Seks me nje te huaj - Tregim Erotik

Kisha pak kohë që isha stabilizuar në atë qytet. Gjithëçka më kishte shkuar mbarë, pasi kisha gjetur një punë, kisha marrë shtëpi me qira dhe jeta ime prej të emigruari po merrte për mbarë. Qyteti ishte i këndëshëm , pasi naltohej në një kodrinë gjithë vila, përkundrejtë të cilave kishe një pamje mahnitëse. Pëpara ishte lumi i gjërë i mbushur me gjithëfare anijesh qe ngjiteshin e zbrisnin në rrjedhën e tij, ndërsa përtej ngrehinat madhështore të qytetit të madh të cilat bëheshin akoma më të bukura kur binte muzgu dhe fillonin të xixëllinin dritat, për ti dhënë një pamje metafizike asaj panorame që mbetet gjithënjë e varfër po të shprehej me fjalë. Tani që gjërat kryesore i kisha vënë në vijë më mbetej që të kujdesesha pak edhe për jetën time intime. Kisha dëgjuar nga miq fjalë për një jetë tunduese seksuale që zhvillohej përreth, por mua s’më kish rënë gjë në sy. Atë pasdite ra shi i lehtë, por i mjaftueshëm për të qullosur mjedisin. Fatmirësisht pushoi shpejt dhe qielli filloi të hapej për ti lënë vënd një perëndimi të kuq që premtonte ditë të mirë për të nesermen. Dola nga zyra, hipa në autobuzin e linjës dhe ndalova pikërisht në stacionin buzë belvederes së qytetit, i vendosur që të bëja pjesën tjetër të rrugës në këmbë e të shijoja atë pamje që gjithëmon më magjepste. Ecnja i shkujdesur, duke soditur njerëzit që kishin dalë pas shiut, për të shijuar freskun e mbremjes , pas vapës se zgjatur të atyre ditëve. Kisha bërë një copë rrugë në këmbë dhe njerëzit filluan të rralloheshin. Stacioni tjetër nuk ishte larg dhe prej aty shtëpija ime ishte vetëm dy ndalesa. Ajo zonë ishte mjaft e gjelbëruar, pasi nga një anë shtrihej një park i madh me një liqen artificial ku çdo mbrëmje mblidheshin amatorët që bënin kura dobsimi duke vrapuar, kurse nga ana tjeter vinte një pyll i dendur që zbriste nga kodra deri buzë lumit. Të themë të drejtën vetëm një herë kisha hyrë ditën atje dhe s’më kish bërë ndonjë përshtypje të veçantë pasi më ishte dukur i egër dhe i pa ndrequr siç janë parqet publike zakonisht. Tani që mbrëmja po binte bëhej akoma më i zymtë. Kur po i afrohesha derës së hyrjes pash një djalë të mbështetur në parmakun e parkut, që s’po mi hiqte sytë. Dukej menjëherë se ishte latino. Ishte një djalë i këndëshëm, zeshkan, mjaft i ri sa mendova se si kish kaluar të njëzetat. Fillova ta shoh edhe unë me kurreshtje dhe vështrimet tona u kryqezuan, duke hetuar njëri tjetrin. Ndjeva një dridhje të lehtë në trup gjë që do të thonte se më kishte pëlqyer. Kur erdha pranë tij ai buzëqeshi pak dhe më tha: “Hi”. “Hi” i themë dhe unë me interesim të rritur. “Dukeni i vetmuar, keni nevojë për shoqëri?” Po e shikoja me dyshim, sepse më dukej se nuk e dëgjova mirë, pastaj u përgjigja: “ E pse jo. Një mbrëmje e këndëshme si kjo nuk kalohet vetëm.” Në gjysmë errësirë pash se si në fytyrën e tij u duk një rreze shprese. “A gjeni diçka interesante tek unë, ose më mirë të themë, ju pëlqen shoqëria ime?” “ Si mund të refuzohet një djalë i këndëshëm si ti.” U çudita me ndryshimin e pamjes së tij,që u mbush me një shprehje gëzimi,pasi duket kish humbur shpresat për të gjetur një mik për atë natë. “ Ku mendon të shkojmë? Apo do të zbresim në park.” “Nuk është lagësht për të qëndruar në park?” “ Ka disa vende të mira që nuk ka lagështirë.” “ Zbresim atëherë.” Gjithëçka kish filluar të errësohej kur hodhëm hapat e para në një shkallare të shkurtër që ia linte shpejt vendin plloçave të gurta dhe pellgjeve me ujë që kishin mbetur pas shiut. Të themë të drejtën u pendova që pranova të eksperimentoja në një park, gjë që ishte krejtësisht jashtë natyrës sime të stabilizuar dhe serioze. Por djaloshi që ecte para meje here pas here kthente kokën nga ana ime duke më udhëzuar ku të vija këmbën dhe gëzimi i tij, sikur mi fashiste dyshimet e mija. Ai më printe dhe unë shkoja si i verbër pas tij. Ecëm edhe pak dhe arritëm në disa arkada mbi të cilat shtrihej trotuari i rrugës së sipërme. Nga gryka e arkadës së parë dukej një trung i madh peme, të cilës ia kishin zhveshur lëkurën , duke e bërë të lëmuar. Mbi të ishin shtrirë dy djem lakuriq të cilët po qiheshin . Kjo skenë qe kaq e papritur sa unë ndalova për të parë këtë spektakël të veçantë. Njëri prej djemëve ishte bjond dhe i kish hipur një bruni i cili kish puthitur duart pas trungut dhe duket sikur po ia fuste atij. Ndërsa ai që kishte siper vazhdonte punën e tij, duke ofsharë nga kënaqësia. Duke parë këtë skenë menjëherë ky imi u bë dru, aq sa u friksova se mos më derdhej. Me sa duket skena më pëlqeu aq shumë sa mbeta aty më shumë se sa duhej, pasi biondi u mu drejtua: “ Do na lesh të qihemi rehat?” Unë kërkova ndjesë si nepër dhëmbë e shkova më tej ku në një kthinë tjetër latinoja po më priste. “ Ke qejf të ta marrë në gojë?” “ Jo, jo. Dëshëroj të provoj vrimën tënde.” Ai nxorri nga xhepi një prezervativ të cilin ma zgjati e pastaj filloi të ulte pantallonat. Unë e nxorra ashtu të ngrehur siç e kisha dhe i vesha prezervativin. Ai ktheu kokën për të ma parë dhe pati një reagim të menjëherëshëm. “Uh! It’s so big…” . Pastaj mu lut ta bëja me kujdes se ai ishte i ngushtë dhe e kishte të vështirë ta duronte. Fatkeqsisht nuk na ndodhej asnjë lubrifikuese me vete. Mirë unë që rastësisht u ndodha në atë situatë, po ai pse s’kish menduar, kur ishte nisur posaçrisht për këtë punë. E vetmja gjë që më mbetej ishte lubrifikanti më i vjetër në botë, pështyma. Ia zbuta sa munda, i futa gishtat në vrimë që ti hapej dhe kur mendova se ishte e mjaftueshme ia futa me kujdesin me të madh që mundja. Por ai reagoi menjëherë. “Ç’ke?“ i themë. “It’s so big…” E nxora dhe një herë, e pështymosa sa munda dhe përsëri në vrimë. Duke e shtyrë ngadalë ai rënkonte. “E po duroje pak edhe ti!” Ai nuk u përgjegj, por e ndjenja se po e duronte me vetmohim. Pas disa përpjekjesh më së fundi e gjithë gjatësia ishte future mbrenda, duke ia hapur në një diametër të konsiderueshëm. I ndjenja felet e tija të buta që më preknin pjesën e poshtëme të barkut dhe kjo më jepte një kënaqësi të veçantë. Ndoshta nga që kisha kohë pa e bërë, ose që latinoja ishte kaq i mirë, po dridhesha nga kënaqësia. U deshën vetëm disa pompime dhe fara të shpërthente valë,valë duke më dhënë kënaqësinë më të madhe që kisha ndjerë prej shumë kohësh. Pasi qëndrova pak dhe desha ta nxjerr,kur latinoja më thotë që ta mbaja mbrenda. Kjo gjë më çuditi, por me sa duket kish filluar ti lezetohej. Kjo më dha shpresë se mund ta provonim edhe herë tjetër këtë kënaqësi qiellore. Ai filloi ti binte me dorë, duke u shtyrë pas meje, sikur donte ta ndjente më shumë se e kishte mbrenda. Sperma e tij u ngjesh pas murit ku ishte mbështetur, duke i dhënë fund këtij akti hyjnorë. Pastaj ai u drejtua dhe nga që ishte më I shkurtër dukej sikur ishte futur në një bosht ku nga çasti në çast do të fillonte të rrotullohej. E ndjeja trupin e tij të ngrohtë si avullonte pas meje dhe kjo më bënte të mbushesha me mornica kënaqësie. Ai ktheu kokën nga ana ime dhe unë afrova buzët të cilat filloi ti thëthijë me mjeshtëri, duke ma bërë të më ngrehej prap më me forcë se më parë. Hapa pak këmbët dhe me dorë e përkula drejtë murit , ku ai u pështet dhe fillova ta pompoj, kësaj here pa u matur të isha i kujdesshëm. Ai e ndjente forcën goditëse të karit tim voluminoz dhe kësaj here dukej se ndjente kenaqësinë e mohuar herën e parë. Si here e dytë qirja vazhdoi më gjatë duke na dhënë kohë ta shijonim atë plotësisht. Kur mbaruam morëm të ikim duke kaluar përsëri në arkadën e parë. Djelmoshat e kishin marrë shtruar dhe po vazhdonin të qiheshin, por kësaj here ishte bruni që po i binte bjondit. Kembet e tija të bardha dalloheshin në errësirë se si i kishte ngritur , duke Iitërhequr me duar në mënyrë që vrima të ishte sa më e ekspozuar për të shijuar Karin e mikut të tij, që i hynte dhe i dilte vazhdimisht. Më lindi një dëshirë e çmendur që ti bija këtij bjondi simpatik, që më kish prishur kënaqësin e përgjimit pak çaste më parë. Por për të mos u treguar i pafytyrë u largova, duke i shkuar pas latinos që po më priste. Kur arritem në rrugë e pyeta si quhej. Më tha se quhej Amarildo, por e thërrisnin Riki dhe se ishte 19 vjeç. Ai bashkëjetonte me një patriot të tijin i cili e kish ndihmuar të vinte në Amerikë dhe tani e pomponte ndoshta si shperblim të mirësisë që i kishte bërë. Mikun e tij e quanin Pepe dhe ishte 33 vjeç. Ai ishte puntorë në asfaltimin e rrugëve, por fitonte mirë dhe kjo i lejonte qe të bënin një farë jete e të dërgonin diçka familjeve të tyre . Por e keqja ishte se Pepe vinte i lodhur në mengjes, pasi punonte gjithë natën për të mos penguar trafikun e rëndë të ditës. Kështu që shpesh e kapllonte gjumi dhe nuk kishte fuqi ti binte Rikit që e priste i etur për të provuar Karin e rradhës. Kështu që ndonjëherë i mbushej mendja e dilte tek parku që ishte vend i njohur si pikë takimi për gejt e qytetit, duke pritur me shpresë ndonjë partner, të cilët herë vinin me makinë, ose ndonjë djalosh që vinte në këmbë dhe preferonte t’ia merrte në gojë ose t’ia fuste shpejt e shpejt. Kishte edhe nga ata që kishin qejf që ky djalosh i këndëshëm t’ia fuste llozin djaloshar, për t’i dhënë kënaqësin që ato prisnin. Dhe Riki nuk përtonte, pasi vërtet ishte bottom, por nuk ia hiqte kënaqësitë vetes. Duke dëgjuar hallin e tij e pyeta në se dëshëronte të takoheshim përsëri. Isha më i ri dhe më i këndëshëm se Pepe, kështu që ai pranoi me gëzim. Pastaj ia kish provuar dhimbjen dhe kënaqësinë këtij timit dhe nuk donte të ndahej lehtë prej tij. I dhash numrin e celularit dhe u ndamë. Ai mori autobuzin në drejtim të kundërt me timin, ndërkohë që unë u ktheva në shtëpi. Tani që u futa brenda po e ndjenja vetminë. Sa mirë do të ishte që Riki të vinte të jetonte me mua, së paku për disa kohë sa të mërziteshim. Ai ishte i ri, që sa po i thaheshin pendët e mbi të gjitha e duronte dhe e shijonte Karin tim, gjë që ishte e rrallë me ato që e kisha provuar. Shumë prej tyre me lejonin vetëm t’ja u fërkoja në vrimë , por në asnjë mënyrë t’ia fusnja. Por kisha ndeshur edhe nga ata që e pranonin kollaj, pasi e kishin vrimën të përshtatëshme për përmasat e mija, ose nga që kishin dëshirë të provonin përmasa sa më të mëdha. Këto mendime më bënin të më ngrihej herë pas here deri sa në një çast duke menduar Rikin ia dhash me dorë, duke lëshuar një shatrivan sperme, që më bëri të besoj se ai djalosh më kishte bërë magji me të vërtetë. Të nesërmen pasdite isha në punë ende kur kur ra telefoni. Njoha menjëherë zërin e Rikit, I cili më tha se ku mund të takoheshim. Isha rrethuar me njerëz dhe s’mund të bisedoja lirisht. Dola në koridor dhe aty më tha në se do të takoheshim në të njejtin vend. Por ideja për ta bërë në natyrë nuk më entuziasmoi shumë, pasi nuk e kisha shumë për zemër, prandaj i lash një vend afër shtëpisë. Fundaj unë vetëm isha e kështu që në shtëpi qiheshim më rehatë. Ai qe i përpiktë. i dhamë dorën njëri tjetrit dhe u nisëm drejtë shtëpisë. Gjatë rrugës së shkurtër e pyeta në se ishte qetshuar dhe ai më tha se po, ndryshe nuk do të kishte ardhur. Megjithatë nuk ishte plotësisht e vërtetë, pasi e tradhëtoi veten, kur pohoi se kur Pepe ishte kthyer në mëngjes i kish rënë dhe atij i kishte dhembur, megjithëse me përmasat e tij ishte i mësuar. Por sidoqofte djalë i ri dhe vrima ishte elastike dhe ambjentohej shpejt. Kur u futëm në shtëpi, ai po shikonte përreth si për të vlersuar kushtet e mija. Ende nuk kisha ndonjë gjë të madhe, por kryesoret i kisha blerë dhe besoj se kisha kaq shije sa ti pëlqenin. Dhe përgjigja nuk vonoi të vinte: “Paske shtëpi të bukur,” më tha. “ Vërtet?” “ Unë vetëm mund ta ëndëroj një gjë të tillë.” E pata në majë të gjuhës ti thonja, se pse nuk vinte të jetonte me mua, por e mbajta veten, duke e gjykuar si të parakohëshme. Fundja ende e njihja shumë pak dhe këto punë duhet të ishin të matura. Po më dukej vetja si një gjimnazist që bije në dashuri me vështrimin e parë. Pa i thënë njeri ai u zhvesh. Fundja për atë punë ishte aty dhe nuk donte të humbëte kohë. E vështroja dhe pash që kishte trup të bukur megjithëse duhet të ishte pak më shtatlartë për të qënë i përkryer. Duke më parë si e sodisnja e kuptoi se isha i mrrekulluar dhe kjo i bëri qejfin, prandaj më buzëqeshi. Sytë e tij si bajam shëndritën duke e bërë akoma më tundues. Mu ngrit menjëherë, duke krijuar mbi pantallona një gungë malore. “Zhvishu!” më thotë gjoja me një ton urdhërues që tingëllonte qeshak kundrejtë zërit të tij që shprehte kaq shumë dashuri. “ Kemi kohë,” i themë. “ Të lutem” më thotë me zë lutës. Kam qejf të jemi lakuriq e ta bëjmë një pafundësi herësh gjatë gjithë natës. “Pse do të rrish sonte këtu?” “Pse jo, Pepe kthehet në mëngjes e kështu kam kohë të shkoj në shtëpi e ta pres.” Pastaj mu afrua dhe pak nga pak filloi të më heq këmishën e me rradhë të tjerat. Kur mbeta në të mbathura u ul në gjunjë dhe filloi të ma kafshonte me lehtësi gungën dhe pastaj të mi hiqte brektë me dhëmbë deri sa nxori jashtë aktorin më të rëndësishëm të mbrëmjes, duke e bërë të paraqitej me gjithë madhështinë e tij. Pa hezituar ai afroi gjuhën e filloi ta lëpinte, duke e bërë të ngrihej keqas. Për disa çaste më dukej sikur do të shpërthente si raketë e të ngulej në gojën e Rikit që po shkrihej së lëpiri kokën rrathprerë. Ndoshta ishte ajo që e bënte të dukej kaq të pashëm me pamjen e tij Karin tim. “Si të duket ?“i themë. “It’s so big…” “Nuk ke frike prej tij?”. Ai më pa se mos po tallesha. Kur më gjeti serioz më tha se dhimbja dhe kënaqësia ishin dy gjëra parlele me të cilat mund të mësoheshe. Kjo më lindi një shpresë. Riki kishte dëshirë dhe kjo më lindi një shpresë se mund të kishim një lidhje të gjatë së bashku. i vura dorën tek flokët e zinj dhe ia përkëdhela. Ai si një kone e bindur ndjeu ngrohtësinë njerëzore kështu që hapi gojën dhe e gëlltiti aq sa e lejonte gryka e tij e ngushtë. Koka e madhe nuk e lejonte të lëvizte gjuhën megjithëse ai përpiqej që ta ledhatonte në mënyrën e tij. Prandaj ai filloi të ma thëthinte. Në këto çaste e kuptova se sa e doja, prandaj u zgjata dhe ia kapa Karin e tij të freskët që nga madhësia nuk ishte i vogël dhe ashtu të ngrehur siç ishte e futa në gojën time, duke menduar se kështu do ti jipnja më shumë ngrohtësi marrëdhënjes tonë, duke e kuptuar këtë si premtim ndoshta për diçka më shumë. Ai e kuptoi këtë gjest e filloi të aktivizohej më shumë deri sa erdhi çasti i lumtur që sperma jonë shpërtheu në gojën e njëri tjetrit. Unë u tërhoqa dhe valët e fundit ranë mbi fytyrën e tij, duke e bërë të shkrihej nga kënaqësia. U ngrita e shkova në banjo për të pështyrë spermën që më kish mbetur në gojë. Kishte pak shije të athët por ishte e këndëshme. Kjo më bëri të kuptoj përse disa karthithës e gëlltisnin spermën kur ia derdhnin në gojë. Pastaj mbusha vaskën me ujë të ngrohtë dhe u futa mbrenda . Ai hapi këmbët dhe u ul në peqirin tim. Kari im gjysmë i shkrehur sillej midis kofshëve të tij. Shkuma e banjos na mbulonte të dy. Po putheshim me njëri tjetrin dhe ndjeheshim kaq mirë së bashku. E kisha zili me vete Pepen që kish rënë në një djale kaq të këndëshëm e të gatshëm për të bërë lojra dashurie dhe kjo më bënte ta doja edhe më shumë. Papritmas më lindi një pyetje e kotë. “ Riki! S’të vjen keq që e tradhëton Pepen?” Ai u zu ngushtë, por e gjeti justifikimin, duke më thënë se Pepe e linte gjithmon vetëm kur ai kishte kaq nevojë për të. Ai e ndjente se si kari im levizte midis shalve të tij. Atëhere u ul mbi të e desh ta fuste, por unë e ndalova. “Nuk është mirë ta bëjmë pa mbrojtje.” Ai u fye. “Unë jam i pastër,” më thotë . “Nuk e vë në dyshim, por është mirë të jemi të kujdesshëm. Për darkë kisha blerë disa gjëra gjysmë të gatshme. Riki me mjeshtri I përgatiti, duke I pasuruar me gjithëfare kontornosh e sallatash, duke bërë kështu disa haje jo vetëm të shijshme por dhe të bukra në paraqitje. Kur e pyeta ku i kish mësuar, më tha se kish punuar disa kohë në një guzhinë restoranti, por Pepe e kish hequr nga që bëhej xheloz për guzhinjerët , që i qinin ndihmësit e tyre në këmbim të mësimit të zanatit. “Vërtet thua?” “Pse nuk e di ti se shumica e kuzhinjerëve janë gej?” E pranova këtë pohim pa dashur të futesha në diskutime. Në shtrat Riki ishte akoma më i shkëlqyer. Pasi eksperimentoi disa metoda eksituese më së fundi vendosi të provojë se sa do ta duronte kësaj here. Për këtë i kish marrë masat duke marrë gaylub nga më të mirët dhe e leu prezervativin e veshur mbi Karin tim mirë e mirë, si edhe e hapi vrimën e vet ashtu si ia mori mendja se ishte më e pershtatëshme. Pastaj u ul mbi timin. Tani gjithëçka varej prej tij. i mbështetur mbi gjunjë ai ulej dhe kari i futej gjithënj e më thelle. Ai këtë e bënte me hope deri sa ndjeva që u ul plotësisht mbi mua. Lubrifikimi i madh kish bërë që kari të rrëshqiste më shpejt se sa e dëshironte ai. Por megjithatë e duroi mirë. Pastaj qëndroi një kohë të gjatë pa lëvizur, deri sa u qetsua. Bëri nja dy pompime vet e pastaj kur mendoj se ishte liruar u shtri mbi trupin tim e qendroi për një kohë të shkurtër. Duke se i erdhi kënaqësia e të ndjerit mbrenda, kështu që u rrotulluam dhe duke qënë përfund meje fillova ta qijë në mënyrën më tradicionale që njihet.i mbështetur mbi trupin e tij që lëshonte aroma të këndëshme, e ndjenja vehten të dehur. Kështu që filloi një natë e pafundëme kënaqësie, gjatë së cilës e bëmë shumë herë dhe në mënyra të ndryshme. Në mëngjes mezi më doli gjumi, por ai duhet të nisej për shtëpi ndërsa unë për në punë. Para se te ndaheshim lam takimin tjetër. Kështu vazhdoi për disa kohë, kur një ditë po më vjen me një sy krejtësisht të nxirë e të mufatur nga një goditje grushti. Pepe ishte kthyer para kohe dhe ishte tërbuar kur nuk e kishte gjetur, kështu që e kish rahur keq. Në fillim kish vendosur të ikte prej tij, por të gjithë bashkatdhetarët që jetonin për rreth i kishin thene, se po sillej si një i poshtër, duke u treguar mosmirënjohës ndaj Pepes që kishte sakrifikuar kaq shumë për të. Kështu ndërgjegja e tij ishte vënë në pozitë të vështirë. Duke qënë se ishte djalë i mirë dhe i dëgjueshëm kish vendosur ti bindej fati e të qëndronte duke duruar xhelozinë e tij. Megjithatë më tha se kish ardhur të ndahej, pasi nuk ish dashur që marrëdhënjeve tona ti jipte fund me nje telefon. Pastaj filloi të qaj, duke pohuar se isha i pari person që kish dashuruar me të vërtetë. Dhe unë po dridhesha se kisha filluar ta doja shumë dhe nuk dija si do to ngushëllohesha me mungesën e tij. Me dukej vetja si në një film melodramatik që përfundon me lote e pa happyend. Tani s’më rrihej në shtëpi. Dëshprimi më kish pushtuar dhe nuk dija si ta kaloja. Vendosa të dal dhe duke u sjelle, këmbët më shpunë tek hyrja e parkut te gejve. Tek hyrja ishte një djale që rrinte i mbështetur mbi parmak me shpinë nga unë. “Hi !” i themë. Ai u kthye nga unë. Në çast njoha bjondinin e disa netëve me parë, që kisha patur kaq qejf që t’ia qinja, pasi mbante këmbët përpjetë në pozicion që ti futej sa më thellë. Vallë do ta bënte këtë me Karin tim? “Hi,” më thotë e buzëqeshi. Nuk e di në se më njohu, por atë mbrëmjen tjeter ishte kaq i zënë me të qirën, sa si binte ne mend per mua. Por fundja ç’ rëndësi kishte. Ai ishte i lumtur që kish gjetur një djale të këndëshëm për këtë mbrëmje. Nuk e di si me erdhi neper mend pyetja: Por kur t’i hynte a do të ishte kaq i kënaqur sa tani apo do të thonte: “My God, It’s so big…”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top