Nje ditë shume e nxehtë - Tregim Erotik

Të shtunave e kam zakon të fle pak më shumë, por zilja e telefonit që binte pa pushim më detyrojë të ngrihem. Në anët tjetër m’u përgjigj një zë i njohur, por duke qënë ende i përgjumur nuk po e kuptoja dot. Më së fundi e mora vesh se ishte Liri, shoku im i klasës. Ai po më ftonte të shkonim në plazh. I thash se nuk isha i përgatitur, por ai nguli këmbë. Kishte disa para me vete e kështu gjithëshka do të shkonte në rregull. Bile thuaj atyre të shtëpisë se sonte mund të rrim atje tek disa miq tanë.

Vesha rrobat e banjos, morra një peshqir në çahtën e shpinës e dola në qoshen e autostradës ku e kishim lënë takimin me Lirin. Pas pak një “Folksvagen” i argjentuar ndaloi tek këmbët e mija dhe nga dritaria gjysmë e hapur pash Lirin të ma bënte me shenjë që të hipja. Pa vonuar zura vend në sedilen e mbrapëme dhe mbylla derën. Tek timoni ishte një burrë rreth të tridhjetepestave, i cili , duke buzëqeshur u njoftua me emrin Fredi, ndërsa unë i thash se isha Erdi.

Ishte një njeri i këndëshëm, me fytyrë të rruar freskët dhe me sy të qeshur. Trupin e kishte të mbushur dhe mbi të gjitha ishte i veshur mirë. Në pamjen e përgjithëshme të linte përshtypje të një zotrie. “Me siguri do të jetë nga këta të pasurit e rinj”-mendova unë. Dhe me të vërtet ashtu ishte. Duke qënë specialist i mirë dhe për më tepër që kish kaluar në disa specializime jashtë shtetit, të cilat ishin vulosur me një Fulbrait të kohëve të fundit, ai drejtonte një organizëm, që i sillte të ardhura të lakmueshme. Sigurisht këto i mësova më vonë prej Lirit.

Pas kësaj ceremonie të shkurtër ishim përsëri në rrugë. Makina e re ecte me shpejtësi, duke kaluar sa në një korsi në tjetrën. Liri ishte përqëndruar në koleksionin e CD që ishin në pjesën e parë të makinës e sapo të haste në ndonjë këngëtarë të pëlqyer entuziasmohej e thërriste: “Ky është i modh. Ky është bota”. E vendoste në impjant, për ta hequr pas një minute, e për ta zevendësuar me të preferuarin më të ri që gjente në koleksion. Mua më vinte turp me sjelljen e tij, pasi duke qënë gjëra meraku, asnjërit nuk i pëlqen që t’i fusin duart të tjerët.

U ktheva të shihnja reagimin e pronarit, dhe nëpërmjet pasqyrës pash që ai po më vështronte me ngulm. Buzëqesha si i zënë në faj dhe largova vështrimin prej tij.

Me Lirin ishim në një klasë, por miqesija jonë ishte trashur kohët e fundit. Unë i kushtoja mjaft vëmendje rezultateve të mësimeve, gjë që e kisha patur që nga klasa e parë. Kurse Liri ishte pak harakat, ku rafsha mos u vrafsha. Ndoshta nga që ishim tipa të ndryshëm gjetëm një ndërplotësim tek njeri tjetri. Me ndihmën time ai kish filluar të mësonte më mirë, ndërsa unë me ndihmën e tij isha bërë më i hapur në shoqëri. Liri ishte pak më i shkurtër se unë, bjond me sy gri, por ishte mjaft simpatik dhe i pëlqyer në qarqet femërore. Unë isha brun me sy të zinj e flokë të dredhura, por me vajzat nuk më ecte shumë pasi më quanin të urtë. Por nga ana ime unë kisha rënë disa herë në dashuri me vajza, por ato kishin mbetur platonike.

Të gjitha këto mendime që më silleshin fshehurazi nepër kokë bënë që t’a kaloja rrugën pa e vënë re.

Në kthesën e plazhit, Fredi bëri një propozim të papritur. Duke qënë se aty kishte një apartament të tijin, na ftoi që të linim plaçkat tek ai, bile të hanim edhe drekë, në se do të dëshironim. Liri u tregua entuziast me propozimin, kështu që përfunduam në apartamentin e tij.

Apartamenti ishte i këndëshëm, me dy dhoma fjatje, një ndejtje dhe sigurisht guzhinën që ishte relativisht e vogël. Shkuam në dhomën tonë për tu zhveshur por me që rrobat e banjos i kishim të veshura, nuk na u desh shumë kohë për to. Unë kisha një palë slipe blu me vija e figura, ndërsa Liri kishte rrobe banjo me këmbë.

Kur dollëm në sallon edhe Fredi ishte zhveshur e po na priste. Vura re se për një çast vështrimi i tij u ngulit tek slipet e mija, në të cilën ngushtësia bënte të vizatohej forma e organit mashkullor që fshihej mbrenda tyre.

Pas pak ishim në plazh. Ne ndihmuam Fredin për të ngritur çadrën e tij, e pasi ndenjëm pak për mirësjellje, u ngritëm që të bridhnim pas shoqërisë sonë. Duke ikur na porositi që të ktheheshim për drekë në orën dy.

Kishim bredhur mjaft dhe uria po na grinte. Megjithatë si zakonisht shkuam me 20 min. vonesë. Tryeza po na priste e shtruar. Fredi kish sjellë peshk të fërguar me sallat ruse, verë , fruta e disa ushqime te thata të tjera të cilat i kish ngrohur në mikrovalë.

Nuk pritëm të na ftonin dy herë dhe për pak kohë i asgjësuam të gjitha si të babëzitur. Pas ngritëm edhe kupat e verës, sikur na u përtri humori.

Kur mbaruam u ulëm në divan. Liri nxorri paketën e duhanit, por aty nuk kish mbetur asnjë cigare. atëhere ai u ngrit dhe shkoi të blinte një paketë të re.

Mbetëm vetëm me Fredin. Nuk dija se çfarë bisede të nisja. Për më tepër isha ende me rroba banjo dhe kjo sikur më pengonte. Fredi më pa me vemendje dhe më tha:

“Nuk dukesh i qetë? Çfarë ke?”

“Asgjë.”

“Je pak i llastuar.”

Unë u skuqa.

” A të kanë thënë se kur skuqesh bëhesh më simpatik?”

Unë heshtnja.

“Atëhere po ta themë unë.” dhe papritmas zgjati dorën rreth qafës time, më afroi dhe më puthi. Kjo qe krejtësisht e papritur për mua. I kisha vënë re vështrimet e tija, por nuk kisha menduar se puna do të vinte deri këtu.

” Mos ki frikë, se nuk të ha njeri.” Ndërkohë dora e tij rrëshqiti mbi karin tim që kish filluar të ngrihej. Isha krejtësisht i papërvojë dhe nuk dija çfarë të bëja.

Fredi uli slipet e mija dhe organi im doli në dritë të ditës. E marrë me mend se si do të isha bërë, por Fredi as që e kish mendjen tek fytyra ime. Ai u përkul dhe e gëlltiti kokën e karit tim, gjë që më bëri të dridhem edhe më shumë. e kisha në majë të gjuhës që t’i thonja të më linte të qetë se kjo nuk më pëlqente. Sigursiht që do të gënjenja, pasi kish filluar të më pëlqente. ” Të pres edhe pak,” mendova, ” e pastaj do t’i themë.” Por ai paku fillojë të zgjatej , duke ia lënë vëndin një kënaqësije që nuk e kisha provuar ndonjëherë.

Fredi filloi të lëvizte kokën lart e poshtë duke e gëlltitur gjithënjë e më shumë organin tim. Tani isha i dorëzuar plotësisht, por një preokupim tjetër më pushtoi. Po të vinte Liri e të na gjente në atë pozicion, çfarë do të thonja unë pastaj. Por kur Fredi nuk preokupohej, përse duhet ta bëja unë këtë.

Ky rit vazhdoi edhe një copë herë. Ndjehesha mjaft i eksituar dhe prisnja nga çasti në çast të prishesha. Kur Fredi e lëshoi nga goja. isha gati t’i thonja:”Vazhdo edhe pak!” Por ai pa ceremoni uli shortet e tij dhe duke u shtrirë në divan më thotë:

“Tani më hip sipër!”

Hipa mbi të , duke u përpjekur të gjeja një pozicion sa më të mirë.

” Lyje me shumë përshtymë!” më thotë dhe unë ashtu bëra.

” Tani fute me kujdes!”

Nga emocioni, mezi i gjeta vrimën. E mbështeta aty dhe fillova ta shtyjë. Kari më digjte i gjithi. Më dukej sikur më kruhej, sikur e çponin dhjetra gjilpëra, por e ndjenja se ai përparonte në vrimën e ngrohët të Fredit. Atë çast më dukej sikur po përjetoja një nga çastet më të mëdha të kënaqësisë që kisha provuar ndonjë herë. Kur arriti në fund ndalova për një çast. Po mendoja se si e hëngri të gjithë. Unë e kisha relativisht të madh dhe nga kënaqesija ishte rritur akoma më shumë dhe ai e duronte.

” Sille dorën këtu!” dhe më bëri t’ia fërkoja karin e tij, që i ishte shkrehur nga zori i hyrjes. Pak nga pak filloi t’i ngrihej, duke e eksituar si kurrë ndonjëherë.

‘Lëviz!” dëgjova Fredin të më thotë. Fillova të lëvizja,në fillim më ngadalë. por gjithënjë duke u shpejtuar deri sa më së fundi fara e mbledhur prej kohësh shpërtheu me forcë, duke më bërë të pa aftë të lëvizja më tej. U lëshova krejtësisht mbi trupin e Fredit dhe ndjeva që dora m’u lag nga sperma e Fredit, e cila pothuaj se njëkohësisht i kish dhënë fund kënaqësisë së tij.

Pas pak ishim të ulur përsëri në divan, sikur s’kish ndodhur asgjë.

Fredi u ngrit dhe nxori nga një sirtare një paketë të pahapur cigaresh dhe më ofroi një. Aty e kuptova se me mua ish lojtur teatër, një rol prej të cilëve e kishte edhe shoku im. Po thithnim tymin e duhanit, kur dera u hap dhe Liri hyri. Ai na pa, sikur do të pyeste diçka. Pastaj ia nguli sytë Fredit me shpresë se mos merrte ndonjë shenjë prej tij.

“A dalim?” më tha ai.

Kur ishim jashtë fillimisht desha të mos i thonja gjë, por ai ishte i paduruar.

“Hë, si shkoi?”

“Si shkoi, çfarë?”

” Mos m’u shit engjëll. A i re?”

I u hodha në fyt.

“Ti shok i poshtër më bën gjithë atë kompllot e guxon të më pyesish.”

Ai filloi të qeshte.

“Se mos të bëra ndonjë të keqe. I re dhe mirë bëre. Të shohim sonte si do të vejë.””Sonte unë do të kthehem në shtëpi.”

“Gomar. Do të humbësh pjesën më të bukur. Nuk ke provuar se si bëhet me tre vetë.”

“Nuk dua ta di.”

“Po ja që do ta rrish se s’të lë, sikur të përmbyset.”

“Pse më zgjodhe mua, këtë s’e marr vesh?”

“Se je shoku im më i mirë, se e ke të madh dhe se nga ty nuk del fjala. Dhe kjo është më e rëndësishmja, veçanrisht për të.”

Debatet vazhduam edhe më tej deri sa arritëm tek shokët.

Në mbrëmje vonë u kthyem. Fredi po na priste me tryezë të shtruar, por ne kishim ngrënë në një klub e kështu nuk kishim më uri. Edhe Fredi tha që nuk i hahej, kështu që ai u fut të bënte një dush e pas tij edhe ne të dy. Ishte e para herë që po laheshim së bashku me Lirin.

Liri u zhvesh , duke më qëndruar me shpin. Edhe unë pash ç’pash dhe u zhvesha.

“Më fërko pak shpinën!” më tha Liri dhe unë fillova t’a sapunisja, por hezitoja të dërgoja dorën nën mesin e tij. E ndjeva se kish filluar të më ngrihej. Një pakujdesi e vogël dhe sapuni më ra në tokë e shkiti deri tek qoshja. Liri u përkul ta merrte dhe bytha e tij takoi kokën e karit tim. Unë u dridha dhe u tërhoqa pak mbrapa, por kabina e vogël e dushit nuk më linte të shkoja më tej.

“Të qenka ngrehur?” Tha Liri. “Tani je bërë i papërmbajtur sa kërkon t’ia fusish edhe shokëve. Mirë bën se shokëve iu futet më mirë.”

E ndjenja veten keq nga talljet e tij, por fundja vet ishte fajtori. U kthye nga unë dhe atëhere e pash se edhe atij i ishte ngrehur.

” Sa i mirë që je mor Erdi,” dhe u mbështet tek unë. Trupat tonë të lagur rreshqisnin mbi njëri tjetrin. E ndjenja karin e tij të ngrehur që ishte futur midis këmbëve të mija, privilegj që krijohej nga shtati i tij më i shkurtër. Ndërsa imi shtrihej mbi barkun e tij.

“Mos prishemi, se kemi mjaft për të bërë. Bashkë do të kemi ndonjë rast tjetër.”

Desha t’i kundërshtoj, por ai doli nga kabina e filloi të fshihet. Pas pak ishim tek dhoma e Fredit. Ai ishte ulur në shtrat dhe me një cep të çarçafit kish mbuluar kapitalin e tij. Kur ne u afruam, ai zgjati duart dhe na i kapi. I dha nja dy pompa sa të ngriheshin plotësisht e pastaj u ul në gjunjë dhe filloi t’i lipinte të dyja njëherësh. Por kjo duket nuk i mjaftoi, pasi hapi gojën dhe i mori të dy karët mbrenda. Pozicioni jonë nuk ishte shumë i volitshëm, por gjuha e tij punonte sa mbi njërin tek tjetri. Një copë herë ndejëm kështu. Nuk themë, edhe kjo ishte e kënaqëshme, por mua më mbyste kurreshtja se çfarë do të ndodhte më tej. Pastaj ushtrimë në shtrat. Liri me këmbë nga jastëku ndërsa Fredi u shtri nga ana e kundërt. Ky ishte pozicioni më i mirë që t’ ia merrte në gojë. Ndërsa mua më mbeti t’ia fusnja nga mbrapa. Pa humbur kohë ia plotësova dëshirën. Ndërsa e bëja këtë punë mendoja se kush ish më i fituar unë apo Liri. Po ia fusnja sa më thellë mundesha, duke ia hapur me duar, që të krijoja hapsirë. Ndërohë Fredi kish shpënë gishtin e tij tek vrima e Lirit dhe përpiqej t’ia fuste mbrenda. Për çudinë time ai ia lejoi.

Pas kësaj Fredi kërkojë të ulej mbi mua. Kështu unë u shtriva në shpinë dhe ai u ul mbi karin tim, i cili u zhduk me shpejtësi në vrimën e Fredit. Fredi i mbështetur mbi gjunjë lëvizi nja dy here, duke ofshar nga kënaqësia, pastaj u shtri mbi mua dhe u rrotulluam, ndërkohë qe ai imbante këmbët të ngritura. Liri , që deri atëkohë kish mbetur i lirë, u afrua dhe ia mori karin e Fredit në gojën e tij. Kjo e tërboi atë , duke e bër të kthente kokën nga unë e të fuste gjuhën e tij në gojën time. Filluam të thëthiheshim, gjë që e shtonte më shumë kënaqësinë. Kështu Fredit iu derdh, duke e bërë Lirin të pështynte farën që i kish mbetur në gojë. Ai shkojë të pastronte gojën ndërsa unë ia mbaja ende mbrenda. Kur mbetëm vetëm, Fredi më tha që isha i mrrekullueshëm. Tani po më dukej se po zbuloja meritat e mija që për shumë kohë kishin mbetur të neglizhuara. Më së fundi edhe unë mbarova dhe të dy u qetsuam.

Në këtë çast u kujtova për diçka që më ngjalli frikë. Fredi kish qënë në Amerikë dhe do të kish pasur kontakte atje, Po sikur të ishte i infektuar. Mirë unë që isha pa përvojë, po Liri si nuk u kujtua të merrnim prezervativa. Kur Liri u kthye, unë me naivitet i bera një pyetje që ndoshta nuk bëhej.

“Po në Amerikë çfarë përvoje ke patur?”

Fredi pohoi që kish patur të bënte me shokun e tij të dhomës prej të cilit kish mësuar shumë gjëra, por gjithëmon e kishin bërë me prezervativë. Këtu, duke qënë i bindur në pastërtinë tonë e bënë zhveshur dhe kjo sigurisht i jipte kënaqësi më të madhe. Ai pohojë sene ishim të vetmit me të cilët kishte të bënte. dhe kjo për shumë arsye.

Kjo sikur më qetsojë pak, por mendimet e turbullta nuk më hiqeshin nga koka.

U shtrimë të flinim, por vapa nuk na linte të mbyllnim sy. Unë shkova dhe u futa përsëri në dush për t’u freskuar. Kur u ktheva gjeta Lirin që ia kish futur përsëri, por kësaj here në byth.

“Ky Fredi nuk paska të ngopur,” mendova.

Zura një cep të krevatit ndërkohë që Fredi u zgjat nga unë e ma mori në gojë. Kari im në gatishmëri , u ngrit sërishmi. Ai ishte një thithës i përkryer. Kur e merrte të gjithën mbrenda e ndjenja kokën e karit tim të arrinte në grykën e tij. Liri bënte pompat e ti, por duke qënë se i sihte derdhur para pak kohë, kjo e dyta po i vonohej, duke e bërë të punonte më gjatë. Por si çdo gjë që ka një fund edhe kësaj i erdhi fundi.

Të lodhur mbështetëm kokën në jastik e na këputi gjumi.

Kur u kthyem makina na la tek shtëpia e Lirit. Fredi nuk haroi të na thonte se ishim të ftuar të shtunën e ardhëshme tek ai.

U futëm brenda. Në shtëpi nuk kishte njeri, pasi të tijët kishin shkuar për drekë tek një kushuri që kishte një shtëpi në një fshat pranë Tiranës.

” Hë si t’u duk?” më pyeti Liri.

“Ti duhet të më kishe paralajmëruar.”

“Po që të mos vije fare. Nuk e pe çfarë kënaqësie provuam?”

” Të themë të drejtën, nuke prisnja që t’ia merrnje në gojë.”

” Isha kurreshtarë të shihnja se çfarë ndjenë ai që e thith.”

” Kurreshtja mund të kërkojë edhe ta provosh nga mbrapa.”

” E pse jo. Edhe ajo është një formë qejfi.”

Po shihnja Lirin, sikur kish zbritur nga një planet tjetër. Ne kishim shoqëri dhe asnjëherë nuk na kish rënë rati të bisedonim gjëra të tilla dhe ja tani pa pritur na ndodhpën gjithë këto gjëra.

” Erdi Mos u shtir budalla. Bota është në ndryshim të vazhdueshëm dhe të ofron kaq kënaqësira. Ne që i kemi të pakta, pse të mos i provojmë të gjitha?”

Po e shikoja ende i çuditur , duke mos dashur t’i besoja veshëve për ato që dëgjoja.

“E ke bërë me ndonjë tjetër?”

“Çfarë kërkon të të themë, po?”

“Kur e ke filluar?”

“Histori e gjatë, pastaj s’po bëjmë biografinë. Puna është se kam qejf ta bëj me ty. Kur e shihja Fredin me ty bëhesha xheloz dhe e kisha zili.”

“Vërtet thua?”

“Sigurisht. Si nuk e ke kuptuar se unp tp dua që ditën e parë që jemi njohur.”

” S’më ka shkuar mendja për gjëra të tilla.”

“Po ja që duhet të të shkonte, por ti mendon vetëpm për mësimet dhe veten tënde.”

” Unë kam menduar se s’më do askush.”

” Po ja që qenka njëri që vuan për ty.”

” Mos i zmadho gjërat.”

” Ah, budallai im i vogël.” Me keto fjalë Liri u lëshua mbi mua, më hodhi duart në qafë dhe më puthi, Ndejëm një copë kohë në këmbë të shtërnguar me njëri tjetrim. Pse ta mohoj, më vinte mirë kur e ndjeja ashtu pranë. Ndoshta edhe unë e kisha dashuruar, por ashtu pa u ndjerë. Gjithë ato kohë që kishim kaluar bashkë pranë njeri tjetrit. Duhet të ketë qënë një torturë e madhe për të që të mbante veten e të mos më hidhej në qafë. Ja tani të shtërnguar po putheshim me zjarr , sikur donim të fitonim kohën e humbur.

Pas pak ishim të zhveshur në krevatin e Lirit të kapërthyer pas njëri tjetrit, sikur të mos ishim ndarë kurrë.

” Erdi, çfarë mrekullije je. Më duket vetja si në një ëndër parajse.”

” Mos m’i rrit veshët. Ty të pëlqenin të gjithë, ndërsa mua jo. Bjond me sy bojëqielli, si aktorët e filmave.”

Liri filloi të më puthi në gjoks, gjë që më krijonte një ndjenjë të re që se kisha ndjerë ditën e shkuar. Mos vallë emocion që vjen nga dashuria? Ai m’i kafshonte nga pak thumbat e sisëve dhe unë shkrihesha nga drithmat e kënaqësia. Por ato u bënë të jashtëzakonshme kur fillojë të lëpijë organin tim të ngritur, të cilit i kishin dalë damarët nga forcimi i madh. Mos duhej të bëja edhe unë të njejtën gjë, që të mos mbetasha borxhëli ndaj tij. Ia thash mendimin tim dhe ai u kthye në pozicionin 69 e kështu të dy filluam të thithnim njëri tjetrin. Kështu kaluam një copë kohë, deri sa Liri mori inisiativën:

“Unë nuk po duroj më. Hip sipër meje.”

Ai u shtri në shpin dhe ngriti këmbët tek supet e mija.

E di që në këtë pozicion të dhëmb më shumë” më tha ai.

“Pse nuk qëndron ndryshe?”

” Sepse dua të të shoh. Erdi më parë lyej gishtin me pështymë e fute në vrimë që të hapet pak.”

Edhe unë ashtu veprova. Ishte edhe ajo një gjë më vete. Pasi u lirua pak i hodha shumë pështymë si vrimës ashtu edhe atij timit. Tani isha gati. I mbështeta kokën dhe u bëra gati t’i fusnja.

” Me ngadalë!” më thotë Liri.

Dhe unë fillova t’ia fusnja. Pak nga pak ai po hynte në vrimën e ngushtë të Lirit. Për mua ndjehej ndryshimi me atë të Fredit. Liri ishte rrudhur në fytyrë, por nuk më thonte gjë. Edhe pak pështymë dhe arrita të pështetja koqet e mija tek bytha e tij. Tani i gjithi ishte mbrenda.

“Qëndro pak pa lëvizur, sa të mësohem!” më thotë Liri.

U afrova tek ai e filluam të putheshim.

“Ec!” më thotë Liri dhe unë fillova të lëviz. Në çdo pompë që bëja më dukej se gjithëshka bëhej më e mrrekullueshme. E ndjenja veten në qiellin e shtatë kur fillojë të më derdhej. Liri shtërngohej pas meje,për ta shijuar më shumë çastin aq të dëshëruar.

Kur mbarova u fshiva dhe zura vënd pranë tij. Ai kish këthyer kokën nga ana tjetër.

” Liri! Çfarë ke?”

“Asgjë.”

I këtheva kokën nga ana ime dhe e pash që po qante.

“Liri! Ç’ndodhi?”

“Ti do mendosh keq për mua dhe unë nuk desha të bëhesha shkak të humb miqësinë tënde.”

“Kush ta futi në kokë këtë ide?”

” U bënë shumë gjëra pa dëshirën tënde dhe fajtor për këtë jam unë.”

” Po flet marrëzira.”

” Sigurisht ti do të mendosh që unë jam një bythë qi e asgjëmë tepër.”

“Si të shkon mendja tek kjo?”

Ai përsëri ktheu kokën nga ana tjetër. Hajde problem hade. Kjo s’më kish shkuar ndërmend.

“Çfarë do që të bëj për ty që të mos e kesh këtë mendim?”

“Asgjë. Ç’kish për t’u bërë u bë. Tani asgjë nuk ndreqet.”

“Ti ke hall se nuk jemi të barabartë? Mos kërkon që të më bijesh edhe ti mua që të jemi njëlloj.”

Liri heshtëte.

” Më thuaj Liri, çfarë do të bëj për ty?”

E këtheva nga vetja e fillova ta puth, pastaj t’i kafshoja sisët e t’i lëpija barkun për të aritur tek kari i tij i shkrehur të cilin ia mora në gojë, duke ia lëpirë e thëthitur me forcë deri sa ai u ngreh. Pasi e kisha bërë këtë punë për një copë herë i them:

” Do që të më bijesh?”

Liri hezitonte.

“Hip sipër meje!”

Pas pak e ndjeva Lirin sipër meje me karin të mbështetur mbi bythën time. Nuk e di në se po veproja mirë apo jo, por e ndjenja që Lirin e doja dhe do t’i plotësoja çdo dëshirë.

Liri hapi sirtarin e komodinës dhe nxorri prej andej dy qiri kishe një të vogël dhe një më të madh. pasi e leu me një krem filloi të më fuste në vrimë atë më të hollin. Në fillim më dhimti pak, por përsëri ishte e durueshme. Pas pak dhimbjen nuke ndjenja më. Atëhere e pat rradhën qiriu më i madh. Por edhe ai, me gjithë dhimbjen që më krijojë , u fut me lehtësi. Tani e kishte rradhën kari i Lirit. I lyer mirë me krem, rrëshqiti në vrimën time, duke më shkatuar dhimbjen e prishjes.

“Kujdes!” i them ” se më shpartallove.”

“Kështu është kur e ke për herë të parë.”

Megjithatë duhet të pranoj se fillova të mësohem. Nuk dija të thoja në se kjo më pëlqente apo jo, por sidoqoftë Liri ishte i kujdesëshëm dhe i butë.

Kur kish arritur në fund fillova të ndjejë se diku kish prekur që më jipte kënaqësi të veçantë.

“Lëviz!” i themë dhe ai filloi të pompojë. Nuk dua të bëj komente në këtë pikë pasi secili e ndjenë ndryshe. Por e vërteta është se pas pak fillova të mësohem dhe të ndjej kënaqësi. Liri më pompoi për një kohë dhe pastaj e ndjeva farën e tij të më shpërndahej në thellësi. Kështu që ai ishte prishur. Ai qëndroi për një kohë pa lëvizur sipër meje. Unë rrinja me sy të mbyllur, duke menduar se kështu kisha humbur virgjërinë. Në se kjo ishte për të sjellë kënaqësi, përse duhej?

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top