Me mjaftojne keta te tre - Tregim Erotik

Deni kishte dy muaj në Itali dhe nuk e kishte shijuar atë. Ai studionte për sociologji, pasi i dukej se ishte më i përshtatshëm për të. Deni ishte djalë i bukur, por pak i femrizuar. Ai ishte 19 vjeç. Flokët i mbante pak të gjata, që i shkonin shumë. Javët e para i kaloj në kampua, por pasi kushtonte shumë mendoj të kërkonte ndonjë dhomë me qira, që mund ta ndante edhe me ndonjë shok. Dhe i ra rasti të gjente një apartament të vogël një plus një. Ky apartament ishte i vogël për një familje, por i madh për një student. Ai filloi të pyeste shokët dhe më së fundi u ujdisën 4 vetë, një italin, që studionte në të njëjtin fakultet me të dhe ai 19 vjeçar, një turk që studionte për inxhinieri, 21vjeç dhe një djalë me ngjyrë, që studionte për mjekësi. Zezaku vinte nga Tunizia dhe ishte shumë i pashëm. Pasi e panë dhomën, vendosën të ndaheshin dy e nga dy. Italiani me Denin në dhomën e gjumit, kurse turku me tunizianin në kuzhinë. Kështu shoqëria po shkonte mirë megjithëse nuk ishte pa probleme sepse , në kuzhinë ishte televizori dhe po ti vinte gjumi ndonjërit ishe i detyruar të shkoje për të fjetur edhe ti. Deni, sa herë që italiani shkonte në shtrat shkonte dhe ai. E shikonte me bisht të syrit kur ai zhvishej dhe mbi të gjitha i interesonte gunga e tij. Por partneri i dhomës nuk kishte dhënë ndonjë shenjë. Deni dëshpërohej dhe nuk dinte se si ti bënte të ditur, që atij i pëlqente të kalonte disa çaste të lumtura me shokun e tij të krevatit.

Deni njihte një student shqipo që ishte pasiv dhe se si e kishte rregulluar jetën e tij atje, prandaj e pyeti se si kishte vepruar për t’i propozuar partnerit. Miku i tij, pa u menduar gjatë, i tha që të vishte sende femërore si tanga të kuqe, streçe të zeza dhe sendeve dantella e kështu me radhë. Sigurisht Deni i bleu të gjitha, por zbatimi i “grackës” që donte ta vine në veprim nuk ishte kaq e lehtë. I veshi të mbrendëshmet sipas porosisë, por kur erdhi puna për tu zhveshur nuk ishte kaq kollaj. Po sikur miku i tij italian, kur ta shihte ta vinte në lojë. Ai pak me zërin e hollë dhe sjelljet delikate mjaft femërore ia bënin mumumu, por këto të fundi ishin hapur fare. Pavarësisht se Deni kishte qejf, por guximi e linte në çastet më decisive. Atëhere ai qëndronte më gjatë tek televizori me shprese se italianin do ta zinte gjumi. Një natë, italiani i kishte kthyer shpinën dhe Deni i hoqi shtreçet me dantella dhe u fut në shtrat. Megjithëse ishte pasiv, kari i ishte ngrehur. Ai po rinte në një distancë sigurie që të mos takoheshe me karin e tij. Por italiani u kthye nga ana e Denit, e përfshiu dhe i tha: mjaft më torturove me këto lojrat e tua. Në se të pëlqen thuaje dhe afrohu të bëjmë qejf, se u bënë kaq kohë që ma bën dru.
Me hapur se kaq nuk mund të thuhej. Deni pranoi dhe ai filloi t’ia bënte qejfin alla italiançe. E lëpiu nga mundi dhe si mundi. Pastaj italiani ia shtyri kokën deri tek palla e tij dhe ia futi në gojë, deri thellë në fyt. Deni kishte pas pak eksperienca kur ishte në Shqipëri, por puna nuk kishte shkuar deri aty sa t’ia rrasnin të gjithin në gryke. Sidoqoftë ai e duroi. Kur e mbaroi edhe këtë fazë, italiani e ktheu përmbys e filloi t’ia përgatiste vrimën për t’ia futur. Kur mendoi se vrima ishte e gatshme atëherë ai e vuri kokën në drejtimin e duhur dhe filloi ta shtyjë. Deni ishte i përgatitur shpirtërisht për të duruar sado të madh që ta kishte partneri dhe kështu e pranoi lehtë megjithëse karin e italianit e kishte vlerësuar nja 16cm. Por sa filloi ta pallonte doli një problem. Shtrati i vjetër filloi të rënkonte, sikur përsëriste dhimbjen e vrimës së Denit. Ndaluan , pot pa pallim nuk kishte qejf, kështu vazhduan, me shprese se nuk dëgjohej gjë në dhomën tjetër.

Kur mbaruan, Deni desh që ta qinte përsëri dhe italiani nuk ia prishi qejfin. Ai e palloi sa e dëndi e në fund i tha se i vinte gjumë. Me këto fjalë u kthye në krahun tjetër dhe fjeti.
Denin nuk e zuri gjumi prej kënaqësisë. Kur të nesërmen u ngrit i gjeti të dy shokët ende të përgjumur. Ai rregulloi diçka për të ngrënë dhe desh të ikte, por turku, ashtu i përgjumur e pyeti se ç’ ishte ajo zhurmë qëvinte nga dhoma e tyre?
Nuk kam dëgjuar gjë- i tha Deni dhe mori bukën e doli. Në fakultet, pa të hynte në auditor italianin që zuri vend në anën tjetër të auditorit dhe nuk po shihte nga Deni. Kurreshtja se çfarë do ta kishin pyetur shokët nuk e linte të qetë. Atëhere hapi celularin dhe e pyeti.
Në rregull -i tha italiani. Mos u bëj merak, por do të bisedojmë. Në pushim morën nga një kafe në bistro dhe Deni mezi priste se ç’do ti thonte miku i tij.
Ato e kishin kuptuar fare mirë se ç’po bënim. Deni u pre. Sekreti i tyre nuk ekzistonte më.
Italiani filloi ta qetësoi dhe kur e pa se Deni s’po qetësohej ai i tha. A e di se çfarë më pyetën? Në se ishe, në se të kënaqje apo jo. Dhe unë të lavdërova se isha i mrekullueshëm dhe për to nuk gënjeva. Deni kishte mbetur dhe nuk dinte ç’të mendonte.
Çfarë ke?- e pyeti italiani. Çdo gjë është normale. Edhe ato do të kishin qejf që ta provonin me ty. Po të pëlqeu mund të provosh kënaqësin edhe me to. Edhe ato ishin të djegur dhe kishin qejf të provonin kënaqësi të reja. Deni kishte mbetur si i hutuar dhe nuk dinte ç’të mendonte. Në fund Deni mori një vendim të rëndësishëm, që ta provonte edhe me to në se do të dëshëronin.
Në mbrëmje kur shkoi në shtëpi gjeti vetëm turkun. Ju duk sikur e priti me një buzëqeshje ironike, kurse ai e pyeti normalisht me shumë dashamirësi se si e kishte kaluar ditën në shkollë.
– Do të dalim për të ngrënë ndonjë picë, apo përgatisim ndonjë gjë këtu. E pyeti dhe Deni preferoi shtëpinë. Përgatitën disa gjëra, hapën edhe një shishe vere dhe filluan të hanë. Deni po mendonte në se turku do ta qinte atë natë apo ndonjë herë tjetër, kështu që as po dëgjonte se çfare bisedohej. Bisedat ishin koti kur turku papritur i thotë, se në vendin e tij meshkujt i preferonin shumë djemtë. Deni, u bë gjithë vesh. Sulltanët kishin harreme me shumë femra, por për kënaqësin e tyre i binin bythës, jo më kot kanë thënë: pidhin për fëmijë, bytha për kënaqësi.
Deni qeshi me gjithë zemër. Kështu tha turku, edhe mua më ka hip qejfi të plotësoj kënaqësitë e të provoj kënaqësitë. Shih tha turku. Mua më pëlqeve që ditën e parë që të njoha, por prita që të piqeshe e të bije vet në prehër. Dhe ja i pari e provojë italiani. Do që ta provosh edhe me mua? Deni bëri pak naze,por u pendua, duke menduar se mos po vrapone shumë shpejt dhe ai nuk do ta kapte dot…
Shkojmë në dhomën tjetër se eshte më e përshtatshme. Dhe shkuan. Turku ishte një kar 18 cm shumë të bukur se ishte i bërë synet dhe pamja ishte shumë më figurative. Deni u ul në gjunjë dhe filloi t’ia thithte mirë e bukur. Turku u tërbua. Ai me të vërtet që kishte qirë femra, por në gojë nuk ia kishin marrë kurrë. Ato ishin shoqe shkolle dhe kështu që kishin kaluar me raste. Kurse me djemtë mund të bëje më shumë dhe pa siklete. Edhe Denit po i shijonte forma e karit të turkut sepse nuk e bezdiste lafsha. Ai filloi ta thithte gjithënje e më thellë, deri sa iu duk se ishte bërë shumë shpejt një thithës i vërtetë.
Pastaj e shtriu në krevat dhe ia futi në vrimën e shenjtë. Denit i shijojë shumë megjithë dhembjen që i shkaktoi futja fillestare në vrimë. Deni kishte problem se mos vinte ndonjë nga djemtë dhe po luteshe që seanca të mbaronte sa më parë. Kështu ende pa u veshur, dëgjuan derën të hapej. Pastaj dikush trokiti në derë. Turku sapo hiqte prezervativin e mbushur me spermë, kur dera u hap dhe u duken kacurelat e tunizianit.
Hë si shkoi?- pyeti ai.
Shkëlqyeshëm!-tha turku.
Po me mua ke qejf ta provosh?
E pse jo,-tha Deni.
Tuniziani nuk priti më gjatë, por hoqi pantallonat, këmishen dhe të mbathurat. Para Denit u zbulua një shkop i zi bejsbolli rreth 21cm, që Denit ia futi frikën. Por duke menduar se atë ditë ishte i hapur e pranoi. Zijoshi ishte mjaft i eksituar dhe nuk donte të ti derdhej, prandaj shpejtoi ta fusi. Ai eksperimentoi ta fuste në vrimën e skuqur , por kuptonte se kjo do ti shkaktonte dhembje dhe vazhdoi të eksperimentonte. Deni u mallkoi veten që nuk kishte blerë lubrifikant qe e gjeje kudo në farmaci dhe stacione që e shpërdanin automatet. Por edhe më të u mësua, bile u kënaq më shumë se këdo tjeter.
Tani kanë kaluar kaq muaj që jetojnë në një bashkësi miqsh, që mirëkuptohen me njëri tjetrin. Por për Denin rastet kur e bejne të tre ose të katërt. Veçanrisht i kënaqur Deni është kur e fusin në hell. Në këtë rast dy ia fusin në gojë dhe njëri prapa. Por tani po eksperimentojnë rastin kur dy ia fusin në vrimë dhe njëri në gojë. Me këtë u mësua pak me vështirësi por tani me këtë kënaqet. Sidoqoftë ata vendosën që të ndërrojnë vendet e fjetjes për çdo javë. Por Deni preferon më shumë tunizianin se ka një kar për tu admiruar.
Këtë histori ma tregoi vet Deni. Kur e pyeta në se ka gjetur edhe djem të tjerë, ai qeshi e më tha se tre i mjaftojnë…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top