Nje Histori Pariziene - Tregim Erotik

Ndodhesha në Paris që prej një jave, ku kisha shkuar për të bërë një specializim. Me kishin sistemuar ne nje fare hoteli konviktorësh punëtorë, ku ishin edhe shumë studentë të huaj që beni periudha të shkurtëra stazhesh studimi. Muret ishin prej kartoni kështu izolimi i ulët të lejonte të dëgjoje seç bëhej në dhomën ngjitur. Dhe mua më binte të dëgjoj një muzikë monotone të një këngëtari që këndonte ne një gjuhë që se kuptoja.

Ishte pasdite dhe nga dritaria ime shihej perëndimi, që atë mbrëmje ishte veçanrisht i bukur. Hapa dritaren dhe po sodisnja lojrat e fundit të ngjyrave e të rrezeve të diellit që kjo ditë më ofronte, kur në dritaren përkrah shfaqet fytyra shumë e këndëshme e një djaloshi të ri.

-Më falni ju lutem. Mos ju bezdis muzika ime?

Sigurisht që më bezdiste, por bukuria e tij eksituese, më pengoi t’ia thoja.

– Jo ,- i thash. Pastaj si për të thënë diçka shtova:” Sa flokë të bukur paskeni.”

– Vërtet ju pëlqejnë?

– Sigurisht. Nuk kam parë kaçurela kaq t[ bukura si tuat.

Në fytyrën e tij u vizatua një buzëqeshje kënaqësie.

– Më falni,po a mund të vi në dhomën tuaj? – më pyeti.

-Sigurisht.

Dhe ai erdhi. Hyri në dhomë dhe e mbylli derën me çels. Mbeta pak i çuditur nga kjo sjellje dhe ai e vuri re e më tha “Jam mësuar ta bëj këtë sapo futem në dhomën time.’ti b[sh forca e zakonit.

-Uluni! Në dhomë kishte vetëm një karrike por ai preferoi shtratin.

Unë mbeta në këmbë duke vështruar me ëndje pamjen e tij të bukur që më krijonte një ndjenjë dehjeje.

– Si i kreh flokët?- e pyes.

-Nuk i kreh kurrë. Vetëm i laj dhe i bëj me dorë sa të marrin formë.

– A mundem ti prek pak?

– Sigurisht,- më thotë dhe si një djalë i mirë u zgjat përpara për të më krijuar lehtësi për ti prekur.

Kur i preka ndjeva të më përshkonte trupin një korrent elektrik i tensionit të lartë, gjë të cilën e ndjeu edhe ai dhe e kuptoi arsyen.

– Të pëlqejnë flokët e mija?- pyeti.

-Janë fantastike.

Papritmas ai më pushtoi për mesi, duke më shtërnguar me të dyja duart. Nuk resistova më. Në çast kari im u ngreh dhe ai mbështeti faqen mbi të e filloi të më jipte përkëdhelitë e para. Nga ndjenja e kënaqësisë sa nuk po plasja. Nga një anë nuk po besoja përçka po më ndodhte, e nga ana tjetër më shqetësonte idea se nuk kisha një prezervativ që të mund ta përdorja. Dhe pa të kisha frikë ta bëja me një të panjohur.

Më bëri të ulesha pranë tij e më dha një të puthur të ngrohët e të gjatë që më krijojë dridhëtima në të gjithë trupin. Të themë të drejtën nuk i njihja disa përvoja dhe s’po dija si duhet të sillesha, por ishte ai që merrte gjithënj inisiativën.

– Në gjysmë errësirën e dhomës time filloi një rit që vinte nga kohët antike të Egjiptit dhe Greqise, kur ishte normale që bukuria mashkullore të adhurohej dhe shijohej prej të gjithë atyre që iu pëlqente. Kurse në botën tonë të mbushur me tabu të ndaluara më dukej se po bëja mëkatin më të madh.

– Mos ki frike!- më thotë. – Jam i pastër. Dhe mbi të gjitha ti po më pelqen për vdekje.

Nuk isha në gjendje të kuptoja në se kjo ishte e vërtetë, gjë të cilën unë nuk e kisha vënë re deri atë ditë.

Fillova të zhvishem dhe në errësirë më dukej më e lehtë, pasi nuk vihej re turpi që ndjenja zakonisht.

Filloi të më puth dhe unë e pasova në të njejtën mënyrë, sipas mësimeve që merrja prej tij. Më thëthiti e më lëpiu gjë që përpiqesha ta bëja edhe unë. Më duke sikur po fluturoja nga pasioni e vala e seksit më nxiste të provoja vrimën e tij të ngrohtë, por më mbante të gozhduar frika. Ndoshta ai e kuptoi problemin tim prandaj kërkoi nepër xhepa dhe nxorri një kuti të vogël prezervativi, që më lejojë të futesha në të me një farë sigurie. Ishte i mrrekullueshëm. Vrima e tij vibronte duke më transmetuar kënaqësit mbi karin tim, që po e provonte këtë për herë të parë. Po më pëlqente kaq shumë sa më dukej se po sillesha si një fëmijë që kërkon ti gjej fundin lojës së tij , përpara se të shembet bota.

Mbetëm kështu gjatë gjithë natës deri sa na mbaruan prezervativët. Mezi prita të nesermen. Shkova drejt e në një dyqan dhe bleva një paketë të madhe me prezervativë. Do të qëndroja aty akoma për nja dy muaj dhe kështu së bashku me të kishim mjaft punë për të bërë.

Më vonë mësova se studionte juridikun në një Universitet të Parisit. Ndoshta një ditë do të dinte si të mbronte me ligj pasionet e tij të fshehta ndaj hipokrizise se shoqërisë.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top