Miku i vjeter - Tregim Erotik

Geni ishte djale i kendeshem dhe ia dinte vlerat vetes. Por kjo e bente te mbyllur ne vetvete dhe nuk dinte se çfare kerkonte. Vajza e tij e adhuronte por ai thelle ne zemer ruante te fshehten e tij qe nuk guxonte as ta mendonte. Sapo ne shoqeri ndeshej me ndonje djalosh te hijshem menjehere zemra i rrihte fort, por asgje nuk shkonte me larg kesaj, pasi ai mundohej ta mbyste si te mundej. Kur ishte vetem fillonte te fantazonte rreth djaloshit duke ndjere nje dashuri platonike, por qe kthehej ne aksione vetiake, duke e menduar sikur ai i ishte pergjigjur dashurise se tij e kjo ishte kthyer ne pamje seksuale nga me te paperfytyrueshmet. Dikur kish patur rastin qe ta bente me nje shokun e tij, por ai kishte qene rasti i vetem. Ai e kishte dashuruar ate me gjithe zemren e tij djaloshare. Por kjo nuk vazhdoi shume sepse ishte larguar dhe keshtu vendi i tij ne zemren e Genit kish mbetur ende bosh.. Per me teper ai enderronte per nje dashuri te madhe e te sinqerte, gje qe e bente ta priste pafundesisht, duke harruar se koha ishte kaq tradhetare dhe kalonte kaq shpejt, pa çka se ai ishte i ri dhe kishte te ardhmen perpara. Por ja nje dite ndodhi ajo qe nuk e priste. Ne rruge takoi shokun e tij te vjeter, ndaj te cilit ruante ende kujtimet e tija me te mira. Ai ishte kthyer per pushime. Sa u pane u hodhen ne krahet e njeri-tjetrit, duke u perpjekur te dallonin ndryshimet qe kishin ndodhur ne ato vjet ndarjeje. U ulen diku per te kujtuar dhe per te harruar, por Geni e ndjente se si ne brendesi te tij po riperteriteshin ndjenjat e largeta dhe kuptoi se vazhdonte ta donte akoma. Pas bisedave te para, ku i treguan njeri-tjerit se çfare kishte ndodhur me ta gjete kesaj kohe, miku i tij filloi ta prekte ne telat e heshtura te cilat papritmas filluan te tingellojne duke perseritur lajtmotivin e dashurise se tyre te herðshme. Me se fundi miku nuk u permbajte me dhe i tha: – Kam patur shume raste qe ta bej me te tjere, por si ty nuk kam gjetur askund. Geni uli kokðn dhe nuk desh qe ti thonte se i kish mbetur besnik dashurise se tij sepse do ti dukej vetja i paafte per miqesi te reja. Pastaj erdhi propozimi i papritur: – Geni, kur do te takohemi? Pyetja dukej e qarte se perse. – Kur te duash… Toni, dukej se nuk kishte kohe per te humbur. Ai i tregoi se nje i njohur e kishte ftuar te shkonte tek vila e tij ne plazh e keshtu qe mund te shkonin se bashku. Geni nukishte shume entuziast per kete vizite tek te panjohur, por Toni i tha se do te kishin dhomen e tyre dhe keshtu mund te kalonin nje nate te paharrueshme se bashku. Ideja e nje nate te tille e beri Genin qe pa u menduar gjate pranonte. Telefonoi ne shtepi me celularin e tij dhe keshtu u nisen. Taksija e pershkoi shpejte rrugen deri ne plazh dhe aty buzembremjes u ndodhen perpara viles qe ishte me te vertet impresionuese. Perveç te tjerave kishte nje oborr te vogel te mbushur me lule te cilat te habisnin me bukurine dhe perkujdesjen ndaj tyre. Toni i ra ziles dhe tek dera doli nje burre rreth te dyzetave, por i mbajtur mire per moshen qe kishte. Ai sa i pa i hapi deren duke i uruar mireseardhjen. – Me the se nuk do te vije e prandaj nuk te prisnja,- tha i zoti i shtepise. Toni i prezantoi Gerin dhe ai tha disa fjale mikepritese, duke i ftuar qe te futeshin brenda. Nuk u desh shume qe ato te ndjeheshin si te shtepise, pasi i zoti ishte shume fjaleembel, gje qe e bente te dukej sikur njiheshin prej shume kohe. Toni kerkoje qe te shkonin ne dhome per te bere nje banjo dhe ai i tregoje dhomen e tyre. Toni e njihte mire shtepine, gje qe tregonte se kish qene edhe here te tjera. Sapo u futen ne dhome ai i dha nje te kthyer çelsit, duke u izoluar nga pjesa tjeter, gje qe do te thonte se mund te benin çfare te donin. Genit nuk i pelqeu shume ideja e mbylljes, pasi mendonte se vonesa mund te krijonte dyshime tek mikepritesi, por Toni as qe donte t’ia dinte per kete. – Ai ngordhi per vete, por le te presi rradhen per me vone. Tani Geni filloi te kuptonte marredhenjet midis tyre, por ishte i lekundur dhe nuk po dinte si te vepronte. Toni e ftoi te laheshin se bashku. Geni u zhvesh pa qejf. Diçka e brente ne brendesi dhe e turbullonte. Vaska e banjos po mbushej. Toni, perkundrejte dritares se ndriçuar nga rrezet e fundi te diellit ravijezonte linjat e tija te bukra. Kjo i dha zemer Genit i cili po shikonte se si kish ndryshuar per mire palla e tij e ngrehur. Toni e ferkoi dhe e ngrehu edhe me shume. – He,si te duket? Geni buzeqeshi lehte,por nuk u pergjigj. – Kur ta hash te gjithin do t’ia dish vleren, – i tha. Geni vuri re se tek miku i tij dicka kishte ndryshuar. Ne brendesi ndjeu nje zgenjim qe ia zvjerdhi kenaqesine me te cilen kishte ardhur. Megjithate nuk e dha veten. Toni u ul ne vaske dhe i tha t’i ulej ne preher. Geni u ul. Kur kari i ngrehur i Tonit i takoi kofshet e tij, sikur diçka ndryshoi, sepse nga mendja sikur iu larguan mendimet e errta dhe filloi te kapllohej nga ndjenja e kenaqesisð. Toni e puthi,duke i rrotulluar gjuhen neper goje, duke e thithur fort, sinje ndðrplotesim te asaj mungese te gjate qe nuk e kishin bere bashke. Edhe Geri filloi te shterngohej pas tij, per te rikujtuar kohet e shkurara, qe i dukej sikur kishin qene dje. – Ah Geni. Je bere akoma me i mire se sa ke qene. Te ka shkuar mendja ndonjehere tek une apo e ke bere me te tjere e s’te kam munguar. – Po te theme se nuk e kam bere me asnjeri tjeter nuk do te me besosh. – Vertet thua?… – A s’te thash se nuk do te me besosh? – Nejse s’ka rendesi. Beje me ke te duash se s’ta merr njeri me vete. Per mua mjafton qe tani jemi bashke… Pasi larja e konsiderua e mjaftueshme ato shkuan ne dhome. Nje shtrat king size i priste qð tð shtriheshin ne te, por Toni ashtu i zjarrte siç ishte iu hodh persiper dhe e shtriu ne tapetin e dhomes e filloi ta puthte gjithandej, nderkohe qe ia ferkonte karin e ngrehur te Genit qe ofshante nga kenaqesia. – Eja Geno se s’po me durohet. Dua ta fus lopthi. Geni u kthye duke i ekspozuar Tonit mollaqet e tija qe kishin nje forme kaq te bukur. Toni veshi i hapi per te pare vrimen e ngushte. – Sa keq qe nuk kemi ndonje krem. Ne vend te saj e lyu bollshðm me peshtyme e filloi ta fuste. Toni e kishte koken e karit te holle e pastaj trupi fillonte e trashej, keshtu qe u fut kollaj, por kjo mjaftoi qe t’i shkatonte nje dhimbje ferri. Geni renkoi. – Duroje pak se do te kaloje,- i dha zemer Toni. Ai priti dhe pak pastaj u shty per ta futur deri ne fund. Geni perveç dhimbjes nuk po ndjente asnje kenaqesi, por pak nga pak sikur po mesohej. Toni i paduruar filloi ta pomponte nderkohe qe Geni i lutej qe te duronte sa te mesohej. – Dua te mbarojme pune shpejt se po pret dhe ai tjetri. Keshtu vazhdoi edhe pak dhe pastaj iu derdh. Geni e ndjeu faren ta godiste bute ne thellesine e tij dhe kjo sikur i dha kenaqesi. Kur mbaruan u veshen dhe zbriten poshte. Por pðr çudine e Genit aty kishin ardhur edhe dy miq te tjere te cilet nuk po ia ndanin syte. Njeri ishte nja 27 dhe tjetri rreth te tridhjetave. Ato u prezantuan dhe u ulen ne kolltuqe per te pire nga nje gote. – He Toni si shkoi,- u futen drejte e ne teme. Geni po ndjehej keq qe biseda po merrte kete rruge. – Hak fare, -tha ai shkurt. Geni kishte ulur koken dhe e ndjente se faqet kishin filluar t’i digjnin. Ai me i riu iu ul prane dhe filloi t’i ferkonte karin qe nuk donte ti ngrihej. – Po ti ç’ke keshtu. Mos je gje impotent? Kjo e dermoje Genin fare. Ai pa nga ana e Tonit sikur kerkonte ndihme, por ai ishte i zene me bisede me ate tjetrin dhe se kishte mendjen se ç’po ndodhte pas shpines se tij. Biseda ishte se si kish qene nje here me dy vete dhe si ia kishte lare taven te dyve. Tridhetvjeçari po qeshte nga menyra se si e tregonte ngjarjen Toni. Djaloshi ia ngriti koken dhe i nguli buzet ne gojen e tij duke e thithur me sa mundej. Geni desh te shkeputej, por ai se la. – Fundja perse kemi ardhur ketu, per te bere qejf, – i tha ai. – S’ke pse ke turp nga ne te gjithe jemi njelloj dhe e kuptojme njeri-tjetrin. Ai filloi ti zberthente pantallonat e t’i nxirte karin Genit, qe tashme s’kish qendruar indiferent ndaj perkedheljeve. Miku i ri pa e zgjatrur shume ia mori ne goje e filloi t’ia thethinte me sa mundej. Geni filloi te ndjente kenaqeso, por turpi vazhdonte ta mundonte. Kur iu be dru, djaloshi i tha: – Paske nje alamet kari dhe turperohesh? – Shkoni me mire ne dhomen tjeter, – nderhyri Toni.- Eshte djale i turpshem dhe preferon me mire te jeni vetem. Djaloshi u ngrit dhe e terhoqi Genin per dore. Desh s’desh Geni i shkoi pas. Ne dhome djaloshi u zhvesh me shpejtesi. – Po t’i ç’pret ?- e pyeti , kur e pa qe Geni nuk po levizte. Pastai iu afrua dhe filloi ta ndihmonte per tu zhveshur. Geni po e kuptonte perspektiven e asaj mbremje por nuk kishte guximin per te kundershtuar. “Fundja t’ia fus edhe une nje here”mendoi ai dhe kjo e qetesoi. Filloi te zhvishej vet e pas pak ishte gollomesh si shoku i tij. Ai kishte nje kar nja 15 cm por te holle e keshtu qe nuk te fuste friken. – Si ke qejf ta bejme? – e pyeti ai. – Shtrihu me shpine ne krevat se kam qejf ta fus nga perpara. Ai pa e zgjatur u shtri dhe Geni i ngriti kembet per t’i nxjerre vrimen e rrudhur qe tregonte se kishte patur mjaft vizitore. Geni, duke perfituar nga pervoja personale leu gishtin me pshtyme dhe ia futi ne vrime. Ai nuk reagoi. Geni filloi t’i hapte dhe pas pak e pa se ishte e mjaftueshme per karin e tij. U afrua dhe e mbðshteti koken tek vrima. Ishte i emocionuar pasi nuk kishte qire anjehere dhe i dukej se ishte ne pragun e nje zbulimi te madhe. Kur filloi ta fuste ndjeu ne trup mornica kenaqesie, gje qe e kujtoi ta pyeste ne se i dhimbte. – Fute ngadal,- i tha ai dhe Geni filloi te shtyhej pak nga pak deri sa u peshtet mbi felet e tij. Kur e kishte futur te gjithe atehere u perkul mbi te dhe filloi ta puthte. Partneri nuk ishte ndonje djale i bukur, por kenaqesi qe i jipte vrima e tij ishte e mjaftueshme per ta balancuar kete mangesi. – Leviz,- e urdheroi ai dhe Geni filloi te levizte. Por kenaqesia nuk vazhoi gjate, pasi sperma e mbledhur nga pervoja me Tonin beri qe ti derdhej shpejt. Kur desh te vishej, djaloshi e pyeti me çudi se çfare po bente. – Prit!- i tha se tani e kam rradhen une. Genit i erdhi disi e papritur kjo gje, pasi kish menduar se do te ishte ai protogonisti i vetem. Por deshi s’deshi u nenshtrua. Fundja ai e ka te vogðl mendoi. Por nuk ishte ashtu. Vrima e vrare i dogji shume kur iu fut kari i mikut te ri. Ai po rezistonte me vetmohim, pa ç’ka se per partnerin e tij nuk ndjente asnje fare dashurie. Me e keqja ishte se po mendonte per ata te tjeret qe ishin jashte dhe kjo mbremje e kish filluar kaq shpejt nuk do te kishte te mbaruar. Dyshimet e tija u vertetuan, sepse sapo doli jashte erdhi pretendenti tjeter. Geni filloi te pretndoj se ishte i lodhur dhe Toni per ta ndihmuar i tha te pushonte sa ti binte ai atij tjetrit. Ato nuk u llastuan shume, por aty midis shoqerise u zhveshen e filluan te qiheshi. Genit iu ngrit perseri kur shihte spektaklin qe po zhvillohej para tij. Ai kish degjuar se ne mbremje seksi zhvilloheshin edhe orgji dhe ja tani i dukej se po ndodhej ne nje te tille. U zveshen te gjithe e filluan t’ia lepinin njeri tjetrit apo t’ia fusnin sipas rastit, por te gjitha veshtrimet ishin drejtuar nga Geni qe ishte me i riu dhe me i bukri nga te gjithe, keshtu qe asnjeri nuk donte te humbiste kete rast te mrrekullueshem. Ajo nate mezi mbaroi per Genin. Sa here qe e bente mendonte se kjo ishte rasti i fundit ne nje orgji te tille, ndersa te tjeret planifikonin edhe shume kthime te lumtura. Geni e duroi me vetmohim ate nate. Mezi priti qe te dilte nga ajo strehe qe sado mikpritese i kishte krijuar nje shtjellim ne mendjen e deshirat e tij. Endra e dashurise se madhe e te sinqerte ishte therrmuar, duke i dhunuar shpirtin per ate qe kishte ndodhur. Ndoshta do te ishte kenaqur ne se do te kishin qene raste te veçanta, por nje grumbullim i tille pervojash kaq intensive e kishin lene disi te çoroditur. Kur po ndahej me Tonin ai e pyeti: – He u kenaqe?… Kurse Genit i erdhi pa dashur vetem nje fjale: – Tradhetare…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top