Nje Histori E Cuditshme - Tregim Erotik

Klasa e tyre ishte karakterizuar si ajo e djemëve të bukur. Por ndër ta Flori binte më shumë në sy. I gjatë, i hijshëm, me një fytyrë engjëllore të bënte menjëherë për vete. Vajzat i ngjiteshin pas dhe ai nuk hezitonte t’ua bënte qejfin të gjithave.

-Hajde Flori, hajde. Ti je ku rafsha mos u vrafsha.

Kështu i thonte Lori një mik i tij i ngushtë. E Flori qeshte jo pa kënaqësi.

Por midis shokëve po bëhej një dallim. Për shumë vjet që kishin qënë në një klasë kishin qënë njëlloj, kurse tani Lori kish filluar të bëhej gjithënjë e më elegant. Ndoshta nga që punonte në një restorant luksi dhe simpatik siç ishte klientët e donin dhe i jipnin shumë bakshishe. Kurse Flori ishte dembel dhe nuk i vinte mbarë të tundëte vithet e të punonte. Por dorën për të shpenzuar nuk e rrudhte kurrë. Një e dy, do të shkojmë në Durrës për të pirë kafe: Flori më jep një pesëshe se jam fresko; do të shkojmë në Dajt për të pirë në lokale: Flori ke një njëzetshe ose tridhjetëshe më mirë; e keshtu me rradhë kërkesat shtoheshin dhe nuk paguheshin. Por Lori ishte djalë i mirë e nuk bënte fjalë. Pralla me mbret do të thotë dikush. E ku ka shokë sot të të jap para kot, për qejf apo miqësi. Vërtet ashtu është. Një ditë të bukur Lori i thotë:

– Flori parat që më ke më duhen se do të ble një motoskuter, pasi dal vonë nga puna e kështu më është i domosdoshëm.

– S’kam!

– Si s’ke. Ti e kupton se nuk ti kam falur, pasi unë kam pak e më duhen për vete.

– E di, por ke durim. Kur të marrim pronat…

– Na ngope me ato pronat e tua që ke kaq vjet që i përmend. Sa ti marrësh e të sjellin para do na dalë mjekra.

– Po ku ti gjej?

– Puno!

– Çfarë pune të bëj?

-Puno kamarier…

-Posi more, gjithë ditën në këmbë…

-Do punë të lehtë zotria jote. Po e deshe edhe atë ta gjejmë..

– E ç’punë është ajo?

-Punë pa lodhje fare. Po deshe të njoh me një klient që vjen tek ne.

– E pastaj çfarë mund të bëj unë për të?

– Ti bijesh, ja ç’të bësh.

Flori ngriu. Nuk e priste një ofertë të tillë nga shoku i tij.

– Seriozisht e ke?

– Jo po me të tallur.

– Shiko! Mos ma zër më në gojë këtë punë, nuk shes bythën për pare unë…

– Kush tha ta shesesh. unë thash ti bijesh dhe është krejt gjë tjetër. Çfarë ke? Ke frikë mos të hollohet. Nuk e ka me letër zmerilje që të ta fruaj.

-Lori! Me të vërtet po më habit… dhe vazhduan diskutimin e vështirë midis tyre.

– Nejse bëj si të duash, ti e di si është më mirë për ty, Për mua ka rëndësi të më kthesh parat.

– Po si mund ta bëj një gjë të tillë?

– E sheh këtë orën e dorës,- dhe tregoi njëTissot të bukur, ma kanë dhuruar edhe këtë zinxhirin po ashtu…

– E kush qenkan ato që dhurokan sa majtas djathtas sende të tilla.

– Atyre që iu ka qejfi…

Flori u mendua ca, pastaj si të thonte me vete, të dali ku të dali iu drejtua shokut:

– Një gjë ta kemi të qartë që në fillim. Po deshi, po ia bëj qejfin, por me bythën time nuk ka punë.

– Dakort.

Në gjysmë errësirën e klubit me një gotë birre përpara po priste të njihej me personin enigmatik. Flori ishte djalë i pashëm dhe hamshor i mirë, por me femrat ama. Kur i binte rasti të degjonte ndonjë fjalë për të tjerët bëhej zjarr, e ja tani i kish ardhur rradha atij të priste si bir bushtre një të panjohur, plak apo të ri, por që e kishte xhepin e ngrohet e mund të zgjidhte problemet e ngatrruara të tij. Lori i kishte thene se do ta sillte vet në tryezë, në se atij do ti mbushej mendja për të. Kjo e inatoste akoma më shumë sepse i dukej vetja sikur kish dalë në një vetrinë për tu shitur. Pasi i kalonte vala e inatit, fillonte ta shihte rastin më me gjakftohtësi dhe nuk i dukej aq tragjik sa e mendoi në fillim. Fundja ai do të ishte kaluar.

Kushdo që futej në lokal, Flori e vlerësonte në se ishte ai që priste apo jo. Ai herë pas here ndiqte Lorin, i cili kishte mjaft punë dhe herë pas here i kalonte pranë e bënte ndonjë muhabet sa të mos mërzitej. Por pas pak ai degjoi si i tingëlloi celulari dhe Lori foli me dikë, pastaj u afrua dhe i tha shkurt:

-Ai po të pret.

-Ku?

-Tek kthesa . Është me një BMW blu.

-Po unë s’e njoh.

-Të njeh ai.

Ndërmjet hezitimesh të shumta më së fundi Flori u ngrit e doli me përtesë.

Fresku i mbremjes e qetsoi, pas vapës që kishte në lokal. Eci i matur drejtë kthesës dhe pa nga larg makinën që priste me motorin e ndezur. Në timon ishte dikush por që nga tisi i mbrëmjes nuk po e dallonte mirë. Kur u afrua tek makina u përkul dhe pa një burrë rreth të dyzetave. Vlerësimi i parë ishte pozitiv, pasi nuk ishte as i shëndoshë dhe as pa flokë, dy gjëra që i kishte bezdi.

– Zër vend se njihemi rrugës.

Flori u ul, duke parë përpara sikur kishte frikë të kthente sytë në drejtimin tjetër. Ai nuhati një aromë të kendëshme të cilën nuk e dinte nga vinte, nga aromatizuesi i makinës luksoze, apo nga parfumi i kushtueshën pas rroje që ai përdorte.

Makina u nis. Ecja ishte me një krah, kështu që shihnin vetëm stopet e kuq të makinave , që ecnin e ndalonin sa herë që do të vinte ndonjë udhëkryq. Më së fundi dolën në rrugën e gjërë dhe makina filloi të ecë shtruar. Deri atëhere nuk kishin këmbyer asnjë fjalë. Më se fundi qetësinë e prishi i zoti i makinës.

– Kështu, më së fundi t’u mbush mendja…

Flori pa nga ai e bëri një shenjë me kokë si të thonte:”Ç’të bësh…”

– Desha të të them diçka,-vazhdoi miku i tij i ri. – Unë nuk dua të të detyroj për diçka që mund të jetë kundër parimeve të tua. Që kurse të pash me Lorin më mbeti mendja tek ti, por kjo nuk do të thotë që të të detyroj apo të prish mendjen si i ri që je. Ne mund të takohemi, të rrim pak bashkë, të pimë edhe nga një gotë dhe kur ta ndjesh veten të përgatitur, do të jesh ti që do të më thuash. E di që je djalë i mirë dhe nuk dua t’i shtoj vetes një mëkat më shumë.

Flori po e shihte dhe fjalët e tij sikur e magjepsën, sepse filloi ta ndjejë veten më të sigurtë. Dëshëron të shkojmë ne Dajt. Atje është fresk dhe bisedojmë më shtruar.

Tek lokali që shkuam nuk kishte shumë njerëz. Nga lart Tirana xixëllonte nga dritat, që në këtë periudhe ishin me bollëk.

Kishin filluar biseda koti dhe secili përpiqej që të trathtonte sa më pak veten, duke i mbajtur për vete informatat që mund ta ekspozonin. Flori, sigurisht që nuk kishte se çfarë të fshihte, pasi fundja ai ishte një student i thjeshtë, kurse “miku” i tij ishte ai që rrezikonte shumë.

Por fjala sjell fjalën dhe Flori mësoi se mikui tij i ri merrej me tregëtin në lindjen e largët, kështu që udhëtonte shpesh në ato anë. ai filloi t’i tregoi se atje kishte mjaft djemë të bukur të gatshëm për çdo argëtim, por atij sepse i përqenin më shumë shqiptarët , psi sipas tij ato dinë të qijnë mirë. Florit i erdhi pak për të qeshur, pasi nuk e kuptonte se çfarë ndryshimi mund të kishte. Fundja e qira ishte njëlloj.

-Jo- i thoshte miku. Ato janë të mirë për tu qirë, se janë të ngushtë, por për të qirë e kanë pallën e vogël, kurse djemtë tanë janë më të zjarrtë dhe e kanë më të madh.

-Sa e ke ti p.sh…

-Unë?- Flori nuk dinte ç’të thonte. – Nuk e kam matur kurrë. Por ma thotë mendja se duhet të jetë tek 20cm.

– E sheh. Ti për ta je përbindësh, por njëherësh edhe i preferuar. Ke dëshirë të bëjmë një udhëtim bashkë?

Florit i shkëlqyen sytë. Ai nuk kishte qënë ndonjëherë jashtë shtetit dhe kjo ju duk sikur po talleshe me të.

-Plastë ai që s’do.

– Kur e mbaron shkollën?

– Pas dy javësh.

– Ke pasaportë?

-Jo.

– Përpiqu ta bësh gjatë kësaj kohe. Unë njoh dikë atje dhe kjo do ta shpejtoj punën.

Flori s’po merte vesh se si punët morrën një kthesë të tillë. Ishte nisur për një takim të vogël por tani po i dilte se sa të fshehta kishte “zanati”. Pasi ranë dakord për të gjitha u ngritën të ktheheshin.

Kur ishin në makinë Flori bëri një pyetje naìve: “ Po ne kur do ta bëjmë?”

– Mendon se je gati?

Flori mbeti, pasi pyetja kish dalë e pa kontrolluar.

– Për këtë punë jemi këtu.

Miku i tij qeshi.

– Të pëlqen ta bëjmë në makinë, megjithëse nuk është shumë komode?

– E provojmë njëherë…

Makina u kthye në një rrugë të vdekur dhe atje shuan dritat. Në errësirë Flori ishte më i guximshëm, sepse i dukej vetja si puna e strucit që kur fut kokën në rërë i duket se u fsheh. Ai ndjeu dorën e mikut që e kapi për shpatullash dhe e tërhoqi nga vetja. Buzët e tyre u puqën dhe një puthje e ngrohët dhe e gjatë i ngjiti ato për një kohë. Miku ishte i rruar taze dhe Flori nuk ndjente asnjë ngacmim në fytyrën e tij.

Pas një puthje të zjarrtë, Florit iu duk, se po i merresh fryma. Kjo iu duk ndryshe nga përvoja e tij heteroseksuale. Dhe me thënë të vërtetën nuk iu duk keq. Ai gogol që e kish torturuar prej kaq ditësh sikur u venit, për ti lënë vendin një kënaqësie të ëmbel e të pa provuar. Dora e mikut rrëshqiti poshtë gjoksit, duke i krijuar dridhëtima e ndaloi mbi karin e ngrehur të Florit. Nga pozicioni si ishin ulur ai nuk ndjehej mirë pasi brekët e shtërngonin dhe ai kishte nevojë të rregullonte pozicionin e tij, për ta lënë atë të shlirtë që të shtrihej si të donte.

– Uli pantallonat!- dëgjoi ti thonte miku me zë të ulët. Megjithëse ishin në mes të pyllit e krejtësisht vetëm ishte misteri i seksit që i bënte të flisnin në atë mënyrë.

Flori liroi ripin dhe uli pantallonat dhe brekët, duke e lënë të lirë kapitalin e tij. Sapo e kishte bërë këtë veprim pa që miku i tij u përkul dhe filloi t’ia lëpijë kokën e ngrehur të pallës së tij. Ky ishte një ndjesi që nuk e kishte provuar kurrë, pasi me femrat që e kishte bërë, do ti vinte turp tu propozonte një veprim të tillë.

-Ah! ofshani Flori kur miku ia gëlltiti kokën e karit e pastaj edhe më tej, ishte një ngrohtësi e këndëshme që lagështira e gojës e bënte akoma më të pëlqyeshme. Ai filloi ta fuste e ta nxirte, duke e bërë Florin të dridhej nga kënaqësia. Edhe disa herë kjo punë dhe ai e ndjeu se si fara po i ngrihej nga testikulet për të ardhur në gojë. Flori i alarmuar e lajmëroi se po i vinte, por miku vazhdoi ta thithte deri sa sperma u përplas me forcë në grykën e tij. Flori ishte me të vërtet hamëshor, pasi ia mbushi gojën me lëngun e tij të trash e të bollshëm.

Për habin e tij miku e gëlltiti e pastaj filloi ta pastronte me gjuhë deri sa kari i tij nuk kish nevojë as të fshihej. Kjo gjë nuk i kish ndodhur kurrë dhe Flori e ndjeu se ishte futur në botën e një seksi shumë ngacmues, të cilën e kishte urryer me gjithë zemër e tani po e trulloste me ndijesit që po i adhuronte me gjithë zemër.

Ndenjën pak kohë pa folur, secili në mendimet e veta. pastaj Flori e prishi qetësinë menjë pyetje idiote:

– Hë si tu duka.

Miku qeshi, sepse dukej e priste një pyetje të tillë nga një fillestar.

– Shkëlqyshëm. ishe në lartësinë e duhur.

Flori u pendua për pyetjen e tij, por njëherësh i erdhi mirë që dëgjoi vlerësime.

– Shkojmë tani?

Flori mbeti.

-Po atë tjetrën nuk do ta bëjmë?

-Pse je i zoti ta bësh dy herë rresht?

-Sigurisht. Vërtet më vjen pak me vonesë, por nuk ka ndonjë problem.

Miku sikur u mendua ca, pastaj vendosi.

– Mirë atëhere, me që të pëlqen kështu s’po ta prish qejfin.

Ai shtriu sedilen e makinës, duke krijuar një si shtrat portativ, pastaj uli pantallonat.

– Të thash se nuk është shumë komode…

-S’prish punë.

– Si do ta bësh?

Flori s’kish menduar për këtë.

– Ja kështu drejtë…

Miku nxorri nga kutia e makinës një tubet lubrifikues dhe një kuti prezervativash.

– Vishe njërën!

-Po unë jam i pastër…

– Nuk dyshoj për këtë, por djaloshi dashur, duhet të mësohesh të bësh seks të sigurtë, pasi kjo është e mirë për të dy.

Flori e ndjeu se u skuq. Miku kishte të drejtë, por mungesa e tij e përvojës e bënte të mos ishte i matur. Ai veshi prezervativin. Miku pasi leu vrimën me lubrifikantin e tij, i tha:

– Shtriu me shpindë.

Flori s’po kuptonte. Ai donte t’ia hipte e kaq, por sa të fshehta ka zanati që ai po i mësonte menjëherë. U shtri. Miku ia leu prezervativin me një sasi të mjaftueshme lubrifikanti dhe pastaj u ul mbi të. Me dorë e drejtoi kokën tek vrima e tij dhe pastaj filloi të ulet ngadalë. Flori e ndjeu se si kari i tij po futej në botën e çudirave, duke zbuluar të panjohurat e jetës, që kishin qënë kaq larg imagjinatës së tij. Miku priti pak sa të mësohej e pastaj u shty më tej. Flori pa gjykonte se sa i ishte futur, deri sa e ndjeu se ai ishte ulur krejtësisht mbi të. Qëndroi për pak kohë ashtu. Flori s’po kuptonte se si do ta pomponte në atë pozicion që i dukej i pavolitshëm, por nuk donte të ngutej. Çdo gjë ka kohën e vet. Kur miku u ambjentua me përmasat e Florit i tha që të ndërronin vendet. Ai u shtri dhe Flori i hipi sipër ashtu siç kishte ëndërruar. Tani kënaqësia po merrte rrugë. Sa më shumë pomponte aqmë shumë kënaqej. Vrima e shtërngonte duke i bërë të gjitha muskujt e pallës së tij që të shtriqeshin e të provonte kënaqësin e një seksi që nuk e kishte provuar kurrë.

Kur iu derdh Flori mbeti për një kohë mbi të. Tani e ndjente veten kaq mirë sa nuk i bëhej që ta nxirte, por çdo kënaqësi ka fund, kështu që u ngrit dhe hoqi rezervativin e ndotur. Miku i dha peceta letre që të fshihej e kështu pas pak secili ishte i ulur në vendin e tij.

Tani ishte rradha e mikut që të bënte pyetjen idiote:

– Si tu duk?

-Shkëlqyeshëm. Nuk e mendoja se do të kisha kaq kënaqësi. Nga drita që vinte nga aparaturat tashmë të ndezura ai pa të ravijëzohej mbi buzët e mikut një buzëqeshje kënaqësie. Së fundëmi edhe një djalosh kishte zbuluar kënaqësin e një përvoje të re seksuale.

Makina qëndroi diku afër qendrës. Miku futi dorën në xhep e nxorri kuletën. Flori u tmerrua. Nuk e kish menduar se ky çast do të ishte më i vështiri për të. Ai hapi derën e makinës e mori të dalë.

-Prit!- i tha miku.

-Jo jo, një herë tjetër.

– Si të duash, por mos pendohesh.

-Kur do të takohemi prap, – pyeti Flori.

– Nesër merr një çertifikatë lindje dhe bëj katër fotografi për pasaportë. Të duhet edhe një dokument nga hetusia që nuk je nën proces.

Flori e kish harruar këtë detaj të vogël, por tani po e besonte se nuk kish qënë një premtim për ti prishur mendjen. ai po e shikonte mikun me një farë mosbesimi, por ai ishte i sigurtë për çdo gjë që thonte.

Pasi i thanë njëri tjetrit natën e mirë ato u ndanë. Flori po ecte rrugës si i hutuar, duke bluajtur mendimet e tij. “ Nuk i mësova as emrin dhe për me tepër nuk e lam ku do të takohemi…”

Rrugët e zhurmëshme të Tiranës kishin filluar të heshtënin, duke i dhënë mundësi Florit të mendonte për çfarë i kishte ndodhur. Pas çdo hapi që hidhte ai bindej me vete se nuk qe edhe kaq keq. Bile për të qënë i sinqertë ishte mirë, bile shumë mirë… Dhe shpejtoi hapin duke menduar të nesermen.

Pjesa e dytë

Pas nja dy ditësh Lori u duk tek Flori të cilit i shkoj mendja menjëherë tek parat që ai s’kish patur guximin ti marrë. Por Lori i tha se ajo punë ishte rregulluar dhe se kish ardhur për punën e pasaportës. Shkuam e bëmë fotografitë e pastaj morën edhe çertifikatën dhe pas pak ditësh Flori ishte bërë me pasaportë dhe jo vetëm kaq por edhe me vizë mbrenda. Të tijëve i tha se kish gjetur një punë të përkohëshme dhe se do të shkonte jashtë shtetit.

Dita e nisjes nuk qe e largët. Pas një udhëtimi të gjatë e të lodhëshëm, Flori e pa veten në një hotel të këndëshëm shumëkatësh. Ai ndodhej në zonat e reja të qytetit që po zhvillohej vazhdimisht, duke i ndërruar pamjen lagjeve të vjetra monotone e pa ngjyrë. Pasi bëri një dush Flori po e ndjente veten të freskët dhe të mbytur nga kurreshtja për tu njohur me jetën e qytetit të madh.

Ata zbritën poshtë, porFlorit nuk i hahej, nga që akoma kishte në grykë ato që i kishin servirur në avion. Fundja në se do të kishin uri do të hanin më vonë. Qyteti kish filluar të mbushej me drita dhe reklama marramëndëse. Tani miku kishte një emër. ai quhej Adi, ishte beqar dhe punët i kishin ecur mirë sa ta ndjente veten të sigurtë financiarisht e me perspektivë për të ardhmen. Kjo kish bërë që të kishte një rreth shoqëror të gjërë dhe përkrahje të ndryshme, të cilat i siguron paraja. Dhe Adi ishte shumë i zgjuar e i mprehët që t’i shfrytëzonte të gjitha këto lidhje në interes të tij. Pasi bëri disa telefonata në gjuhën vendase, të cilën e kishte përvetësuar shumë mirë nga udhëtimet e tija të shpeshta në ato anë, vendosëm të dalim. Morrën një taksi dhe me te shkuan në qendër, ku shetitën midis turmave të njerëzve të cilët përfitonin nga fresku i mbrëmjes për të bërë pazarin e tyre.

Flori ishte ende i magjepsur nga ndryshimet që i kishin ndodhur dhe Adi ndjehej i kënaqur për zbulimin e tij. Pasi kaluan disa orë vendosën të ktheheshin. Në taksi Adi i tha:

Flori ke dëshirë të provosh një djalë ekzotik e ta bëjmë tresh. Flori mbeti një çast, por ideja i pëlqeu. Po ku do ta gjenin këtë person.

-Nuk ka problem, pranë hotelit qëndrojnë plot djem e vajza që kërkojnë klientë e atje me siguri do të gjejmë ndonjë.

E me të vërtet aty ndodheshin disa të rinj ndër të cilët mund të zgjidhje sipas shijes. Ato afroheshin për të ndezur cigaren me shpresë so do t’i vinte propozimi por Adi dikë kërkonte e më së fundi e gjeti. Djaloshi sa po e pa u çel në fytyrë dhe u afrua i buzëqeshur. Adi e paraqiti tek Flori, duke i thenë se ishte një student që vinte nga fshati dhe që me këtë punë siguronte bursën për të vazhduar studimet. Djaloshi ishte shumë i këndëshëm dhe quhej Lu. Ata u ngjitën menjëherë në dhomë. Adi mori telefonin e porositi të sërvireshin për tre vet. Pasi hëngën paq nga që i kish marrë urija, u bënë gati të shkonin në shtrat. Lu fliste anglisht, pak a shumë sa edhe Flori e kjo gjë i bënte që të dy të kuptoheshin mirë me njëri tjetrin. Flori, ndërsa shihte Lun i shkoi mendja se ngjasonin me njëri tjetrin, pasi të dy shkonin për para. Por kjo ide jo e këndëshme nuk e ndaloi që ti ngrihej, duke e bërë të kuptoj se kish filluar ti pëlqente kjo punë.

U zhveshën Flori vuri re se Lu i kishte ngulur sytë tek kari i tij i madh, por nuk po arrinte të kuptonte në se kjo i pëlqente atij apo jo. Megjithatë nuk kishte dyshim se ai do ta provonte atë natë të gjithin në vrimën e tij dhe kjo do t’i jipte kënaqësinë ose torturën e rradhës.

Adi u shtri në shpinë dhe Lu filloi t’ia lëpinte, ndërsa përpara Florit hapej vrima e tij e ngushtë që e nxiste t’ia provonte sa më parë. Nga kënaqësia Florit iu kishte fryrë edhe më shumë se herët e tjera dhe në një farë mënyre i vinte keq për atë djalë nevojtarë se mos e torturonte më shumë se ç’duhej. Kur ia futi ai ndërpreu thithjet e tij, për të lëshuar një ofshamje, por nuk tha asgjë. Adi i shpjegoi se ato ishin stoik kur mendonin se do të merrnin shpërblimin e premtuar. Pas pak ai ishte mësuar me kalibrin e ri dhe vazhdoi punën e nisur për ta kënaqur klientin e tij të përherëshëm. Flori u shty përpara për tia futur të gjithë dhe kur e bëri këtë u gjend përpall Adit me të cilin filluan të putheshin. Vërtet që Lu ishte shumë i mirë. I bukur, i hollë. Megjithëse kinezët janë të zinj, flokët i kish bërë të verdha pasi kështu i dukej se do të tërhiqte më shumë të huajt. Flori me të s’kish të ngopur. Një mendje i thoshte që të mos e derdhte që të kishte mundësi ta mbante sa më gjatë. Prandaj filloi të mendonte për sportin, skuadrat e kampionatit e të tjera si këto, por në këtë rast zhvendosja e vëmendjes i hiqte edhe kënaqësinë. Kështu u përqëndrua dhe pas pak iu derdh. Flori filloi të shante.

-Mos u shqetëso!- i tha Adi. -Kemi kohë dhe do të vijë përsëri.

Pas pak iu derdh edhe Adit. Fara filloi të rridhte nga goja e Lus i cili shpejtoi ta nxirte në levamanin e banjos, pasi duket nuk i pëlqente që ta gëlltiste.

Kur u kthye, u shtrinë mes të tyre. Adi ia mori karin e ngrehur në gojë, kurse Flori filloi ta puthte. Kishte një gojë të vogël e të këndëshme të cilën po t’ia thithje, të futej e gjitha në gojë, Ai me një dorë kish kapur karin e Florit, ndërsa me tjetrin atë të Adit. Kështu kaluan një copë herë deri sa Florit i kërceu t’ia fuste përsëri. Por Adi e ndaloi.

-Tani e kam rradhën unë.- Dhe kish të drejtë se fundja Flori për këtë kish ardhur gjerë këtu.

Atë natë Florit nuk u kënaq sa herën e parë në makinë, pasi mendja i rrinte tek Lu. Por kishte mëngjesin e atëhere do ti binte edhe një herë për të gjitha kënaqësitë. Lu afroi karin e tij me shpresë se Flori do t’ia mirrte në gojë. Ai e ndjente se midis tyre ishte firmosur një aleancë e fshehtë mirëkuptimi. Flori hesitonte, pasi e konsideronte veten hamshorin që duhet t’i binte të tjerëve dhe vet të mos qihej. Kurse kjo ishte në një farë mënyrë qirje në gojë. Lu , që nuk e dinte si ishin ndarë rolet këmbëngulte, duke i thënë se ishte qejf dhe se e kishte të mirë. Flori filloi ti puthte barkun e pastaj ta lëpinte duke arritur tek kari i Lus e duke ia puthur. Ky ishte kompromisi më imadh që ai mund të bënte. Por kari i ngrohët e i fryrë i djaloshit e bëri që t’ia puthte përsëri e përsëri. Ai ndjente një aromë të lehtë burrërore e më se fundi nxori gjuhën dhe e preku lehtë në rrëzën e kokës dhe ndjeu se ishte mirë. E lëpiu poshtë kokës dhe e ndjente se kari i tij fryhej akoma më shumë, duke bërë Adin të dëshmonte kënaqësin që po i jipte. e kështu i përfshirë nga ky zjarr ia mori në gojë fillimisht pak e pastaj të gjithin.

Nata ishte e qetë. Kondicionerët siguronin freskësinë gjë që e bënte të ndjente ftohët. Kjo e bëri të rraset pas trupit të Lus i cili po flinte në shtratin e tij. Ngrohtësia që ai i dha e bëri të ndjehej i eksituar dhe të rrasej më shumë pas tij. Luja flinte, kurse kari i ngrehur i Florit shetiste midis kofshëve të tij. Megjithëse përgjumësh ai u eksitua keq e donte t’ia fuste, por në errësirë nuk po gjente ku ishin preservativat dhe kremi. Më së fundi dora i takoj në to dhe ai veshi preservativin dhe e leu mirë me krem e pastai ia mbështeti e filloi ta shtynte. Lus iu desh një copë kohe të kuptonte se çfarë po ndodhte. Ai ngriti njërën këmbë dhe Flori ia futi anash, duke ia mbajtur këmbën lart që të mos e pengonte. Lu nuk po bënte zë, sepse kjo seancë ishte e paparashikuar dhe nuk donte t’i nxirte gjumin padronit. Ai e dinte se tani e kishte Florin vetëm për vete dhe kalibri i tij ia mbushte bythën, duke i dhënë kënaqësinë që ai kërkonte. Edhe Flori ishte i kujdesur se nuk donte të prishte qetësinë. Tani e ndjente kënaqësinë më shumë se rradhën e parë, ndoshta nga që po e bënte në një pozicion të veçantë. Duke qënë se e kish bërë dy herë atë natë, derdhja po i vonohej, por kjo i jepte më shumë kohë për kënaqësi. Pasi e pompoi bollshëm e ndjeu se si fara iu ngrit e mbushi qesen e prezervativit. Të dy ishin ngjitur kaq fort sa dukeshin si dy kone që nuk arrijnë të ndahen, nga që nuk e nxjerrin dot. Flori ia mbajti mbrenda gjatë, kur filluan ti rëndoheshin sytë ia nxorri, u pastrua dhe i ktheu shpinën që të flinte. Por nuk kish kaluar pak, kur ndjeu karucin e Lus që ta guduliste në fele. I qenka ngritur djalit, mendoi me vete. Qëndroi ashtu pa lëvizur që të zbulonte se ç’kish ndërmend të bënte. Ai e ndjente se kari i Lus po e guduliste dhe deri këtu ishte mirë. Pas një copë here filluan ti mbylleshin sytë dhe e zuri gjumi. Se ç’po shihte një ëndër sikur vraponte dhe po e ndiqnin ta kapnin. Dikush shtiu dhe ai ndjeu një dhimbje të paimagjinueshme, sa iu duke se e vranë. U ngrit i trembur dhe ndjeu se Lu ia kishte futur në byth. Desh të ulurinte, por heshti sepse do të zgjohej Adi dhe do të merrte vesh çfarë kishte ndodhur. Qëndroi i tronditur. Nuk e kish përfytyruar se diku në lindjen e largët do të gjindej dikush që t’i prishte virgjirinë.

-Çfarë po bën keshtu?-pyeti ai i tronditur.

-Përpiqem të shpreh dashurinë që kam për ty,miku im.

Duke thënë kështu Lu u ngjesh më shumë pas tij me kënaqësin që po ia bënte qejfin një djaloshi që i kishte pëlqyer aq shumë…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top