Nje fare propozimi - Tregim Erotik

Berti kishte blerë një televizor HD që zinte gjysmën e dhomës. Aty ishte kënaqësi të shihje ndeshjet e futbollit, sepse të dukej sikur ishe në stadium. Një mbrëmje ishte një ndeshje e rëndësishme dhe Berti më ftoi ta shikonim bashkë. Hoqëm sandalet dhe u rregulluam në divanin përballë Tv. Ndeshja filloi, por nuk po dukej kaq interesante saç pritej. Ishte një lojë e ngadaltë dhe tuaj se e mërzitshme. Kur në një çast skuadra jonë bëri një sulm të shpejtë dhe topi përfundoi në rrjetë. Të dy u hodhëm përpjetë dhe u përqafuam nga gëzimi, kurse Berti mbështeti buzët mbi të mijat dhe më puthi fort. Kur u shkëputëm isha pak si і çoroditur sepse nuk po merrja vesh se ç’ishte ajo e puthur. Pas pak një sulmi ri dhe përsëri gol. Berti përsëri u përpoq të më puthte, por unë nuk e lash.
Ç’bën?- і them.- Unë nuk jam femër që të më puthësh kështu…
Pse ç’të gjeti, u konsumove?.. Dhe zgjati dorën për të më fërkuar karin, і cili mu ngreh. Lere,-і them- se nuk ka lezet. Prandaj të ngrihet sa ta prekësh. Në një pikëpamje ai kishte të drejtë se unë nuk kisha fare eksperience seksuale dhe këto gjëra se si më dukeshin. Ndeshja mbaroi dhe Berti nuk më preku më.
Vërtet je kaq і turpshëm? – pyeti Berti. Jo për gjë, po ne jemi shokë dhe se si më duket me ia fut shokut në byth.
Ashtu është po si і bëhet kur shoku ka qejf vet?
Unë mbeta. Vërtet, po kur shoku ka qejf vet? –po thoja me vete. Atëherë filloi të flasë Berti. Kjo është çështje kurioziteti. Unë nuk e kam bërë ndonjëherë ashtu besoj edhe ti. E pse të mos e provojmë. Unë nuk po flisja. Në kokë më vinin gjithfarë mendimesh e mbi të gjitha kurioziteti dhe kur shokut і kruhet?
Atëherë і kthehem Bertit dhe e pyes: Seriozisht e ke?
Po ja ashtu sa për ta fërkuar me provu se çfarë kënaqësie ka…
Shiko Berti, ti po pate qejf mire, por unë për vete nuk kam qejf dhe nuk dua ta provoj.
Mirë,- tha Berti. Ti mos e provo. Kështu ai u afrua zgjati dorën dhe ma kapi. Më pushtoi një dridhje që nuk e zotëroja dot. U desh vetëm pak të ma fërkonte dhe kari im të bëhej dru.
Mos më derdhet ?- і thash Bertit. Mirë tha e bëjmë tamam. Uli pantallonat e shkurtra dhe nxori bythën e tij të rrumbullakët, që sepse mu duk shumë e bukur.
Mora ta fusja, por ashtu në të thatë kari nuk lëvizte fare. Edhe unë e dija se duhej lyer me pështymë që të futej brenda.
Hape pak vrimën me gisht, tha Berti. Bëje gishtin me pështymë. Dhe unë e bëra. Logjika më thonte se më pak і ndjeshëm do të ishte gishti і vogël. E kështu fillova me gishtin e vogël. Po edhe ai futej me vështirësi, gjë që më bënte të mendoja se vështirësi do të kishte kari im që ishte mjaft і bëshëm. Pasi bëmë disa eksperimente atëherë fillova të provoja ta fusja. Me pështymë e me të shtyra më se fundi koka u fut. Berti më tha ta mbaja se і dhembte shumë. Qëndruam kështu një copë herë të mirë e pastaj Berti filloj të shtyhet, për të kontrolluar vet hyrjen e karit tim. Me tha ta tundja nja dy herë e pak nga pak u fut deri në fund. Ndjenja një kënaqësi që nuk di ta përshkruaj. Po qija për herë të parë dhe mbi të gjitha kisha përfund një djalë të bukur menje bythë shumë të këndshme. Bertit nga që і dhembte e pulsonte , duke e hapur dhe duke e mbyllur vrimën gjë që më jepte shumë kënaqësi. atëherë fillova ta palloja, pa pyetur në se Bertit і dhembte apo jo. Kur mbarova, e nxora. Kari ishte skuqur nga ngushtësia e vrimës. E pastrova, ndërkohë që Berti po vishej nga ana e tij.
Si tu duk? Pyeta Bertin.
Hera e parë është gjithë tmerr, sidomos me një pallë si ky і joti. Por unë e mora parasysh, se me një do fillohej. Ndoshta duhet të kisha kërkuar një më të hollë. Por s’ka gjë do hapem.
Me Bertin e bëmë disa here. Sa herë që ai ishte vetëm në thërriste në telefon. Po e njëjta gjë bëhej kur unë isha vetëm në shtëpi. Tani nuk kisha turp , bile kisha kënaqësi të gjeja ndonjë djalë tjetër për ta qirë. Dhe rasti erdhi. Në chat gjeta një djalë që mu duk shumë і edukuar dhe që ishte pasiv. Me thënë të drejtën të qenit pasiv nuk më pëlqente hiç. Berti kishte bërë disa tentativa për ta provuar, por që në provën e parë një dhimbje e padurueshme më pushtoi kështu që nuk e lash të shkonte me tej dhe hoqa dorë përfundimisht për të qenë Versatile. Pasi biseduam disa herë në chat і propozova të shiheshim në msn ose në skype, por ai і refuzoi të dyja, sepse më thonte, se po u takuam dhe sy pëlqyem і japim dorën njëri tjetrit dhe ndahemi si miq, kurse në skype mund te nxjerrësh fotografi dhe ti përdorësh sipas ndërgjegjes së secilit. Nejse me partnerin u morëm vesh dhe e lamë të takoheshim tek 21 dhjetori. Ai kishte një Pesho 307 të kaltër, ngjyrë që më pëlqente shumë. Djaloshi që kishim biseduar, ishte një djalë і këndshëm me syza, që dukej shumë fisnik. Ai ishte 3 vjet më і madh se unë, por kjo nuk binte në sy. Kur u futa në makinë ai më buzëqeshi dhe më pyeti: Ke dëshirë të pimë një kafe për tu bindur në se mund të qëndrojmë bashkë.
Unë nuk kam asnjë mëdyshje, kështu jam і gatshëm edhe pa pirë kafen. Në se puna është kështu, mund të shkojmë ne Durrës. Aty kam një apartament dhe mund të rijmë të qetë.
Rrugës bëmë muhabete të ndryshme, dhe dukej djalë me kulturë. E kisha në majë të gjuhës ta pyesja për seksin si і kishte hyrë kësaj rruge, por më vinte zor. Të gjithë mendojnë se aktivët nuk konsiderohen si të prishur seksualisht, kurse pasivët janë ata të përdalurit, sepse dalin nga rruga e zotit dhe e natyrës.
Në plazh apartamenti ishte mjaft і bukur se shihte nga deti, perëndimet e bukura. Pasi u solla pak për ta parë shtëpinë u përballa me mikun tim të ri.
Ke dëshirë të zhvishemi krejt. Sot nuk është ftohët dhe duket më shumë si një pranverë e hershme. U zhveshëm. Ai kishte një trup delikat si të një djaloshi adoleshent, megjithëse ishte më і madh se unë në moshë. Flokët і kishte të gjata e gjithë krela që і rrethonin kokën si të ishin një kurorë mbretërore. Sa më shumë e shihja aq më shumë më pëlqente. Dëshiron të bëjmë një banjë, se ka ujë të ngrohtë. Fundja e bëjmë, se kënaqësi është. U futëm në vaskë me presion. Pompat filluan të funksionojnë dhe trupat filloj të dridhen nga hidromasazhi. Pasi bëmë sapunisjen e parë djaloshi u afrua tek kari im dhe filloi ta lëpinte. Të them të drejtën në gojë nuk ma kishin marre nga që Bertit nuk і pëlqente. Pastaj rifilloj ta fuste në gryke dhe kishte një thithje mjeshtërore. Pastaj u sapunisëm mirë e mirë. Aq sa trupat rrëshqisnin kur fërkoheshim me njëri tjetrin. Më shkoi mendja dhe vendosa ta provoja t’ia fusja ashtu me sapun. Dhe vërtet kari im rrëshqiti lehtësisht në vrimën e djaloshit. Ai u përkul pak dhe filloj të shtyhej që ti futej sa më mirë. Kështu herën e parë mu derdh ne vaskën e banjës. Pastaj veshëm peshqira banje dhe dolëm në kuzhinë për të ngrënë disa gjëra të shijshme që kishte përgatitur djaloshi. Pimë edhe birrë vetëm nga një shishe, sepse as mua dhe as atij nuk і pëlqente e pira. Më shumë mund të pija lëngje se sa pije alkoolike. Duke ngrënë biseduam edhe për seksin. Ai më tha se e kishte provuar me kohë karin e një djali që e kishte fqinjë dhe kështu і ishte lezetuar dhe kishte mbetur vetëm pas. Mund ta bënte edhe aktiv por ndjente më shumë kënaqësi si pasiv. Kur kishte ndonjë djalë si puna ime, më tha, nuk kishte të ngopur. Pasi pushuam pak atëherë e bëmë edhe një herë tjetër , por kësaj here të shoqëruar me shumë të puthura, të lëpira dhe përkdhelira. Kështu ndenjëm deri vonë pasdite. Unë po mendoja se çfarë gënjeshtre të sajoja për vonesën në shtëpi. Djali desh të qëndronim akoma dhe ta bënim së paku edhe një herë, por unë nuk pranova.
Ndërsa ktheheshim vura re se kishim krijuar një konfidencë me njëri tjetrin. Kur do të takohemi përsëri? më pyeti. Gjatë javës і them. Flasim në internet. Nuk ke djem të tjerë?- them. Ka ndonjë, por dua të kufizohem. Mua më mjafton një shok si ti, që të jetë і fortë dhe besnik. Po mendoja, që kjo ishte një farë propozimi për…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top