Nje Pervoje E Deshiruar - Tregim Erotik

Biblioteka ishte mjaft e populluar ato ditë. Punët e ndryshme të kursit i detyronin studentët të zhyteshin midis librave për të mbledhur materialet e nevojshme, si edhe për të kaluar kohën me ndonjë muhabet të këndëshëm me shokët edhe shoqet. Unë që nuk isha frekuentues i rregulltë nuk kisha ndonjë shoqëri aty, por kjo s’ më pengonte që herë pas here të hidhja vështrimin midis gjithë asaj morije djemsh, disa prej të cilëve ishin me të vërtet të bukur. Midis të gjithëve binte në sy një djalë biond me flokë të egër që i hapeshin mbi kokë si këpurdhë, me një mjekër të parruar me qime çpuese, me sy të kaltër dhe buzë të trasha epshore. Për të mos u treguar i pasjellshëm, e detyroja veten të mos e vështroja, por ishte një tip i pa rezistueshëm, kështu që jashtë vullnetit tim i ngulisnja sytë, sikur do ta haja në distancë. Ndoshta ai e vuri re këtë, pasi m’u duk se kur vështrimet tona u ndeshën, ai më buzqeshi. Për t’u qetsuar, si edhe për të tymosur një cigare, u drejtova për në banjë, që ndodheshin ndën sallë. Aty kishte edhe të tjerë që po pinin cigare, duke shkëmbyer ndonjë fjalë midis tyre. Por unë, pasi ndeza cigaren u futa në banjën e lirë, që ta pija i qetë në mendimet e mija.

Nuk më kish rënë rasti të futesha ndonjëherë atje dhe pamja e saj më bëri përshtypje. Të gjitha muret ishin zhgaravitur me mesazhe seksuale. Ndër ta më shumë binte në sy një i quajtur Max iksi i të cilit kishte formën e zvastikës gjermane. Ai pretendonte se me datën … ia kish futur në gojë Etores. kurse në një datë tjeter ia kish çarë Xhuzepes e kështu me rradhë. Shkruante me egërsi seksuale, duke e mpleksur edhe me parulla politike për aq shumë akte sa dikush me habi i thonte: Max, vërtet të gjitha këto i ke bërë këtu në bibliotekë? Sigurisht që ky mesazh kish mbetur pa përgjigje.

Kurreshtar fillova t’i lexoj mesazhet me rradhë. Aty gjeje shkrime më modeste, si i një djali që thonte se ishte i shëndosh dhe në se kishte ndonjëri një kar të madh që të futej midis tuleve të tij t’ i telefononte në numrin …

Por interesant ishte një mesazh tjetër. Aty thuhej se ishte 20 vjeçar, pa përvojë dhe se dëshëronte të kalonte një përvojë gej me një bashkëmoshatar të tij. Të interesuarit mund të telefononin dhe vazhdonte numuri i telefoninos siç quhen celularët në Itali. Nxora nga xhepi organizatorin dhe shënova numrin me kurreshtjen e shtuar. Jo se unë kisha përvojë të madhe, por një ofert kaq interesante nuk më kish qëlluar t’a hasnja ndonjë herë. Shënova edhe disa numura të tjerë dhe duke e konsideruar misionin e mbaruar dola nga banja.

Në holl ishin një seri telefonash, nga të cilat zgjodha atë më të izoluarin që të flisnja lirisht. Futa kartën dhe formova numuri. Një zë u përgjigj pas pak nga skaji tjetër. I thash se kisha lexuar mesazhin e tij në bibliotekë dhe se dëshëroja ta takoja. Ai hezitoi për një çast.

“Sa vjeç je? “ –më pyeti.

“ Njëzet e dy,”- i përgjigjem.

“ Shpresoj se pamja juaj është po aq e këndëshme sa zëri që po dëgjoj në telefon”- më tha ai.

“ Shpresoj se po,”- them për t’a inkurajuar. “ Do të ishte mirë të takoheshim, pastaj mund të vendosim në se ia vlenë të vazhdojmë miqësin tonë.”

“ E drejtë.” –shtoi ai. “ Unë kam besim tek ti, prandaj do të ishte mirë të vije direkt në shtëpinë time.”

Pastaj më dha adresën dhe disa udhëzime se si mund të arrija banesën e tij, që ishte në një qytet periferik pranë qytetit të madh. Ora e takimit 1 pas mesdite.

Pikëpjekja e lënë më ngjalli një nxitje të cilën po e zotëroja me vështirësi. Pash orën dhe ishte 10 e 30. Ndeza një cigare të re dhe duke e detyruar vehten të qetsohej.

Kur u ula në vendin tim dhe hodha vështrimin mbi libra, mu duk sikur kisha përpara heroglife të pa dëshifrueshme. Ngrita vështrimin dhe pash se djaloshi simpatik nuk ishte më në vendin e tij, gjë që e bëri më të zymtë sallën e studimit. E shtyra si munda atë kohë dhe në orën 12 pa një çerek u ngrita. Vendosa librat në vendet e tyre dhe dola. Stacioni i metros ishte tek hyrja e bibliotekës. Mora linjën e duhur dhe pas 20 minuash isha në stacionin e fundit. Dola nga metroja dhe kalova rrugën për tek stacioni i autobuzit, ku për habin time pash bjaloshin e bibliotekës. Ai kish hedhur në krah çantën e tij të gjelbër me rripa të verdhë e po priste.

“ Keni kohë që prisni autobuzin?”- e pyes për të hapur muhabet.

“ Besoj se tani duhet të vij,”- u përgjegj ai.

I ofrova një cigare dhe ai e mori pa ceremoni.

“ Unë përgjithësisht nuk pi duhan se nuk më shijon, por nganjëherë e ndez sa për formë.”

Ndërkohë autobuzi erdhi. Hipëm dhe me që kishte vende të lira zumë vend pranë njëri tjetrit.

Ai quhej Antonio, por i pëlqente ta thërrisnin Toni.

“ Keni provuar të luani ndonjë film?” – i themë me një kompliment të trash.

Ai qeshi.

“ Kam bërë një konkurs për të paraqitur një program televiziv për të rinj dhe shpresoj se do ta fitoj. Por më tepër kam marrë pjesë si model në paraqitjen e modës për burra.”

“ Paskët zgjedhur një profesion që bije në sy dhe uroj që të keni sukses.”

“ Ah suksesi është kaq i vështirë, pasi janë të shumtë ato që aspirojnë për një gjë të tillë.”

“ Por të tjerët nuk kanë paraqitjen tuaj.”

“ Vërtet më gjeni kaq interesant?”

“ Kam përshtypjen se ngjasoni me Brad Pitt-in”

“ Ah, mos ma thuaj. Ai është nga të adhuruarit e mi.”

Pastaj më tha se jetonte vetëm me të jëmën. Ajo merrej me modën dhe e kish futur në botën e sfilatave. Por atij i pëlqente më shumë filmi dhe televizioni.

Unë i thash se studjoja në universitet për arkitekturë dhe ai më tha se edhe ai kish dëshëruar të studionte në një degë të tillë pasi i pëlqente shumë, por nuk kish shumë aftësi për pikturë, kështu që ishte tërhequr.

Kur arritëm i dham dorën njëri tjetrit. Ai më tha se do të dëshëronte të pinim një kafe së bashku dhe unë i dhash numrin e telefonit, që të linim një takim për këtë qëllim. Nuk desha të pyesnja për adresën ku do të shkoja, pasi në qytetet e vogla gjithënjë mund të dalin të njohur dhe u ndamë me kaq.

Rruga që duhet të gjenja nuk kish qënë shumë e lehtë. Fillimish u orientova mirë, pastaj u detyrova të pyes. Kështu pasi isha sjellë sa andej këtej arrita përpara një vile të bukur gjithë gjelbërim. Tek dera i rash ziles dhe pas pak ndjeva hapat që u afruan dhe çelsin e derës që e hapi. Përballë meje ishte Toni. Në fillim u befasuam, por pastaj çdo gjë u bë e qartë.

“ Me sa duket pikpjekja jonë paska qënë shumë më e shpejtë nga sa shpresonim”- tha Toni dhe më bëri vend për t’u futur mbrenda.

Shtëpija ishte e këndëshme dhe e mobiluar bukur. Ai e vuri re kurreshtjen time dhe iu bë qejfi që shtëpija më bënte përshtypje.

“Dëshëron të pijmë nga një gotë?”

“ Mos kthehet nëna e juaj”

“ Shumicën e kohës e kaloj vetëm, pasi ajo është me shërbime të punës së saj, kështu e kemi të gjithë kohën tonën.”

Ndërsa pinim kurreshtja më nxiti ta pyes se si i kish lindur kjo dëshirë.

“ Është e vështirë të ta shpjegoj. Edhe unë mund të bëj të njejtën pyetje. Secili ka përvojat e veta që vijnë në rrugë të ndryshme dhe kohë të ndryshem. Por ajo që e bëri të dukshme ishte kur fillova të merresha me modën. Në botën e modeleve ka shumë që e përdorin seksin si një mënyrë për të bërë karierë. Më duheshe të krijoja një album me fotografi të zgjedhura për t’i patur si rekomandim pranë shtëpive të modës. Për këtë iu drejtova një fotografi të njohur, i cili përveç pagesës së lartë kërkojë të hyjë në marrëdhënje me mua. Pranova, por kur ie pash se ç’objekt penetrues kishte u tremba dhe pranova t’ia merrja në gojë, pasi m’u duk më e lehtë se sa të shpartallonte vrimën time të ngushtë. Kjo më bëri që të kërkoj një partner, që të mirëkuptoheshim e të këmbenim përvojën tonë seksuale, që të mësohesha pak nga pak me të. Më duket se kam qënë me fat që rastisa me ty. Të them të drejtën e vura re që në bibliotekë vështrimin tënd këmbëngulës, por më mungoi guximi që të shkoja më tej.

Me këto fjalë u puthëm. Ishte një puthje e gjatë dhe e ngrohët. Gjuhët tona gjithë lëng u kryqëzuan në një dyel seksual, që na nxiti epshin dhe padurimin për të shkuar më tej.

Pas pak ishim të zhveshur. E vura re që gjëja e parë që u përqëndrua ishte kari im në përmasa normale, gjë që e qetsoi. ai kishte një trup të hijshëm, vende vende mbuluar me një push të verdhë në ndryshim me qimet e mija të zeza. Por kjo e bënte më interesante lidhjen tonë. Fillova ta puthja e ta gudulisnja me gjuhë në të gjitha pjesët delikate. Kjo e nxiti pa masë, duke e bërë të vepronte në të njejtën mënyrë.

“ Cila është parapëlqimi yt ?”- më pyeti.

Versatil” – i përgjigjem. Kështu u morëm vesh, se ishim të lirë të bënim gjithëçka.

Shumë shpejt arritëm në pozicionin 69. Unë isha sipër tij dhe ai nën meje. Po ia thëthinja organin e tij dhe ai timin me një kënaqësi të pa përshkrueshme. Ndoshta kjo sepse kishim gjetur tek njëri tjetri një alter ego. Pasi kaluam një kohë kështu e ndjeva se po më afrohej të më derdhej, prandaj kërkova që të vazhdonim në pozicion tjetër. Kisha parë diku në internet një rekomandim që i bëhej gejve, që e kishin për herë të parë, që të uleshin mbi karin e partnerit dhe ta udhëhiqnin ata futjen, pasi kështu e kontrollonin më mirë aktin. Nuk e di përse m’u kujtua shkrimi i Max-it “ ia çava vrimën…” dhe ndjeva një ngrohtësi ndaj Tonit që kish qënë fatlumtur që s’kish rastisur me një njeri të tillë. Përdorëm të gjitha mjetet e rastit për ta bërë më pak të dhimbëshme hyrjen, pasi dëshëroja që të kishte një kujtim sa më të mirë nga qirja e tij e parë. Dhe atij pak nga pak po i futej, duke qëndruar sa herë që e ndjente të nevojshme. Më së fundi ai u ul krejtësisht mbi mua. E ndjenja ngrohtësinë e vrimës së tij dhe ai pranin e organit tim. Ai më drejtonte. E nxorri dhe e futi përsëri dhe kjo vazhdoi deri sa u mësua. pastaj u rrotulluam në shtrat dhe unë fillova ta pompoj, fillimisht ngadalë e pastaj më shpejt. Ai nuk nxirrte asnjë fjalë. Më në fund goditja e spermës arriti në thellësinë e vrimës së tij. Një herë, dy dhe pastaj edhe një të tretë. Shtërngohesha pas tij që të ndjenja të gjithë kënaqësinë që më jipte rasti. Qëndruam për disa çaste kështu e pastaj fillova ta nxjerr.

“Qëndro dhe pak!” tha Toni.

Dhe unë qëndrova. Ai ktheu kokën dhe u puthëm.

“ Ke të qirë të lezeçme,”- më tha ai. Dhe mua m’u bë qejfi që isha vlerësuar nga një partner kaq i këndshëm.

Kur e nxora u pastrova dhe fillova të vishem.

“ Ku po shkon?” –më pyeti ai habitshëm.

“ Të iki”

“ Ne sapo filluam, kemi gjithë kohën përpara”.

Ai duke u pastruar vuri re një njollë të vogël të kuqe që ishte shënuar mbi letrën e pastrimit.

“ Njolla e virgjërisë”- tha ai duke qeshur.

Qendrova ty deri vonë. E bëmë edhe disa herë të tjera, duke ndërruar vendet dhe mënyrat. U këtheva edhe shumë herë të tjera dhe ai tashmë u bë me përvojë. Bisedonim shumë dhe prej tij mësoja sekretet e botës së modës, që ishin aq të panjohura për mua. Por kjo na hoqi një pjesë të kënaqësisë, pasi midis nesh u fut prezervativi si një mjet i shprehjes së dashurisë dhe përkujdesjes për njëri tjetrin.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top