Nje djale burreror - Tregim Erotik

Sapo isha kthyer ne shtepi, dhe po beja nje dush per te hequr djersen, kur zilja e telefonit tringelloi. E lash te binte pa çare koken se kush ishte, por ajo vazhdonte me kðmbengulje. Atehere dola nga banjo dhe shkova tek telefoni. Pyeta kush ishte e me tha se ishte Nardi. Vrava mendjen per nje çast per te kujtuar se ç’me thoshte ky emer, por asgje. Atehere Nardi me kujtoi se ishim njohur ne Shkoder dhe çdo gje u rikthye ne mendjen time. Ai me pyeti ne se isha i lire dhe ne se desheroja ta takoja. Megjithese nuk kisha shuem deshire te dilnja, por duke kujtuar se sa i mire ishte vendosa te shkoj. Ai me tha se me priste tek qoshja e ATSH tek ura e Lanes dhe une i kerkova rreth gjysem ore qe te isha aty. Kur dola ne rruge kundermoja nga era e nje parfumi qe me pelqente shume dhe qe hodha per te krijuar nje atmosfere dehese. Me Nardin u njohem ne taracen ku hanim darken. Ata ishin nje grup te rinjsh te cilet flisnin gjithe zhurme dhe qe ndodheshin aty prej disa ditesh. Nje mbremje e pash te ishte vetem. Veshtrimet tona u kryqezuan dhe m’i duk sikur buzeqeshi. Atehere mora goten time te birres dhe shkova ne tryezen e tij, duke i thene ne se pranonte te pinim nga nje gote se bashku. Keshtu u njohem. Beme nje bisede tekendeshme. Ai ishte student arkitekture dhe kishin ardhur aty per disa dite praktike. Pasi ndenjem vone, kamarieri na tha se do ta mbyllnin, keshtu qe u ngritem. Ne ashensor po shikonim njeri tjetrin. Me dukej se nga buzet e tij nuk ishte zhdukur ende ajo buzeqeshje e lengeshme qe e kisha vene re edhe me pare dhe pa u permbajtur i thash: – Qenke djale per tu pire ne kupe. – Vertet thua?-Ai pa hezitim u zgjat dhe me pythi. Ashensori ate kohe ndaloi dhe dera u hap. Ky ishte kati im dhe une e ftova ne dhomen time. Ai erdhi pa hezitim. Sapo u futem dhe mbylla deren qesh une qe u afrova prane tij e filluam te putheshim perseri me shume afsh. -Besoj se u morem vesh?- i thash. Ai pohoi me koke. Pastaj filluam te zhvishnim njeri tjetrin deri sa mbetem nudo. Ai kur ma pa tha: – E paskemi njelloj . Vetem nje gje…Une nuk e marre ne goje… U shtrime ne krevat dhe ai hipi siper meje. Organet tona ferkoheshin me njeri tjerin,ndersa ne putheshim. Por kjo nuk zgjati shume se atij iu derdh. Une qe e kisha ende dru kerkova qe t’ia fusnja, por ai filloi te beje naze, duke thene “nje here tjeter” e keshtu qejfi u prish dhe ne u ndame. Ate nate i rash me dore qe te qetsohesha, por kjo me beri edhe me keq se me la pa gjume deri afer agimit. Me çudiste sjellja e tij, fillimisht ishte aq i gatshem, pastaj ndryshoje krejtesisht. Por gjera te tilla ndodhin. Tani po shkoja ne nje piketakimi me te dhe vrisnja mendjen se si do te shkonte. Perseri me naze per te perfunduar ne onanizem?

Kur po zbrisnja te perpjeten e pash tek qoshja e murit. I buzeqesha dhe u afrova tek ai. Pasi shternguam duart ai i beri me shenje nje djali te cilin e prezantoi me emrin Vini. Te them te drejten u ndjeva keq, sepse nuk e kisha llogaritur qe do te ndodhesha perpara nje te panjohuri, pa ç’ka qe dhe Nardin nuk e njihja mire. Ai e vuri re trubullimin tim dhe me tha se Vini ishte shoku i tij me i ngushte dhe se mendonin njelloj… I hodha veshtrimin shokut te ri. Ishte nje djale shume burreror, brun dhe me sy te shkelqyeshem. Dukej tip sportiv dhe pamja e tij sikur me qetesoi. Tani qe ishin dy nuk besoja se nazet e Nardit do te ishin te sukseseshme. Ku do te shkojme i pyes dhe Nardi me tha se shoku i tij banonte aty afer. Nardi i kishte folur per aventuren tone dhe ai ishte bere shume kurreshtar keshtu qe ate dite e kishte shtepine ne dispozicion kishin vendosur te me thirrnin edhe mua. E gjithe kjo se si me dukej, por fundja aventura eshte aventure e ne zhytesh ne te duhet t’ia dalesh ne fund.

Shtepia ishte e thjeshte nga ato apartamentet tradicionale qe vinin nga e shkuara. Vini nuk ishte çliruar ende nga nje fare hezitimi qe kishte. Une e vura re kete dhe i thash se po te donin mund ta linim… Por Nardi nderhyri e tha se ato mezi e kishin pritur ate dite dhe s’kishin pse te hiqnin dore. -Po si mendoni se do ta bejme? -Jemi te hapur per te provuar te gjitha. – Ti eke provuar ndonjehere,- pyes Vinin. Ai u skuq e tha se e kishin bere me Nardin si me ty ne Shkoder. Atehere kuptova se atoishin dy djem te pa prishur qe kishin vensosur t’i jepnin fund virgjirise se tyre, por deri ku? Kete nuk e dija. -Shkoni ne banjo dhe pastrojuni mire e pastaj te shohim ç’do te bejme. Ato pa bere fjale shkuan e pas pak vijne me pantallona te hequra, por me te mbathura. Une isha vetem dy tre vjet me i madh se ata, por kisha me shume eksperience. I thash te zhvisheshin fare dhe ato u zhveshen. Vini ishte i kthyer me shpine nga une duke lene te admiroja bythet e tija qe kishin forme kaq te bukur. Per t’i hequr turpin u afrova dhe e peshtolla nga mbrapa, duke takur organin tim te ngrehur ne bythet e tij. Ai u dridh pak por i rezistoi proves duke u mbeshtetur teresisht pas meje. Pastaj i ktheva koken e fillova ta puth ne buze. Kishte buze kaq te ngrohta sa qe me krijuan nje magji maramendese. E harrova fare Nardin bukurosh e te bute, per te shijuar kete djale fantastik me te cilin isha puthitur. Nardi desh t’i binte me dore, por e vura re dhe e ndalova. “Mendo ndonje kenge qe te pelqen e mos kujto seksin. E kuptoja se ishte ky qe komandonte Nardin, prandaj doja qe t’ia fusnja atij te parit, qe te qetsohej e pastaj te qiheshim shtruar. Prandaj e shtyva dhe u shtrime ne shtrat. Une vazhdoja te isha siper tij. Pasi e ferkova disa here karin tim pas bytheve te tij ai me tha; “Beje me kujdes se mos me dhembe…” Nga e di ti qe te dhemb?” “Kur kemi provuar me Nardin…” “Mos ki frike se çdo gje do te shkoi mire. Ti mos u tremb…” Vertet i premtova, por nuk dija se sa do t’a mbaja fjalen. Kisha me vete edhe nje krem te posaçem, si edhe nje tufe prezervativash, megjithese isha i sigurte qe prej tyre nuk vinte gje, por megjithate duhet te mesoheshin qe te mos e benin pa mbrojtje. Beme nje fare nxehje per ta mesuar vrimen, por atij i dhembi qe ne tentativen e pare, por pak e nga pak filloi te ambjentoheshe me gishtin e vogel, pastaj te mesit e me dy gishta bashke, e pastaj duke tentuar per ta futur pak enga pak. Vini nuk ndjeheshe, por dukej qe torturohej nga qe shterngonte vrimen sa here qe kari futej me thelle. E nxora nje dy here qe te qetsohej, por kjo ishte me keq se duhej te mesohej rishtazi. Me se fundi kari arriti fundin. Vrima e ngushte qe pulsonte here pas here me krijonin nje kenaqesi te madhe. U afrova na ana qe ksihte kthyer koken dhe i them:”Me fal Vini por keshtu ekane keto pune kur e ben per here te pare. Pastaj e putha dhe ai u pergjegj puthjes sime e keshtu sikur filloi te mesohej.Nardin qe e kishim lene menjeane e thirra te shtrihej ne anen e kundert. Atij ia mora ne goje nderkohe qe me gishtin e mesit fillova t’i hapja vrimen. Ai e duroi me lehte. Me sa dukej Vini e kishte qire disa here. Kur Vini ishte i gatshem, fillova ta pompoja. Ne fillim ngadal e pastaj me shpejt. Kenaqesia sa vinte e rritej e keshtu sapo e ndjeva qe po fillonte te me vinte derdhja e nderpreva dhe e nxorra jashte. Nderrova prezervativin dhe i them Nardit te shtrihej me shpinde. Ia ngrita kembet e fillova t’ia fusnja.

Ketij i hyri me shpejt, gje qe justifikoje dyshimet e mija. Ai kishte qejf qe njeheresh te puthej, por kjo e mundonte, keshtu qe vazhdova ta pompoja me shpejtesi deri sa m’u derdh perfundimisht. Kur mbarova u ktheva nga djemt. E dija se tani ishte rradha ime qe ta provoja. Vini kishte nje kar goxha te madh, keshtu qe si fillim preferova Nardin i cili shpejtoi ta fuste e te me qinte me shume kenaqesi, kurse Vini ishte i shtrire prane meje dhe mbante koken e karit te cilen po ia lepinja me kenaqaesi. Sapo Nardi mbaroi, Vini nuk e zgjati por desh ta fuste zhveshur, por une e ndalova, duke kerkuar te vishte prezervativen. Pastaj filloi ta fuste ngadal. E ndjenja dhimbjen therrese, por vrima po hapej e sa me thelle futej kari aq me shume rritej kenaqesia. Pastaj Vini filloi te pomponte me force.. E ndjeva qe iu derdh nje here, por pas nje pushimi te vogel ai filloi te pomponte perseri, e pastaj perseri, keshtu e beri tre here njeri pas tjetrit. Sigurisht kjo zgjati mjaft si kohe. Kur mbaroi i thash se Ishte nje stallion i vertete dhe atij iu be shume qejfi, sepse fytyra filloi t’i shkelqente. Ndenjem se bashku gjithe ate pasdite. Djemte se kishin parashkuar se seanca e seksit mund te zgjate kaq gjate. Ateher i thash se ne jug ishte nje kenge popullore qe thonte: O ju breket e argjenda; si lum ju seç mbani brenda; nje te gjate e dy te renda; obobo seç mi ka enda; qe gjithe naten ti mbaje brenda… Ato qeshen, por une nuk mund te rinja gjithe naten se te nesermen kisha provim e keshtu qe me kishin mbetur akoma gjera per te mesuar. Edhe ato kishin te njejtin problem e keshtu lam per nje seance tjeter me shprese se tani qe u njohem mire me njeri tjetrin edhe marredhenjet seksuale do te ishin me te kendeshme, pasi nuk do te kishim me aventura e te papritura. U puthem tek dera. Me dhane nr e telefonit dhe Vini me tha: Mos e shfrytezo keq qte numur. Kjo me kujtoi nje djale qe me kishte thene nje mbremje po te njejtat fjale, por qe nuk arrita te lidhesha me me te se telefoni ishte gjithenje i mbyllur…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top