Një Djalë I Jashtëzakonshëm - Tregim Erotik

(Nata e pare)
Ketë emër ia kishin vene shokët, sepse kur e shikoje dukej si amerikan. Flokëverdhe te prera shkurt, trup te mbushur dhe sy te kaltër e bënin një djalë shume te hijshëm. Vajzat vdisnin për te dhe ai kishte kaluar mjaft prej tyre. Por mësimeve nuk ia varte shume, kështu qe kur mbaroi shkollën e mesme, nuk vazhdoi dot me tej. Mbeti disa kohe pa pune dhe me se fundi rregulloi një vend ne një polici private. Uniforma e tregonte edhe me te bukur, pasi i kishte hije.
Ndërmarrja ku ruante, po bënte disa shtesa, kështu qe kur kishte rojën e natës i duhej te sillej se mos futej ndonjë për te vjedhur rrubinetat e çezmave dhe materiale te tjera ndërtimi. Por deri atëherë nuk i kishte ndodhur te kapte njeri. Një nate, ndërsa sillej rreth ndërtesës, pa te futeshin dy djem te çilet u ngjiten ngadalë ne katin e dyte. Ai i ndoqi me sy, por nuk beri ndonjë veprim pasi donte t’i kapte me presh ne duar. Priti pak e pastaj filloj te ngjitej ne shkallet e jashtme te ndërtesës. Gomat e këpucëve me qafa, e shuanin zhurmën e hapave dhe ai u ngjit pa u ndjere ne katin e dyte. Hoqi nga brezi prangat dhe ne gjysme errësire, filloi te kontrollonte kthinat e ndërtesës. Nga ana e rrugës, ku kthinat ishin me te ndritshme, nuk kishte asgjë. Pastaj rrëshqiti anës mureve për te shkuar ne pjesën tjetër. Ne hyrjen e një dhome ai dëgjoi ofshaje. Ndaloi, u ul ne gjunjë e nxori syrin. Mbi disa letra te shtruara për toke ishte shtrire njeri prej djemve, i cili kishte mbështetur këmbët mbi supet e shokut, ndërkohe qe ai po e pomponte duke gulçuar. Bobi mbajti frymën. Ai e ndjeu një shtrëngim ne pantallona, nga ari i tij qe ishte ngritur tmerrshëm. Bobi fillimisht u çudit, pasi nuk besonte se ai, një feminist i staxhionuar, te reagonte kështu për seksin mashkull. Por realiteti ishte se edhe djemtë mund te ta ngrinin keqas. Ai u ngrit ne këmbe, por priti pas murit deri sa ato te mbaronin. Preku me dore disa here karin e tij dhe i u duke sikur do ti derdhej. Por nuk i ndodhi. Sapo djemtë lëshuan ofshamat e fundit, Bobi doli nga vendi ku ishte fshehur dhe me shpejtësi ju afrua djemve duke thirrur: -Ç’po Beni?- i tha. -Asgjë, – u përgjigj ai qe ishte sipër. Bobi iu afrua dhe me mjeshtri i vuri prangat -Prit aty!- i tha. Ai u largua deri ne korridor e aty u kthye nga dera te shikonte se ç’po ndodhte me shokun e tij. Djali pasiv, dukej shume i frikësuar dhe po dridhej i teri. –Po deshe beje me mua…Ke qejf te ma fusësh?… Bobi po luftonte me veten, pasi nuk ishte i vendosur se si te vepronte. Djali kishte mbetur i zhveshur dhe po priste ne këmbe. Ne gjysme errësime dukej trupi i tij i bukur dhe bythët e vogla, qe papritmas i ngjallen një kureshtje te madhe për te provuar se si behej me një mashkull. Kishte pasur një rast kur ishte ne gjimnaz qe një djalë i kishte lëne te kuptonte qe kishte dëshire ta bënte me te por Bobi e kishte refuzuar me përbuzje. Por ja tani po i paraqitej një rast qe ndoshta ishte i pa perseritshem e për me tepër ishin djem qe e kishin provuar dhe nuk e kishin për here te pare. -Shtriu! – i tha Bobi dhe ai u shtri pa bere fjale. Bobi u përkul mbi te i hapi felet dhe i mbështeti kokën e karit mbi vrime. – Lyeje me pështymë!- i tha djali dhe ai e leu. Pastaj e shtyu dhe kari e gjeti lehte rrugën e tij. Djalit i dhembi , por ai nuk shtrëngoi dhembet dhe nuk u ndje. Ai deri tani nuk kishte provuar një kar kaq te madh dhe dhembjeprurës. Ndërsa Bobit, vrima e ngushte i shkaktoi një kënaqësi te madhe. Pastaj, nga dhimbja djali e shtrëngonte vrimën duke i krijuar pulsime qe Bobit i shkaktonin një kënaqësi te veçante. Ndërsa vepronte Bobi po mendonte se nuk ishte aq keq, bile kishte filluar t’i pëlqente shume. Djaloshi qe ishte përfund filloi te mësohej dhe tani kishte filluar te ndjente kënaqësi. Kari i madh dhe i gjate i shkonte tejet ne thellësi dhe kur i takonte tek prostata ia shumëfishonte kënaqesine. Nuk vazhdoi gjate, sepse Bobit, te ngarkuar me emocione iu derdh shpejt.. Ai qëndroi për një hop pa lëvizur e pastaj e nxori. Ai nxori nga xhepi një pako shamish prej letre dhe u pastrua. Po ashtu i zgjati djalit pakon qe te pastrohej edhe ai. Djali aktiv e kishte pare gjithë skenën nga qoshja e derës. Tani ishte i sigurte qe roja nuk do te ahonte gjë. Bobi nga ana e tij po mendonte se partneri tjetër nuk ishte personi sigurte, pasi mund te fliste. Atëherë i lindi një ide. E thirri tjetrin, ia hoqi prangat dhe i tha te hiqte pantallonat. Ai filloi te protestonte, por nuk i eci. Bobi ia uli pantallonat prej te cilave gollen dy mollaqe te mbushura dhe te bukura. -Shtriu me shpin! – i tha Bobi. Djaloshi tani e kishte te sigurte se çfarë do t’i ndodhte, por nuk beri fjale. Bobi ia ngriti këmbët mbi supet e tij, siç kishte bere ky i fundit me mikun e tij, pastaj e leu karin me pështymë dhe ia futi. Djaloshi e ndjeu shume dhimbjen e karit te Bobit e po thërriste me zë te shuar, nxirre, nxirre. Bobi e mbajti pak e pastaj ia nxori. -He si te duket? Djali nuk foli. Ata zbriten shkallet pa bere fjale. Pastaj u futen ne te çarën e gardit dhe dolën jashtë. Bobi kishte mbetur i shushatur nga aventura e tij dhe nuk dinte ne se ishte i kënaqur apo jo. Ne ketë kohe nga gardhi u fut koka e djalit pasiv i cili e pyeti: Ej ti, je nesër me shërbim?…

Nata e dyte
Te nesërmen Bobit nuk iu nda mendja nga ajo qe kishte ndodhur. Ndonjëherë i vinte per te qeshur me veten, por për një gjë ishte i sigurte se djemve iu kishte pëlqyer. Pyeste veten ne se ato e kishin pasur seriozisht kur e kishin pyetur ne se do te ishte përsëri roje te nesërmen? Ishte duke pare televizion, kur ndjeu se dikush po i afrohej dhomës se rojës. Doli tek dera dhe pa djaloshin pasiv. E ftoi te futej brenda dhe i tha te ulej mbi divanin qe ishte aty. -Po miku tënd ku është? –e pyeti. -Ai nuk erdhi se e kishte ende te vrare, nga qe mbrëmë e kishte për here te pare. -Me vika keq, qe unë u bëra shkak qe ai te prishej. – Mos u bej merak se edhe ai kishte qejf, por donte ta provonte me një kalibër me te vogël… – Po për ty si qe?… – Hyjnore…Po për ty? – Edhe unë e kisha për here te pare dhe me pëlqeu… -Vetëm kaq? – Çdo te them se kishe një vrime te mrekullueshme?… Djali qeshi. –Si te quajnë? Pyeti Bobi. –Eni,-u përgjigj djali. –Emër i bukur. Po ty? -Bobi. Mendova se nuk do vije dhe kisha një vrasje ndërgjegje për atë qe ndodhi…Është me mire qe ta leme ketë pune. -Bobi! Me vërtet e thua?. -Unë s’jam për ketë pune… Eni zgjati dorën dhe i kapi karin qe ishte i ngritur . – Me ketë kar te ngritur me thua qe nuk ke qejf? Ne fillim Vjene pendesa, pastaj kënaqësia e mëkatit te ëmbël. Njeriu ka nevoje te provoje sa me shume kënaqësi e te mos mbetet ne rutinën e jetës. Fundja me te fituar janë ato qe janë biseksual sepse provojnë te dyja kenaqësite me femra dhe meshkuj. E te tille ka plot… -E Ben shpesh?- pyeti Bobi. -Me raste…Por me ty qe diçka e jashtëzakonshme, vetëm se u zhvillua ne kushte te këqija…Këtu ne dhome është ndryshe. -Si ndryshe? -Po janë kushtet me te mira. -Je bindur qe ta besh përsëri me mua? Nuk te dhemb nga nata e shkuar… -Sigurisht qe ende me dhemb pak, por nuk do te hiqja dore nga ti për asgjë ne bote. Bobi u mendua pak e pastaj vendosi : Te dale ku te dale…ai u ngrit, fiku dritën dhe i tha Enit qe te zhvishej. Pas pak Eni ishte krejt i zhveshur, ndërsa Bobi uli vetëm pantallonat. Eni i kapi karin dhe pasi e ledhatoi pak, qe ti ngrihej mire, nxori gjuhen dhe filloi t’ia lëpije. Pastaj kokën e futi ne goje dhe po e pomponte deri aty ku mundej. Bobi kishte qire shume vajza, por asnjëra nuk ia kishte marre ne goje, kështu kjo përvoje e re e dalldisi. Ai i mbështeti Enit dorën mbi koke dhe e shtynte qe ta gëlltiste sa me shume. Ndjente një ngrohtësi dhe një kënaqësi te papershkruar. Pastaj papritmas e kapi për flokësh, ia nxori nga goja dhe i mbështeti buzët e tija te trasha mbi ato te Enit e filloi ta thithte fort, duke rrezikuar t’i linte shenja. Eni u tërhoq duke i thëne qe te kishte kujdes, se s’kishte çfarë t’ju ahonte atyre ne shtëpi. U shtrinë ne divanin e vjetër te dhomës e Bobi filloi t’ia përkëdhelte bythët me kënaqësi. Pastaj kaloi gishtin nga e çara e tyre për te gjetur vrimën te çilen filloi ta provokonte me gisht. Eni mbaroi fare. Ai donte qe t’ia fuste sa me pare dhe ketë dëshire ia tha edhe Bobit. Eni kishte marre me vete prezervativa dhe një tubet kremi me te cilin leu mire vrimën dhe prezervativin e Bobit. Pastaj e pyeti se si dëshironte t’i qëndronte. Bobi zgjodhi atë me këmbe mbi supe se kështu jo vetëm mund t’ia fuste me thelle, por njëherësh edhe ta puthte. -Beje pak me kujdes,- i tha Eni. Kështu do te provojmë kënaqeshit te dy. Dhe Bobi filloi t’ia fuste ngadalë e me hope deri sa vrima e Enit te mësohej me përmasat e tij. Pak nga pak kari i gjate dhe i bëshëm po futej ne vrime, duke krijuar një hapje te unazës se vrimës, qe Bobit i ngjallte kënaqësi ndërsa Enit një perzjerrje te dhimbjes me kënaqesine. Kur arriti ne fund Bobi kishte arritur ne ekstaze. Ai filloi te pomponte shpejt e me force, gjë qe bënte ta hidhte Enin përpjete. Bobi u zgjat dhe i kapi buzët e partnerit te tij te cilat filloi t’i hapte me gjuhen e tij, here duke i thithur e here duke lëpire sa ne faqe,qafe,vesh etj. Ai zgjati mjaft deri sa e ndjeu se po i derdhej, kështu e rrasi për te fundit here, duke ndjere se si sperma po i mbushte kapuçin e prezervativit pasi kishte mbaruar ai e nxori hoqi prezervativin, u fshi e veshi një prezervativ te dyte. Eni po e shikonte si me habi ne gjysme errësire. –Ç’ke ndërmend te besh e pyeti ai dhe Bobi pa hezituar i tha: Hera e dyte është gjithnjë me e këndshme se zgjat me shume.

Nata e trete

Pas disa ditësh Bobi kishte përsëri turnin e natës. Ai nuk besonte se Eni do te vinte pasi nuk e kishin lëne dhe ata nuk e dinin turnin e tij. Por për çudi te tij ata dolën nga errësira dhe ishin te dy. Kur hynë ne dhomën e vogël te rojës, Bobi pa se djaloshi aktiv ishte me i bukur se Eni. Ai kishte flokë te lyer me gjel e te rregulluar ne një forme te veçante. Buzët i kishte te trasha si te Bobit dhe bythët te fryra ashtu siç i pëlqenin Bobit. -Nuk e prisja qe te vije, i tha Bobi. -Perse?- pyeti djali. -Sepse me thane se ishe i paprekur dhe ndoshta nuk do te doje te provoje përsëri… -Thonë se treshe behet me mire dhe kështu me qe ishte rasti erdhëm ta provojmë… -Pra je i gatshem te bëjmë gjithçka? Djali pohoi me koke. –Po ty si te quajnë? Deni… -Je djalë i bukur Deni. Me fal se edhe ty Eni nuk dua te te ofendoj, por me ty njihemi me mire, kurse me Denin sapo mësohemi… -Jeni ne një klase?-pyeti Bobi. – Jo! Jemi njohur ne internet… -Po këtu si arritët ? -Nuk kishim vend ku ta bënim e me se fundi gjetëm ketë vend qe e kemi shfrytëzuar disa here. -Po ti Deni i ke rene ndonjë tjetri ? Vetëm dy djemve. Eni është i treti. -Keni qejf te fillojmë? Ato pohuan dhe kështu përsëri drita u fik, Bobi uli pantallonat si zakonisht kurse te dy djemtë u zhveshën krejtësisht. Bobi u ul ne mes te divanit kurse ato u shtrinë nga te dy anët e filluan t’ia lëpinin karin e Kobit nga te dyja anët. Kjo qe një ndjesi e re për te. Ai nuk dinte se kujt t’ia fuste me pare, por sidoqoftë te gjithë vëmendjen ia kishte tërhequr Deni. Ai mezi priste qe ta provonte edhe një here vrimën e tij qe ishte zhvirgjëruar përgjysmë. Pas disa lodrash orale, Bobi u shtri mbi trupin e Denit. Ai ndjeu aromën e këndshme te sapunit, gjë qe tregonte qe ai kishte ardhur i lare. Bobi filloi ta lëpinte tek mollaqet e fryra, pastaj t’i kafshonte nga pak. Pastaj i tha Denit qe te qëndronte ne gjunjë me vrimën e kthyer nga Bobi. Ai i hapi mollaqet dhe pa vrimën e rrudhur fort, gjë qe tregonte qe e kishte shume te shtrënguar. Filloi te lëpinte dhe ta sulmonte me gjuhe. Vërtet qe vrima i rezistoi sulmit te gjuhës, por sidoqoftë filloi te zbutej e te ç’tendosej. Pastaj Bobi e provoi me gishtin e vogël, i cili me vështirësi por u fut. Deni ofshin pak. –Merr kremin!- i tha ai dhe Bobi e leu bollshëm e pastaj provoi gishtin e mesit i cili u fut me lehtësisht. Eni po rrinte e po shikonte. I eksituar nga skena ai po masturbohej dhe duket se kjo i jepte kënaqësi. Bobi vazhdoi duke e hapur vrimën e ndaluar deri sa mendoj se ishte bere mjaft elastike e pastaj i tha Denit qe kishte dëshire ta provonte përsëri. -E bëjmë tresh tha Deni. Eni u shtri përmbys dhe Deni nuk vonoi t’ia fuste. Beni kishte një kar rreth 18cm, qe i shkonte Enit përshtat. Ky i fundit futi duart nen vete qe te ngrihej pak, për te krijuar një pozicion me te volitshëm për Denin. Kur përgatitjet barruan, Bobi përgatiti pallën e tij. Deni megjithëse kishte qejf qe ta bënte, përsëri kishte frike. Bobi e provoje me gisht dhe vrima ishte ende e lire. –Deni, mos ki frike. Ne se te dhemb me thuaj qe te ndaloj. –Vazhdo!- i tha Deni. Atëherë Bobi nuk hezitoi qe, here ta fuste me ngadalë, dhe here te tërhiqej, deri sa pak nga pak arriti deri ne fund. Tani edhe Deni ndjehej mire, se kishte vetëm pak dhimbje, qe pak nga pak shpresonte qe t’i zhdukej. Fundja ajo ishte një dhimbje e durueshme. I ndodhur ne pozicion te mesit iu duk sikur ishte vet virtyti, i cili thonë se qëndron ne mes…Bobi filloi ta qite shtruar, gjë qe nuk e lejonte Denin te bënte te njëjtën gjë me Enin. Ato ishin plasur me njeri-tjetrin dhe sikur po prisnin radhen për te provuar kënaqesine e tyre. Kur Bobi mbaroi, atëherë Deni dhe Eni provuan kenaqësite e tyre. Por kjo nuk përfundoi me kaq. Ato mbeten gjithë natën ne dhomën e vogël, ku Bobi si një stalion i vertet i provoi disa here sa njërin tjetrin. Pastaj shokët e bene disa here midis tyre deri sa afroi agimi dhe ato u bene gati te iknin. Kur po ndaheshin Deni tha, se kish qene një nate qe ai do ta kujtonte gjithnjë. –Pse–pyeti Bobi, nuk do te vini me? Deni qeshi. Sigurisht qe do te vijmë, por është ajo e para qe mbahet mend…Fundja është fat qe u lidhem me një djalë te jashtëzakonshëm si ti…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top