje vjedhurazi nuk kishim biseduar për asgjë. Hoqëm xhupat se bënte mjaft vapë. Rifati, më tha se kishte dëshirë të pastrohej dhe shkoi në banjo. Unë ndeza televizorin dhe po shihja një program, që nuk më thoshte asgjë nga që nuk merrja vesh turqishten. Pas pak ai doli. Ishte i pështjell me një peshqirë të madh që më kujtonte pelegrinët e pak kohe më parë. Tani e kisha unë radhën e pastrimit. Kur dola e gjeta Rifatin të shtrirë përmbys, sipër mbulesës së krevatit. Kishte një trup shumë të bukur, që të hipte dëshirën që të hidheshe me vrull mbi të e ta zotëroje nga të gjitha anët.

Rifat ! Si do ta bëjmë?

Sonte jam mik tek ti, kështu që mund të bësh si të duash. Unë i bëj të gjitha…

Të gjitha të gjitha.

Po të gjitha.

Atëherë pa u zgjatur u shtriva pran tij. Kontakti i parë kur u takova me të më dha një dridhtime seksuale të fortë. Fillova ta puth në gushë, pastaj në qafë, i futa gjuhën në vesh dhe fillova ta lëpij. Pastaj i kafshoja lehtë llapën e veshit. Trupi im ishte ngjitur me kurrizin e tij dhe kari i ngrehur e guduliste lëkurën e tij të zeshkët. Rrëshqita pak më poshtë. Fillova të merrem me gjoksin që më pëlqente shumë se nuk ishte leshtor. Pastaj i erdhi radha thumbat e sisëve që i kishte të buta dhe të paformuara sa duhet.

Ai filloi të ofshaj. Duket e ndjente shumë kënaqësinë e seksit. Zgjata dorën dhe ia kapa thesarin e tij që ishte nja 16cm por dukej i këndshëm djaloshar. Ula kokën dhe ndjeva një dehje nga aroma e shampos dhe e trupit të larë. Fillova t’ia lëpija kokën e karit nga të gjitha anët. Të them të drejtën nuk kisha asnjë fantazi, se fundja të gjithë ceremonitë e qirjeve janë pak a shumë njëlloj. Por kur e shija sa i hijshëm ishte, beja be se atë natë nuk kishte gjumë por vetëm seks. Thoja me vete se do ta qija sa të mundja, deri sa të bija pa ndjeja nga lodhja. Ai më eksitonte me çdo gjë. Nga pamja , nga trupi, nga seksi nga gjithçka. Ai më shikonte me sytë e tij të zezë e zhbirues e sikur më lutej, më qij, më shkërdhe, më bëj tëndin, se kam kaq nevojë që të bëj seks të rëndë dhe ta ndjej deri në thelb seksin. Të nesërmen secili do të merrte avionin e tij, dhe mund të ndodhte që të mos takoheshim më, kështu të gjithë kënaqësinë që na krijonte çasti, do ta akumulonim si eliksir, brenda vetes në mënyrë që sa herë ta kujtonim të derdhnim disa pika në lymin e harresës për të kujtuar këtë natë lumturie.

Tashmë ia kisha përpirë të gjithë karin e tij duke e pompuar në gojën time. Por nuk doja që t’ia derdhja para kohe. Prandaj u ktheva dhe i thash që tani t’ma merrte ai. Filloi ta lëpij dhe pastaj ta thithi me shumë mjeshtëri. Isha kaq i kënaqur prej tij sa më vinte ta robëroja si xhindit e njëmijë e një netëve dhe ta mbaja gjithën me vete.

 

Fute!- më tha Rifati,- se nuk po duroj më. Edhe unë mezi po prisja. Ai u kthye dhe hapi portat e parajsës. Vura prezervativin e lubrifikuar , iu afrova vrimës, duke e goditur felet me karin tim që të eksitohej sa më shumë. Ia fërkoja dhe e sillja përreth, deri sa ai u tërbua fare. Sa herë që kari takonte në zonën e thesarit, ai shtyhej me shpresë se kari do të gjente ullukun që të rrëshqiste për tu futur brenda. Dhe më fund u fut. Ishte një hyrje triumfale. Me dukej sikur po binin kambanat festive për të bekuar aktin e kënaqësisë seksuale, kaq të adhuruar nga të dy ne.

Jam i varfër në fjalë që të përshkruaj se sa këndshëm po kalonim këto çaste seksuale. Më qij fort , thonte Rifati. Oh fute kapitalin e bekuar. Dhe kari hynte e dilte, duke krijuar një tundim të paprovuar. Kur më së fundi po më vinte, Rifati më thotë ti bija me dorë që sperma ti derdhej në gojë. Duhet ta pranoj se ai dinte pak më shumë se unë në këto punë. Kështu bëra edhe unë. Fazën e fundit e kaluam me dorë. Ai e derdhi mbi gjoksin e tij , kurse unë në gojën e tij. Ai lëvizi gjuhën dhe lëpiu buzët që të provonte shijen. E provoi dhe e gëlltiti, pastaj tha:

Paske spermë shumë të ëmbël.

Pasi pushuam pak filluam të njihemi. Rifuti ishte djalë i vetëm i një familje të kamur. Kur kishte qenë mjaft i ri kishte pas kureshtjen që ta provonte dhe e kishte bërë me një shokun e tij. Por kjo kishte qenë vetëm fillimi. Mjeshtërinë e vërtet e kishte mësuar në Spanjë. Në Barcelona, pranë kazermave të Gard Nacional shkonin shumë meshkuj për të kërkuar partner. Aty e ndjenin veten të sigurte se ishin në mbrojtjen e gardës. Edhe Rifati e kishte mësuar këtë vend prej shokëve, dhe sa herë që ishte kohë e mirë shkonte për të provuar një ose më shumë kar të dimensioneve të ndryshme. Bile një herë kishte provuar një shumë të madh, vetëm nga kureshtja në se do të ishte i zoti ta mbante. Kështu që tani ishte i gatshëm të bënte qejf pa pasur frikë se ndonjëri mund t’ia çante. Ai gjithnjë provonte vetëm kënaqësi.

Ka shumë që vijnë? Plot . njerëzit e dinë se përse vijnë kështu që nuk fshihen nga njeri tjetri.

Me seks dhe biseda e kaluam këtë natë të pa parashikuar me kënaqeshin më të madhe. Mirë thonë se gjërat e papërgatitura janë më të këndshme se ato të përgatiturat.

Të nesërmen shtrënguam, duart duke parë njeri-tjetrin në sy dhe duke shpresuar se do të shiheshim përsëri.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top