Me Norvegjezin Ne Trenin Per Paris - Tregim Erotik

Studjoja ne Paris dhe sapo kisha mbaruar vitin e dyte te shkolles. Kisha shkuar per te pare nje mikun tim ne Lion dhe po kthehesha me tren per ne Paris. Si shumica e studenteve, nuk kisha marre trenin e shpejte per te kursyer ca para dhe ne trenin rajonal nga Dizhoni ne Paris hyra ne nje vagon ku ndodhesha veten une. Ishin oret e vona te nates dhe mesa dukej askush nuk udhetonte ne ate ore te vone. Pas pak degjova qe u hap dera e vagonit dhe pashe te hynte nje djalosh bjond, pak me i gjate se mesatarja, i bukur, sy blu, veshur me nje bluze roze qe ishte ne mode ate vit, me nje pale pantallona te shkurtra e me shapka me rrip ne mes.

Ne kurriz mbante nje cante te madhe. Megjithese vagoni ishte krejt bosh, bjondi si pa nje here rreth e rrotull erdhi dhe u ul ne ndenjesen perballe meje. Une jam me gjatesi mesatare, floket e zinj e syte e gjelber, i bukur sic me thone dhe i veshur po me rroba verore, por me me rregull sesa djaloshi i sapoardhur. ‘Mundem?’ me pyeti ne anglisht kur erdhi te ulej perballe meje. Une i buzeqesha dhe i tregova ndenjesen me dore. Vuri canten e madhe ne mbajtesen e bagazheve siper nesh dhe u ul. Buzeqeshem, por nuk folem. Djaloshi ishte marramendes dhe emocioni m’u duk qarte ne fytyre. Rrija rrija dhe i hidhja nga nje sy asaj fytyre engjellore. Djaloshi e kishte vene re dhe ma kthente edhe ai me shikime, por nuk u pame asnjehere drejt e ne sy. Ishte nje loje qe po ma gerryente zemren. Nje cast, djaloshi rregulloi pozicionin e karit nga siper pantallonave dhe hapi kembet me shume. Une ktheva shikimin menjehere per te pare dhe pashe nje levizje mase mishore nen pantallonat e shkrutra. Djaloshi e vuri re dhe me buzeqeshi me djallezi. Edhe une i buzeqesha por si i hutuar. Per vete e di qe me pelqejne djemte dhe nuk kisha me shume se nje jave qe isha qire, por djaloshi me dukej mese straight. Une ktheva koken nga dritarja, ndersa engjelli dinak nxori karin nga nga ana a mbathjeve, ngriti pak te shkurtrat dhe koken e karit e la te lire per syte e mi. Me iku truri. Nuk me besohej qe bukuroshi po me tregonte karin. U gelltita dhe u skuqa, por e mora shpejt veten. E pashe drejt e ne sy dhe ferkova kraharorin si per t’i thene qe loja me pelqente. Atehere edhe ai preku karin dhe thuajse e nxori koken ne shesh. Une ferkova karin tim nga siper pantallonave dhe e ula pak doren per nga vrima e bythes. Djaloshi pa nje here rreth e rrotull per t’u siguruar qe nuk kishte njeri dhe pastaj e nxori te gjithe karin jashte. Po i fryhej e po merrte forme. ‘Une jam nga Norvergjia’ tha si me epsh. ‘Une nga Shqiperia’ ia ktheva une si me gjysem zezi. ‘Mos ma thuaj emrin’ tha norvegjezi. ‘Do te te therres shqiptari im dhe do te me therrasesh norvegjezi im, kuptohet ne anglisht. Je shqiptari i pare qe takoj.’ ‘Po norvegjezi im,’ ia ktheva une, ‘shkojme ne banjo!’ ‘Shkojme shqiptari im.’ Norvegjezi futi karin brenda dhe u ngrit. Une rrembeva canten e vogel dhe e ndoqa pas. Si pame qe nuk kishte njeri, hyme te dy ne banjon per persona me aftesi te kufizuara, sepse eshte me e madhe se te tjerat. Sa mbyllen deren iu versulem njeri-tjetrin per t’u puthur. Ne fillim duart shtrengonin vetem kokat si te donin te futeshim brenda njeri-tjetrit. Pastaj filluam te shetisim neper trupat tane. Norvergjezi parapelqente te me ferkonte nga bythet. Pastaj futi duart brenda pantallonave dhe me shtrengonte mullaqet. Duke ferkuar mullaqet ia afrua kanalit dhe filloi te me preke edhe vrimen. Une reagova duke e puthur me fort dhe duke kaluar duart tek kari qe i ishte bere dru. Karin e kishte mesatarisht te gjate, nja 16 centimetra, por goxha te trashe. Pastaj futa doren ne pantallona dhe ia preka. Ai u terbua nga epshi dhe me nje levizje me uli pantallonat dhe filloi te me fuste gishtin ne bythe. I dhashe ca lubrikikant qe e kisha ne cante per keso rastesh. Ia ula edhe une pantallonat dhe e ferkoja sa tek bythet sa tek kari. Pastaj fillova ta puth ne qafe e duke e lepire zbrita ne kraharor ku po i thithja, kafshoja embel dhe lepija thithkat. Norvegjezi u terbua dhe filloi te perpelitej. Une vazhdova udhetimin drej barkut per te perfunduar tek kari, por ne fillim vetem sa ia prekja lehte me gjuhe. ‘Nuk duroj dot me!’ tha norvegjezi me mori koken me duar dhe e afroi drejt karit. Atehere une fillova t’ia lepij pallen nga jashte duke shkuar nga koka tek bolet e kthim. Si ia lepiva mire e mire, fillova ta fus ne goje. Ngaqe ishte i trashe me zor po me hynte, por e kam mesuar veten te thith mire. Kur kari me hyri ne fyt, norvegjezi po renkonte nga kenaqesia. Ia thithja dhe ia lepija, por norvegjezi donte te ma qinte gojen, ndaj dhe me kapi serish nga koka dhe filloi ta pomponte koken time mbi karin e vet. Ma qinte gojen me ritem te ngadalte qe te me linte te merrja fryme. Une i shtregoja bythet dhe i prekja edhe vrimen duke e ledhatuar. I pelqente. Papritur norvegjezi thirri tere epsh: ‘Po derdhem!’ dhe beri si ta nxirrte karin nga goja ime. Nuk e lashe. Ai filloi te ulerase e te derdhet sa ne fytin sa ne gojen time. Nuk lashe pike sperme te derdhej jashte, ia piva te gjithen. Ai kishte leshuar pak lote nga kenaqesia. Me ngriti dhe me puthi si per te me falenderuar per kenaqesine qe i dhashe. ‘Faleminderit’ me tha dhe filloi te me puthte duke shijuar edhe ca nga sperma e vet, qe kishte veshur me shije gojen time. Pastaj u ul ai te me puthte ne kraharor dhe te me thithte karin. Dukej qe nuk ishte i mesuar mire. Kari im eshte me i vogel se i tiji dhe me i holle.

Nuk e lashe te me derdhte, sepse doja te derdhesha kur te me qinte. Kur iu ngreh serish kari, norvegjezi me ktheu, me perkuli dhe po me prekte vrimen dhe kanalin e bythes me kar. Une levizja bythen e uritur per kar. Pastaj i dhashe nje prezervativ dhe lubrifikantin. ‘Kur je qire per here te fundit?’ me pyeti. ‘Para nje jave.’ Ia ktheva teksa ndjeva koken e karit te me shtype vrimen. Vrima filloi te hapet dhe te mbushet me koken e karit te tij. Une mendova se do te ma fuste ngadale, por sa futi koken me nje levizje ma rrasi te gjithin brenda. Ndjeva bolet e tij te prekin bolet e mia, por edhe nje therje; e kishte goxha te trashe. Ulerita nga dhimbja. ‘Te lendova?’ me pyeti ai dhe u perkul te me puthe pas qafe dhe ne kurriz. ‘Rri ca pa levizur sa te me mesohet me trashesine tende.’ Ktheva koken dhe u puthem. Kur m’u mesua bytha, i thashe: ‘Qime norvegjezi im! Qima bythen! Qima mire!’ ‘Po, shqiptari im. Po vdes te te qij, thelle dhe fort! Ke bythen me te bukur qe kam pare.’ Vertet, bytha ime ishte mjaft e bukur, e rrumbullaket dhe pa pike dhjami. E mbaja te rruar. Norvegjezi filloi te me pompoje ne kembe. Kari i tij hynte e dilte duke me mbushur e zbrazur dhe duke me dhene nje kenaqesi te papare. Kur bolet e tij preknin te mijat, terbohesha fare. Teksa me qinte, me prekte edhe ndonjehere karin dhe m’i binte me dore. Qirja nga vikingu hyjnor ishte gjeja me e mire qe me kishte ndodhur ate vit. Pastaj me ktheu, me mori ne krah dhe me mbeshteti ne murin e banjos dhe ma futi karin nga poshte. Njekohesisht me qinte e me puthte. Nuk me besohej qe kjo hyjni vikinge po me qinte e me puthte.

Ndonjehere hidhja syte nga pasqyra e banjos dhe i shija muskujt e bythes tek tkurreshin e leshoheshin duke me qire mua. U terbova fare. Levizjet e trenit nuk e benin shume te lehte te qiret ne te kete pozicion ndaj edhe dhe u kthyen serish ne pozicionin ne kembe, sepse nuk mund te shtriheshim. Kete here u kthyem nga pasqyra, e cila ishte e ulet, pasi banjoja ishte per persona me aftesi te kufizuara. I shihja fytyren e embel kur me qinte dhe isha njeriu me i lumtur qe e ndjeja thelle brenda meje. Ishin cifti me i bukur i vitit! ‘Mos u derdh ne bythe, se dua ta pij prape’ i thashe duke i nxjerre fjalet me veshtiresi. Nuk vonoi shume dhe vikingu nxorri karin nga bytha, hoqi prezervativin dhe ma futi ne goje. U derdh brenda gojes time dhe ma mbushi tere sperme. E gelltita te gjithen, por pa mbaruar mire pune, me ngriti dhe filloi te lepinte nga sperma e vet duke me puthur dhe duke i rene karit tim me dore. Kur po derdhesha u ul dhe ma piu edhe ai spermen. U puthem serish me spermat e njeri-tjetrit te trazuara. Ishte orgazma me e mire qe kishim pasur. U puthem gjate dhe dolem serish ne vagon. Nuk kishte njeri. Norvegjezi do te rrinte nje jave ne Paris dhe i kerkova te vinte te rrinte ne shtepine time. Pranoi. Ne tregimin tjeter do t’ju rrefej per naten e pare ne shtepi me te. U puthem. Treni cante drejt Parisit sic kari i tij kishte care bythen time.

 

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top